Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgestoppen - 100 på topp -

Her kan du få opp oversikter over de beste resultatene i landet, i samlag og i skytterlag. Oversikten gjelder kun de stevner som har importert res.

eller
Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Vårstevnet Fredrikstad 350 (27)
2 Caroline Finnestad Lund Søgne Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 350 (23)
3 Hans Kristian Wear Styrvoll Skytterlag Lågencup 2024 - Styrvoll 350 (22)
3 Tor Harald Lund Søgne Skytterlag LerumCup Aurland 2024 350 (22)
5 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Tronfjellcup 350 (21)
5 Daniel Sørli Sunndal Skytterlag LerumCup Aurland 2024 350 (21)
7 Peter Sørli Søgne Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 350 (17)
8 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag LerumCup Aurland 2024 349 (22)
9 Øyvind Solbrekken Flatla Blaker Skytterlag Banestevnet 2024 349 (21)
9 Rasmus Løberg Jondalen Skytterlag Notoddenstevnet 2024 349 (21)
9 Sindre Nordvik Løiten Skytterlag Pinsestevnet Torpa 2024 349 (21)
9 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag Tronfjellcup 349 (21)
13 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcup - Urskogstevnet 349 (20)
14 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 349 (18)
14 Gøran Helgesen Saltdal Skytterlag Østbøcup 3 - Sørfjordstevne 2024 349 (18)
16 Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 349 (15)
17 Lars David jr Øvrum Nannestad Skytterlag Sparebankcupen - Fetstevnet 349 (14)
18 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag Vestfoldrunden 1 av 3 i Sandefjord 348 (25)
19 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang Skytterlag Pinsestevnet Torpa 2024 348 (23)
20 Liv Sollesnes Jondal Skyttarlag Agastevnet 2024 348 (22)
20 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Laagen Cup 348 (22)
20 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 348 (22)
20 Arnfinn Bakkevoll Søgne Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 348 (22)
20 June Emilie Åsenden Vinstra Skytterlag Vårstevnet 348 (22)
25 Ole Magnus Bakken Løiten Skytterlag Løitenstevnet 300m 348 (21)
25 Helge Norberg Oslo Østre Skytterlag Kr. M. Gylstads minnestevne 348 (21)
25 Rune Lysgård Fagerheim Smøla Skytterlag Aspøy og Straumsnes bane 348 (21)
25 Mette Elisabeth Finnestad Søgne Skytterlag LerumCup Aurland 2024 348 (21)
29 Regine Langbakk Gjerpen Skytterlag Åpent stevne 348 (20)
29 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 348 (20)
31 Roger Størseth Lånke Skytterlag Bynesstevnet 348 (19)
31 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Tronfjellcup 348 (19)
33 Tor Christian Mathisen Bamble Skytterlag Banestevnet 2024 348 (18)
33 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Gylsmyrstevnet 348 (18)
33 Gunnar Halbjørhus Hemsedal Skytterlag 2.Sparebank1 Karusell ungdom / Åpent Kveldsstevne alle klasser 348 (18)
36 Ole Arild Aa Hyen Skyttarlag Hyen stemne 2024 348 (17)
36 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 348 (17)
38 Trond Bergan Jondalen Skytterlag Tronfjellcup 2024 348 (16)
38 Runar Tveito Lunde Skytterlag LerumCup Aurland 2024 348 (16)
38 Klara Taugl Søndre Odalen Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 348 (16)
38 Atalie Pedersen Vaagakallen Skytterlag Lofotstevnet 4/4 348 (16)
42 Johanna Reksten Nordbygda og Rand Skyttarlag Notoddenstevnet 2024 348 (14)
42 Pål Øyvind Ørmen Råde Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 348 (14)
42 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 348 (14)
45 Øyvind Lønning Åsane/Hordvik Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 348 (10)
46 Vidar Nottveit Seim Skyttarlag LDKS bane Hordakretsen 348 (7)
47 Katrine Aannestad Lund Jondalen Skytterlag VIKEN 1 Bane 348 (6)
48 Isak Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag Veidekkepokalen 2024 347 (25)
49 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 347 (22)
49 Anders Warlo Totland Jondalen Skytterlag LP Cup runde 1 2024 347 (22)
51 Sara Kristine Havik-Johnsen Fiskum Skytterlag 2 runde LP cup 347 (21)
51 John Olav Ågotnes Namdalseid og Lyngen Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 347 (21)
51 Tora Skiri Rauma Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 347 (21)
54 Marius Rinde Farsund Skytterlag Pinsestevnet 2024 347 (20)
55 Stian Bogar Hallingskarvet Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 347 (19)
56 Marius Myklebust Egersund Skytterlag Kleppstevnet 347 (18)
56 Kjell Oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården Skyttarlag 2.Sparebank1 Karusell ungdom / Åpent Kveldsstevne alle klasser 347 (18)
56 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag Trippelstevne 347 (18)
56 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 347 (18)
56 Giske Bach Ørmen Råde Skytterlag Kr. M. Gylstads minnestevne 347 (18)
56 Martin N. Voss Stavanger Skytterlag Rælingsstevnet 347 (18)
56 Sverre Frøshaug Trøgstad Skytterlag Kr. M. Gylstads minnestevne 347 (18)
63 Kjetil Skår Hardanger Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 347 (17)
63 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag Mælumstevnet 2024 347 (17)
63 Trond Inge Rødland Klepp Skytterlag Timestevnet 347 (17)
63 Irene K. Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Bamblestevnet 2024 347 (17)
63 Kurt Eirik Bekkevold Sørskogbygda Skytterlag Trippelstevne 347 (17)
63 Adrian Aasegaard Tynset Skytterlag Tronfjellcup 347 (17)
69 Reidun Kristin Knapstad Florø Skytterlag LerumCup Aurland 2024 347 (16)
69 Line Rødland Klepp Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 347 (16)
69 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil Skytterlag LM Bane og G. Sætres minnepokal II 347 (16)
72 Nils Thomas Valand Aurland Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 347 (15)
72 Eline Lillegård Hjelmen Skytterlag Tronfjellcup 347 (15)
72 Steinar Skoland Lyngdal Skytterlag Finnøystevnet 347 (15)
72 Otte Hårstad Rennebu Skytterlag Åpent banestevne Trippelstevne 347 (15)
72 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 347 (15)
77 Torgeir Jåtun Greipstad Skytterlag Birkenesstevnet, karusell 347 (14)
77 Sondre Grønvoll Målselv Skytterlag PRESSESTEVNE 347 (14)
77 Aleksander Trøa Olsen Skjelstadmark Skytterlag Trippelstevne 347 (14)
80 Amalie Evensen Os Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 347 (13)
81 Sander Årskog Vikhagen NTNUI Skyting Vårstevnet 347 (12)
82 Daniel Davidsen Andebu Skytterlag Vestfoldrunden 1 av 3 i Andebu 347 (11)
82 Einar Johansen Time Skytterlag Finnøystevnet 347 (11)
84 Jørand Aas Lunde Skytterlag Mælumstevnet 2024 347 (10)
85 Arnt Erik Aune Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring bane 2024 347 (8)
86 Morten Støen Randsfjord Skytterlag Pinsestevnet Torpa 2024 346 (25)
87 Steinar Holtan Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Notoddenstevnet 2024 346 (24)
88 Per Kåre Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Tronfjellcup 346 (22)
89 Bengt Bratland Nermark Trondenes Skytterlag Draugenstevnet 346 (21)
89 Thomas Baar Tynset Skytterlag Tronfjellcup 346 (21)
91 Tommy Opdalshei Dunderlandsdalen Skytterlag Åpent banestevne Trippelstevne 346 (20)
91 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag Øystre Slidre Stevne 346 (20)
91 Bjarne Hammersvik Muri Oslo Østre Skytterlag Jubileumsstevne Skarpskytten 346 (20)
91 Aleksander Teisrud Søgne Skytterlag 1.mai stevne 2024 346 (20)
91 Tore Egil Halse Trondhjems Skytterlag Trippelstevne 346 (20)
96 Tore Rødland Klepp Skytterlag Vårstevnet 346 (19)
96 Torkil Hopmark Smøla Skytterlag Tronfjellcup 346 (19)
98 Helene Johansen Vikøren Farnes Skyttarlag Løvstakkstevnet 346 (18)
98 Thomas Krågtorp Råde Skytterlag Banestevnet 2024 346 (18)
98 Terje Nisja Sunndal Skytterlag Baneåpning 346 (18)
98 Roger Nilsen Tynset Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 346 (18)
102 Kristoffer Tvedt Skråmestø Bergen Skytterlag 1.mai Jondal 2024 346 (17)
102 Hege Jødahl Blaker Skytterlag Båstadstevne 2024 346 (17)
102 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 346 (17)
102 Ann Kristin Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag Vestfoldrunden 1 av 3 i Andebu 346 (17)
102 Maren Galguften Lunsæter Lånke Skytterlag Baneåpning 346 (17)
102 Ludvik André Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Midsundstevnet 2024 346 (17)
102 Jenny Tovseth Vatne Nordstrand Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 346 (17)
102 Benedikte Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag Åpent banestevne Trippelstevne 346 (17)
102 Eileen Torp Rakkestad Skytterlag Kr. M. Gylstads minnestevne 346 (17)
102 Helene Reigstad Seim Skyttarlag Ope stevne 346 (17)
102 Ivar Fivelstad Sunnylven Skyttarlag Hjørungavågstemne 2024 346 (17)
102 Hans Andre Tandberg Søndre Modum Skytterlag Snarumspokalen 2024 346 (17)
102 Jan-Eivind Skjæret Trysil Skytterlag Tronfjellcup 346 (17)
115 Bjørn Lieng Hallingskarvet Skytterlag 1.mai Jondal 2024 346 (16)
115 Sander Hustad Engevik Stord Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 346 (16)
117 Edvin Aamot Orkla Skytterlag Vårstevnet 346 (15)
118 Guro Øie Bævre Bæverdalen Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 346 (14)
118 Henrik Sandås Enebakk Skytterlag Vårstevnet Halden 346 (14)
118 Ole Jørgen Haugen Engesetdal/Skodje Skyttarlag Tronfjellcup 346 (14)
118 Adrian Herland Rollag Hedrum Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 346 (14)
118 Helena Metveit Imenes Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 346 (14)
118 Silje Jeanett Holter Moss og Våler Skytterlag PRESSESTEVNE 346 (14)
118 Håkon Gammelsæter Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Tronfjellcup 346 (14)
118 Marianne Stigen Rælingen Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 346 (14)
126 Ole-Anders Hagen Målselv Skytterlag Hattestevnet 346 (13)
127 Torgeir Pleym Iversen Haugesund og Sveio Skyttarlag Hafrsfjordstevnet 346 (12)
127 Arild Røyseth Os Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 346 (12)
127 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 346 (12)
130 Rune Vikøren Farnes Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 346 (11)
130 Hans Framstad Skaare Tingelstad Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 346 (11)
130 Linn Hege Bakken Østre Gausdal Skytterlag Vårstevnet 346 (11)
133 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag LDKS bane Hordakretsen 346 (7)
134 Lars Kristian Solheim Dølemo Skyttarlag Øvrebøstevnet, karusell 345 (23)
135 Kine Saksæther Andersen Degernes Skytterlag Hisåsstevnet 345 (20)
135 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum Skytterlag Tronfjellcup 345 (20)
135 Jan Øivind Svardal Fana Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 345 (20)
135 Lars Bugge Frogn og Drøbak Skytterlag Tronfjellcup 345 (20)
135 Jorun Snekvik Surnadal Skytterlag Sigv.Kuløs minnestevne 345 (20)
140 Jo Voldset Salthammer Vestnes og Vågstranda Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 345 (19)
