Hopp direkte til innhold
Hopp direkte til Søk
www.dfs.no
Nettstedskart
Kontakt oss
Facebook
Support
Landsskytterstevnet
Skyttermarked
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Søk etter
DFS.no
Skytterlagene
Stevner
Innmelding i DFS skytterlag
Nyttig innhold
IKT support
Mitt DFS
NYE Mitt DFS
Gå til din side
Skytter ID:
Logg inn
Hjemme-LS 2021
Hjemme-LS 2020
Arrangementer
Skytebaneguide
Resultater
350-klubben
Samlag-Landsdelsmestere
Norgestoppen - 100 på topp -
Søk
Bli medlem skjema
Norgescupen bane
Du er her
DFS
>
Nyttig innhold
Når?
Forrige 3 mnd
Neste 7 dager
Neste 30 dager
Neste 6 mnd
Alle
Stevnetype
- Bane
Bane - ikke kl.sett
Felt
Inne
Inne - ikke kl.sett
Kurs/Møter
Landskytterstevne
Skifelt
Skogsløp
Vis interne arr
Vis pågående påmelding
Krets/Samlag
DFS Kretsen
Danmark
Norge
Sverige
Fjordane Krets
Nordfjord
Sogn Indre
Sogn Ytre
Sunnfjord
Hordakretsen
Hardanger og Voss
Hordaland
Sunnhordland
Mørekretsen
Nordmør
Romsdal
Sunnmør
Søre Sunnmøre
Nord-Norge Krets
Aust-Finnmark
Lofoten
Ofoten
Rana
Salten
Troms
Vefsn
Vesterålen
Vest-Finnmark
Opplandskretsen
Gudbrandsdal
Hedmark
Nord-Østerdal
Opland
Valdres
Østerdal
Sørlandskretsen
Agder
Aust-Agder
Rogaland
Telemark
Vest-Agder
Vest-Telemark
Trøndelag Krets
Fosen
Gauldal
Inntrøndelag
Namdal
Uttrøndelag
Viken I krets
Drammen
Hallingdal
Numedal
Ringerike
Vestfold
Viken Ii Krets
Akershus
Follo
Oslo
Solør
Østfold
Skytterlag
1. Minerydderskvadron
133 - Luftving
133 - Luftving - Strp - Andøya
2. bataljon Brigade Nord
7. Juni
Aalesund
Aas
Aasen
Akademisk
Akershus kommandantskap vakt & sikring
Aldersund
Almenning
Alta
Alteren
Alvdal
Andebu
Andenes
Arabygdi
Aremark
Arnafjord
Artilleribataljon
Asker
Askim
Askvoll og Holmedal
Askøy
Aspøy og Straumsnes
Atna
Atrå
Aureosen
Aurland
Austbygde
Austerbygda
Austevoll
Austheii
Austmarka
Balestrand
Ballangen
Balsfjord
Bamble
Bangsund
Bardal og Levang
Bardu
Barmøy
Base Jørstadmoen
Batnfjord
Begna
Begnadalen
Beiarn
Beito
Beitstad
Bergen
Bergen Nordre
Bergsøy
Berle
Bestebostad
Bingen
Biri
Birkenes
Bjelland
Bjerkreim
Bjerkvik
Bjoneroa
Bjordal/Søreide
Bjugn
Bjøllånes
Bjørge
Bjørkebakk
Bjørnen
Bjørnen og Vestre Målselv
Blaker
Bleikvassli
Blinken
Blomsøy
Blåfjell
Bodø Østre
Bokn
Bolkesjø
Borstrondi
Botnan
Brandbu
Brandsøy
Brekken/Aursund
Bremanger
Bremnes
Brensholmen
Brigade Nord Stab
Brumunddal og Nes
Brunkeberg og Morgedal
Bruvik
Bryggja
Brønnøysund
Brøstadbotn
Bråtveit
Budal
Buer/Kornsjø
Bugge
By
Bygland
Bykle
Byneset
Bälgvikens Skytteförening
Bæverdalen
Bø (Telemark)
Bø (Vesterålen)
Bømlo
Båstad
Båtsfjord
Cba Baseforsvar
Cyberforsvaret/CISTG
Dalane
Dale (Sunnfjord)
Dalen
Dalsbygda
Degernes
Deset
Dfs
Dovre og Dovreskog
Drangedal
Drevja
Dunderlandsdalen
Duottar Bahcinsearvi Skytterlag/Viddas
Dverberg
Dølemo
Eda Skyttegille
Edsbjørke Skytteforening
Egersund
Egge
Eide og Naas
Eidet
