Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Arrangementer med start påmelding idag
Dato Stevne LIVE Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
05 - 09.03 NTNUI Skytings Vårstevne kart Trondhjems Inne - Åpent 04.03 Start kl. 21.00 10

Februar 2024
Dato Stevne LIVE Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
19 - 23.02 G-Tour Øyer Dølen Øyer/Dølen Inne - Åpent 19.02 Avsluttet 164

19 - 21.02 Lapuacup 8 kart Etnedal Inne - Åpent
20 - 25.02 FROSTRØYKEN Falken Live kart Falken Inne - Åpent 20.02 Avsluttet 139

20 - 23.02 G-Tour Ringebu og Fåvang Live kart Ringebu og Fåvang Inne - Åpent 20.02 Avsluttet 197

20 - 22.02 6. runde Lp-Cup kart Eker Inne Cup 19.02 Avsluttet 107

21 - 24.02 Leiv Myklebust minnestevne Live kart Verdal Søndre Inne - Åpent 20.02 Avsluttet 150

21.02 lag mesterskap 15 m Lapua #8 2024 Live Sørskogbygda Inne - Åpent 19.02 Avsluttet 15

21 - 25.02 LDKS 15m kart Bodø Østre Inne Landsdelst. 20.02 Avsluttet 98

21.02 Treningsstevne februar 2024 kart Aspøy og Straumsnes Inne - Åpent 19.02 Avsluttet 54

21.02 Nava Mosjøen Cup 8 m/finale kart Drevja Inne - Åpent 20.02 Avsluttet 33

21.02 Veteranskyting kart Gjesdal Inne - ikke kl.sett - Åpent 21

22 - 25.02 Frostrøyken Målselv Live kart Målselv Inne - Åpent 20.02 Avsluttet 190

22 - 25.02 NNM Midtre krets Live kart Storfjord Inne - Åpent 20.02 Avsluttet 250

22.02 Lapuacup 2023-2024 Runde 8 kart Lismarken Inne Cup 22.02 Til påmelding 8

24 - 25.02 v kart Bø (Vesterålen) Inne Landsdelst. AVLYST
24.02 HV-6 Sigdal og HV-7 Søndre Modum Sigdal Felt - Åpent 22.02 Til påmelding 208

24.02 3. feltkarusell kart Ugland Felt - Åpent 23.02 Til påmelding 101

24 - 25.02 Gjøvikfelten 2024 HV-Cup 9 kart Gjøvik og Brusveen Felt - Åpent 23.02 Til påmelding 168

24.02 Njåfjellstevnet kart Time Felt - Åpent 22.02 Til påmelding 47

24.02 NM Skifelt Normal kart Elverum Skifelt - Åpent 20.02 Avsluttet 80

24.02 Westcon Cupfinale vinter kart Haugesund og Sveio Inne Cup 58

24 - 25.02 DC 2 Rindalsfelten kart Rindal Felt - Åpent 23.02 Til påmelding 70

24.02 Åpning vinterfelt Slydalen Vestvågøy Felt - Åpent 21.02 Til påmelding 7

25.02 Totenfelten HV-cup 2024 Live kart Vestre Toten Felt - Åpent 23.02 Til påmelding 159

25.02 Finale Mæreserien kart Mære Inne Cup
25.02 NM Skifelt Sprint kart Elverum Skifelt - Åpent 20.02 Avsluttet 72

25.02 Lp Cup Finale 15m kart Kongsberg Inne Cup
25.02 Valdrescup 15m med finale kart Etnedal Inne - Åpent 24.02 Til påmelding 13

26.02 Den norske skyttemedalje kart Flå (Uttrøndelag) Inne - ikke kl.sett - Åpent
26.02 - 01.03 Heradsstemne 15m 2024 Live kart Balestrand Inne - Åpent 25.02 Til påmelding 40

