Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgestoppen - 100 på topp -

Her kan du få opp oversikter over de beste resultatene i landet.

Brødtekst

eller
Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Vårstevnet Fredrikstad 350 (27)
2 Tor Harald Lund Søgne Skytterlag LerumCup Aurland 2024 350 (22)
3 Daniel Sørli Sunndal Skytterlag LerumCup Aurland 2024 350 (21)
4 Caroline Finnestad Lund Søgne Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 349 (26)
5 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag LerumCup Aurland 2024 349 (22)
6 Øyvind Solbrekken Flatla Blaker Skytterlag Banestevnet 2024 349 (21)
6 Rasmus Løberg Jondalen Skytterlag Notoddenstevnet 2024 349 (21)
8 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag Trippelstevne 349 (19)
8 Hans Kristian Wear Styrvoll Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 349 (19)
10 Vegard Solhaug Aurland Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 349 (15)
11 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag Laagen Cup 348 (22)
11 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang Skytterlag Midtukestevne 348 (22)
11 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 348 (22)
11 June Emilie Åsenden Vinstra Skytterlag Vårstevnet 348 (22)
15 Ole Magnus Bakken Løiten Skytterlag Løitenstevnet 300m 348 (21)
15 Mette Elisabeth Finnestad Søgne Skytterlag LerumCup Aurland 2024 348 (21)
17 Regine Langbakk Gjerpen Skytterlag Åpent stevne 348 (20)
18 Tor Christian Mathisen Bamble Skytterlag Banestevnet 2024 348 (18)
18 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag Gylsmyrstevnet 348 (18)
18 Gunnar Halbjørhus Hemsedal Skytterlag 2.Sparebank1 Karusell ungdom / Åpent Kveldsstevne alle klasser 348 (18)
21 Runar Tveito Lunde Skytterlag LerumCup Aurland 2024 348 (16)
21 Sindre Nordvik Løiten Skytterlag Vårstevnet 348 (16)
23 Johanna Reksten Nordbygda og Rand Skyttarlag Notoddenstevnet 2024 348 (14)
23 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 348 (14)
25 Øyvind Lønning Åsane/Hordvik Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 348 (10)
26 Isak Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag Veidekkepokalen 2024 347 (25)
27 Anders Warlo Totland Jondalen Skytterlag LP Cup runde 1 2024 347 (22)
28 Roger Størseth Lånke Skytterlag Baneåpning 347 (20)
29 Arnfinn Bakkevoll Søgne Skytterlag LerumCup Aurland 2024 347 (19)
30 Kjell Oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården Skyttarlag 2.Sparebank1 Karusell ungdom / Åpent Kveldsstevne alle klasser 347 (18)
30 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag Trippelstevne 347 (18)
32 Kjetil Skår Hardanger Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 347 (17)
32 Pål Øyvind Ørmen Råde Skytterlag Vårstevnet Fredrikstad 347 (17)
32 Irene K. Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Bamblestevnet 2024 347 (17)
32 Kurt Eirik Bekkevold Sørskogbygda Skytterlag Trippelstevne 347 (17)
36 Reidun Kristin Knapstad Florø Skytterlag LerumCup Aurland 2024 347 (16)
37 Nils Thomas Valand Aurland Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 347 (15)
37 Steinar Skoland Lyngdal Skytterlag Finnøystevnet 347 (15)
39 Aleksander Trøa Olsen Skjelstadmark Skytterlag Trippelstevne 347 (14)
40 Amalie Evensen Os Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 347 (13)
41 Sander Årskog Vikhagen NTNUI Skyting Vårstevnet 347 (12)
42 Einar Johansen Time Skytterlag Finnøystevnet 347 (11)
43 Arnt Erik Aune Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring bane 2024 347 (8)
44 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen Skytterlag Løitenstevnet 100 og 200m 347 (4)
45 Steinar Holtan Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Notoddenstevnet 2024 346 (24)
46 Lars David jr Øvrum Nannestad Skytterlag LerumCup Farnes 2024 346 (22)
47 Geir Atle Metveit Imenes Skytterlag Laagen Cup 346 (21)
47 Adrian Aasegaard Tynset Skytterlag Trippelstevne 346 (21)
49 Helge Norberg Oslo Østre Skytterlag Vårstevnet 346 (20)
49 Aleksander Teisrud Søgne Skytterlag 1.mai stevne 2024 346 (20)
49 Tore Egil Halse Trondhjems Skytterlag Trippelstevne 346 (20)
52 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 346 (19)
52 Bjarne Hammersvik Muri Oslo Østre Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 346 (19)
54 Helene Johansen Vikøren Farnes Skyttarlag Løvstakkstevnet 346 (18)
54 Thomas Krågtorp Råde Skytterlag Banestevnet 2024 346 (18)
54 Terje Nisja Sunndal Skytterlag Baneåpning 346 (18)
54 Thomas Baar Tynset Skytterlag Vårstevnet 346 (18)
58 Kristoffer Tvedt Skråmestø Bergen Skytterlag 1.mai Jondal 2024 346 (17)
58 Liv Sollesnes Jondal Skyttarlag Banestevne Kalland - Åpent 346 (17)
58 Jørand Aas Lunde Skytterlag Laagen Cup 346 (17)