Eidfjord
Eidsberg
Eidsbygda
Eidskog
Eidsvoll Verk
Eidsvoll Østre
Eidsvåg og Eidsøra
Eikanger-Hjelmås
Eikefjord
Eikesdal
Eina
Eker
Elgen
Elgå
Elverum
Enebakk
Engerdal
Engeren
Engesetdal/Skodje
Eresfjord
Ertvågøy
Espedal
Etnedal
Evenes
Evje og Hornnes
Fagernes
Fagervika
Falken
Fana
Farnes
Farsund
Feda
Feios
Felle
Fet
Fiksdal
Fikse
Finnøy
Finsland
Finstad
Fiskum
Fiskå
Fitjar
Fjeld
Fjellværøy
Fjon
Fjordane
Fjære
Fjærland
FKL
Flatanger
Flesberg
Flikka
FLO Felleskapasiteter
FLO Forsyning Østlandet-Østerdalen
Flo Forsyning/Rll Nord
FLO Luft
FLO RLL-ØST
FLO/Land - Base Kolsås
Flo/V/Btv
Flo/Vedl/Rtv-Bil
Floren
Florø
Flå (hallingdal)
Flå (Uttrøndelag)
Flåbygd
FMGT
Folgefonn
Folldal
Forr
Forsvaret Bodø
Forsvarets Høgskole
Forsvarets Operative Hovedkvarter (FOH)
Forsvarets Operative Hovedkvarter (FOH)
Forsvarets Personell- og Vernepliktssenter
Forsvarets Sanitet
Forsvarets sanitet (FSAN)
Forsvarsmateriell
Forsvarsstaben (FST)
Fortun
Framverran
Fredrikstad
Fredø
Fregn
Fresvik
Frogn og Drøbak
Froland
Frosta
Frøyen og Kalvåg
Frøysetvågen
Fustvatn
Fyresdal
Føken
Førde
Fåberg
Fåset
Galterud
Gamvik
Gann
Gardermoen Militære Flystasjon
Garnisonen i Porsanger
Garnisonen i Sør-Varanger
Gaular
Gausdal
Gildeskål
Gisund
Gjerdrum
Gjerpen
Gjesdal
Gjøvdal
Gjøvik og Brusveen
Glimt
Glåmos
Gol og Ødegården
Grane
Gransherad og Heddal
Granvin
Gravvik og Aarsetfjorden
Greipstad
Grindølen
Grong
Grue
Grue Finnskog
Gula
Gulen
Gutvik
Gyland
Haakonsvern Orlogsstasjon
Hadding
Hafslo
Haga
Halden
Halkavarre
Hallingskarvet
Halsa (Nordmør)
Halsa (Salten)
Haltdalen
Hammerfest
Hardanger
Harran
Hatlestrand og Ølve
Hattfjelldal
Haugen
Haugesund og Sveio
Hebnes
Hedalen
Heddeland og Breland
Hedrum
Hegg
Hegra
Heilhornet
Heim/Hemne
Heimevernets befalskole
Heimevernsstaben
Helgådal
Hemnes og Sør-Rana
Hemsedal
Henning
Herdla
Herefoss
Herfjord
Heskestad
Hessdalen
Hildre og Brattvåg
Hitra
Hjartdal
Hjartåbygda
Hjelmeland
Hjelmen
Hjørungavåg
HMKG
Hobøl
Hodalen
Hof (Solør)
Hof (Vestfold)
Hof Finnskog
Hofstaddalen
Holla
Holmestrand og Omegn
Holsen
Holum
Hommelvik
Honningsvåg
Hornindal og Markane
Hov
Hovdebygda og Ørsta
Hovin (Gauldal)
Hovin Skytterlag (Telemark)
Hundeide
Hurdal
Husnes
Hustad
Hv-01 Oslofjord
Hv-02 Oslo og Akershus
Hv-03 Telemark og Buskerud
Hv-05 Opplandske
Hv-08 Agder og Rogaland
Hv-09 Bergenhus Heimvernsdistrikt 09
Hv-11 Møre og Fjordane
Hv-12 Trøndelag
Hv-14 Sør-Hålogaland
Hv-16 Nord-hålogaland
Hv-17 Finnmark
Hvarnes
HVs skole- og kompetansesenter
HVSKS
Hyen
Hyllestad
Hægebostad
Hægeland
Hærens Befalskole
Hærens Lagførerskole
Hærens Våpenskole
Hærstaben
Høland/Bjørkelangen
Hølonda
Høydalsmo
Høyjord og Ramnes
Høylandet
Høylandsbygd
Høyvik
Hå
Hålandsdal/Eikelandsfjorden
Imenes
Inderøy
Indre Bindal
Indre Breim
Indre Gloppen
Ingeniørbataljon/Brig-N
Inndal
Innsatsstyrke Bjørn West
Innsatsstyrke Derby