141 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 345 (18)
141 Madelen Mjøsund Lånke Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 345 (18)
141 Isak Gurrik Nøtterø Skytterlag Rælingsstevnet 345 (18)
141 Einar Brandskognes Trondenes Skytterlag Målselvtreffen 345 (18)
141 Gunhild Helstad Øvre Rendal Skytterlag Pinsestevnet Torpa 2024 345 (18)
146 Anders Haugen Lom og Skjåk Skytterlag Øystre Slidre Stevne 345 (17)
146 Tore Veie Rissa Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 345 (17)
146 Elisabeth Skudalsnes Åsane/Hordvik Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 345 (17)
149 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 345 (16)
149 Olav Noralf Stensås Soknedal Skytterlag Trippelstevne 345 (16)
151 Even Gultvedt Aas Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 345 (15)
151 Lars Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 345 (15)
151 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak Skytterlag Treningspokal 2 345 (15)
151 Vidar Auve Hallingskarvet Skytterlag Notoddenstevnet 2024 345 (15)
151 Ola Petter Transet Imenes Skytterlag 1.Mai stevne Mjåvann 345 (15)
151 Marianne Berger Oslo Østre Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 345 (15)
151 Brage Skiri Rauma Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 345 (15)
151 Arne Engevik Stord Skytterlag Sunnhordlandstreffen Bømlo 345 (15)
151 Heine Nes Stord Skytterlag LerumCup Aurland 2024 345 (15)
160 Hanne Skarpodde Blaker Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 345 (13)
160 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 345 (13)
160 Nora Midtgard Jondalen Skytterlag Kr. M. Gylstads minnestevne 345 (13)
160 Lennarth Olsen Oslo Østre Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 345 (13)
164 Kai Egil Berntsen Froland Skytterlag Sørlandsstevnet, karusell 345 (12)
164 Ivar Skaar Pedersen Langevåg Skyttarlag Vartdalsstemne bane 2024 345 (12)
164 Steffen S Kristiansen Råde Skytterlag Rakkestadstevne Bane 345 (12)
164 Jostein Lassen Stavanger Skytterlag ALLE - Utendørskonkurranse 345 (12)
164 Erlend Solberg Seilen Åsane/Hordvik Skyttarlag 1.mai-stevnet 2024 345 (12)
169 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll Skytterlag LerumCup Aurland 2024 345 (11)
170 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag Banestevnet 2024 345 (10)
171 Per Terje Sønsterud Nordre Modum Skytterlag VIKEN 1 Bane 345 (7)
172 Karina Stette Riflen/Skoger Skytterlag VIKEN 1 Bane 345 (5)
173 Ole Brukstuen Lismarken Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 344 (19)
173 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang Skytterlag Lagmesterskap 344 (19)
173 Andreas Seilen Åsane/Hordvik Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 344 (19)
176 Roar Sandås Enebakk Skytterlag Rælingsstevnet 344 (18)
176 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen Skytterlag Nittedalsstevnet 344 (18)
176 Kjell Arild Kleivkås Kristiansand og Omegn Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 344 (18)
176 Kjell Ivar Kristiansen Lunner Skytterlag Tronfjellcup 344 (18)
180 Marius Granberg Fet Skytterlag Vårstevnet 344 (17)
180 Kjetil jr. Igland Imenes Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 344 (17)
180 Brage Skiri Rauma Skytterlag Åpent banestevne Trippelstevne 344 (17)
183 Martin Sandås Enebakk Skytterlag Nittedalsstevnet 344 (16)
183 Hans Bakken Nordre Skage Skytterlag Grong Sparebank stevnet 344 (16)
183 Eirik Sylte Sem Skytterlag Sparebankcup - Urskogstevnet 344 (16)
183 Runar A. Sørensen Spydeberg Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 344 (16)
183 Andreas Finnestad Lund Søgne Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 344 (16)
188 Elisabeth Steinfeld Leganger Bergen Skytterlag LerumCup Aurland 2024 344 (15)
188 Bjørnar Wikane Jondal Skyttarlag Banestemne Fikse 344 (15)
188 Sander Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag Vestfoldrunden 1 av 3 i Sandefjord 344 (15)
188 Johan Hamre Nornes Leikanger Skyttarlag Lagsmeisterskap 2024 344 (15)
188 Tor Jarle Nystuen Nøtterø Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 344 (15)
188 Geir-Wiggo Dale Os Skyttarlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 344 (15)
194 Steinar Rudseter Blaker Skytterlag Rælingsstevnet 344 (14)
194 Emilie Stamnes Kjesbu Lånke Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 344 (14)
194 Knut Olav Olsen Randsfjord Skytterlag Tutts minnestevne 344 (14)
194 Tobias Raaen Skjelstadmark Skytterlag Tydalsstevnet 2024 344 (14)
194 Signe Eggestøl Husby Sunndal Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 344 (14)
194 Ingar Waag Surnadal Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 344 (14)
194 Ole Kristian Austad Tørdal Skytterlag Straumanstemnet (Innom Telemark) 344 (14)
194 John Borge Åsane/Hordvik Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 344 (14)
202 Håkon Sørli Eidsvoll Verk Skytterlag 1.mai stevne 2024 344 (13)
202 Bernt-Olav Tømmermo Notodden Skytterlag Lågencup 2024 - Styrvoll 344 (13)
202 Mona Isene Rennebu Skytterlag Grensetreffet bane 344 (13)
202 Anton Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 344 (13)
202 Lill Kristin Skuggerud Rollag og Veggli Skytterlag 2 runde LP cup 344 (13)
202 Ola Petter Transet Røyken og Hurum Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 344 (13)
202 Jan Ole Seim Seim Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 344 (13)
202 Kristian Westum Tynset Skytterlag Tronfjellcup 344 (13)
210 Thomas Halvorsen Bergen Skytterlag 1.mai-stevnet 2024 344 (12)
210 Kåre Grønning Reinsfjell Skytterlag Bynesstevnet 344 (12)
210 Tonje Engevik Stord Skytterlag Sparebankcupen - Fetstevnet 344 (12)
210 Inger Marie Bringsdal Søgne Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 344 (12)
210 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord Skytterlag LerumCup Farnes 2024 344 (12)
215 Anders Warlo Totland Nes og Bromma Skytterlag Lågencup 2024 - Styrvoll 344 (11)
216 Rasmus Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Rælingsstevnet 344 (10)
217 Ingrid Finnestad Råde Skytterlag Viken II bane 344 (7)
218 Espen Stubstad Mandal Skytterlag LDKS 344 (5)
219 Daniel Tveiten Haig Nordstrand Skytterlag Viken II bane 344 (3)
220 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 343 (23)
221 Arild Brodahl Hallingskarvet Skytterlag Øystre Slidre Stevne 343 (22)
221 Kjell Strand Hovland Klepp Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 343 (22)
223 Helge Anshushaug Soknedal Skytterlag Bynesstevnet 343 (21)
224 Sverre Brovoll Oslo Østre Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 343 (20)
224 Anders Walde Mikkelson Stord Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 343 (20)
226 Even Englund Stavanger Skytterlag Banestemne Fikse 343 (19)
227 Kai-Aleksander Kristiansen Skjelstadmark Skytterlag Trippelstevne 343 (18)
228 Runar Finvåg Bodø Østre Skytterlag Åpent dobbeltstevne 2 343 (17)
228 Øyvind Johannessen Fredrikstad Skytterlag Kr. M. Gylstads minnestevne 343 (17)
228 Øyvind Haugen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Tronfjellcup 343 (17)
228 Matheas Amb Lismarken Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 343 (17)
228 Elin Mikkelsplass Oslo Østre Skytterlag Mælumstevnet 2024 343 (17)
228 Anita Jære Rennebu Skytterlag FAGERNESSTEVNET 343 (17)
228 Mads Lysevold Singsås Skytterlag Åpent banestevne Trippelstevne 343 (17)
228 Karen Snekvik Surnadal Skytterlag Hongslostevnet 343 (17)
228 Anders Kolrud Østre Gausdal Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 343 (17)
237 Hanna Haabeth Aasen Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 343 (16)
237 Åsne Skår Hardanger Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 343 (16)
237 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 343 (16)
237 Ola-Johan Dybvik Langevåg Skyttarlag Bane Sykkylven/Stranda 343 (16)
237 Ingrid Finnestad Løiten Skytterlag Pinsestevnet 2024 343 (16)
237 Ørjan Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag Hjørungavågstemne 2024 343 (16)
237 Hedda Lohne Tveit Tørdal Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 343 (16)
237 Jenny Aardalen Ullensaker Skytterlag Rakkestadstevne Bane 343 (16)
237 Bjørner Kolrud Østre Gausdal Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 343 (16)
246 Henrik Martiniussen Sylliaas Askim Skytterlag Vårstevnet 343 (15)
246 Arild Einar Steinsnes Haugesund og Sveio Skyttarlag Agastevnet 2024 343 (15)
246 Ingeborg Rosøy Heim/Hemne Skytterlag Bynesstevnet 343 (15)
246 Arne Erik Christophersen Lismarken Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 343 (15)
246 Ragnhild Lien Løiten Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 343 (15)
246 Veronica Meldal Brandtzæg Oslo Østre Skytterlag Vårstevnet 343 (15)
246 Arne Erik Nilsen Raumnes Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 343 (15)
246 Kristin Nerødegård Myrstuen Rælingen Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 343 (15)
246 Kristi Haug Transet Røyken og Hurum Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 343 (15)
255 Erling Lien Aas Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 343 (14)
255 Runar Tobiassen Bodø Østre Skytterlag Selbustevnet 2024 343 (14)
255 Are Grov Hestetun Engesetdal/Skodje Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 343 (14)
255 Ørjan Aven Førde Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 343 (14)
255 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre Skytterlag Vårstevnet 343 (14)
255 Tore Johansen Oslo Østre Skytterlag Vårstevnet 343 (14)
255 Tor-Arne Solbakken Rygge Skytterlag Banestevnet 2024 343 (14)
262 Anne Marie Rosnes Herdla Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 343 (13)
262 Helene Storenes Imenes Skytterlag Skagerakstevnet - karusell 343 (13)
262 Amalie Haugen Lånke Skytterlag Stjørdalsmesterskap 100/200m og 6.runde banekarusell. 343 (13)
262 Mathias Nyhammer Haugen Seim Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 343 (13)
262 Erik Vik Strandvik Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 343 (13)
262 Petter B. Slevigen Øymark Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 343 (13)
262 Henrik Embretsen Åsnes Skytterlag Tronfjellcup 343 (13)
269 Dag Skår Hardanger Skyttarlag Jon Istad Minnestemne 343 (12)
269 Frode Kristensen Herdla Skyttarlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 343 (12)
269 Erik Rognli Kongsberg Skytterlag Lågencup 2024 - Styrvoll 343 (12)
269 Kenneth Esaiassen Kongsberg Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 343 (12)
269 Endre Hagelund Nidaros Skytterlag Bynesstevnet 343 (12)
269 Oda Flikkerud Nord-Odal Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 343 (12)
269 Jon Terje Hauger Stord Skytterlag LerumCup Aurland 2024 343 (12)
276 Raymond Eliassen Saltdal Skytterlag Åpningsstevnet 343 (11)
276 Andreas Riksheim Oldeide Sykkylven og Stranda Skyttarlag NC Elverum 2024 1 runde bane 343 (11)