58 Maren Galguften Lunsæter Lånke Skytterlag Baneåpning 346 (17)
62 Bjørn Lieng Hallingskarvet Skytterlag 1.mai Jondal 2024 346 (16)
62 Peter Sørli Søgne Skytterlag Bamblestevnet 2024 346 (16)
62 Roger Nilsen Tynset Skytterlag Trippelstevne 346 (16)
65 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 346 (15)
65 Edvin Aamot Orkla Skytterlag Vårstevnet 346 (15)
67 Henrik Sandås Enebakk Skytterlag Vårstevnet Halden 346 (14)
67 Adrian Herland Rollag Hedrum Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 346 (14)
67 Marianne Stigen Rælingen Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 346 (14)
67 Helene Reigstad Seim Skyttarlag Ope stemne 346 (14)
67 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 346 (14)
72 Ole-Anders Hagen Målselv Skytterlag Hattestevnet 346 (13)
73 Torgeir Pleym Iversen Haugesund og Sveio Skyttarlag Hafrsfjordstevnet 346 (12)
73 Arild Røyseth Os Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 346 (12)
73 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 346 (12)
76 Rune Vikøren Farnes Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 346 (11)
76 Linn Hege Bakken Østre Gausdal Skytterlag Vårstevnet 346 (11)
78 Sverre Frøshaug Trøgstad Skytterlag Skjebergsmellen 2024 346 (9)
79 John Olav Ågotnes Namdalseid og Lyngen Skytterlag 1.Mai Stevnet 345 (24)
80 Kine Saksæther Andersen Degernes Skytterlag Hisåsstevnet 345 (20)
80 Jan Øivind Svardal Fana Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 345 (20)
80 Jorun Snekvik Surnadal Skytterlag Sigv.Kuløs minnestevne 345 (20)
83 Trond Bergan Jondalen Skytterlag LerumCup Aurland 2024 345 (19)
84 May Elin Frøyland Lyngdal Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 345 (18)
84 Ivar Fivelstad Sunnylven Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 345 (18)
86 Helena Metveit Imenes Skytterlag LerumCup Aurland 2024 345 (17)
86 Ludvik André Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Baneåpning 345 (17)
86 Elisabeth Skudalsnes Åsane/Hordvik Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 345 (17)
89 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag Bamblestevnet 2024 345 (16)
89 Line Rødland Klepp Skytterlag Egersundstevnet 345 (16)
89 Lars Elling Haugsvær Oppedal/Brekke Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 345 (16)
89 Olav Noralf Stensås Soknedal Skytterlag Trippelstevne 345 (16)
93 Even Gultvedt Aas Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 345 (15)
93 Vidar Auve Hallingskarvet Skytterlag Notoddenstevnet 2024 345 (15)
93 Ola Petter Transet Imenes Skytterlag 1.Mai stevne Mjåvann 345 (15)
93 Marianne Berger Oslo Østre Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 345 (15)
93 Heine Nes Stord Skytterlag LerumCup Aurland 2024 345 (15)
98 Tore Rødland Klepp Skytterlag Hafrsfjordstevnet 345 (14)
99 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum Skytterlag Vårstevnet 345 (13)
99 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 345 (13)
99 Lennarth Olsen Oslo Østre Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 345 (13)
102 Jostein Lassen Stavanger Skytterlag ALLE - Utendørskonkurranse 345 (12)
102 Erlend Solberg Seilen Åsane/Hordvik Skyttarlag 1.mai-stevnet 2024 345 (12)
104 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll Skytterlag LerumCup Aurland 2024 345 (11)
105 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag Banestevnet 2024 345 (10)
105 Martin N. Voss Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 345 (10)
105 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil Skytterlag Trippelstevne 345 (10)
108 Lars Kristian Solheim Dølemo Skyttarlag Jørgen Kittelsen minnestevne 344 (23)
109 Otte Hårstad Rennebu Skytterlag Trippelstevne 344 (21)
110 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 344 (19)
110 Andreas Seilen Åsane/Hordvik Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 344 (19)
112 Marius Granberg Fet Skytterlag Vårstevnet 344 (17)
112 Kjetil jr. Igland Imenes Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 344 (17)
112 Jenny Tovseth Vatne Nordstrand Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 344 (17)
112 Arne Engevik Stord Skytterlag Banestevne Kalland - Åpent 344 (17)
112 Atalie Pedersen Vaagakallen Skytterlag Hattestevnet 344 (17)
117 Lars Bugge Frogn og Drøbak Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 344 (16)
117 Trond Inge Rødland Klepp Skytterlag Bjerkreimstevnet 344 (16)
117 Runar A. Sørensen Spydeberg Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 344 (16)
117 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag Veidekkepokalen 2024 344 (16)
117 Andreas Finnestad Lund Søgne Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 344 (16)
122 Elisabeth Steinfeld Leganger Bergen Skytterlag LerumCup Aurland 2024 344 (15)