Innsatsstyrke Gunnerside
Innsatsstyrke Rype Avd.stjørdal
Innset
Ise
Isfjorden og Åndalsnes
Iveland
Jegerbataljonen GSV
Jelsa og Erfjord
Jo Gjende
Jondal
Jondalen
Jordalen
Jordalsgrend og Øksendal
Jordet og Tenaasen
Jostedal
Jøa
Jølster
Jømna/Heradsbygd
Jørpeland
Jøsenfjord
Kalix Skytteförening
Kampeskadronen
Karasjok
Karlstad-Ulvsby Skytteförening
Karmøy
Kautokeino
KE FF VEDELBES
Kilebygda og Bolvik
Kinserdal
Kiran
Kirkenes
Kirkesdalen
Kisen
Kjerringøy
Kjølsdalen
Kjøpsnes
Klara
Kleive
Klepp
Klinga
Klubb Danmark
Klubb Norge
Klubb Sverige
Klæbu
Knipenborg
Knm Harald Haarfagre
Kolvereid
Kompani Østerdal
Kongsberg
Kongsvinger og Omegn
Konsmo
Korgen
Krigsskolen
Kristiansand og Omegn
Kristiansund
Kronmo
Krødsherad
Kråkstad og Ski
Kvalfors
Kvalsund og Omegn
Kvam
Kveldulf
Kvernes
Kvikne
Kvinesdal
Kvinnherad
Kviteseid
Kvæfjord
Kvænangen
Kvås
Kåfjord
Lakselvdal
Lakså
Langevåg
Langfjorddalen
Langseth
Larvik
Laudal
Lavik
Lavikdal
Leikanger
Leirsund
Leka
Leksvik
Lekvattnet/torsby
Lesja
Lesjaskog
Levanger og Frol
Levangsheia
Lier
Lierne
Lillehammer
Lillesand
Lindesnes
Lindås
Lindåsneset
Lismarken
Loen
Lom og Skjåk
Lomundal
Lonås
Lora
Luftforsvarets skolesenter
Luftkrigsskolen
Luftving 132
Luftving 135
Lund
Lunde
Lunner
Lurøy
Lyngdal
Lyngen
Lysebotn
Lysøysund
Lærdal
Lødingen
Løiten
Løkken
Lønset
Løra
Lørenskog
Løveid
Lånke
Malm
Malmefjorden
Malvik
Mandal
Maritim Helikopterving
Markabygda
Masi
Meihatten
Meisingset
Meland
Melbo
Meldal
Meløy
Meråker
Midtbygden (nedlagt 1/6-2011)
Militærpolitiet Ørland
Militærpolitikompaniet
Minne
Mo
Mo og Salsnes
Molde
Moltustranda og Larsnes
Mosjøen
Moss og Våler
Mostadmark
Mosvik
MP Kompaniet
Mundheimsdalen
Mykland
Mælum
Mære
Møsstrond
Målselv
Namdalseid og Lyngen
Namsskogan
Nannestad
Napp
Nappen
Narjord
Narvik
Naustdal
NC Nord-Norge 2011
NC Trøndelag 2011
Nedre Målselv
Nedre Nordreisa
Nedre Sigdal
Nedstrand
Nes og Bromma
Nes/Hovind
Nesjane
Nesjestranda & Skaala
Nesna
Nesse
Nesseby
Nidaros
Nissedal
Nittedal
Nohr
Nora
Norangdal
Nord-Aurdal
Nordbygda og Rand
Norddalsfjord
Nordgrend
Nord-Odal
Nordre Land
Nordre Modum
Nordre Skage
Nordre Trysil
Nordreisa
Nordskogbygda
Nordstemmet
Nordstrand
Nore og Uvdal
Norum
Notodden
NROF
NTNUI Skyting
Nyborg
Nøtterø
Odda
Oddan
Olden
Ombo
Opdal og Midtbygden
Oppedal/Brekke
Oppstryn
Orkla
Orkland Ytre
Os
Osen
Osen (fosen)
Oslo Østre
Oster
Osterøy
Otta
Otterøy
Overhalla
Panserbataljon
Polarsirkelen
Porsanger
Porsgrunds
Radøy
Rakkestad
Rakvåg
Ramsund
Ramsund Orlogsstasjon Avd. Trondenes
Randsfjord
Rauhella
Rauland
Rauma
Raumadalen
Raumnes
Redningshelikoptertjenesten
Reinsfjell
Reinskytten
Rekdal
Rennebu
Rennesøy
Rht - Redningshelikoptertjenesten
Riflen/Skoger
Rindal
Rindalsskogen
Ringebu og Fåvang
Ringerike
Ringvassøy
Riple
Risberget
Rise og Løddesøl
Rissa
Rjukan
Rollag og Veggli
Romerike Tekniske verksted B.I.L.