278 Lennarth Olsen Kristiansand og Omegn Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 343 (10)
278 Marie Asbjørnsen Stavanger Skytterlag Finnøystevnet 343 (10)
278 Oda Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 343 (10)
281 Ole Erik Thoresen Hommelvik Skytterlag Åpningsstevne Mostadmark 343 (9)
282 Robert Stornes Nidaros Skytterlag LerumCup Aurland 2024 343 (7)
283 Regine Mydland Langbakk Riflen/Skoger Skytterlag VIKEN 1 Bane 343 (6)
284 Hans Petter Nyengen Trøgstad Skytterlag Klassemedaljer 1. gang 343 (5)
285 Kristian Storenes Imenes Skytterlag LDKS 343 (4)
285 Håkon Brevik Kristiansund Skytterlag LDKS Bane - Mørekretsen 343 (4)
285 Marte Eline Havre Åsane/Hordvik Skyttarlag Lagsmesterskap 343 (4)
288 Tommy K. Brandtzæg Mære Skytterlag Ta Østerås 343 (0)
289 Jørgen Bjerkgården Kleiverud Flesberg Skytterlag Laagen Cup 342 (20)
290 Erik-Tobias Sletteland Dale (Sunnfjord) Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 342 (19)
291 Sigve Vikesland Aurland Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 342 (18)
292 Kenneth Stubstad Mandal Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 342 (17)
293 Sander Nesbø Sælensminde Bergen Skytterlag LerumCup Aurland 2024 342 (16)
293 Jan Erik Fredriksen Eker Skytterlag Lågencup 2024 - Styrvoll 342 (16)
293 Benedicte Guttorm Karasjok Skytterlag Vårstevnet 342 (16)
293 Håvard Sørheim Stord Skytterlag Sunnhordlandstreffen Bømlo 342 (16)
297 Jøran Nordhuus Brønnøysund Skytterlag Sjøslaget Kolvereid 342 (15)
297 Sigmund Haugen Kjosaas Dale (Sunnfjord) Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 342 (15)
297 Reidar Ågedal Grindølen Skytterlag Mælumstevnet 2024 342 (15)
297 May Britt Gjerstad Imenes Skytterlag Bamblestevnet 2024 342 (15)
297 Idar Wergeland Lindås Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 342 (15)
297 Einar Furuseth Lismarken Skytterlag Klubbmesterskap bane Lismarken 342 (15)
297 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler Skytterlag Kr. M. Gylstads minnestevne 342 (15)
297 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag LerumCup Aurland 2024 342 (15)
297 Anna Kristine Svendli Storsteinnes Skytterlag Målselvtreffen 342 (15)
297 Ole-Thomas Groseth Ådal Skytterlag Ådalsstevnet 2024 342 (15)
307 Jan Erik Aasheim Bodø Østre Skytterlag Junistevne 24 342 (14)
307 Odd Tyrhaug Smøla Skytterlag Sigv.Kuløs minnestevne 342 (14)
307 John Olav Solaas Trondenes Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 342 (14)
310 Trond Saksvik Haugesund og Sveio Skyttarlag Sunnhordlandstreffen Fitjar 342 (13)
310 Frank Vik Kvinnherad Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 2024 342 (13)
310 Svein Kåre Furre Leikanger Skyttarlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 342 (13)
310 Tony Rubbås Jacobsen Målselv Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 342 (13)
310 Jonas Sveum Nordre Land Skytterlag Ådalsstevnet 2024 342 (13)
310 Jørn Ole Skiri Rauma Skytterlag Reinsfjellstevnet 2024 342 (13)
310 Bente Grøterud Sigdal Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 342 (13)
310 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik Skyttarlag Ope stevne 342 (13)
318 Monica Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 342 (12)
318 Geir Kjetil Aa Hope Hyen Skyttarlag Hyen stemne 2024 342 (12)
318 Embret Ressem Mosvik Skytterlag Hårråmyrstevnet 342 (12)
318 Gunhild Helstad NTNUI Skyting Baneåpning 342 (12)
318 Peder Bakken Singsås Skytterlag Åpent banestevne Trippelstevne 342 (12)
323 Camilla Mudenia Aas Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 342 (11)
323 Per Marius Nystuen Bjoneroa Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 342 (11)
323 Jenny R. Lund Blaker Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 342 (11)
323 Ingvill Tobiassen Bodø Østre Skytterlag Vårstevnet 342 (11)
323 Mina Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 342 (11)
323 Gaute Eliassen Hamre Leikanger Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 342 (11)
323 Frode Kloster Stavanger Skytterlag Vårstevnet 342 (11)
323 Kjersti Fagerlund Tønjum Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 342 (11)
331 Håkon Rognstad Time Skytterlag Gannstevnet 342 (10)
332 Lars Petter Ven Heim/Hemne Skytterlag Ulvstupokalen 342 (9)
332 Ken Roger Stø Vinstra Skytterlag Trippelstevne 342 (9)
334 Torill Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Sollidalstemne 2024 342 (8)
335 Anton Jenssen Mosvik Skytterlag Selbustevnet 2024 342 (6)
336 Amalie Evensen Sigdal Skytterlag VIKEN 1 Bane 342 (4)
337 Sofie Evensen Os Skyttarlag LDKS bane Hordakretsen 342 (2)
338 Leif Gravem Sunndal Skytterlag LDKS Bane - Mørekretsen 342 (1)
339 Sindre Flesjå Finnøy Skytterlag Hafrsfjordstevnet 341 (19)
340 Veronica Meldal Brandtzæg Mære Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 341 (18)
341 Helge Roar Åndal Malmefjorden Skytterlag Kristiansund bane 341 (17)
341 Kristian Aarskog Sundnes Skyttarlag Sollidalstemne 2024 341 (17)
341 Ragnar Sollid Vingelen Skytterlag Vingelsstevnet bane 341 (17)
344 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn Skytterlag Åpent dobbeltstevne 2 341 (16)
344 Kjetil Sundby Enebakk Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 341 (16)
344 Inge Sundal Hvitås Kjølsdalen Skyttarlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 341 (16)
344 Øyvind Bekken Nora Skytterlag Tronfjellcup 341 (16)
344 Tommy Valstrand Sandstad Skytterlag Vårstevnet 341 (16)
344 Ole Kr. Finnbråten Skedsmo Skytterlag Vårstevnet 341 (16)
350 Lars Aleksander Haugan Alta Skytterlag 100m/200m Grunnlagspokalen 3 341 (15)
350 Jakob Dalene Lien Kristiansand og Omegn Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 341 (15)
350 Aleksander Mogen Radøy Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 341 (15)
350 Tore Fulsaas Rollag og Veggli Skytterlag Larvikstevnet 2024 341 (15)
350 Bjørn Roar Hagavold Stjernen Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 341 (15)
355 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) Skytterlag Sikantreffen 341 (14)
355 Knut D Y Åkre Folgefonn Skyttarlag Banestevne Kalland - Åpent 341 (14)
355 Geir Lunde Klepp Skytterlag Vårstevnet 341 (14)
355 Gabriel Skjulhaug Yttri Leikanger Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 341 (14)
355 Lars Næprud Lillehammer Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 341 (14)
355 Arne Robert Skaslien Opdal og Midtbygden Skytterlag Tronfjellcup 341 (14)
355 Lise Grønhovd Sigdal Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 341 (14)
362 Elias Furunes Drangedal Skytterlag LerumCup Farnes 2024 341 (13)
362 Ketil Wietfeldt Næss Fredrikstad Skytterlag Hisåsstevnet 341 (13)
362 Tore Byberg Mandal Skytterlag Karusell Vest-Agder 341 (13)
362 Sveinung Kvamme Målselv Skytterlag Åpningsstevnet 341 (13)
362 Jan Terje Trætteberg Urskog Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 341 (13)
362 Sofia Fallås Åsnes Skytterlag Tronfjellcup 341 (13)
368 Martin Strypet Alvdal Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 341 (12)
368 Jørn Finvåg Bø (Vesterålen) Skytterlag 68 Nord cup 2 341 (12)
368 Alf Olav Skeivoll Greipstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 341 (12)
368 Arve Sevland Karmøy Skytterlag Sunnhordlandstreffen Bremnes 341 (12)
372 Øystein Færøvik Dale (Sunnfjord) Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 341 (11)
372 Åshild Rosnes Herdla Skyttarlag Ope stemne 341 (11)
372 Stine Njøs Eikeland Leikanger Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 341 (11)
372 Eva Karin Tilset Opdal og Midtbygden Skytterlag Åpent banestevne Trippelstevne 341 (11)
372 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 341 (11)
377 Wenche Belsvik Egersund Skytterlag Kleppstevnet 341 (10)
377 Kjetil Haugen Etnedal Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 341 (10)
377 Tore Nedland Haugesund og Sveio Skyttarlag Kleppstevnet 341 (10)
377 Inge Sundal Hvitås Kjøllefjord JFF NC Elverum 2024 1 runde bane 341 (10)
377 Tore Indreiten Stavanger Skytterlag Utendørskonkurranse 341 (10)
382 Nils Johan Johansen Nesna Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 341 (9)
383 Tom Marius Gjertsen Kalvik Trondenes Skytterlag Midtukestevne 341 (8)
384 Nils Thomas Valand Aurland Skyttarlag Jon Istad Minnestemne 341 (7)
384 Sondre Strøm Hushagen Vikna Skytterlag Åpningsstevne Mostadmark 341 (7)
386 Kine Bekkevold Austerbygda Skytterlag Kyststevnet 341 (2)
386 Jon Olav Bjørke Hardanger Skyttarlag LDKS bane Hordakretsen 341 (2)
386 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand Skytterlag Viken II bane 341 (2)
389 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal Skytterlag Vårstevnet 340 (18)
390 Odd Arne Langedal Førde Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 340 (17)
390 Astrid Kristine Halvorsrud Leikanger Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 340 (17)
390 Jan Andre Runhovde Rygge Skytterlag Østfoldcup #1 Råde II - Råde I - Rygge 340 (17)
390 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik Skyttarlag Ope stevne 340 (17)
394 Morgan Lindheim Klepp Skytterlag Kleppstevnet 340 (16)
395 Erlend Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 340 (15)
395 Arild K Norheim Fredrikstad Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 340 (15)
397 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag Vårstevnet 340 (14)
397 Oddgeir Kilen Fortun Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 340 (14)
397 Arild Røyseth Os Skyttarlag Banestevne Kalland - Åpent 340 (14)
397 Trygve Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag 2. æresprisstevne 340 (14)
397 Markus Nyhammer Haugen Seim Skyttarlag Meland Ope Bane stemne 2024 340 (14)
402 Kristi Skår Hardanger Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 340 (13)
402 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag Klubbmesterskap bane 2024 340 (13)
402 Vidar Vorland Stavanger Skytterlag ALLE - Utendørskonkurranse 340 (13)
402 Therese Moen Trondhjems Skytterlag Bynesstevnet 340 (13)
402 Ole Johan Nyengen Trøgstad Skytterlag Kameratpokalen bane 340 (13)
407 Einar Spillum Bodø Østre Skytterlag Tronfjellcup 340 (12)
407 Bjarne Sollesnes Jondal Skyttarlag Midthølstevnet Kvinnherad 340 (12)
407 Ove Steinkjellå Karmøy Skytterlag Sunnhordlandstreffen Bømlo 340 (12)
407 Silje Kjelaas Mære Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 340 (12)
407 Morten Velo Ringerike Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 340 (12)
407 Hans Runar Kojedal Røros Skytterlag Åpent stevne 340 (12)
413 Hans Solbrekken Ruud Etnedal Skyttarlag 1.mai stevne 2024 340 (11)
413 Lars Ranvik Bruseth Mælum Skytterlag 1. æresprisstevne 340 (11)
413 Casper Leander Amundsen Nord-Odal Skytterlag Vårstevnet 340 (11)
413 Benjamin Børslid Seim Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 340 (11)
413 Hanne Waag Surnadal Skytterlag Trippelstevne 340 (11)
413 Bjørnar Rasmussen Aurdal Sykkylven og Stranda Skyttarlag Eide og Naas Vårstevne 340 (11)
419 Sanna Bye Ystgaard Mære Skytterlag Ola Five stevnet 340 (10)