122 Hege Jødahl Blaker Skytterlag Skøimåsanstevnet 2024 344 (15)
122 Bjørnar Wikane Jondal Skyttarlag Banestemne Fikse 344 (15)
122 Håkon Gammelsæter Tolaas Nesjestranda & Skaala Skytterlag Trippelstevne 344 (15)
122 Tor Jarle Nystuen Nøtterø Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 344 (15)
127 Knut Olav Olsen Randsfjord Skytterlag Tutts minnestevne 344 (14)
127 John Borge Åsane/Hordvik Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 344 (14)
129 Håkon Sørli Eidsvoll Verk Skytterlag 1.mai stevne 2024 344 (13)
129 Ola Petter Transet Røyken og Hurum Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 344 (13)
129 Jan Ole Seim Seim Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 344 (13)
132 Thomas Halvorsen Bergen Skytterlag 1.mai-stevnet 2024 344 (12)
132 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord Skytterlag LerumCup Farnes 2024 344 (12)
134 Jan-Eivind Skjæret Trysil Skytterlag Trippelstevne 343 (23)
135 Kjell Strand Hovland Klepp Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 343 (22)
136 Anders Walde Mikkelson Stord Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 343 (20)
137 Even Englund Stavanger Skytterlag Banestemne Fikse 343 (19)
138 Kai-Aleksander Kristiansen Skjelstadmark Skytterlag Trippelstevne 343 (18)
139 Runar Finvåg Bodø Østre Skytterlag Åpent dobbeltstevne 2 343 (17)
139 Tommy Opdalshei Dunderlandsdalen Skytterlag Velfjordstevnet 343 (17)
139 Morten Støen Randsfjord Skytterlag Vårstevnet 343 (17)
139 Anders Kolrud Østre Gausdal Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 343 (17)
143 Hanna Haabeth Aasen Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 343 (16)
143 Martin Sandås Enebakk Skytterlag Vårstevnet 343 (16)
143 Åsne Skår Hardanger Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 343 (16)
143 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 343 (16)
143 Brage Skiri Rauma Skytterlag Vårstevnet 343 (16)
143 Mona Isene Rennebu Skytterlag Trippelstevne 343 (16)
143 Ingar Waag Surnadal Skytterlag Trippelstevne 343 (16)
150 Ragnhild Lien Løiten Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 343 (15)
150 Veronica Meldal Brandtzæg Oslo Østre Skytterlag Vårstevnet 343 (15)
150 Kristi Haug Transet Røyken og Hurum Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 343 (15)
150 Eirik Sylte Sem Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 343 (15)
154 Erling Lien Aas Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 343 (14)
154 Are Grov Hestetun Engesetdal/Skodje Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 343 (14)
154 Ørjan Aven Førde Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 343 (14)
154 Ann Kristin Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag Larvikstevnet 2024 343 (14)
154 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre Skytterlag Vårstevnet 343 (14)
154 Tore Johansen Oslo Østre Skytterlag Vårstevnet 343 (14)
154 Tor-Arne Solbakken Rygge Skytterlag Banestevnet 2024 343 (14)
161 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Trippelstevne 343 (13)
161 Anne Marie Rosnes Herdla Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 343 (13)
161 Johan Hamre Nornes Leikanger Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 343 (13)
161 Mathias Nyhammer Haugen Seim Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 343 (13)
161 Erik Vik Strandvik Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 343 (13)
166 Kenneth Esaiassen Kongsberg Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 343 (12)
166 Jon Terje Hauger Stord Skytterlag LerumCup Aurland 2024 343 (12)
168 Ole Brukstuen Lismarken Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 343 (11)
168 Raymond Eliassen Saltdal Skytterlag Åpningsstevnet 343 (11)
170 Hanne Skarpodde Blaker Skytterlag LerumCup Aurland 2024 343 (10)
170 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 343 (10)
170 Anders Warlo Totland Nes og Bromma Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 343 (10)
170 Marie Asbjørnsen Stavanger Skytterlag Finnøystevnet 343 (10)
174 Ole Erik Thoresen Hommelvik Skytterlag Baneåpning 343 (9)
175 Robert Stornes Nidaros Skytterlag LerumCup Aurland 2024 343 (7)
176 Hans Petter Nyengen Trøgstad Skytterlag Klassemedaljer 1. gang 343 (5)
177 Sverre Brovoll Oslo Østre Skytterlag Løitenstevnet 100 og 200m 343 (1)
178 Jørgen Bjerkgården Kleiverud Flesberg Skytterlag Laagen Cup 342 (20)
179 Erik-Tobias Sletteland Dale (Sunnfjord) Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 342 (19)
179 Marius Myklebust Egersund Skytterlag Bjerkreimstevnet 342 (19)
181 Sigve Vikesland Aurland Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 342 (18)
182 Sander Nesbø Sælensminde Bergen Skytterlag LerumCup Aurland 2024 342 (16)
