Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Hardanger og Voss Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10242 Borstrondi Svein Ekrem 91693531 E-post
10243 Eidfjord Vidar Riber 90121542 E-post
10241 Folgefonn Oddgeir Kvestad 97158984 E-post
10245 Granvin Svein Medås 99204060 E-post
10248 Hardanger Arve E Kolltveit 908 81 273 E-post
10246 Jondal Jarle Harkestad 97197982 E-post
10247 Jordalen Trond Olav Neteland 957 02 327 E-post
10249 Mundheimsdalen Eirik Leirstein 97943900 E-post
10250 Odda Olav H. Garvik 975 58 420 E-post
10252 Røldal Erik Hagen 99159077 E-post
10253 Strandebarm E-post
10254 Tyssedal E-post
10256 Ullensvang Trond Tandberg 95049000 E-post
10258 Vareld Jan Åge Thingvoll 47657070 E-post
10259 Voss Knut Kvarekvål 90621092 E-post
10260 Vossestrand Inge Hole 99510470 E-post
10990 NROF Voss E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
28. januar 2023 Lapuacup 22-23, FINALE Resultater (71)
21 - søndag 22. januar 2023 15m Borstrondi Resultater (91)
19 - søndag 22. januar 2023 15 m Granvin Resultater (93)
13. januar 2023 Lapuacup 22-23, 6. runde i Strandebarm Resultater (7)
13 - lørdag 14. januar 2023 Miniatyrstemna Resultater (24)
13 - søndag 15. januar 2023 Miniatyrstemne Røldal Resultater (56)
13 - søndag 15. januar 2023 Odda stemne Resultater (65)
13 - søndag 15. januar 2023 Lapua cup 6. runde Resultater (4)
12. januar 2023 Lapua Cup nr 6 Resultater (17)
11 - fredag 13. januar 2023 Lapuacup runde 6 Resultater (6)
10 - onsdag 11. januar 2023 Lapua Cup 6. runde 22-23 Resultater (24)
10 - onsdag 11. januar 2023 Lapuacup runde 6 Voss Resultater (43)
10 - onsdag 11. januar 2023 Lapuacup 22-23, R6 i Vås Resultater (39)
9. januar 2023 LapuaCup runde 6 2022 2023 Borstrondi Resultater (6)
6. januar 2023 Lapuacup 22-23, 5. runde i Strandebarm Resultater (7)
6 - søndag 8. januar 2023 Lapua cup 5. runde Resultater (5)
5. januar 2023 Lapua Cup nr 5 Resultater (15)
4 - fredag 6. januar 2023 Lapuacup runde 5 Resultater (6)
3 - onsdag 4. januar 2023 Lapua Cup 5. runde 22-23 Resultater (22)
3 - onsdag 4. januar 2023 LapuaCup runde 5 Voss Resultater (41)
3 - onsdag 4. januar 2023 Lapuacup 22-23, R5 i Vås Resultater (42)
2. januar 2023 LapuaCup runde 5 2022 2023 Borstrondi Resultater (7)
30. desember 2022 Lagsmeisterskap 15 m Resultater (6)
16. desember 2022 Lapuacup 22-23, 4.runde i Strandebarm Resultater (3)
16 - søndag 18. desember 2022 Lapua cup 4. runde 22-23 Resultater (5)
15. desember 2022 Lapua Cup nr 4 Resultater (19)
14 - fredag 16. desember 2022 Lapuacup runde 4 Ullensvang Resultater (2)
13 - onsdag 14. desember 2022 Lapua Cup 4. runde 22-23 Resultater (14)
13 - onsdag 14. desember 2022 Lapuacup runde 4 Voss Resultater (43)
13 - onsdag 14. desember 2022 Lapuacup 22-23, R4 i Vangdalsåsen Resultater (39)
12. desember 2022 LapuaCup runde 4 2022 2023 Borstrondi Resultater (7)
7 - lørdag 10. desember 2022 KM 15M 2022 Resultater (67)
6 - fredag 9. desember 2022 Lagsmesterskap 15m Resultater (28)
2. desember 2022 Lapuacup, runde 3 i Strandebarm Resultater (9)
2 - søndag 4. desember 2022 Lapua cup 3. runde 22-23 Resultater (6)
1. desember 2022 Lapua Cup nr 3 Resultater (18)
30 - fredag 2. desember 2022 Lapuacup runde 3 Ullensvang Resultater (5)
29 - onsdag 30. november 2022 Lapua Cup 3. runde 22-23 Resultater (23)
29 - onsdag 30. november 2022 Lapuacup runde 3 Voss Resultater (44)
29 - onsdag 30. november 2022 Lapuacup, R3 i Vangdalsåsen Resultater (38)
28. november 2022 LapuaCup runde 3 2022 2023 Borstrondi Resultater (6)
22. november 2022 Skyteskule-avslutning Resultater (11)
22 - søndag 27. november 2022 Miniatyrstema Jondal (Westcon Cup) Resultater (120)
18. november 2022 LC 22-23, 2. runde i Strandebarm Resultater (6)
18 - søndag 20. november 2022 Lapua cup 2. runde 22-23 Resultater (5)
17. november 2022 Lapua Cup nr 2 Resultater (7)
16. november 2022 Lapuacup runde 2 Voss Resultater (35)
16 - torsdag 17. november 2022 Lapua cup 22-23, R2 i Vangdalsåsen Resultater (41)
16 - fredag 18. november 2022 LapuaCup runde 2, Ullensvang Resultater (10)
15 - onsdag 16. november 2022 Lapua Cup 2. runde 22-23 Resultater (26)
14. november 2022 LauaCup 2022-2023 Runde 2 Borstrondi Resultater (7)