419 Ragnhild Eide Ure Os Skyttarlag Sunnhordlandstreffen Stord 2024 340 (10)
421 Jesper Nilsstua Blaker Skytterlag Rælingsstevnet 340 (9)
421 Miriam Jeanette Bjerklund Rygge Skytterlag Østfoldcup #1 Råde II - Råde I - Rygge 340 (9)
423 Rune Flikkerud Nord-Odal Skytterlag Skøimåsanstevnet 2024 340 (8)
423 Runar Driveklepp Volda Skyttarlag LDKS Bane - Mørekretsen 340 (8)
423 Ingrid Hegge Øystre Slidre Skyttarlag Kveldsstevne 340 (8)
426 Eirunn Ø Søyland Gjesdal Skytterlag Vårstevnet 340 (7)
426 Ingeborg Lundby Løiten Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 340 (7)
428 Elin Mikkelsplass Nes og Bromma Skytterlag 3.Sparebank1 karusell ungdom/åpent kveldstevne alle klasser 340 (6)
429 Mikkel Voll Stokkli Rennebu Skytterlag Lagmesterskap Bane 340 (4)
430 Tore Brandtzæg Mære Skytterlag Ta Østerås 340 (0)
431 Stine Njøs Eikeland Aas Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 339 (16)
431 Dag Andre Hauge Sunnylven Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 339 (16)
433 Ole Ragnar Hareide Hansen Bodø Østre Skytterlag Åpent stevne 339 (15)
433 Liv-Monica Wie Jensen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Tronfjellcup 339 (15)
433 Linda Herland Hedrum Skytterlag Vestfoldrunden 1 av 3 i Andebu 339 (15)
433 Jørn Daltorp Høland/Bjørkelangen Skytterlag Klubbmesterskap bane 2024 339 (15)
433 Harald Kvåle Jondal Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 339 (15)
433 Heidi Hansen Sørkedalen Skytterlag 1.mai stevne 2024 339 (15)
439 Tor Jostein Jenssen Bardu Skytterlag Øksnesstevnet 339 (14)
439 Magne Almås Elverum Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 339 (14)
439 Johannes Hundseid Fikse Skyttarlag Sunnhordlandstreffen Bømlo 339 (14)
439 Audun Risvik Overhalla Skytterlag Sjøslaget Rørvik 339 (14)
439 Tom Nyhaven Søgne Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 339 (14)
439 Charlotte Kristiansen Tromsø Skytterlag Lagsmesterskap bane 339 (14)
439 Knut Einar Rubbås Øvre Målselv Skytterlag PRESSESTEVNE 339 (14)
446 Magne Øvrebø Hallingskarvet Skytterlag 2.Sparebank1 Karusell ungdom / Åpent Kveldsstevne alle klasser 339 (13)
446 Yngve Natvik Knipenborg Skyttarlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 339 (13)
446 Adrian Stubrud Hammer Levanger og Frol Skytterlag Åpningsstevne Mostadmark 339 (13)
446 Vidar Offigstad Løiten Skytterlag Pinsestevnet Torpa 2024 339 (13)
446 Bjørnar Holsetstuen Opdal og Midtbygden Skytterlag Tronfjellcup 339 (13)
451 Mathias Granhus Aas Skytterlag Follocup - Aas, Moss & Våler og Enebakk 339 (12)
451 Øystein Matre Fikse Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 339 (12)
451 Bertel Oddne Mjellem Hyen Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 339 (12)
451 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag Båstadstevne 2024 339 (12)
451 Ole Morten Austvoll Lunde Klepp Skytterlag Timestevnet 339 (12)
451 Camilla Mudenia Tana Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 339 (12)
451 Jørn Arve Vedhugnes Tana Skytterlag Åpent banestevne II 339 (12)
451 Amalie Sagemoen Ugland Skytterlag 2. æresprisstevne 339 (12)
459 Lars Klemet Strand Høland/Bjørkelangen Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 339 (11)
459 Odin Williksen Afdal Kråkstad og Ski Skytterlag Kr. M. Gylstads minnestevne 339 (11)
459 Ørjan Svartisdal Karlsen Røvassdalen Skytterlag Åpent dobbeltstevne 2 339 (11)
459 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 339 (11)
463 Marianne Borgen Holla Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 339 (10)
463 Sivert Heggeset Kvernes Skytterlag Kristiansund bane 339 (10)
463 Sivert Sve Sykkylven og Stranda Skyttarlag Sollidalstemne 2024 339 (10)
466 Erling jr Lien Fikse Skyttarlag Løitenstevnet 300m 339 (9)
466 Eirik Tangstad Grane Skytterlag Børgefjellstevnet 339 (9)
466 Einar Tunheim Hå Skytterlag Finnøystevnet 339 (9)
466 Roar Knudsen Skånevik Skyttarlag Banestevne Kalland - Åpent 339 (9)
466 Østfold Skyttersamlag Spydeberg Skytterlag Rakkestadstevne Bane 339 (9)
471 Jørn Vikhagen Jondalen Skytterlag Larvikstevnet 2024 339 (8)
471 Sindre Jule Overhalla Skytterlag Grong Sparebank stevnet 339 (8)
471 Arnt Tomas Sundli Soknedal Skytterlag Åpent banestevne Trippelstevne 339 (8)
471 Kari Helene Halvorsrud Øymark Skytterlag Kretsstevne 1. Krets 339 (8)
475 Marius Malme Fåberg Skytterlag 1.mai stevne 2024 339 (7)
475 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Banestemne Fikse 339 (7)
475 Karoline Hansen Ørskog Skyttarlag LDKS Bane - Mørekretsen 339 (7)
478 Kjell Johansen Trondhjems Skytterlag Landsdelskretsstevnet Trønderkretsen 339 (4)
479 Mariann Opperud Ådal Skytterlag VIKEN 1 Bane 339 (3)
480 Jakob Nørbech Aspøy og Straumsnes Skytterlag Aspøy og Straumsnes bane 338 (19)
481 Kai Tore Austad Tørdal Skytterlag Straumanstemnet (Innom Telemark) 338 (18)
482 Audun Fossberg Fana Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 338 (17)
483 Ingrid Eline Aas Nordre Skage Skytterlag Liernestevnet 2024 338 (16)
484 Tom Olav Moldskred Aalesund Skyttarlag Stamnæsspokalen 2024 338 (15)
484 Kine Svartisdal Storvolleng Dunderlandsdalen Skytterlag Åpningsstevnet 338 (15)
484 Bjørn Egil Hansen Nøtterø Skytterlag Jubileumsstevne Skarpskytten 338 (15)
487 Martin Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 338 (14)
487 Trine Lise Haugan Mostadmark Skytterlag Hommelvikstevnet 338 (14)
487 Finn Atle Oldeide Sykkylven og Stranda Skyttarlag NC Elverum 2024 1 runde bane 338 (14)
487 Andor Nesse Trondenes Skytterlag Sparebank 68°Nord 4 338 (14)
491 Bjørn A. Bylterud Enebakk Skytterlag Follocup - Aas, Moss & Våler og Enebakk 338 (13)
491 Jan Høiby Hommelvik Skytterlag Bynesstevnet 338 (13)
491 Eirik Ahdell Nesjestranda & Skaala Skytterlag Jubileumsstevne Skarpskytten 338 (13)
494 Camilla Sirekrok Gjesdal Skytterlag Timestevnet 338 (12)
494 Tormod Måge Gjesdal Skytterlag Vårstevnet 338 (12)
494 Steinar Norum Lindesnes Skytterlag Karusell Vest-Agder 338 (12)
494 Morten Eriksen Mosjøen Skytterlag Grong Sparebank stevnet 338 (12)
494 Vidar Gaarder Rollag og Veggli Skytterlag 2 runde LP cup 338 (12)
494 Baste Sudmann Time Skytterlag Hafrsfjordstevnet 338 (12)
494 Øystein Kvarekvål Voss Skyttarlag Banekarusell nr 5 Vossakrinsen 338 (12)
501 Madelen Berg Andebu Skytterlag Vestfoldrunden 1 av 3 i Sandefjord 338 (11)
501 Ole Gudem Asker Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 338 (11)
501 Even Øyjord Rødne Fikse Skyttarlag Sunnhordlandstreffen Fitjar 338 (11)
501 Sverre Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Treningspokal 2 338 (11)
501 Tove Ingeborg Hansen Heim/Hemne Skytterlag Bynesstevnet 338 (11)
501 Stine Cecilie Bjerklund Holla Skytterlag Mælumstevnet 2024 338 (11)
501 Asbjørn Sevland Karmøy Skytterlag Finnøystevnet 338 (11)
501 Britt Helen Holtan Orkland Ytre Skytterlag Budalsstevne 2024 Trippelstevne 338 (11)
501 Julianne Skallerud Brekke Råde Skytterlag Hisåsstevnet 338 (11)
501 Kristian Andersen Øvre Ogndal Skytterlag Hårråmyrstevnet 338 (11)
511 Sigurd Sve Aas Skytterlag Banestevnet 2024 338 (10)
511 Kirsten Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 338 (10)
511 Anders Skaarud Nordstrand Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 338 (10)
511 Martin Aadland Vad Stord Skytterlag Banestevne Kalland - Åpent 338 (10)
511 Iva Hidemstrædet Vågå Skytterlag Øystre Slidre Stevne 338 (10)
516 Hilmar Johansen Nesna Skytterlag Tronfjellcup 338 (9)
517 Andre Raaen Skjelstadmark Skytterlag Bynesstevnet 338 (8)
517 Nora Robertsen Stavanger Skytterlag Gannstevnet 338 (8)
517 Atle Bakken Vågå Skytterlag Øystre Slidre Stevne 338 (8)
517 Stein Ove Robøle Øystre Slidre Skyttarlag Vårstevne 338 (8)
521 Ståle Villumstad Spydeberg Skytterlag Vårstevnet Fredrikstad 338 (7)
522 Tom Eirik Malin Tana Skytterlag FM Bane 2024 338 (4)
523 Marius Rinde Riflen/Skoger Skytterlag VIKEN 1 Bane 338 (3)
524 Ane R. Melting Mosvik Skytterlag Landsdelskretsstevnet Trønderkretsen 338 (1)
525 Katrine Sandnes Eide og Naas Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 337 (16)
526 Merete Enger Høland/Bjørkelangen Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 337 (15)
527 Andreas Valde Engesetdal/Skodje Skyttarlag Gylsmyrstevnet 337 (14)
528 Knut Melby Atrå Skytterlag Notoddenstevnet 2024 337 (13)
528 Henry Øvland Greipstad Skytterlag Klubbmesterskap bane 337 (13)
528 Silje Metveit Imenes Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 337 (13)
528 Terje Hus Kvinnherad Skyttarlag Agastevnet 2024 337 (13)
528 Kåre Kvaløy Sauda Skytterlag Banestevne Kalland - Åpent 337 (13)
528 Terje Grøterud Sigdal Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 337 (13)
528 Bjarte Holdhus Åsane/Hordvik Skyttarlag Ope stevne 337 (13)
535 Per Tore Taklo Hundeide Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 337 (12)
535 Svenn Harald Hovd Namdalseid og Lyngen Skytterlag Grong Sparebank stevnet 337 (12)
535 Bjørn Enerud Sande Skytterlag LerumCup Aurland 2024 337 (12)
535 Eivind Lambela Skibotn Skytterlag Hattestevnet 337 (12)
539 Marius H. Sandvik Knipenborg Skyttarlag Vårtreffen Bane Knipenborg 337 (11)
539 Fred Erik Berge Laudal Skytterlag Karusell Vest-Agder 337 (11)
539 Kamilla Dyrendahl Rissa Skytterlag Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1 337 (11)
539 Hans Anders Kleven Sigdal Skytterlag Sparebank 1 karusell Ringerike- runde 4 337 (11)
539 Vetle Mæle Skår Time Skytterlag Vårstevnet 337 (11)
539 Britt Nesteby Tynset Skytterlag Vingelsstevnet bane 337 (11)
545 Roger Hals Kristiansund Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 337 (10)
545 Conny J. Karlsen Kvænangen Skytterlag Hattestevnet 337 (10)
545 Lars Johan S. Hereid Skarpskytten Skytterlag Jon Istad Minnestemne 337 (10)
548 Tor Harry Mikkelsen Alta Skytterlag 100m/200m Grunnlagspokalen 1 337 (9)
548 Per Johan Brekke Bjordal/Søreide Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 337 (9)
548 Ben Magne Stokland Løiten Skytterlag 1.mai stevne 2024 337 (9)
548 Erlend Aas Mostadmark Skytterlag Selbustevnet 2024 337 (9)
548 Grete Ernstsen Saltdal Skytterlag Åpent stevne 337 (9)
548 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag Åpningsstevnet 337 (9)
548 Vegard K. Govasli Øvre Velfjord Skytterlag Sjøslaget Kolvereid 337 (9)
555 Pelle Sandås Enebakk Skytterlag Kr. M. Gylstads minnestevne 337 (8)
555 Kari Sofie Brøndbo Fiskum Harran Skytterlag 1.Mai Stevnet 337 (8)
555 Bernt Noodt Nidaros Skytterlag Åpent banestevne Trippelstevne 337 (8)
555 Edgar Bjorøy Sartor Skyttarlag Jon Istad Minnestemne 337 (8)
559 Bjørnar Strand Bodø Østre Skytterlag Baneåpning 2024 Stevne 1 337 (7)
559 Eirill Ulberg Hagavold Stjernen Skytterlag LerumCup Aurland 2024 337 (7)
561 Kjell Nornes Leikanger Skyttarlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 337 (6)
562 Kristoffer Hansen Eker Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 336 (15)
563 Arild Valand Mandal Skytterlag Skagerakstevnet - karusell 336 (14)
563 Martin Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang Skytterlag Tronfjellcup 336 (14)