182 Benedicte Guttorm Karasjok Skytterlag Vårstevnet 342 (16)
182 Tommy K. Brandtzæg Mære Skytterlag Baneåpning 342 (16)
182 Tora Skiri Rauma Skytterlag Vårstevnet 342 (16)
186 Jøran Nordhuus Brønnøysund Skytterlag Velfjordstevnet 342 (15)
186 Sigmund Haugen Kjosaas Dale (Sunnfjord) Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 342 (15)
186 May Britt Gjerstad Imenes Skytterlag Bamblestevnet 2024 342 (15)
186 Idar Wergeland Lindås Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 342 (15)
186 Bernt-Olav Tømmermo Notodden Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 342 (15)
186 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag LerumCup Aurland 2024 342 (15)
192 Jan Erik Aasheim Bodø Østre Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 342 (14)
192 Mads Lysevold Singsås Skytterlag Vårstevnet 342 (14)
192 Odd Tyrhaug Smøla Skytterlag Sigv.Kuløs minnestevne 342 (14)
195 Ingrid Finnestad Løiten Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 342 (13)
195 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag 1.mai stevne 2024 342 (13)
195 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten Skytterlag Laagen Cup 342 (13)
198 Marius Rinde Farsund Skytterlag Åpent stevne 342 (12)
198 Gunhild Helstad NTNUI Skyting Baneåpning 342 (12)
198 Bente Grøterud Sigdal Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 342 (12)
201 Camilla Mudenia Aas Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 342 (11)
201 Daniel Davidsen Andebu Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 342 (11)
201 Jenny R. Lund Blaker Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 342 (11)
201 Ingvill Tobiassen Bodø Østre Skytterlag Vårstevnet 342 (11)
201 Mina Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 342 (11)
201 Erik Rognli Kongsberg Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 342 (11)
201 Gaute Eliassen Hamre Leikanger Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 342 (11)
201 Geir-Wiggo Dale Os Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 342 (11)
201 Kjersti Fagerlund Tønjum Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 342 (11)
210 Per Kåre Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Baneåpning 342 (10)
210 Kristian Storenes Imenes Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 342 (10)
210 Håkon Rognstad Time Skytterlag Gannstevnet 342 (10)
213 Steinar Rudseter Blaker Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 342 (9)
213 Lars Petter Ven Heim/Hemne Skytterlag Ulvstupokalen 342 (9)
213 Frode Kristensen Herdla Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 342 (9)
213 Ken Roger Stø Vinstra Skytterlag Trippelstevne 342 (9)
217 Sindre Flesjå Finnøy Skytterlag Hafrsfjordstevnet 341 (19)
217 Lill Kristin Skuggerud Rollag og Veggli Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 341 (19)
219 Sara Kristine Havik-Johnsen Fiskum Skytterlag LP Cup runde 1 2024 341 (17)
219 Rune Lysgård Fagerheim Smøla Skytterlag Sigv.Kuløs minnestevne 341 (17)
221 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn Skytterlag Åpent dobbeltstevne 2 341 (16)
221 Kjetil Sundby Enebakk Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 341 (16)
221 Tommy Valstrand Sandstad Skytterlag Vårstevnet 341 (16)
221 Ole Kr. Finnbråten Skedsmo Skytterlag Vårstevnet 341 (16)
225 Dag Skår Hardanger Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 341 (15)
225 Jakob Dalene Lien Kristiansand og Omegn Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 341 (15)
225 Aleksander Mogen Radøy Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 341 (15)
225 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang Skytterlag Vårstevnet 341 (15)
225 Tore Fulsaas Rollag og Veggli Skytterlag Larvikstevnet 2024 341 (15)
225 Bjørn Roar Hagavold Stjernen Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 341 (15)
225 Ole-Thomas Groseth Ådal Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 341 (15)
232 Knut D Y Åkre Folgefonn Skyttarlag Banestevne Kalland - Åpent 341 (14)
232 Arild Brodahl Hallingskarvet Skytterlag 1.mai Jondal 2024 341 (14)
232 Gabriel Skjulhaug Yttri Leikanger Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 341 (14)
232 John Olav Solaas Trondenes Skytterlag 1 Mai stevne 341 (14)
236 Henrik Martiniussen Sylliaas Askim Skytterlag Banestevnet 2024 341 (13)
236 Elias Furunes Drangedal Skytterlag LerumCup Farnes 2024 341 (13)
236 Ketil Wietfeldt Næss Fredrikstad Skytterlag Hisåsstevnet 341 (13)
236 Helge Roar Åndal Malmefjorden Skytterlag Veidekkepokalen 2024 341 (13)
236 Tore Byberg Mandal Skytterlag Karusell Vest-Agder 341 (13)
236 Sveinung Kvamme Målselv Skytterlag Åpningsstevnet 341 (13)
242 Jan Erik Fredriksen Eker Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 341 (12)