26.02 Spydeberg vs. Skiptvet kart Spydeberg Inne Cup 26.02 Til påmelding 4

27 - 29.02 Vårkarusell 1 Live kart Mosvik Inne - Åpent 27.02 Til påmelding 104

27.02 Lagcup 2024 - finale kart Eidskog Inne - Åpent
27.02 Lagsmesterskap kart Herfjord Inne - Åpent 25.02 Til påmelding 10

27.02 Fellestrening 3 Akershus 2023 kart Blaker Inne - ikke kl.sett - Åpent 26.02 Til påmelding 26

28 - 29.02 Midtukestevne kart Øvre Rendal Inne - Åpent 27.02 Til påmelding 35

28.02 Den Norske Skyttermedalje 3 kart Overhalla Inne - ikke kl.sett - Åpent
28.02 - 01.03 Åpent stevne Stjørdal 24 Live kart Stjørdal Inne - Åpent 27.02 Til påmelding 155

28.02 - 01.03 15m Åpent Stevne Live kart Hegra Inne - Åpent 27.02 Til påmelding 122

28.02 - 02.03 Lånketrippel 3 Live kart Lånke Inne - Åpent 26.02 Til påmelding 182

28.02 Lagskyting Blaker - Urskog kart Blaker Inne - Åpent 22.02 Start: 22.02.2024
29.02 - 02.03 15m stevne kart Åsheim Inne - Åpent 29.02 Til påmelding 70

29.02 Org.med. Falken Live kart Falken Inne - ikke kl.sett - Åpent 27.02 Til påmelding 17

29.02 Org. med. Storsteinnes kart Storsteinnes Inne - ikke kl.sett - Åpent 27.02 Til påmelding 7

29.02 Org. med. Tromsø Live kart Tromsø Inne - ikke kl.sett - Åpent 28.02 Til påmelding 6

29.02 Org. med. Nedre Nordreisa kart Nedre Nordreisa Inne - ikke kl.sett - Åpent 27.02 Til påmelding 5

29.02 - 02.03 Samlagsstemne 15m SISS 2024 Live kart Aurland Inne Samlagsst. 29.02 Til påmelding 86

29.02 Trippelstevne 3 kart Lånke Inne - Åpent
29.02 Folloserie MV-FD kart Moss og Våler Inne - ikke kl.sett Cup 28.02 Til påmelding 15

29.02 - 02.03 Samlagsstemne Sogn Ytre 15m Nyborg Inne Samlagsst. 28.02 Til påmelding 87

29.02 Desimalpokalen Stående, Mandalshallen kart Mandal Inne - Åpent
29.02 - 01.03 Kretsmesterskap 15m Krets 3 kart Nannestad Inne - Åpent 27.02 Til påmelding 29

Mars 2024
Dato Stevne LIVE Kart Skytterlag Type Beskrivelse Frist Påmelding Ant
01.03 Marsstevnet kart Skjelstadmark Inne - Åpent AVLYST
01.03 Åpent 15m stevne Megalink kart Hegra Inne - Åpent
01 - 03.03 Samlagsstevnet 15m Hitrahallen Skytebane Live kart Fjellværøy Inne Samlagsst. 27.02 Til påmelding 127

01 - 03.03 Ungdommsamling Felt kart Bø (Vesterålen) Felt - Åpent 23.02 Til påmelding 34

02.03 HV-11 Brumunddal&Nes kart Brumunddal og Nes Felt - Åpent 29.02 Til påmelding 94

02.03 HV-10 Løiten Løiten Felt - Åpent 29.02 Til påmelding 90

02.03 Felt Flesberg Felt Samlagsst. 29.02 Til påmelding 32

02.03 4. feltkarusell kart Dølemo Felt - Åpent 29.02 Til påmelding 102

02.03 Singsåsfelten DC3 kart Singsås Felt - Åpent
02.03 Finale Lånketrippelen kart Lånke Inne - Åpent
02.03 LDKS 15m kart Tana Inne - Åpent 01.03 Til påmelding 44