563 Ane Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag LerumCup Aurland 2024 336 (14)
563 Frank Willy Lie Bråten Trysil Skytterlag 1.mai stevne 2024 336 (14)
567 Ingar Sørum Lier Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 336 (13)
567 Kjell Eidal Nes og Bromma Skytterlag Åpent kveldstevne alle klasser/1. Sparebank1 karusell ungdom 336 (13)
567 Frode Solheim Oppedal/Brekke Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 336 (13)
567 Marie Mørch Lislien Sigdal Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 336 (13)
567 Frank Bilstad Øvre Ogndal Skytterlag Hårråmyrstevnet 336 (13)
572 Sverre Vestvik Beitstad Skytterlag LerumCup Aurland 2024 336 (12)
572 Karina Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Båstadstevne 2024 336 (12)
572 Henrik Dorholt Lunde Skytterlag Mælumstevnet 2024 336 (12)
572 Morten Musiol Oslo Østre Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 336 (12)
572 Espen Kambo Stavanger Skytterlag ALLE - Utendørskonkurranse 336 (12)
572 Ulf Larsen Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 336 (12)
572 Gaute Almeland Voss Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 336 (12)
579 Håvard Sætermo Budal Skytterlag Budalsstevne 2024 Trippelstevne 336 (11)
579 Janne Kornbrekke Kristiansand og Omegn Skytterlag Skagerakstevnet - karusell 336 (11)
579 Monica Sæterøy Høybakk Langevåg Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 336 (11)
579 Fredrik Jensen Løiten Skytterlag Vårstevnet 336 (11)
579 Ola Strand Nystuen Løiten Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 336 (11)
579 Lauritz Østhus Bjelland Stord Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 336 (11)
579 Øystein Matrø Ølen Skytterlag Løvstakkstevnet 336 (11)
579 Ingrid Grobakken Øystre Slidre Skyttarlag Øystre Slidre Stevne 336 (11)
587 Knut Øystein Freng Bodø Østre Skytterlag Vårkruset 2024 336 (10)
587 Henry Håkansson Eda Skyttegille NC Elverum 2024 1 runde bane 336 (10)
587 Olav Måge Gjesdal Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 336 (10)
587 Morten Emil Amundsen Mo Skytterlag Åpent dobbeltstevne 2 336 (10)
587 Kristoffer Uthus Stokke Selbu Skytterlag Selbustevnet 2024 336 (10)
592 Edla Fiskum Harran Skytterlag 1.mai stevne 2024 336 (9)
592 Sindre Flesjå Knm Harald Haarfagre Finnøystevnet 336 (9)
592 Kjell Egil Norum Lindesnes Skytterlag Sørlandsstevnet, karusell 336 (9)
592 Odd Morten Skogly Lindås Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 336 (9)
592 Anita Lundby Løiten Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 336 (9)
592 Magne Gamst Målselv Skytterlag Hattestevnet 336 (9)
592 David Heidtmann Nora Skytterlag Trippelstevne 336 (9)
592 Lars Johan Hereid Skarpskytten Skytterlag Banestevne Kalland - Åpent 336 (9)
600 Anna-Cecilie Lunde Degernes Skytterlag Rakkestadstevne Bane 336 (8)
600 Ivar Eira Hammerfest Skytterlag Åpningspokalen 336 (8)
600 Bjørn Erik Hagen Klepp Skytterlag Vårstevnet 336 (8)
600 Stian Halland Rennebu Skytterlag Trippelstevne 336 (8)
600 Sigurd Stensås Soknedal Skytterlag Bynesstevnet 336 (8)
600 Espen Skaarer-Johansen Spydeberg Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 336 (8)
606 Arild Steinsnes Haugesund og Sveio Skyttarlag Banestemne Fikse 336 (7)
606 Jonas Sørenmo Kolvereid Skytterlag 1.Mai Stevnet 336 (7)
606 Gustav Rosland Tørdal Skytterlag Bamblestevnet 2024 336 (7)
609 Karl Gunnar Strøm Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring bane 2024 336 (6)
609 Trond Bråten Nord-Odal Skytterlag Lagmesterskap Bane 2024 NOS 336 (6)
609 Bjørn Petter Leite Stavanger Skytterlag Finnøystevnet 336 (6)
612 Øyvind Abel Grane Skytterlag Kyststevnet 336 (4)
613 Ragnhild Lien Fikse Skyttarlag LDKS bane Hordakretsen 336 (1)
614 Steinar Skorpa Stavanger Skytterlag Åpningsskytingen 335 (16)
615 Per Hammersbøen Hallingskarvet Skytterlag 4.Sparebank1 Karusell ungdom / Åpent Kveldsstevne alle klasser 335 (14)
615 Jim R Aronsen Saltdal Skytterlag Østbøcup 3 - Sørfjordstevne 2024 335 (14)
615 Knut Kvarekvål Voss Skyttarlag Banekarusell nr 5 Vossakrinsen 335 (14)
618 Lars Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Kleivestevnet bane 2024 335 (13)
618 Lars Johan Skjeggedal Mykland Skytterlag Lagmesterskap bane 335 (13)
618 Roar Saksvik Orkla Skytterlag Åpningsstevne Mostadmark 335 (13)
618 Jorun Øien Buseth Singsås Skytterlag Åpent banestevne Trippelstevne 335 (13)
618 Kirsten Sørli Søgne Skytterlag 1.Mai stevne Mjåvann 335 (13)
623 Arild Wergeland Oppedal/Brekke Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 335 (12)
623 Maren Evensen Os Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 335 (12)
623 Gyda Veie Rissa Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 335 (12)
623 Hans Petter Aas-Hveem Rygge Skytterlag Vårstevnet Halden 335 (12)
627 Beate Hjellen Aalesund Skyttarlag Hjørungavågstemne 2024 335 (11)
627 Bernt Tore Inderøy Hyllestad Skyttarlag Hyen stemne 2024 335 (11)
627 Aurora Beate Myrset Nordskogbygda Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 335 (11)
627 Frøydis Indergård Reinsfjell Skytterlag Selbustevnet 2024 335 (11)
627 Bernt Krone Sokndal skytterlag Egersundstevnet 335 (11)
627 Arve Vassli Stjørdal Skytterlag Åpningsstevne Mostadmark 335 (11)
627 Tor-Arne Hanssen Tromsø Skytterlag Lagsmesterskap bane 335 (11)
634 Kristian Martinsen Fet Skytterlag Båstadstevne 2024 335 (10)
634 Geir Lie Holum Skytterlag Karusell Vest-Agder 335 (10)
634 Arnold Slåen Råde Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 335 (10)
634 Fride Berg Standerholen Stange og Romedal Skytterlag 1.mai stevne 2024 335 (10)
634 Rune Raknerud Trøgstad Skytterlag Knut Aarum AS pokalen 335 (10)
639 Marius Tuveng Dalsbygda Skytterlag Åpent stevne 335 (9)
639 Stig Aase Hardanger Skyttarlag 1.mai-stevnet 2024 335 (9)
639 Maria Krohn Klepp Skytterlag Timestevnet 335 (9)
642 Sebastian.K. Dahlberg Gann Skytterlag Banestevne Kalland - Åpent 335 (8)
642 Erik Nyseter Opdal og Midtbygden Skytterlag Trippelstevne 335 (8)
642 Lennart Henden Syvde Skyttarlag Veidekkepokalen 2024 335 (8)
642 Caroline Iveland Øvrebø Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 335 (8)
646 Eirik Mahle Gisle Asker Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 335 (7)
646 Nils Holme Hyen Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 335 (7)
646 Tom Kr. Noodt Nidaros Skytterlag Selbustevnet 2024 335 (7)
646 Thomas Bakøy Sunde Rissa Skytterlag Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1 335 (7)
646 Lasse Aas Tydal Skytterlag Aursundskyting 2024 335 (7)
646 Bendik Giskås Øvre Ogndal Skytterlag Hårråmyrstevnet 335 (7)
652 Vegard Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 335 (6)
652 Jim Henrik Olsen Røvassdalen Skytterlag Lagmesterskap Bane 2024 335 (6)
654 Lars Lillegård Hjelmen Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 335 (5)
654 Magnus Kjelaas Mære Skytterlag Vigdarvoldstevnet 335 (5)
654 Ida Johnsrud Sarpsborg Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 335 (5)
657 Erlend Rustad Kråkstad og Ski Skytterlag Vårstevnet Fredrikstad 335 (4)
657 Roar Hauge Mælum Skytterlag Lunde Skytterlag 150 År 335 (4)
657 Tor Bertil Risvik Overhalla Skytterlag Kyststevnet 335 (4)
660 Lars Bjarne Oddan Oddan Skytterlag Respitt pokal 335 (2)
661 Jakob Witt Aas Skytterlag Vårpokalen 335 (0)
661 Ole Morten Østerås Mære Skytterlag Ta Østerås 335 (0)
663 Simen Finstad Aas Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 334 (14)
663 Emma Hagfoss Tromsø Skytterlag Lagsmesterskap bane 334 (14)
663 Arnt Erik Karlsen Wollum Trondenes Skytterlag Øksnesstevnet 334 (14)
666 Dag Rasmussen Nordstrand Skytterlag Banestevnet 2024 334 (13)
667 Kathrine Johansen Balsfjord Skytterlag PRESSESTEVNE 334 (12)
667 May-Britt Radford Eidskog Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 334 (12)
667 Bjørnar C. S. Galby Frogn og Drøbak Skytterlag Kr. M. Gylstads minnestevne 334 (12)
667 Bård Kaasen Kvænangen Skytterlag Åpent banestevne 334 (12)
667 Nathalie Haugen Rakvåg Skytterlag Midsundstevnet 2024 334 (12)
667 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 334 (12)
673 Ida Kristiansen Gildeskål Skytterlag Østbøcup 2 Gildeskålhelga 2024 334 (11)
674 Geir Bjerregaard Bardu Skytterlag PRESSESTEVNE 334 (10)
674 Morten Hidle Bremnes Skytterlag Sunnhordlandstreffen Bremnes 334 (10)
674 Knut Sigurd Totland Nes og Bromma Skytterlag Åpent kveldstevne alle klasser/1. Sparebank1 karusell ungdom 334 (10)
674 Torbjørn Landro Sartor Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 334 (10)
674 Simon Myhren Spydeberg Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 334 (10)
674 John Winterstø Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 334 (10)
674 Trond Gullik Mikkelsen Surnadal Skytterlag Lady Arbuthnotts Pris 334 (10)
674 Sivert Sve Sykkylven og Stranda Skyttarlag Veidekkepokalen 2024 334 (10)
682 Harald Brekke Hardanger Skyttarlag 1.mai-stevnet 2024 334 (9)
682 Svein Arne Arnesen Hjørungavåg Skyttarlag Hjartåstevne2024 334 (9)
682 Kristian Kvam Kristiansund Skytterlag Kristiansund bane 334 (9)
682 Gjermund Sørum Lier Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 334 (9)
682 Sverre Waage Selheim Nidaros Skytterlag Vårstevnet 334 (9)
682 Hanne Güssow Thoresen Ringerike Skytterlag Sparebank 1 karusell Ringerike- runde 4 334 (9)
688 Atle Lid Evje og Hornnes Skytterlag Sørlandsstevnet, karusell 334 (8)
688 Rolf Eldstad Overhalla Skytterlag Trippelstevne 334 (8)
688 Asle Raade Tingelstad Skytterlag Lunde Skytterlag 150 År 334 (8)
691 Magnus Andersen Balsfjord Skytterlag Målselvtreffen 334 (7)
691 Thea Cecilie Stang Moss og Våler Skytterlag Follocup - Aas, Moss & Våler og Enebakk 334 (7)
691 Ola Tore Dokken Nordre Land Skytterlag Bjørn Solberg minnestevne 334 (7)
694 Edvin Karlsen Askim Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 334 (6)
694 Jonny Innvær Bremnes Skytterlag Agastevnet 2024 334 (6)
694 Lars Klemet Strand Høland/Bjørkelangen Skytterlag Pinsestevnet Torpa 2024 334 (6)
694 Jarle Larsen Klepp Skytterlag Kleppstevnet 334 (6)
698 Lars Singsaas Singsås Skytterlag Bynesstevnet 334 (5)
699 Lars Guldbrandsen Eidskog Skytterlag Vårstevnet 334 (4)
700 Cato Rognli Storfjord Skytterlag Hattestevnet 333 (16)
701 Rune Kokås Brandtzæg Mære Skytterlag Ola Five stevnet 333 (15)
702 Per Einar Lunde Nittedal Skytterlag Vårstevnet 333 (12)
702 Rolv Lekven Os Skyttarlag Åpent stevne 333 (12)
702 Joakim Mortensen Oslo Østre Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 333 (12)
705 Daniel Matias Mjellem Hyen Skyttarlag Hyen stemne 2024 333 (11)
705 Jørund Oskar Ertsås Mære Skytterlag Hårråmyrstevnet 333 (11)
705 Oddvar Steen Nordre Skage Skytterlag 1.Mai Stevnet 333 (11)
705 Karl R. Hetland Skedsmo Skytterlag Vårstevnet 333 (11)
709 Eivind Yttri Leikanger Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 333 (10)
709 Espen Kjelaas Mære Skytterlag Hommelvikstevnet 333 (10)
709 Arild Duaas Orkla Skytterlag Hongslostevnet 333 (10)
709 Janne Tormodset Viksdalen Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 333 (10)