242 Ingeborg Rosøy Heim/Hemne Skytterlag Vårstevnet 341 (12)
242 Tony Rubbås Jacobsen Målselv Skytterlag Åpningsstevnet 341 (12)
242 Per Terje Sønsterud Nordre Modum Skytterlag Vårstevne bane 341 (12)
242 Anton Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag Baneåpning 341 (12)
247 Øystein Færøvik Dale (Sunnfjord) Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 341 (11)
247 Åshild Rosnes Herdla Skyttarlag Ope stemne 341 (11)
247 Stine Njøs Eikeland Leikanger Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 341 (11)
247 Anders Haugen Lom og Skjåk Skytterlag Vårstevnet 341 (11)
247 Øyvind Bekken Nora Skytterlag Baneåpning 341 (11)
247 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 341 (11)
247 Bjørner Kolrud Østre Gausdal Skytterlag Vårstevnet 341 (11)
254 Kjetil Haugen Etnedal Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 341 (10)
254 Giske Bach Ørmen Råde Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 341 (10)
256 Geir Lunde Klepp Skytterlag Finnøystevnet 341 (9)
256 Ivar Skaar Pedersen Langevåg Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 341 (9)
256 Signe Eggestøl Husby Sunndal Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 341 (9)
259 Håvard Sørheim Stord Skytterlag Banestemne Fikse 341 (8)
259 Marte Eline Havre Åsane/Hordvik Skyttarlag Åpent stevne 341 (8)
261 Kine Bekkevold Austerbygda Skytterlag Kyststevnet 341 (2)
262 Arne Erik Nilsen Raumnes Skytterlag Vårstevnet 340 (20)
263 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal Skytterlag Vårstevnet 340 (18)
264 Odd Arne Langedal Førde Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 340 (17)
264 Astrid Kristine Halvorsrud Leikanger Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 340 (17)
266 Tore Indreiten Stavanger Skytterlag Finnøystevnet 340 (15)
267 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag Vårstevnet 340 (14)
267 Oddgeir Kilen Fortun Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 340 (14)
267 Arne Erik Christophersen Lismarken Skytterlag LerumCup Aurland 2024 340 (14)
267 Arild Røyseth Os Skyttarlag Banestevne Kalland - Åpent 340 (14)
267 Lise Grønhovd Sigdal Skytterlag Tutts minnestevne 340 (14)
267 Jan Terje Trætteberg Urskog Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 340 (14)
273 Kristi Skår Hardanger Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 340 (13)
273 Øyvind Haugen Høland/Bjørkelangen Skytterlag Åpent stevne 340 (13)
273 Helene Storenes Imenes Skytterlag 1. æresprisstevne 340 (13)
273 Vidar Vorland Stavanger Skytterlag ALLE - Utendørskonkurranse 340 (13)
277 Roar Sandås Enebakk Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 340 (12)
277 Kai Egil Berntsen Froland Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 340 (12)
277 Lars Næprud Lillehammer Skytterlag Åpent stevne 340 (12)
277 Morten Velo Ringerike Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 340 (12)
277 Oda Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag 1.mai stevne 2024 340 (12)
282 Hans Solbrekken Ruud Etnedal Skyttarlag 1.mai stevne 2024 340 (11)
282 Lars Ranvik Bruseth Mælum Skytterlag 1. æresprisstevne 340 (11)
282 Casper Leander Amundsen Nord-Odal Skytterlag Vårstevnet 340 (11)
282 Daniel Tveiten Haig Nordstrand Skytterlag Baneåpning 340 (11)
282 Benjamin Børslid Seim Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 340 (11)
282 Helge Anshushaug Soknedal Skytterlag Trippelstevne 340 (11)
282 Hanne Waag Surnadal Skytterlag Trippelstevne 340 (11)
289 Svein Kåre Furre Leikanger Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 340 (10)
289 Rasmus Lillekvelland Nordstrand Skytterlag Baneåpning 340 (10)
289 Therese Moen Trondhjems Skytterlag Trippelstevne 340 (10)
292 Einar Spillum Bodø Østre Skytterlag Åpent dobbeltstevne 2 340 (9)
292 Anna Kristine Svendli Storsteinnes Skytterlag Åpningsstevnet 340 (9)
292 Klara Taugl Søndre Odalen Skytterlag 1.mai stevne 2024 340 (9)
292 Hedda Lohne Tveit Tørdal Skytterlag Bamblestevnet 2024 340 (9)
296 Rune Flikkerud Nord-Odal Skytterlag Skøimåsanstevnet 2024 340 (8)
296 Ingrid Hegge Øystre Slidre Skyttarlag Kveldsstevne 340 (8)
298 Gøran Helgesen Saltdal Skytterlag Vårmønstring bane 2024 340 (4)
299 Dag Andre Hauge Sunnylven Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 339 (16)
300 Harald Kvåle Jondal Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 339 (15)
300 Heidi Hansen Sørkedalen Skytterlag 1.mai stevne 2024 339 (15)
302 Torill Lystad Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 339 (14)
302 Trygve Thaule Rise og Løddesøl Skytterlag 1. æresprisstevne 339 (14)
304 Magne Øvrebø Hallingskarvet Skytterlag 2.Sparebank1 Karusell ungdom / Åpent Kveldsstevne alle klasser 339 (13)