Rommeheds Skf
Rotsund
Roverud
Rugsund
Rygge
Rælingen
Rødenes
Røldal
Rømskog
Røros
Røst
Røsvik
Røvassdalen
Røyken og Hurum
Røyrvik
Råde
Salangsdalen
Saltdal
Saltstraumen
Sambandsbataljonen Heggelia Troms
Sand/Suldal
Sandar og Sandefjord
Sande
Sandhornøya
Sandnessjøen
Sandnessund
Sandstad
Sannidal
Sarpsborg
Sartor
Sauda
Sauherad
Sauland
Seim
Sekken
Selbu
Seljord
Sem
Setskog
SHV Waxwing
Sigdal
Siljan
Singsås
Sjoa
Sjøkrigsskolen
Sjølisand
Sjøveien
Skarpskytten
Skatestraumen
Skaun
Skedsmo
Skibotn
Skiptvet
Skjeberg
Skjelstadmark
Skjervøy
Skjold
Skjomen
Skogbygden
Skogn
Skor
Skorovas
Skude
Skulsfjord
Skåbu
Skånevik
Skånland
Slagen
Smøla
Snarum
Snertingdal
Snillfjord
Snåsa
Sogndal
Sokna
Sokndal
Soknedal
Solberg
Sollia
Solund
Sortland
Spildra
Spydeberg
Stadlandet
Stadsbygd
Stallvik
Stange og Romedal
Stavanger
Steinkjer
Steinsdalen
Steinsgård
Stiklestad og Vuku
Stjernen
Stjørdal
Stord
Stordal
Stordal og Liabygda
Stordalen
Storfjord
Storsteinnes
Strand
Strandbygda
Strandebarm
Strandvik
Straumsbukta
Stroka
Stryn
Styrvoll
Størjebygden
Stålring
Sudstranda
Sulitjelma
Sundnes
Sunndal
Sunnylven
Surnadal
Susna
Svinndal
Sykkylven og Stranda
Syvde
Sævareidfjorden
Søgne
Søndeled
Søndre Hinnøy
Søndre Høland
Søndre Land
Søndre Modum
Søndre Odalen
Sørbygd
Sørdalen
Sørfjord og Omegn
Sørfjorden
Sør-Fron
Sør-Hitra
Sørkedalen
Sørskogbygda
Sørum
Søvik
Søya og Todalen
Såner
Tafjord
Tana
Tangen
Telemark Bataljon
Tessungdalen
Time
Tingelstad
Tjelle og Ranvik
Tokke
Tolgen
Tonstad
Torheim
Torpa
Torpo
Torridal
Torsnes
Toven og Drevvatn
Trautskogen
Trenregimentet i Hæren
Trenregimentet i Hæren
Trenregimentet Terningmoen
Tresfjord
Tretinddalen
Treungen
Tromsø
Trondenes
Trondhjems
Tronfjell
Trudvang
Trydalen
Trysil
Trøgstad
Tuddal
Tunhovd
Tustna
Tverrelvdalen
Tydal
Tylldal
Tynset
Tyristrand
Tysnes
Tysse
Tyssedal
Tyssedal (Sunnfjord)
Tysvær
Tønjum
Tønsberg
Tørdal
Tørmoen
Ubåttjenesten
Ugland
Ullensaker
Ullensvang
Undredal
Unkervatn
Uppheim
Urskog
Usmc/mrf-E
Utvik og Innvik
Vaagakallen
Vadheim
Vadsø
Vaksdal/Modalen
Valen
Valldal
Valle og Hylestad
Valnesfjord
Valsøyfjord
Vang
Vanvik
Vardø
Vareld
Vartdal
Vatle
Vats og Leveld
Vega
Vegusdal
Vegårshei
Veitastrond
Vemundvik
Vennesla
Verdal Søndre
Verrastranda
Vestby og Søre Osen
Vestnes og Vågstranda
Vestre Brandbu
Vestre Gausdal
Vestre Slidre
Vestre Toten
Vestre Trysil