709 Astrid Kristine Halvorsrud Øymark Skytterlag Kretsstevne 1. Krets 333 (10)
714 Ole Jo Brembu Høylandet Skytterlag 1.Mai Stevnet 333 (9)
714 Simon Gerhard Simonsen Karmøy Skytterlag Sunnhordlandstreffen Stord 2024 333 (9)
714 Pål Kristian Kværneng Løiten Skytterlag Tronfjellcup 333 (9)
714 Dagfinn Harald Grønvoll Målselv Skytterlag Minnestevnet 333 (9)
714 Oddbjørn Schau Raumnes Skytterlag Nittedalsstevnet 333 (9)
714 Daniel Ivar Brevik Røyken og Hurum Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 333 (9)
714 Håvard Valstad Øvre Ogndal Skytterlag Hårråmyrstevnet 333 (9)
721 Audun Fiskum Harran Skytterlag 1.Mai Stevnet 333 (8)
721 Kjetil Kongsgård Røraas Kongsberg Skytterlag Laagen Cup 333 (8)
721 Asbjørn Lunsæter Lonås Skytterlag Trippelstevne 333 (8)
721 Per Asle Nordli Ringerike Skytterlag Sparebank 1 karusell Ringerike- runde 4 333 (8)
721 Atle Bakken Siljan Skytterlag Larvikstevnet 2024 333 (8)
721 Knut Ove Muldsvor Slagen Skytterlag Vestfoldrunden 1 av 3 i Sandefjord 333 (8)
721 Eivind Killi Trondenes Skytterlag Sortlandsstevnet 333 (8)
728 Tor Erik Halsteinslid Haugen Skyttarlag Veidekkepokalen 2024 333 (7)
728 Hans Augedal Hå Skytterlag Gannstevnet 333 (7)
728 Sander Harildstad Lismarken Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 333 (7)
728 Anna Mørch Lislien Sigdal Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 333 (7)
732 Vidar Olsen Alta Skytterlag Åpent banestevne I 333 (6)
732 Britt Randi Stokkevåg Fikse Skyttarlag Vårstevnet 333 (6)
732 Ingrid Øyan Singsås Skytterlag Singsåsstevnet 2024 Trippelstevne 333 (6)
735 Kristian Ystgaard Oswald Rygge Skytterlag Østfoldcup #1 Råde II - Råde I - Rygge 333 (5)
736 Elin Grøndalen Hemsedal Skytterlag 4.Sparebank1 Karusell ungdom / Åpent Kveldsstevne alle klasser 333 (3)
736 Vetle Kosmo Valnesfjord Skytterlag Vårmønstring bane 2024 333 (3)
738 Ann Cathrine Sverkmo Valleraunet Vemundvik Skytterlag 1.Mai Stevnet 332 (14)
739 Asbjørn Myklebust Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 332 (13)
739 Erik Hugås Sulitjelma Skytterlag Østbøcup 3 - Sørfjordstevne 2024 332 (13)
741 Lars Fredrik H. Hansen Sauherad Skytterlag Mælumstevnet 2024 332 (12)
741 Tor Kristian Dulsvik Sogndal Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 332 (12)
743 Frode Ølmheim Leikanger Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 332 (11)
744 Line Merete Juva Drangedal Skytterlag Mælumstevnet 2024 332 (10)
744 Per Thoresen Skarpskytten Skytterlag Jubileumsstevne Skarpskytten 332 (10)
744 Johny Andre Bertheau Sørum Skytterlag Skøimåsanstevnet 2024 332 (10)
744 Rune Aas Tydal Skytterlag Tydalsstevnet 2024 332 (10)
744 Lars Fossum Valnesfjord Skytterlag Baneåpning 2024 Stevne 1 332 (10)
749 Bente Marie Fardal Lindesnes Skytterlag Karusell Vest-Agder 332 (9)
750 Eivind Lussand Fana Skyttarlag Jon Istad Minnestemne 332 (8)
750 Jakob B Skogan Kvam Skytterlag Hårråmyrstevnet 332 (8)
750 Jakob Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Hyen stemne 2024 332 (8)
750 Jan Ove Sollie Rissa Skytterlag Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1 332 (8)
750 Geir Egedahl Rollag og Veggli Skytterlag Lågencup 2024 - Styrvoll 332 (8)
750 Kenneth Rakkestad Vennesla Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 332 (8)
756 Svenn Ivar Simskar Grane Skytterlag Velfjordstevnet 332 (7)
756 Inga Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Banestevnet 2024 332 (7)
756 Trygve Mjelde Vaksdal/Modalen Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 332 (7)
759 Dag-Kjetil Selsvik Jondal Skyttarlag Olav Medås minnestemna 2024 332 (6)
759 Vegard Granlund Råde Skytterlag Vårstevnet 332 (6)
759 Kjell Arild Høgda Tromsø Skytterlag PRESSESTEVNE 332 (6)
759 John Almeland Voss Skyttarlag Banekarusell nr 4 Vossakrinsen 332 (6)
763 Andrea Meldal Moen Skjelstadmark Skytterlag Landsdelskretsstevnet Trønderkretsen 332 (5)
764 Oscar Stagrum Ottem Målselv Skytterlag Sommerstarten 332 (3)
764 Roar Åsbakk Røsvik Skytterlag Vårmønstring bane 2024 332 (3)
764 Ole Alexander Undhjem Råde Skytterlag Østfoldcup #1 Råde II - Råde I - Rygge 332 (3)
767 Erik Solvang Jordet og Tenaasen Skytterlag Tronfjellcup 331 (15)
768 Ketil Gundersen Nittedal Skytterlag Nittedalsstevnet 331 (14)
768 Håvard Nesvik Voss Stavanger Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 331 (14)
770 Viktoria Haga Øvrevik Gann Skytterlag Banestevne Kalland - Åpent 331 (11)
770 Otto Myrvold Nordre Modum Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 331 (11)
770 Rune Langvann Røvassdalen Skytterlag Børgefjellstevnet 331 (11)
770 Lars Lian Trondenes Skytterlag Sparebank 68°Nord 1 331 (11)
774 Vegar Bakken Moltustranda og Larsnes Skyttarlag Lady Arbuthnotts Pris 331 (10)
774 Nils Kristian Johansen Nesna Skytterlag Baneåpning 331 (10)
774 Øystein Bremset Tydal Skytterlag Selbustevnet 2024 331 (10)
777 Asle Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstevne2024 331 (9)
777 Nichlas Wesche Evjen Selbu Skytterlag Selbustevnet 2024 331 (9)
777 Vidar Austheim Øvre Ogndal Skytterlag Ola Five stevnet 331 (9)
780 Jostein Nerødegård Begna Skyttarlag Løitenstevnet 300m 331 (8)
780 Marius Korsen Gjøvik og Brusveen Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 331 (8)
780 Sander Eide Aase Hardanger Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 331 (8)
780 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal Skytterlag Pinsestevnet 2024 331 (8)
780 Harald Tandberg Søndre Modum Skytterlag Sparebank 1 karusell Ringerike- runde 4 331 (8)
785 Frode Finstad Røros Skytterlag Tronfjellcup 331 (7)
786 Bendik Adamiak-Husby Aas Skytterlag Klubbmesterskap 331 (6)
786 Ole Kasper Martinsen Fet Skytterlag Vårstevnet 331 (6)
786 Preben Øidne Grindølen Skytterlag Sørlandsstevnet, karusell 331 (6)
786 Kristoffer Valleraunet Kvam Skytterlag Vårstevnet 331 (6)
786 Elise Erstad Langevåg Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 331 (6)
791 Øivind Ødegård Eidsberg Skytterlag Kretsstevne 1. Krets 331 (5)
791 Vidar Austheim Øvre Ogndal Skytterlag Hårråmyrstevnet 331 (5)
793 Siv Svartisdal Røvassdalen Skytterlag Kyststevnet 331 (3)
794 Alf Erik Røyrvik Hyen Skyttarlag Hyen stemne 2024 331 (2)
795 Vegard Lussand Fana Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 330 (13)
796 Tor Viggo Gamst Brøstadbotn Skytterlag PRESSESTEVNE 330 (12)
796 Gunstein Lauvrak Nordstrand Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 330 (12)
798 Lars A. Nymo Gisund Skytterlag Sommerstarten 330 (11)
799 Jan Kristian Evensen Os Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 330 (10)
799 Hans Kristian Tvedt Seim Skyttarlag Ope stevne 330 (10)
801 Lennart Tennfjord Engesetdal/Skodje Skyttarlag Bane Ørskog 330 (9)
801 Ann - Kristin Hoff Hadding Skytterlag 3.Sparebank1 karusell ungdom/åpent kveldstevne alle klasser 330 (9)
801 Miriam Amalie Pedersen Hammerfest Skytterlag Åpent banestevne 330 (9)
801 Ørjan Ure Os Skyttarlag Sunnhordlandstreffen Stord 2024 330 (9)
805 Ken Davidsen Andebu Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 330 (8)
805 Anders Gammelsæter Kvisvik Aureosen Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 330 (8)
805 Kristoffer Rødal Kongsberg Skytterlag Laagen Cup 330 (8)
805 Aina Tangen Stange og Romedal Skytterlag 1.mai stevne 2024 330 (8)
805 Martin Bergan Styrvoll Skytterlag Lågencup 2024 - Styrvoll 330 (8)
805 Thor Einar Aurdal Sykkylven og Stranda Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 330 (8)
805 Tor Henning Post Ugland Skytterlag Øvrebøstevnet, karusell 330 (8)
812 Nils Jakob Mella Alta Skytterlag 100m/200m KG Pokalen 1 330 (7)
812 Ingvald Førde Ekra Imenes Skytterlag 1. æresprisstevne 330 (7)
812 Oddlaug Ellingsen Årskaug Oppedal/Brekke Skyttarlag Meland Ope Bane stemne 2024 330 (7)
812 Mads Fjerdingby Korsviken Rælingen Skytterlag Rælingsstevnet 330 (7)
812 Odin Garli Soknedal Skytterlag Åpent banestevne Trippelstevne 330 (7)
817 Hilde Kjøsnes Thoresen Hommelvik Skytterlag Tydalsstevnet 2024 330 (6)
817 Arvid Tufta Kvinnherad Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 2024 330 (6)
817 Morten Helgaset Voss Skyttarlag Banekarusell nr 5 Vossakrinsen 330 (6)
820 Fredrik G. Kristiansen Blaker Skytterlag 1.mai stevne 2024 330 (4)
821 Andreas Bryhn Øyer/Dølen Skytterlag LDKS bane Opplandskretsen 330 (0)
822 Kay Johnny Gjerde Langevåg Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 329 (12)
823 Even Haugvik Skarpskytten Skytterlag Jubileumsstevne Skarpskytten 329 (11)
823 Roy Solend Spydeberg Skytterlag Pinsestevnet 2024 329 (11)
825 Ole Martin Sten Drevja Skytterlag Åpningsstevnet 329 (10)
825 Henning Hjallen Kongsberg Skytterlag Laagen Cup 329 (10)
825 Vegard Skamfer Rennebu Skytterlag Trippelstevne 329 (10)
825 Kristian Bergehaug Tydal Skytterlag Tydalsstevnet 2024 329 (10)
825 Nina Vatne Alfsen Vegårshei Skytterlag 1. æresprisstevne 329 (10)
830 Marius Tronstad Haugesund og Sveio Skyttarlag 1.mai-stevnet 2024 329 (9)
830 Roy Wollvik Stavanger Skytterlag Lofotstevnet 3/4 329 (9)
832 Øyvind Bjerklund Holla Skytterlag Lunde Skytterlag 150 År 329 (8)
832 Tor Aassve Kvam Skytterlag Ola Five stevnet 329 (8)
832 Tor Erik Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 329 (8)
832 Morten Magne Helland Stord Skytterlag Sunnhordlandstreffen Stord 2024 329 (8)
836 Jens Inge Blakstad Batnfjord Skytterlag Reinsfjellstevnet 2024 329 (7)
836 Torkel Strøm Eidskog Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 329 (7)
836 Stig Erick Bjerkenås Selbu Skytterlag FAGERNESSTEVNET 329 (7)
839 Mathilde Sivertsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Lågencup 2024 - Styrvoll 329 (6)
839 Tuva Hugås Sulitjelma Skytterlag Østbøcup 3 - Sørfjordstevne 2024 329 (6)
839 Marianne Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Karusell Vest-Agder 329 (6)
842 Øyvind Guggedal Klepp Skytterlag Hafrsfjordstevnet 329 (5)
843 Andreas Lunde Nittedal Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 329 (4)
844 Martin Skamfer Bjerkås Rennebu Skytterlag Lagmesterskap Bane 329 (2)
845 Inge Eriksen Bergen Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 328 (11)
845 Elin Sareussen Vang Trondenes Skytterlag PRESSESTEVNE 328 (11)
847 Roger Voll Nord-Odal Skytterlag Lagmesterskap Bane 2024 NOS 328 (9)
847 Thomas Benjaminsen Sandar og Sandefjord Skytterlag Vestfoldrunden 1 av 3 i Sandefjord 328 (9)
847 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 328 (9)
850 Aage Espedal Gann Skytterlag Bjerkreimstevnet 328 (8)
850 Simen Brattbakk Solbjør Kleive Skytterlag Kleivestevnet bane 2024 328 (8)
850 Morten Lunde Klepp Skytterlag Gannstevnet 328 (8)
850 Ole Kristian Winterstø Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 328 (8)
854 Oddgeir Kvestad Folgefonn Skyttarlag Krinsstemne bane Sørfjordkrinsen 328 (7)
854 Heidi Pedersen Frogn og Drøbak Skytterlag Åpent stevne 328 (7)
854 Martin Kvivesen Lorentsen Levanger og Frol Skytterlag Baneåpning 328 (7)
854 Per Ivar Emanuelsen Tromsø Skytterlag Lagsmesterskap bane 328 (7)
858 Troy Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 328 (6)