304 Eva Karin Tilset Opdal og Midtbygden Skytterlag Trippelstevne 339 (13)
304 Ragnhild Eide Ure Os Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 339 (13)
304 Hans Andre Tandberg Søndre Modum Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 339 (13)
304 Kristian Westum Tynset Skytterlag Trippelstevne 339 (13)
309 Øystein Matre Fikse Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 339 (12)
309 Torgeir Jåtun Greipstad Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 339 (12)
309 Bertel Oddne Mjellem Hyen Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 339 (12)
309 Markus Nyhammer Haugen Seim Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 339 (12)
309 Knut Einar Rubbås Øvre Målselv Skytterlag Hattestevnet 339 (12)
314 Wenche Belsvik Egersund Skytterlag Gannstevnet 339 (11)
314 Tore Brandtzæg Mære Skytterlag 1.Mai Stevnet 339 (11)
314 Ørjan Svartisdal Karlsen Røvassdalen Skytterlag Åpent dobbeltstevne 2 339 (11)
314 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 339 (11)
314 Hans Framstad Skaare Tingelstad Skytterlag Vårstevnet 339 (11)
319 Marianne Borgen Holla Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 339 (10)
319 Einar Furuseth Lismarken Skytterlag LerumCup Aurland 2024 339 (10)
319 Sofie Evensen Os Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 339 (10)
319 Ragnar Sollid Vingelen Skytterlag Trippelstevne 339 (10)
323 Erling jr Lien Fikse Skyttarlag Løitenstevnet 300m 339 (9)
323 Einar Tunheim Hå Skytterlag Finnøystevnet 339 (9)
323 Roar Knudsen Skånevik Skyttarlag Banestevne Kalland - Åpent 339 (9)
326 Jørn Vikhagen Jondalen Skytterlag Larvikstevnet 2024 339 (8)
326 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik Skyttarlag Løvstakkstevnet 339 (8)
328 Marius Malme Fåberg Skytterlag 1.mai stevne 2024 339 (7)
328 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag Banestemne Fikse 339 (7)
330 Audun Fossberg Fana Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 338 (17)
331 Tom Olav Moldskred Aalesund Skyttarlag Stamnæsspokalen 2024 338 (15)
331 Kine Svartisdal Storvolleng Dunderlandsdalen Skytterlag Åpningsstevnet 338 (15)
333 Martin Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 338 (14)
333 Tore Nedland Haugesund og Sveio Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 338 (14)
333 Ove Steinkjellå Karmøy Skytterlag Hafrsfjordstevnet 338 (14)
333 Arne Robert Skaslien Opdal og Midtbygden Skytterlag Trippelstevne 338 (14)
333 Audun Risvik Overhalla Skytterlag 1.Mai Stevnet 338 (14)
333 Steffen S Kristiansen Råde Skytterlag Vårstevnet Fredrikstad 338 (14)
333 Peder Bakken Singsås Skytterlag Baneåpning 338 (14)
340 Vidar Offigstad Løiten Skytterlag 1.mai stevne 2024 338 (13)
340 Kari Helene Halvorsrud Øymark Skytterlag Banestevnet 2024 338 (13)
342 Baste Sudmann Time Skytterlag Hafrsfjordstevnet 338 (12)
343 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag Vårstevnet Fredrikstad 338 (11)
343 Asbjørn Sevland Karmøy Skytterlag Finnøystevnet 338 (11)
343 Julianne Skallerud Brekke Råde Skytterlag Hisåsstevnet 338 (11)
346 Sigurd Sve Aas Skytterlag Banestevnet 2024 338 (10)
346 Anders Skaarud Nordstrand Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 338 (10)
346 Martin Aadland Vad Stord Skytterlag Banestevne Kalland - Åpent 338 (10)
349 Øyvind Johannessen Fredrikstad Skytterlag Vårstevnet Halden 338 (9)
349 Monica Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag LerumCup Farnes 2024 338 (9)
349 Ola-Johan Dybvik Langevåg Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 338 (9)
352 Tormod Måge Gjesdal Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 338 (8)
352 Nora Robertsen Stavanger Skytterlag Gannstevnet 338 (8)
352 Stein Ove Robøle Øystre Slidre Skyttarlag Vårstevne 338 (8)
355 Ståle Villumstad Spydeberg Skytterlag Vårstevnet Fredrikstad 338 (7)
356 Jenny Aardalen Ullensaker Skytterlag 1.mai stevne 2024 337 (20)
357 Bjørn Egil Hansen Nøtterø Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 337 (17)
358 Andreas Valde Engesetdal/Skodje Skyttarlag Gylsmyrstevnet 337 (14)
358 Kjell Arild Kleivkås Kristiansand og Omegn Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 337 (14)
358 Elin Mikkelsplass Oslo Østre Skytterlag LerumCup Aurland 2024 337 (14)
361 Knut Melby Atrå Skytterlag Notoddenstevnet 2024 337 (13)
361 Runar Tobiassen Bodø Østre Skytterlag Baneåpning 337 (13)
361 Silje Metveit Imenes Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 337 (13)
361 Kåre Kvaløy Sauda Skytterlag Banestevne Kalland - Åpent 337 (13)
365 Per Tore Taklo Hundeide Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 337 (12)
365 Ole Morten Austvoll Lunde Klepp Skytterlag Hafrsfjordstevnet 337 (12)
365 Bjørn Enerud Sande Skytterlag LerumCup Aurland 2024 337 (12)