Vestrefjord
Vestvågøy
Vik
Vikedal og Imsland
Viken (opland)
Viken (Salten)
Vikna
Viksdalen
Vindafjord
Vingelen
Vinje
Vinstra
Vistdal
Visten
Volda
Voss
Vossestrand
Vrådal
Vågøy
Vågå
Våle
Våler
Ytre Rendal
Ytre Snillfjord
Ytre Vinje
Ytterdal
Ytterstrand
Øksna
Ømmervatn
Ørland Flystasjon
Ørlendingen
Ørnes
Ørskog
Østby
Østerdal Garnison
Østersund
Østerå
Østre Bærum
Østre Gausdal
Østre Toten
Øversjødalen
Øvre Bø
Øvre Eiken
Øvre Målselv
Øvre Ogndal
Øvre Rendal
Øvre Sirdal
Øvre Snertingdal
Øvre Surnadal
Øvre Velfjord
Øvre Ådal
Øvrebø
Øyer/Dølen
Øyfjell
Øymark
Øystre Slidre
Ådal
Ålfoten
Ålvundfjord og Ålvundeid
Åmli
Åmot
Årdal
Årvågsfjord
Åsane/Hordvik
Åseral
Åsheim
Åslia
Åsnes
Åsnes Finnskog
Vis avlyste arrangement
Søkeord
Mars 2024
Dato
Stevne
LIVE
Kart
Skytterlag
Type
Beskrivelse
Frist
Påmelding
Ant
18 - 22.03
Treningscup 15m Nordre del
Tolgen
Inne
- Åpent
19.03
Til påmelding
6
18 - 20.03
Kretsmesterskap 15m, krets 2
Rælingen
Inne
- Åpent
17.03
Avsluttet
35
18 - 21.03
Vestfoldcup Sande 5 runde av 5
Sande
Inne
- Åpent
17.03
Avsluttet
70
19.03
Follo-serie Aas - Skiptvet
Aas
Inne - ikke kl.sett
Cup
18.03
Avsluttet
10
19.03
Korrespondansefinale senior
Tønjum
Inne
- Åpent
17.03
Avsluttet
19
19 - 21.03
Stjørdalsmesterskap 15m
Skjelstadmark
Inne
- Åpent
18.03
Avsluttet
114
20 - 21.03
Vårkarusell 4
Mære
Inne
- Åpent
19.03
Til påmelding
112
20.03
Folloserien senior: KS-Aas
Kråkstad og Ski
Inne - ikke kl.sett
Cup
19.03
Til påmelding
18
21 - 23.03
DC7 BF-felten
Alvdal
Felt
- Åpent
20.03
Til påmelding
83
21.03
Treningskarusell Tynset søndre krets Nord Østerdal Skyttersamlag
Tynset
Inne
- Åpent
20.03
Til påmelding
17
21.03
Ringerike -Hjemmebaneskyting- karusell nr 9-
Ringerike
Inne
- Åpent
18
21.03
Organisasjonsmedaljen 2024 - Hordaland Skyttersamlag
Åsane/Hordvik
Inne - ikke kl.sett
- Åpent
20.03
Til påmelding
13
21.03
Mandals- og Lagsmesterskap 15m
Holum
Inne
- Åpent
21.03
Treningsstevne mars 2024
Aspøy og Straumsnes
Inne
- Åpent
18.03
Avsluttet
59
23.03
71. Vinterfeltstevnet
Mosjøen
Felt
- Åpent
21.03
Til påmelding
32
23.03
Elektronikk-Felt Sogndal
Sogndal
Felt
- Åpent
AVLYST
23.03
Gaukestevnet - Grovfelt
Gann
Felt
- Åpent
21.03
Til påmelding
31
23.03
Grong Sparebankfelten
Harran
Felt
- Åpent
21.03
Til påmelding
25
23.03
Landsdelskrets- og samlagsstevnet skifeltsprint
Skaun
Skifelt
Landsdelst.