858 Karl Martin Fjell Lindås Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 328 (6)
858 Marius Mikkelsen Surnadal Skytterlag Lady Arbuthnotts Pris 328 (6)
858 Lars Groseth Ådal Skytterlag LerumCup Aurland 2024 328 (6)
862 Camilla Paulsen Johannessen Fredrikstad Skytterlag Kretsstevne 4. krets 328 (5)
863 Bård Haugros Tynset Skytterlag Trippelstevne 328 (3)
864 Hans-Olav Erøy Lund Hobøl Skytterlag Eidsberg stevnet 2024 327 (15)
865 Terje Schjelderup Johansen Melbo Skytterlag Sortlandsstevnet 327 (12)
866 Ove Berge Hålandsdal/Eikelandsfjorden Skytterlag 1.mai-stevnet 2024 327 (11)
866 Mathea Barlund Skarpskytten Skytterlag Åpent stevne 327 (11)
866 Eirik Gjeldnes Surnadal Skytterlag Eide og Naas Vårstevne 327 (11)
866 Edvard Sve Sykkylven og Stranda Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 327 (11)
870 Gro Bjerregaard Lamøy Bardu Skytterlag PRESSESTEVNE 327 (10)
870 Kristian Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Hyen stemne 2024 327 (10)
870 Tormod Oldertrøen Tynset Skytterlag Trippelstevne 327 (10)
873 Pål J Berg Gjerpen Skytterlag Bamblestevnet 2024 327 (9)
873 Tor Olav Gravrok Målselv Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 327 (9)
873 Per Asle Nordli Ringerike Skyttersamlag Tutts minnestevne 327 (9)
876 Tom Ingar Nilsstua Blaker Skytterlag Nittedalsstevnet 327 (8)
876 Line Marie Sannan Strandbråten Stjernen Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 327 (8)
876 Bente Hjelen Årvågsfjord Skytterlag Sigv.Kuløs minnestevne 327 (8)
879 Erik André Broe Skedsmo Skytterlag Kr. M. Gylstads minnestevne 327 (7)
879 Øyvind Taugl Søndre Odalen Skytterlag 1.mai stevne 2024 327 (7)
881 Robert Miller Eidsberg Skytterlag Vårstevnet Halden 327 (6)
882 Kjell Tore Skarmyr Dølemo Skyttarlag Lagsmesterskap 327 (4)
882 Atle Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Vårstevnet 327 (4)
882 Per Christian Berg Kråkstad og Ski Skytterlag Pinsestevnet 2024 327 (4)
885 Espen Mjelde Jakobsen Meland Skyttarlag Meland Ope Bane stemne 2024 327 (3)
886 Andre Sletli Tangen Skytterlag Midtuke Bane Trysil 326 (15)
887 Jostein Nerødegård Etnedal Skyttarlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 326 (10)
887 Henriette Larsen Kristoffersen Hammerfest Skytterlag Åpent banestevne II 326 (10)
887 Ole Johan Aune Snillfjord Skytterlag Ulvstupokalen 326 (10)
887 Torgeir Nisja Sunndal Skytterlag Lady Arbuthnotts Pris 326 (10)
891 Marius Tuveng Dalsbygda Skytterlag Tronfjellcup 326 (9)
892 Jan Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 326 (8)
892 Erland Ødegård Tingelstad Skytterlag Vårstevne bane 326 (8)
894 Eirik Lussand Fana Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 326 (7)
894 Trond-Arthur Daniloff Langfjorddalen Skytterlag Banestevne 1 326 (7)
894 Henrik Oppen Oslo Østre Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 326 (7)
897 Vidar Isaksen Alta Skytterlag 100m/200m KG Pokalen 3 326 (6)
897 Erlend Overaa Engesetdal/Skodje Skyttarlag Gylsmyrstevnet 326 (6)
897 Atle Berg Gjerpen Skytterlag Bamblestevnet 2024 326 (6)
897 Harald Haavik Hatlestrand og Ølve Skytterlag 1.mai Jondal 2024 326 (6)
897 Paul Otto Vatne Nordstrand Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 326 (6)
902 Per Stubberud Askim Skytterlag Båstadstevne 2024 326 (5)
902 Terje Ljostveit Sauda Skytterlag Banestevne Kalland - Åpent 326 (5)
904 Louis Vold Vestvik Bømlo Skytterlag Sunnhordlandstreffen Bremnes 326 (4)
905 Albert Inge Rafdal Fikse Skyttarlag Banestemne Fikse 325 (12)
906 Edgar Vorland Bømlo Skytterlag Sunnhordlandstreffen Bremnes 325 (11)
907 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag Skøimåsanstevnet 2024 325 (10)
907 Birgit Iversen Storfjord Skytterlag Minnestevnet 325 (10)
909 Oddgeir Kvestad Folgefonn Skyttarlag Jon Istad Minnestemne 325 (9)
909 Caroline Hauge Mælum Skytterlag Mælumstevnet 2024 325 (9)
909 Øyvind Løvåsen Trysil Skytterlag Midtuke Bane Trysil 325 (9)
912 Ketil Faugstad Sartor Skyttarlag Ope stevne 325 (8)
913 David Stafford Leikanger Skyttarlag Lagsmeisterskap 2024 325 (7)
913 Tor Magne Svendli Øvre Målselv Skytterlag Draugenstevnet 325 (7)
915 Malin Lauvrak Dølemo Skyttarlag Jørgen Kittelsen minnestevne 325 (6)
915 Jarle Kvinen Gann Skytterlag Gannstevnet 325 (6)
915 Ann Silje Vad Sigdal Skytterlag Båstadstevne 2024 325 (6)
918 Roar Aune Øvre Surnadal Skytterlag Lady Arbuthnotts Pris 325 (5)
919 René Bjerkestrand Sørum Skytterlag Sparebankcupen - Fetstevnet 325 (4)
919 Oda Johanne Nordøen Åsane/Hordvik Skyttarlag Løvstakkstevnet 325 (4)
921 Even Malme Fåberg Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 324 (12)
921 Tommy Vikan Nordby Sørum Skytterlag Sparebankcupen - Fetstevnet 324 (12)
923 Trygve Sørbø Kvarme Aas Skytterlag Follocup - Aas, Moss & Våler og Enebakk 324 (10)
923 Terje Kvestad Kongsberg Skytterlag Agastevnet 2024 324 (10)
923 Øystein Bjertnæs Snarum Skytterlag Snarumspokalen 2024 324 (10)
923 Tor Kristian Lavik Åsane/Hordvik Skyttarlag Åpent stevne 324 (10)
927 Erlend Gulaker Lånke Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 324 (9)
927 Ragnhild Haugen Stordalen Skytterlag Grensetreffet bane 324 (9)
927 Anne Beate Engebretsen Øvre Rendal Skytterlag 1.mai stevne 2024 324 (9)
930 Per Harald Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstevne2024 324 (8)
930 Ivan Velo Randsfjord Skytterlag Krystallstevnet 2024 324 (8)
932 Anders Skjerven Hafslo Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 324 (6)
933 Hege Haugeplass Aurland Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 324 (5)
933 Geir Olav Alu Brøto Nes og Bromma Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 324 (5)
933 Andreas Øvsthus Vareld Skyttarlag Midthølstevnet Kvinnherad 324 (5)
936 Ingrid Moen Herfjord Skytterlag Åfjordstevnet 324 (4)
937 Terje Holten Bodø Østre Skytterlag Vårkruset 2024 324 (3)
938 Ida Seljestad Kvestad Folgefonn Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 323 (9)
938 Daniel Kittilsen Lunde Skytterlag Lunde Skytterlag 150 År 323 (9)
940 Arne Hægestøyl Dølemo Skyttarlag Jørgen Kittelsen minnestevne 323 (7)
941 Erling Lodden Bømlo Skytterlag Lagsmeisterskap Bane 323 (6)
941 Aleksander Bråten Hardanger Skyttarlag 1.mai-stevnet 2024 323 (6)
941 Kevin Weaas Nerlien Nannestad Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 323 (6)
944 Tore Martinussen Skedsmo Skytterlag Båstadstevne 2024 323 (5)
944 Sigurd Jægersborg Mathisen Åsheim Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 323 (5)
946 Eirik Blindheim Seim Skyttarlag Ope stevne 323 (4)
946 Jan Martin Heggelund Åsheim Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 323 (4)
948 Tove Linnerud Hemsedal Skytterlag Åpent kveldstevne alle klasser/1. Sparebank1 karusell ungdom 323 (3)
948 Knut Inge Brænd Spydeberg Skytterlag Banestevnet 2024 323 (3)
950 David Davidsen Sande Skytterlag Rælingsstevnet 323 (2)
951 Unni Gorm-Hansen Kvinnherad Skyttarlag Agastevnet 2024 322 (12)
952 Ragnar Lund Marken Asker Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 322 (9)
952 Olga Johanne Tamnes Brekken/Aursund Skytterlag Aursundskyting 2024 322 (9)
954 Anne Guri Hodnungseth Gol og Ødegården Skyttarlag 3.Sparebank1 karusell ungdom/åpent kveldstevne alle klasser 322 (8)
955 Rune Staum Grønn Dovre og Dovreskog Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 322 (7)
955 Magne Wollheim Kvinnherad Skyttarlag Lagsmeisterskap Bane 2024 322 (7)
957 David Stafford Aas Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 322 (6)
958 Hanne Johansen Vikøren Farnes Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 322 (5)
958 Torbjørn Elliot Kirkeby Garstad Frogn og Drøbak Skytterlag Åpent stevne 322 (5)
958 Tore Lunsæter Fåset Skytterlag Tronfjellcup 322 (5)
958 Jan Inge Øksnes Kvam Skytterlag Ola Five stevnet 322 (5)
962 Olav Teigland Tysnes Skyttarlag Agastevnet 2024 322 (4)
963 Ivar Meek Ljotebø Vadheim Skyttarlag Hyen stemne 2024 321 (10)
964 Kamilla Lian Trondenes Skytterlag Øksnesstevnet 321 (9)
965 Asle Hauge Farnes Skyttarlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 321 (8)
965 Magnus Eidså Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstevne2024 321 (8)
967 Terje Andreas Solås Ramsund Skytterlag Midtukestevne 321 (6)
967 Vidar Dyrendahl Rissa Skytterlag Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1 321 (6)
969 Andreas Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstevne2024 321 (5)
969 Tom Trelease Ringerike Skytterlag Sparebank 1 karusell Ringerike- runde 4 321 (5)
969 Jonny Hugo Johansen Voss Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 321 (5)
972 Atle Lotsberg Nordbygda og Rand Skyttarlag Hyen stemne 2024 321 (4)
973 Marius Lorentzen Vestvågøy Skytterlag Lofotstevnet 4/4 321 (3)
974 Anders Grøndal Farnes Skyttarlag Øystre Slidre Stevne 320 (10)
975 Joakim Grambo Tangen Degernes Skytterlag Vårstevnet 320 (6)
975 Martin Troning Herfjord Skytterlag Åfjordstevnet 320 (6)
977 Terje Isaksen Alta Skytterlag 100m/200m KG Pokalen 3 320 (4)
977 John Håvard Velo Randsfjord Skytterlag Bjørn Solberg minnestevne 320 (4)
979 Marius Mastervik Drevja Skytterlag Åpningsstevnet 319 (10)
980 Oliver Karelius Prøven Leikanger Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 319 (7)
981 John Eivind Nylund Bjerkvik Skytterlag NC Åsheim 2024 1. runde bane 319 (4)
982 Ivar Evje Sigdal Skytterlag Krystallstevnet 2024 319 (3)
983 Sigbjørn Nilsen Napp Skytterlag 1 Mai stevne 318 (6)
984 Sanna Finckenhagen Borgen Holla Skytterlag Lagsmesterskap Bane 2024 318 (4)
985 Fredrik Ekeberg Johansen Eker Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 318 (3)
986 Solfrid Ulseth Moen Aspøy og Straumsnes Skytterlag Lady Arbuthnotts Pris 317 (9)
987 Idar Leknes Bjørnen Skytterlag Vingelsstevnet bane 317 (7)
988 Edward Murr Rygge Skytterlag Kretsstevne 4. krets 317 (6)
989 Nils Andreas Olli Eira Karasjok Skytterlag Åpent banestevne II 317 (5)
989 Kari Aarstad Mostadmark Skytterlag Trippelstevne 317 (5)
989 Noah Rommetveit Ørnes Skytterlag Østbøcup 2 Gildeskålhelga 2024 317 (5)
992 Amalie Mortensen Torbal Oslo Østre Skytterlag Løitenstevnet 300m 317 (4)
993 Øystein Matre Haugesund og Sveio Skyttarlag Banestevne Kalland - Åpent 317 (1)
994 Odd Ivar Levik Malvik Skytterlag Selbustevnet 2024 316 (9)
995 Stig Tore Kvam Larvik Skytterlag Bamblestevnet 2024 316 (6)
995 Terje H. Jensen Moss og Våler Skytterlag Follocup - Aas, Moss & Våler og Enebakk 316 (6)
997 Asgeir Bruseth Mælum Skytterlag Lågencup 2024 - Siljan 316 (5)
998 Vibeke Arnesen Trondenes Skytterlag Sparebank 68°Nord 3 316 (4)
999 Hogne Homberset Hjartåbygda Skyttarlag Hjartåstevne2024 316 (2)
1000 Øyvind Langø Øvre Velfjord Skytterlag Velfjordstevnet 315 (11)
1001 Kurt Norheim Hafslo Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 315 (5)
1001 Oddbjørn Håstul Larvik Skytterlag Larvikstevnet 2024 315 (5)
1003 Vemund Eithun Innset Skytterlag Singsåsstevnet 2024 Trippelstevne 315 (4)
1004 Hugo Larsen Bjerkvik Skytterlag SM bane 315 (3)
1005 Torbjørn Haavik Hatlestrand og Ølve Skytterlag 1.mai-stevnet 2024 315 (2)