02.03 Myklandstevnet/ 5. karusellstevne kart Mykland Felt - Åpent 29.02 Til påmelding 87

02 - 03.03 Samlagstemne 15m Live kart Eidsbygda Inne Samlagsst. 29.02 Til påmelding 32

02.03 DC 4 Budalsfelten kart Budal Felt - Åpent 29.02 Til påmelding 68

02 - 03.03 Samlagsmeisterskap miniatyr Live kart Florø Inne Samlagsst. 01.03 Til påmelding 33

03.03 DC-5 Vingelsstevnet felt kart Vingelen Felt - Åpent 01.03 Til påmelding 64

03.03 Savalstevnet DC-6 Fåset Felt - Åpent 02.03 Til påmelding 63

03.03 Samlagsmesterskap Felt Løiten Felt Samlagsst. 01.03 Til påmelding 36

03.03 Samlagsmesterskap felt Åsnes Felt Samlagsst. 29.02 Til påmelding 24

03.03 Felt Engesetdal/Skodje Live Engesetdal/Skodje Felt - Åpent 01.03 Til påmelding 48

03.03 Samlagsmesterskap felt kart Kråkstad og Ski Felt Samlagsst.
03.03 Samlagsstevne Felt Gudbrandsdal Felt Samlagsst.
03.03 Samlagsstevne felt Østfold Live Råde Felt Samlagsst. 02.03 Til påmelding 73

03.03 Telecup Holla 2024 kart Holla Felt - Åpent 01.03 Til påmelding 127

03.03 Samlagsstevne Felt Akershus Høland/Bjørkelangen Felt - Åpent 02.03 Til påmelding 85

03.03 Samlagstevne Felt Nes og Bromma Felt Samlagsst. 29.02 Til påmelding 18

03.03 Telecup Mælum 2024 Mælum Felt - Åpent
03.03 Samlagsstevne Valdres Begnadalen Felt Samlagsst. 02.03 Til påmelding 6

03.03 Samlagstevne Felt Vestfold Holmestrand og Omegn Felt Samlagsst. 01.03 Til påmelding 47

03.03 Samlagsstevnet felt Drammen 2024 kart Røyken og Hurum Felt Samlagsst. 29.02 Til påmelding 43

03.03 Åpent Stevne kart Tana Inne - Åpent 01.03 Til påmelding 37

03.03 SM felt Ringerike 2024 kart Ringerike Felt Samlagsst. 01.03 Til påmelding 44

04.03 Innendørskarusell Stjørdal Live kart Stjørdal Inne - Åpent 03.03 Til påmelding 43

05 - 07.03 Midtukestevne Live kart Alvdal Inne - Åpent 04.03 Til påmelding 32

05.03 15m Heim/Hemne kart Heim/Hemne Inne - Åpent 04.03 Til påmelding 15

05 - 09.03 NTNUI Skytings Vårstevne Live kart Trondhjems Inne - Åpent 04.03 Start kl. 21.00 10

05 - 09.03 Åpent stevne kart Åsane/Hordvik Inne - Åpent 03.03 Til påmelding 185

05.03 Organisasjonsmedaljen 2024 Gildeskål Live kart Gildeskål Inne - Åpent 04.03 Til påmelding 4

05.03 Karusell nr 10 Live kart Ringerike Inne - Åpent 03.03 Til påmelding 39

05.03 Den Norske skyttermedalje- Ringerike Live kart Ringerike Inne - Åpent 03.03 Til påmelding 22

06 - 07.03 Vårkarusell 2 kart Mære Inne - Åpent 05.03 Til påmelding 118

06 - 09.03 Arnulv Venns Minnestevne 2024 kart Skaun Inne - Åpent 05.03 Til påmelding 76

06.03 Veteranstevne Sandehallen kart Sande Inne - Åpent 05.03 Til påmelding 8

06.03 Organisasjons medaljeskyting 15m 2024 Ørnes Ørnes Inne - Åpent 04.03 Start: 26.02.2024
07 - 10.03 LocalHost-cup Haugen 15m Live Haugen Inne - Åpent 06.03 Til påmelding 56