365 Eivind Lambela Skibotn Skytterlag Hattestevnet 337 (12)
369 Eline Lillegård Hjelmen Skytterlag Kleivestevnet bane 2024 337 (11)
369 Marius H. Sandvik Knipenborg Skyttarlag Vårtreffen Bane Knipenborg 337 (11)
369 Kenneth Stubstad Mandal Skytterlag 1.Mai stevne Mjåvann 337 (11)
369 Kamilla Dyrendahl Rissa Skytterlag Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1 337 (11)
369 Ole Johan Nyengen Trøgstad Skytterlag Klassemedaljer 1. gang 337 (11)
374 Terje Hus Kvinnherad Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 337 (10)
374 Conny J. Karlsen Kvænangen Skytterlag Hattestevnet 337 (10)
374 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 337 (10)
374 Tonje Engevik Stord Skytterlag Notoddenstevnet 2024 337 (10)
378 Tor Harry Mikkelsen Alta Skytterlag 100m/200m Grunnlagspokalen 1 337 (9)
378 Per Johan Brekke Bjordal/Søreide Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 337 (9)
378 Ben Magne Stokland Løiten Skytterlag 1.mai stevne 2024 337 (9)
378 Jonas Sveum Nordre Land Skytterlag Vårstevne bane 337 (9)
378 Britt Nesteby Tynset Skytterlag Trippelstevne 337 (9)
378 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag Åpningsstevnet 337 (9)
384 Kari Sofie Brøndbo Fiskum Harran Skytterlag 1.Mai Stevnet 337 (8)
384 Andre Raaen Skjelstadmark Skytterlag Vårstevnet 337 (8)
384 Jo Voldset Salthammer Vestnes og Vågstranda Skytterlag Kleivestevnet bane 2024 337 (8)
387 Bjørnar Strand Bodø Østre Skytterlag Baneåpning 2024 Stevne 1 337 (7)
387 Eirill Ulberg Hagavold Stjernen Skytterlag LerumCup Aurland 2024 337 (7)
389 Kristoffer Hansen Eker Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 336 (15)
390 Ane Bjerkaas Nisja Sunndal Skytterlag LerumCup Aurland 2024 336 (14)
390 Frank Willy Lie Bråten Trysil Skytterlag 1.mai stevne 2024 336 (14)
392 Ingar Sørum Lier Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 336 (13)
392 Kjell Eidal Nes og Bromma Skytterlag Åpent kveldstevne alle klasser/1. Sparebank1 karusell ungdom 336 (13)
392 Frode Solheim Oppedal/Brekke Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 336 (13)
392 Marie Mørch Lislien Sigdal Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 336 (13)
396 Martin Strypet Alvdal Skytterlag Trippelstevne 336 (12)
396 Sverre Vestvik Beitstad Skytterlag LerumCup Aurland 2024 336 (12)
396 Morten Musiol Oslo Østre Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 336 (12)
396 Espen Kambo Stavanger Skytterlag ALLE - Utendørskonkurranse 336 (12)
396 Ulf Larsen Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 336 (12)
396 Gaute Almeland Voss Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 336 (12)
402 Jan Høiby Hommelvik Skytterlag Trippelstevne 336 (11)
402 Monica Sæterøy Høybakk Langevåg Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 336 (11)
402 Fredrik Jensen Løiten Skytterlag Vårstevnet 336 (11)
402 Lauritz Østhus Bjelland Stord Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 336 (11)
402 Amalie Sagemoen Ugland Skytterlag 1. æresprisstevne 336 (11)
402 Øystein Matrø Ølen Skytterlag Løvstakkstevnet 336 (11)
408 Olav Måge Gjesdal Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 336 (10)
408 Yngve Natvik Knipenborg Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 336 (10)
408 Morten Emil Amundsen Mo Skytterlag Åpent dobbeltstevne 2 336 (10)
411 Edla Fiskum Harran Skytterlag 1.mai stevne 2024 336 (9)
411 Sindre Flesjå Knm Harald Haarfagre Finnøystevnet 336 (9)
411 Odd Morten Skogly Lindås Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 336 (9)
411 Magne Gamst Målselv Skytterlag Hattestevnet 336 (9)
411 David Heidtmann Nora Skytterlag Trippelstevne 336 (9)
411 Lars Johan Hereid Skarpskytten Skytterlag Banestevne Kalland - Åpent 336 (9)
411 Vetle Mæle Skår Time Skytterlag Banestemne Fikse 336 (9)
418 Stian Halland Rennebu Skytterlag Trippelstevne 336 (8)
418 Espen Skaarer-Johansen Spydeberg Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 336 (8)
420 Arild Steinsnes Haugesund og Sveio Skyttarlag Banestemne Fikse 336 (7)
420 Jonas Sørenmo Kolvereid Skytterlag 1.Mai Stevnet 336 (7)
420 Gustav Rosland Tørdal Skytterlag Bamblestevnet 2024 336 (7)
423 Karl Gunnar Strøm Bodø Østre Skytterlag Vårmønstring bane 2024 336 (6)
423 Bjørn Petter Leite Stavanger Skytterlag Finnøystevnet 336 (6)
425 Øyvind Abel Grane Skytterlag Kyststevnet 336 (4)
426 Steinar Skorpa Stavanger Skytterlag Åpningsskytingen 335 (16)
427 Lars Myrset Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag Kleivestevnet bane 2024 335 (13)
427 Svenn Harald Hovd Namdalseid og Lyngen Skytterlag Vårstevnet 335 (13)
427 Nils Johan Johansen Nesna Skytterlag Åpent dobbeltstevne 2 335 (13)
427 Kirsten Sørli Søgne Skytterlag 1.Mai stevne Mjåvann 335 (13)