1006 John Kjell Lien Fyresdal Skyttarlag Banestevne 314 (10)
1006 Jenny Mølmshaug Spydeberg Skytterlag Pinsestevnet 2024 314 (10)
1006 Svein Strandbråten Stjernen Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 314 (10)
1009 Georg Groven Gann Skytterlag Gannstevnet 314 (8)
1009 Rolf Harry Johansen Trondenes Skytterlag Draugenstevnet 314 (8)
1011 Jan Børge Isaksen Vaagakallen Skytterlag Fellesskapsstevnet 314 (7)
1012 Dagfinn Mehl Kvinnherad Skyttarlag Midthølstevnet Kvinnherad 314 (6)
1013 Rolf Kåre Dragseth Tydal Skytterlag Tydalsstevnet 2024 314 (5)
1014 Trond Erling Andersen Nordre Land Skytterlag Vårstevnet Halden 314 (1)
1014 Ida Ulberg Hagavold Stjernen Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 314 (1)
1016 Lars Skolås Rorgemoen Øyfjell Skyttarlag Banestevne 313 (10)
1017 Sven Haugen-Thoresen Ringerike Skytterlag Sparebank 1 karusell Ringerike- runde 4 313 (3)
1018 Per Inge Aakvik Aalesund Skyttarlag Stamnæsspokalen 2024 313 (1)
1019 Nils Jacob Mella Alta Skytterlag Åpent banestevne 312 (6)
1020 Robert Eriksen Trondenes Skytterlag Draugenstevnet 312 (3)
1021 Asgeir Svane Daniloff Langfjorddalen Skytterlag Banestevne 1 311 (6)
1021 Eirik Nytun Nergård Nittedal Skytterlag Båstadstevne 2024 311 (6)
1023 Andreas Velo Randsfjord Skytterlag Bjørn Solberg minnestevne 311 (1)
1024 Kjell Ivar Løvbrøtte Søndre Land Skytterlag Bjørn Solberg minnestevne 310 (8)
1025 Halvard K. Grythe Fyresdal Skyttarlag Banestevne 310 (6)
1026 Tor-Erik Iversen Melbo Skytterlag Vesterålstreffen 310 (3)
1026 Martine Evenrud Viken (opland) Skytterlag Vårstevne bane 310 (3)
1028 Svein Legolas Djønne Bremnes Skytterlag Sunnhordlandstreffen Stord 2024 310 (2)
1028 Stein Erik Kvandahl Kjøpsnes Skytterlag Sortlandsstevnet 310 (2)
1030 Niklas Helgesen Vestre Toten Skytterlag Løitenstevnet 300m 310 (1)
1031 Sven Erik Rustad Kråkstad og Ski Skytterlag Banestevnet 2024 309 (6)
1032 Anne Maaland Reiten Rauma Skytterlag Isfjordstevne 2024 309 (2)
1033 Ingolf Knutsen Napp Skytterlag Fellesskapsstevnet 308 (4)
1033 Stig-Morten Larsen Storfjord Skytterlag Hattestevnet 308 (4)
1035 Per-Erik Haugen Nordstrand Skytterlag Baneåpning 307 (4)
1036 Kari Skulbørstad Lånke Skytterlag Baneåpning 307 (1)
1037 Erlend Sørlie Hoel Urskog Skytterlag Sparebankcup - Urskogstevnet 306 (4)
1038 Kjartan Tøn Voss Skyttarlag Banekarusell nr 3 Vossakrinsen 304 (7)
1039 Emil Andreas Henriksen Øvergård Øvre Målselv Skytterlag Åpningsstevnet 304 (5)
1040 Yngvar Rønningen Froland Skytterlag Sørlandsstevnet, karusell 304 (2)
1041 Roger Einvik Fjellværøy Skytterlag Bynesstevnet 303 (7)
1042 Knut Rorge Øyfjell Skyttarlag Banestevne 303 (3)
1043 Vidar Kvalevåg Haugesund og Sveio Skyttarlag Banestemne Fikse 301 (4)
1044 Kristian Olsen Lie Haugesund og Sveio Skyttarlag Sunnhordlandstreffen Bømlo 301 (2)
1045 Hans D. Lockert Storfjord Skytterlag Hattestevnet 297 (3)
1046 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland Skytterlag Organisasjonsmedaljen 294 (11)
1047 Signe J. D. Stangborli Klepp Skytterlag Organisasjonsmedaljen 294 (10)
1048 Rune Rundhaug Karmøy Skytterlag Organisasjonsmedaljen 292 (7)
1049 Odd Arild Stava Karmøy Skytterlag Organisasjonsmedaljen 292 (6)
1050 Gudbrand Mo Lom og Skjåk Skytterlag Organisasjonsmedaljen 291 (12)
1051 Øyvind Løkstad Målselv Skytterlag Org.med. Falken 291 (5)
1052 Frode Hanssen Målselv Skytterlag Org.med. Falken 290 (13)
1053 Sverre Jacobsen Holum Skytterlag Organisasjonsmedaljen 290 (10)
1054 Odd Birger Olsen Inderøy Skytterlag Vigdarvoldstevnet 290 (3)
1055 Mahad Tony Sjøgren Balsfjord Skytterlag Sommerstarten 290 (2)
1056 Arnt Ingve Svela Klepp Skytterlag Organisasjonsmedaljen 288 (9)
1057 Hege Rødland Klepp Skytterlag Organisasjonsmedaljen 287 (7)
1058 Inge Brigt Kvam Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 287 (2)
1059 Svein Bjarnar Nesse Fjordane Skyttarlag Organisasjonsmedalje Sogn Ytre 283 (9)
1060 Sandra Elise Johansen Balsfjord Skytterlag Org.med. Falken 283 (7)
1061 Øystein Matre Fikse Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 279 (5)
1062 Åse Irene Nordås Bardu Skytterlag Org.med. Falken 270 (5)
1063 Balder H. Jensen Moss og Våler Skytterlag Follocup - Aas, Moss & Våler og Enebakk 269 (0)
1064 Julie Gjerdalen Randsfjord Skytterlag Pinsestevnet Torpa 2024 256 (2)
1065 Fredrik Ås Orerød Froland Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 254 (8)
1066 Kjell Bøe Bjørgum Aurland Skyttarlag Vårtreffen Bane Aurland 253 (7)
1067 Glenn Ove Andvik Frøysetvågen Skyttarlag Vår/høst 1. mai 244 (0)
1068 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag NC Elverum 2024 1 runde bane 243 (10)
1069 Kjell Aarskog Blaker Skytterlag Viken II bane 243 (0)
1070 Odd Ivar Sæther Blaker Skytterlag Rælingsstevnet 242 (9)
1071 Geir Andreassen Åsheim Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 242 (8)
1072 Ingrid Marie Håkenåsen Nidaros Skytterlag Landsdelskretsstevnet Trønderkretsen 242 (5)
1073 Ole Jørgen Solli Styrvoll Skytterlag Lågencup 2024 - Styrvoll 240 (11)
1074 Dag Myklebust Forr Skytterlag Hårråmyrstevnet 240 (7)
1075 Marianne Jødahl Riste Blaker Skytterlag Viken II bane 240 (0)
1075 Hilde Jægersborg Åsheim Skytterlag LDKS bane Opplandskretsen 240 (0)
1077 Espen Grina Tingelstad Skytterlag Nittedalsstevnet 239 (9)
1078 Terje Holm Søndre Land Skytterlag Ådalsstevnet 2024 239 (7)
1079 Thomas Kristiansen Lunner Skytterlag Ådalsstevnet 2024 239 (6)
1080 Tonje G. Grønvold Ringerike Skytterlag VIKEN 1 Bane 239 (2)
1081 Kjell Arne Kello Langfjorddalen Skytterlag Banestevne 1 239 (0)
1081 Bjørn Einar Andersen Nordre Land Skytterlag LDKS bane Opplandskretsen 239 (0)
1081 Robin Rambjørg Nyborg Skyttarlag Vår/høst 1. mai 239 (0)
1084 Bjørn Willand Tyristrand Skytterlag VIKEN 1 Bane 238 (6)
1085 Håvard Moen Herfjord Skytterlag Vårmønstring 238 (0)
1086 Bendik Stokland Løiten Skytterlag LDKS bane Opplandskretsen 237 (6)
1087 Martin By Dyrendahl Rissa Skytterlag Landsdelskretsstevnet Trønderkretsen 237 (5)
1088 Tore Kampen Ringebu og Fåvang Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 236 (6)
1089 Espen Glosli Degernes Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 236 (3)
1090 Hans Jakob Løkkesmo Budal Skytterlag Landsdelskretsstevnet Trønderkretsen 235 (8)
1090 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag LDKS bane Opplandskretsen 235 (8)
1092 Kristoffer Meldal Moen Skjelstadmark Skytterlag Landsdelskretsstevnet Trønderkretsen 235 (6)
1093 Ray Inge Myrli Tana Skytterlag Åpent banestevne 2 235 (3)
1094 Sverre Håvard Melhus Rissa Skytterlag Landsdelskretsstevnet Trønderkretsen 234 (5)
1095 Guri Feten Hallingskarvet Skytterlag VIKEN 1 Bane 234 (4)
1096 Simen Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag LDKS bane Opplandskretsen 234 (2)
1097 Christian Espenes Overhalla Skytterlag 1.Mai Stevnet 233 (8)
1098 Geir Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag VIKEN 1 Bane 233 (4)
1099 Bjørn Vidar Teigen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Sparebankcup - Urskogstevnet 232 (8)
1100 Steinar Gundersen Randsfjord Skytterlag Krystallstevnet 2024 232 (6)
1101 Bengt-Erik Hansen Balsfjord Skytterlag Sommerstarten 232 (5)
1101 May-Britt Radford Kongsvinger og Omegn Skytterlag Skjebergsmellen 2024 232 (5)
1103 Trond Stensbøl Roverud Skytterlag VEIDEKKE Cup - 4.runde 232 (1)
1104 Tore Hoff Gjøvik og Brusveen Skytterlag FAGERNESSTEVNET 231 (5)
1105 Espen Ekeroth Halden Skytterlag Hisåsstevnet 231 (4)
1105 Lars Inge Veslegard Hallingskarvet Skytterlag VIKEN 1 Bane 231 (4)
1105 Gunnar Hølland Solvik Vegårshei Skytterlag 1. æresprisstevne 231 (4)
1108 Leif Vigre Imenes Skytterlag Vårstevnet 231 (2)
1108 Eivind Vågø Nordre Skage Skytterlag Landsdelskretsstevnet Trønderkretsen 231 (2)
1110 Magnar E. Dørum Opdal og Midtbygden Skytterlag Åpent banestevne Trippelstevne 231 (1)
1111 Maren Husås Søndre Odalen Skytterlag VEIDEKKE Cup - 1.runde 229 (7)
1112 Stig Lid Evje og Hornnes Skytterlag Sørlandsstevnet, karusell 229 (6)
1113 Jørn Hansson Løiten Skytterlag Kraftrikestevnet Bane 229 (4)
1114 Johannes Fløholm Åsane/Hordvik Skyttarlag Kretsstevnet - Bergenhus 228 (7)
1115 Augon Myrjord Sauherad Skytterlag Notoddenstevnet 2024 228 (4)
1116 Arne Andreas Grendstad Klæbu Skytterlag Hommelvikstevnet 227 (6)
1116 Tom Kappelslåen Lesja Skytterlag Tronfjellcup 227 (6)
1118 Jens Ronald Johansen Halden Skytterlag Hisåsstevnet 227 (5)
1119 Rune Jørgensen Beiarn Skytterlag Vårmønstring bane 2024 227 (1)
1120 Benny Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Vårstevnet 226 (6)
1121 Kenneth Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Vårstevnet 226 (5)
1121 Geir Anders Hætta Berg Sørfjord og Omegn Skytterlag Baneåpning 2024 Stevne 1 226 (5)
1123 Roy Vidar Svensli Aureosen Skytterlag Kleivestevnet bane 2024 226 (4)
1124 Kristian Eidal Nes og Bromma Skytterlag VIKEN 1 Bane 226 (1)
1125 Jan Ove Sollie Rissa Skytterlag Landsdelskretsstevnet Trønderkretsen 225 (3)
1126 Hege Ingrid Sydnes Blaker Skytterlag NC Lismarken 2024 1. runde bane 223 (5)
1127 Adrian Christoffer Pedersen Hammerfest Skytterlag Snøhvitstevnet Bane 2023 223 (4)
1128 Arne Blix Herfjord Skytterlag Vårmønstring 223 (0)
1129 Jim Bakkelund Sande Skytterlag Baneåpning Skarsløkka 222 (5)
1130 Olav Aaker Torsnes Skytterlag Vårstevnet 222 (4)
1131 Sigurd Folkestad Kronmo Skytterlag Trippelstevne 221 (7)
1132 Harald Haraldsen Flikka Skytterlag LDKS 221 (5)
1132 Børge Nilsen Hammerfest Skytterlag FM Bane 2024 221 (5)
1134 Sondre Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag LDKS bane Opplandskretsen 221 (4)
1135 Jakob Gleditsch Kråkstad og Ski Skytterlag Banestevnet 2024 221 (2)
1135 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Laagen Cup 221 (2)
1137 Bernt Johansen Sandar og Sandefjord Skytterlag Vestfoldrunden 1 av 3 i Sandefjord 221 (1)
1138 Lars-Egil Østli Tangen Skytterlag LDKS bane Opplandskretsen 220 (6)
1139 Roger Tobiassen Stiklestad og Vuku Skytterlag Vigdarvoldstevnet 220 (4)
1140 Lillian Ingebrigtsen Skarpskytten Skytterlag Åpent stevne 220 (2)
1141 Henrik Meum Stormo Rygge Skytterlag Kretsstevne 4. krets 219 (4)
1142 Vidar Maalen Fåberg Skytterlag Pinsestevnet 2024 218 (2)
1143 Eirik Tørhaug Nordre Land Skytterlag Pinsestevnet Torpa 2024 217 (4)
1144 Mari Bjarkøy Ringerike Skytterlag Sparebank 1 karusell Ringerike- runde 4 217 (3)
1145 Kåre Haugvaldstad Gjesdal Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 216 (1)
1146 Ragnhild Saxebøl Spydeberg Skytterlag Pinsestevnet 2024 214 (1)
1147 Emrik Bruseth Rui Mælum Skytterlag 1. æresprisstevne 213 (0)
1148 Tom Johansen Sørkedalen Skytterlag VIKEN 1 Bane 212 (6)
1149 Rino Leirvoll Napp Skytterlag Per`s Abrahamsen sølv pokal 196 (0)
1150 Victoria Iren Leirvoll Napp Skytterlag Per`s Abrahamsen sølv pokal 195 (9)
1151 Morten Mjåvatn Ømmervatn Skytterlag 1.Mai Stevnet 194 (5)
1152 Leif Engseth Aldersund Skytterlag Åpningsstevnet 149 (0)
1153 Tove Marie Isdahl-Engh Nordstrand Skytterlag Baneåpning 144 (5)
1154 Erland Haugen Røros Skytterlag Trippelstevne 139 (3)