07 - 10.03 LocalHost-cup Hundeide 15m Hundeide Inne - Åpent 06.03 Til påmelding 68

07 - 10.03 LocalHost-cup Utvik og Innvik 15m kart Utvik og Innvik Inne - Åpent 06.03 Til påmelding 50

07 - 10.03 LDKS 15m Live kart Hornindal og Markane Inne Landsdelst. 06.03 Til påmelding 86

07.03 Folloserie MV-Aas kart Moss og Våler Inne - ikke kl.sett Cup 06.03 Til påmelding 20

07.03 Desimalpokal Knestående, Holumhallen kart Holum Inne - Åpent
08 - 10.03 Landsdelskretsstevnet felt 2024 kart Gjøvik og Brusveen Felt - Åpent 27.02 Til påmelding 136

09.03 Vinterfelt 1 Dverberg Felt - Åpent 07.03 Start: 25.02.2024
09.03 Vinterfelt 2 Andenes Felt - Åpent 08.03 Start: 25.02.2024
09.03 Stordalsfelten kart Stordalen Felt - Åpent 08.03 Til påmelding 8

09.03 Kjellarstevnet kart Snillfjord Inne - Åpent
09 - 10.03 Feltstevne Haugaland kraft karusell Haugesund og Sveio Felt - Åpent 08.03 Start: 26.02.2024
09.03 Kretsmesterskap Felt for Krets1 Akershus kart Høland/Bjørkelangen Felt - Åpent 08.03 Start: 23.02.2024
09 - 10.03 LDKS felt Sørlandskretsen kart Drangedal Felt Landsdelst. 07.03 Til påmelding 190

09.03 Sr-1 Kiwi Cup Saltstraumen Felt - Åpent 08.03 Til påmelding 30

09.03 Jondalsfelten Jondal Felt - Åpent
09.03 Samlagsstevne Finfelt kart Østre Bærum Felt Samlagsst. 07.03 Til påmelding 20

09.03 SM 15m 2024 kart Alta Inne - Åpent 08.03 Til påmelding 19

10.03 Åpent feltstevne - Øvre Velfjrod kart Øvre Velfjord Felt - Åpent
10.03 Kvamsfelten Kvam Felt - Åpent 09.03 Til påmelding 40

10.03 Viken II Søndre Odalen Felt Landsdelst.
10.03 OLSVIKFELTEN 2024 kart Aalesund Felt - Åpent 08.03 Til påmelding 20

10.03 68g Nord felten Evenes Felt - Åpent
10.03 Sesongstarten Evenes Felt - Åpent 07.03 Til påmelding 28

10.03 Viknafelten Vikna Felt - Åpent
10.03 Gjemnesfelten 2024 Batnfjord Felt - Åpent 07.03 Til påmelding 51

10.03 Vårfelt Polarsirkelen Felt - Åpent 10.03 Start: 25.02.2024
10.03 Stjørdalsmesterskap felt Skjelstadmark Felt - Åpent
10.03 VIKEN1- Felt Søndre Modum Felt - Åpent 07.03 Til påmelding 102

11 - 15.03 G-Tour. Lesja kart Lesja Inne - Åpent
11 - 15.03 G-Tour. Otta kart Otta Inne - Åpent
11 - 17.03 Samlagsstemne Hordaland Live Osterøy Inne Samlagsst. 08.03 Start: 25.02.2024
11 - 14.03 Krystallcupen 15 m - stevne nr. 3 kart Randsfjord Inne - Åpent 09.03 Til påmelding 58

12 - 14.03 Vårkarusell 3 Live kart Mosvik Inne - Åpent 12.03 Til påmelding 80

12.03 Åpent stevne kart Stange og Romedal Inne - Åpent
12 - 15.03 Kretskarusell 15m, krets 1 kart Rømskog Inne - Åpent
12 - 15.03 Midtukestevnet Sarpsborg Live kart Sarpsborg Inne - Åpent 10.03 Til påmelding 139