27.03
Til påmelding
11
23.03
Samlagstevne/Landsdelmesterskap skilfelt
Skaun
Skifelt
Samlagsst.
AVLYST
23.03
Samlagstevnet 15 m
Napp
Inne
Samlagsst.
23.03
Start: 23.03.2024
23.03
Gåstjønnfelten HV cup
Jordet og Tenaasen
Felt
- Åpent
21.03
Til påmelding
127
24.03
Gaukestevnet - Finfelt
Gann
Felt
- Åpent
22.03
Til påmelding
24
24.03
Vintermesterskap
Overhalla
Felt
- Åpent
23.03
Til påmelding
39
24.03
Kjemsjøstevnet HV-cup
Bjørnen
Felt
- Åpent
22.03
Til påmelding
188
24.03
Samlagsmesterskap felt
Isfjorden og Åndalsnes
Felt
Samlagsst.
22.03
Til påmelding
62
28.03
Påskefelten
Jøa
Felt
- Åpent
26.03
Til påmelding
42
28.03
Påsketreffen
Unkervatn
Felt
- Åpent
28.03
Påsketreffen
Unkervatn
Felt
- Åpent
26.03
Til påmelding
17
28.03
Odalsmesterskap Felt Internt
Galterud
Felt
- Åpent
27.03
Til påmelding
4
April 2024
Dato
Stevne
LIVE
Kart
Skytterlag
Type
Beskrivelse
Frist
Påmelding
Ant
01.04
Bajasfelten 2024
Sigdal
Felt
- Åpent
29.03
Til påmelding
86
01.04
Syvdefeltenn
Syvde
Felt
- Åpent
30.03
Til påmelding
17
01.04
TEST Komplettering
Dfs
Inne
- Åpent
19.12
Avsluttet
3
01.04
Slådalsstevnet DC8
Lesja
Felt
- Åpent
29.03
Til påmelding
96
01.04
DC-9 Dovrestevnet
Dovre og Dovreskog
Felt
- Åpent
30.03
Til påmelding
01.04
2.Dagsstevnet + LDKS felt
Lånke
Felt
Landsdelst.
30.03
Til påmelding
253
02 - 04.04
Treningscup 15m Søndre del
Øvre Rendal
Inne
- Åpent
02 - 04.04
Treningscup 15m Nordre del
Røros
Inne
- Åpent
AVLYST
02 - 05.04
G Vintertour
Vågå
Inne
- Åpent
31.03
Til påmelding
182
04.04
FINALE - Gjesdalcup
Gjesdal
Felt
Cup
04.04
Veteranstevne for Vestfoldskyttere
Nøtterø
Inne
- Åpent
02.04
Til påmelding
3
04.04
Trningscup nordre 15m
Røros
Inne
- Åpent
03.04
Til påmelding
04 - 05.04
Vårstevne Stordalen 24
Stordalen
Inne
- Åpent
03.04
Til påmelding
62
05 - 06.04
Bardufelten
Bardu
Felt
- Åpent
02.04
Til påmelding
117
05 - 11.04
G-Tour. Lom og Skjåk
Lom og Skjåk
Inne
- Åpent
02.04
Til påmelding
150
05 - 06.04
Nasjonal felthelg, Evje skytebane
Imenes
Felt
- Åpent
27.03
Til påmelding
380
06.04
Åpent feltstevne - Brønnøysund
Brønnøysund
Felt
- Åpent
06.04
Lagmesterskap Jegerfelt
Sigdal
Felt
- Åpent
06.04
Elektronikk-Felt Leikanger
Leikanger
Felt
- Åpent
06.04
Samlagsmesterskap Felt
Alteren
Felt
Samlagsst.
06.04
Samlagsstevnet felt
Sulitjelma
Felt
Samlagsst.