11. november 2022 Lapuacup R1 Strandebarm Resultater (2)
8 - onsdag 9. november 2022 Lapuacup R1 22-23 Resultater (40)
4 - søndag 6. november 2022 Lapua cup 1. runde 22-23 Resultater (6)
3. november 2022 Lapua Cup 1 Resultater (5)
2. november 2022 Lapuacup runde 1 Voss Resultater (32)
2 - fredag 4. november 2022 Lapuacup 1 veke 44 Ullensvang Resultater (5)
1 - onsdag 2. november 2022 Lapua Cup 1. runde 22-23 Resultater (25)
1 - lørdag 5. november 2022 Hardangerminiatyren Resultater (171)
1 - lørdag 5. november 2022 Strandebarmsminiatyren Resultater (154)
31. oktober 2022 Lapua cup runde 1 Borstrondi Resultater (4)
18. september 2022 Lagsmesterskap Bane Resultater (11)
7 - torsdag 8. september 2022 LM bane 2022 Resultater (37)
4. september 2022 Lagsmeisterskap Bane Resultater (37)
3. september 2022 Krinsstemne Bane Ytrekrinsen H&V Resultater (58)
24. august 2022 Lagsmeistarskap bane 2022 Resultater (5)
24. august 2022 Dugleiksmerket / Merkepokal Resultater (23)
21. august 2022 Samlagsstemna Bane H&V Resultater (103)
17. august 2022 Krinsstemna bane Vossakrinsen Resultater (23)
9. august 2022 Organisasjonsmedaljen Resultater (8)
20. juli 2022 Lagsmeistrarskap felt Resultater (5)
16. juli 2022 Lagsmeisterskap Resultater (12)
16. juli 2022 Dugleiksmerkeskyting Resultater (15)
15 - søndag 17. juli 2022 Agastemnet 2022 Resultater (80)
30 - søndag 3. juli 2022 Vestlandsstemnet Felt Resultater (199)
29. juni 2022 Premieskyting Resultater (31)
29 - søndag 3. juli 2022 Vestlandsstemnet Bane Resultater (262)
22. juni 2022 5. runde Banekarusellen. Resultater (17)
21. juni 2022 Skyteskule avslutning Resultater (23)
20. juni 2022 6 runde banekarusell Vossakrinsen 2022 Resultater (18)
9 - søndag 12. juni 2022 Hordastemne Bane Resultater (192)
2. juni 2022 Krinsstemne 2022 Sørfjordkrinsen Resultater (18)
2. juni 2022 4 runde banekarusell Vossakrinsen 2022 Resultater (21)
31. mai 2022 Lovely Hannovers Pokal og Ungdomsskyting Resultater (16)
25 - lørdag 28. mai 2022 Jon Istad Minnestemne Resultater (131)
24 - lørdag 28. mai 2022 Olav Medås Minnestemne Resultater (112)
23 - lørdag 28. mai 2022 Borstrondi Felthurtig&Stang Resultater (13)
20. mai 2022 3 runde banekarusell 2022 Resultater (20)
19. mai 2022 Nammo-cup felt Borstrondi skyttarlag Resultater (4)
15. mai 2022 Lagsmeisterskap Bane 2022 Resultater (23)
13. mai 2022 2. runde Banekarusell Resultater (27)
7. mai 2022 Vårpremieskyting Resultater (15)
6. mai 2022 1 runde banekarusell Vossakretsen Resultater (23)
29. april 2022 Nammo-cup felt Granvin Resultater (2)
29 - søndag 1. mai 2022 1. Mai-stemna Jondal Resultater (200)
28 - søndag 1. mai 2022 1. Mai-stemna Hardanger Resultater (219)
27. april 2022 Krinsstemna finfelt Resultater (11)
26. april 2022 Vårpremieskyting 2022 Resultater (29)
23. april 2022 Krinsstemna grovfelt Resultater (7)
23 - onsdag 27. april 2022 Lagsmeisterskap felt Resultater (13)
23 - onsdag 27. april 2022 Nammocup Felt Voss Resultater (16)
18. april 2022 Lagsmesterskap Felt Resultater (20)
16. april 2022 Nammo cup felt Resultater (11)
2. april 2022 LM felt 2022 Resultater (24)
2. april 2022 Nammo-cup felt, Hardanger Resultater (24)
30. mars 2022 Lagsmeisterskap Resultater (14)
26. mars 2022 Samlagsstemne Felt H&V Resultater (70)
17. mars 2022 Lagsmeisterskap 15m 2022 Resultater (9)
6. mars 2022 Jondalsfelten 2022 Resultater (81)
6. mars 2022 Hardangerfelten (I Jondal) Resultater (80)
1. mars 2022 Lagsmeistarskap 15m 2022 Resultater (7)
26. februar 2022 Intern Felt II Resultater (9)
23 - torsdag 24. februar 2022 LM 15M 2022 Resultater (42)
15 - lørdag 19. februar 2022 Hordastemne 15M Resultater (202)
12. februar 2022 Intern Felt I Resultater (10)
10 - søndag 13. februar 2022 Miniatyrstemna (westcon cup) Resultater (72)
8 - onsdag 9. februar 2022 Krinsstema_15m_Vossakrinsen Resultater (24)
3 - søndag 6. februar 2022 Samlagsstemne H&V Resultater (89)
2. februar 2022 Lagsmeisterskap 15m Resultater (18)
30. januar 2022 Lapuacup 21-22, FINALE UNGDOM Resultater (22)

Hardanger og Voss

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Stig Aase
Samlagets adresse
Stig Aase
Åseveien 110
5620 TØRVIKBYGD
Telefon
41086600
Mobil
41086600
Bankkonto (drift)
35302742616
Org. nr
814917282