12 - 15.03 G-Tour Dovre og Dovreskog Dovre og Dovreskog Inne - Åpent
13.03 Midtuke 15m Trysil kart Trysil Inne - Åpent 12.03 Til påmelding 10

14.03 Desimalpokal Liggende, Holumhallen kart Holum Inne - Åpent
15 - 16.03 VÅRTREFFEN PÅ 50M Live kart Åsnes Inne - Åpent 13.03 Til påmelding 22

15 - 16.03 Samlagsstevne kart Imenes Felt Samlagsst. 14.03 Start: 26.02.2024
16.03 Mærefelten Mære Felt - Åpent
16.03 Vinterfelt 3 Tretinddalen Felt - Åpent
16 - 17.03 Samlagsstevne Felt Farsund Felt Samlagsst.
16.03 Samlagsstemne skifelt SISS 2024 kart Norum Skifelt Samlagsst.
16.03 Åpent feltstevne kart Mo Felt - Åpent 15.03 Start: 23.02.2024
16.03 Karmøyfelten Live kart Karmøy Felt - Åpent 15.03 Til påmelding 24

16.03 Samlagsstevnet ski-felt kart Botnan Skifelt Samlagsst. 15.03 Til påmelding 2

16 - 17.03 Samlagsstevnet felt+KM kr.2 Live kart Tydal Felt Samlagsst. 15.03 Til påmelding 34

16.03 Lag mesterskap felt Live Sørskogbygda Felt - Åpent
16 - 17.03 Samlagstevnet Felt 2024 Live kart Kvinnherad Felt Samlagsst. 08.03 Til påmelding 26

16.03 Samlagsstevne felt 2024 Soknedal Felt Samlagsst.
16.03 LocalHost-cup Finale kart Almenning Inne Cup
16.03 ØM-FINFELT Tingelstad Felt - Åpent 13.03 Til påmelding
17.03 Åpent feltstevne - Grane kart Grane Felt - Åpent
17.03 Lyngenfelten Namdalseid og Lyngen Felt - Åpent
17.03 Vinterfelt 4 kart Sortland Felt - Åpent
17.03 Samlagsstevnet felt Kristiansand og Omegn Felt Samlagsst. 15.03 Til påmelding 38

17.03 Samlagsstemne felt - Sunnmør kart Aalesund Felt Samlagsst.
17.03 Samlagsstevnet Felt kart Jørpeland Felt Samlagsst. 10.03 Til påmelding 33

17.03 Grong Sparebank - felten Nordre Skage Felt - Åpent
17.03 Samlagstevne felt Telemark 2024 kart Drangedal Felt Samlagsst. 15.03 Til påmelding 54

17.03 Samlagsstemne felt Jondal Felt Samlagsst.
17.03 Aureosenstevnet felt 2024 kart Aureosen Felt - Åpent 15.03 Til påmelding 4

18 - 22.03 Treningscup 15m Søndre del kart Tynset Inne - Åpent
18 - 22.03 Treningscup 15m Nordre del kart Tolgen Inne - Åpent
18 - 21.03 Vestfoldcup Sande 5 runde av 5 kart Sande Inne - Åpent 17.03 Start: 03.03.2024
19 - 21.03 Stjørdalsmesterskap 15m kart Skjelstadmark Inne - Åpent
20 - 21.03 Vårkarusell 4 kart Mære Inne - Åpent 19.03 Til påmelding 88

20.03 Folloserien senior: KS-Aas kart Kråkstad og Ski Inne - ikke kl.sett Cup 19.03 Start: 01.03.2024
21.03 Organisasjonsmedaljen 2024 - Hordaland Skyttersamlag kart Åsane/Hordvik Inne - ikke kl.sett - Åpent 20.03 Til påmelding 4

21.03 Mandals- og Lagsmesterskap 15m kart Holum Inne - Åpent