05.04
Til påmelding
36
06.04
Otrøyfelten 2024
Rakvåg
Felt
- Åpent
04.04
Til påmelding
45
06.04
Finfelt samling HORDALAND
Hordaland
Felt
Møte kurs etc.
02.04
Til påmelding
2
06.04
ØM-FINFELT
Tingelstad
Felt
- Åpent
31.03
Til påmelding
146
06.04
Vinterfelt 3 finfelt
Tretinddalen
Felt
- Åpent
04.04
Start: 21.03.2024
07.04
Vinterfelt 5
Bø (Vesterålen)
Felt
- Åpent
07.04
Kolvereidfelten
Kolvereid
Felt
- Åpent
07.04
Valfjellstevnet
Aspøy og Straumsnes
Felt
- Åpent
04.04
Til påmelding
53
07.04
Ope feltstemne
Fikse
Felt
- Åpent
05.04
Start: 22.03.2024
07.04
Ope feltstemne
Vikedal og Imsland
Felt
- Åpent
AVLYST
08 - 11.04
Treningscup 15m Søndre del
Fåset
Inne
- Åpent
08 - 11.04
Treningscup 15m Nordre del
Brekken/Aursund
Inne
- Åpent
08 - 10.04
Åpent stevne
Mostadmark
Inne
- Åpent
07.04
Til påmelding
22
08 - 10.04
Stjørdal stevne mens vi venter
Stjørdal
Inne
- Åpent
07.04
Til påmelding
20
09.04
Karusell nr 10- Ringerike
Ringerike
Inne - ikke kl.sett
- Åpent
1
09.04
Den Norske skyttermedalje- Ringerike
Ringerike
Inne - ikke kl.sett
- Åpent
4
09 - 11.04
Åpent Kveldsstevne 15m Gol
Gol og Ødegården
Inne
- Åpent
11.04
Indre fosen kommunemesterskap
Rissa
Inne
- Åpent
12 - 13.04
Vikingsmellen
Lakselvdal
Felt
- Åpent
10.04
Til påmelding
152
12 - 13.04
Vartdalsfelten 2024
Vartdal
Felt
- Åpent
12 - 13.04
Vårstevne bane
Tingelstad
- Bane
- Åpent
10.04
Til påmelding
31
13.04
Samlagsstevnet felt
Henning
Felt
Samlagsst.
12.04
Til påmelding
64
13.04
Vårtreffen Bane Farnes
Farnes
Bane - ikke kl.sett
- Åpent
13.04
Vårtreffen Bane Knipenborg
Knipenborg
Bane - ikke kl.sett
- Åpent
11.04
Start: 01.04.2024
13.04
Vårtreffen Bane Aurland
Aurland
Bane - ikke kl.sett
- Åpent
13.04
KM Felt Søndre Krets
Bjøllånes
Felt
Landsdelst.
10.04
Til påmelding
39
13 - 14.04
LDKS felt Mørekretsen
Kleive
Felt
Landsdelst.
11.04
Til påmelding
148
13 - 14.04
Nøtterøstevnet 2024 (kun kal. 22 50m simulert 200m)
Nøtterø
Bane - ikke kl.sett
- Åpent
10.04
Til påmelding
52
13 - 14.04
Ope stemne
Seim
Felt
- Åpent
14.04
Samlagstevne Felt Alvdal
Alvdal
Felt
Samlagsst.
12.04
Til påmelding
14
14.04
Samlagsmesterskap VF- 6
Melbo
Felt
Samlagsst.
14.04
SM felt
Falken
Felt
Samlagsst.
11.04
Til påmelding
34
14.04
Haglebustevnet på Hertåtangen
Sigdal
Felt
- Åpent
12.04
Til påmelding
12
14.04
SM felt
Evenes
Felt
Samlagsst.
11.04
Til påmelding
25
14.04
Nordenfjeldske felt - Ny Dato
Trondhjems
Felt
- Åpent
14.04
SM Korr. skyting finale
Båtsfjord
Inne
- Åpent
11.04
Til påmelding
14.04
Viken II Finfelt
Nord-Odal
Felt
Landsdelst.
12.04
Start: 24.03.2024
1
15 - 18.04
Treningscup 15m Søndre del
Alvdal
Inne
- Åpent
15 - 18.04
Treningscup 15m Nordre del
Nora
Inne
- Åpent
17.04
Til påmelding