431 Arild Einar Steinsnes Haugesund og Sveio Skyttarlag Banestevne Kalland - Åpent 335 (12)
431 Odin Williksen Afdal Kråkstad og Ski Skytterlag Vårstevnet Fredrikstad 335 (12)
431 Arild Wergeland Oppedal/Brekke Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 335 (12)
431 Maren Evensen Os Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 335 (12)
431 Hans Petter Aas-Hveem Rygge Skytterlag Vårstevnet Halden 335 (12)
431 Tom Nyhaven Søgne Skytterlag Bamblestevnet 2024 335 (12)
437 Kristoffer Uthus Stokke Selbu Skytterlag Baneåpning 335 (11)
437 Bernt Krone Sokndal skytterlag Egersundstevnet 335 (11)
439 Geir Lie Holum Skytterlag Karusell Vest-Agder 335 (10)
439 Steinar Norum Lindesnes Skytterlag Karusell Vest-Agder 335 (10)
439 Fride Berg Standerholen Stange og Romedal Skytterlag 1.mai stevne 2024 335 (10)
439 Rune Raknerud Trøgstad Skytterlag Knut Aarum AS pokalen 335 (10)
443 Alf Olav Skeivoll Greipstad Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 335 (9)
443 Stig Aase Hardanger Skyttarlag 1.mai-stevnet 2024 335 (9)
445 Sebastian.K. Dahlberg Gann Skytterlag Banestevne Kalland - Åpent 335 (8)
445 Bjarne Sollesnes Jondal Skyttarlag 1.mai-stevnet 2024 335 (8)
445 Erik Nyseter Opdal og Midtbygden Skytterlag Trippelstevne 335 (8)
445 Lennart Henden Syvde Skyttarlag Veidekkepokalen 2024 335 (8)
449 Nils Holme Hyen Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 335 (7)
449 Thomas Bakøy Sunde Rissa Skytterlag Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1 335 (7)
449 Mariann Opperud Ådal Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 335 (7)
452 Kristian Martinsen Fet Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 335 (6)
453 Erlend Rustad Kråkstad og Ski Skytterlag Vårstevnet Fredrikstad 335 (4)
453 Tor Bertil Risvik Overhalla Skytterlag Kyststevnet 335 (4)
455 Jakob Witt Aas Skytterlag Vårpokalen 335 (0)
456 Terje Grøterud Sigdal Skytterlag Frigjøringsstevnet 334 (15)
457 Simen Finstad Aas Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 334 (14)
458 Sverre Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 334 (13)
458 Dag Rasmussen Nordstrand Skytterlag Banestevnet 2024 334 (13)
460 Bård Kaasen Kvænangen Skytterlag Åpent banestevne 334 (12)
460 Fred Erik Berge Laudal Skytterlag Grindølsstevne 2024 334 (12)
460 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 334 (12)
460 Atle Bakken Vågå Skytterlag Vårstevnet 334 (12)
464 Kjell Nornes Leikanger Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 334 (11)
465 Håkon Brevik Kristiansund Skytterlag Sigv.Kuløs minnestevne 334 (10)
465 Knut Sigurd Totland Nes og Bromma Skytterlag Åpent kveldstevne alle klasser/1. Sparebank1 karusell ungdom 334 (10)
465 Eirik Ahdell Nesjestranda & Skaala Skytterlag Skjebergsmellen 2024 334 (10)
465 Torbjørn Landro Sartor Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 334 (10)
465 Simon Myhren Spydeberg Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 334 (10)
465 John Winterstø Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 334 (10)
465 Sivert Sve Sykkylven og Stranda Skyttarlag Veidekkepokalen 2024 334 (10)
472 Harald Brekke Hardanger Skyttarlag 1.mai-stevnet 2024 334 (9)
472 Gjermund Sørum Lier Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 334 (9)
472 Sverre Waage Selheim Nidaros Skytterlag Vårstevnet 334 (9)
475 Reidar Ågedal Grindølen Skytterlag Karusell Vest-Agder 334 (8)
475 Rolf Eldstad Overhalla Skytterlag Trippelstevne 334 (8)
475 Hanne Güssow Thoresen Ringerike Skytterlag Tutts minnestevne 334 (8)
478 Knut Øystein Freng Bodø Østre Skytterlag Baneåpning 2024 Stevne 1 334 (6)
478 Morten Eriksen Mosjøen Skytterlag Velfjordstevnet 334 (6)
478 Kai Tore Austad Tørdal Skytterlag Bamblestevnet 2024 334 (6)
481 Lars Guldbrandsen Eidskog Skytterlag Vårstevnet 334 (4)
482 Frode Kloster Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 333 (18)
483 Cato Rognli Storfjord Skytterlag Hattestevnet 333 (16)
484 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 333 (13)
484 Vidar Gaarder Rollag og Veggli Skytterlag LerumCup Aurland 2024 333 (13)
486 Per Einar Lunde Nittedal Skytterlag Vårstevnet 333 (12)
486 Rolv Lekven Os Skyttarlag Åpent stevne 333 (12)
486 Joakim Mortensen Oslo Østre Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 333 (12)
489 Oddvar Steen Nordre Skage Skytterlag 1.Mai Stevnet 333 (11)
489 Karl R. Hetland Skedsmo Skytterlag Vårstevnet 333 (11)
491 Eivind Yttri Leikanger Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 333 (10)
491 Janne Tormodset Viksdalen Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 333 (10)
493 Ole Jo Brembu Høylandet Skytterlag 1.Mai Stevnet 333 (9)
494 Audun Fiskum Harran Skytterlag 1.Mai Stevnet 333 (8)
494 Kjetil Kongsgård Røraas Kongsberg Skytterlag Laagen Cup 333 (8)
494 Asbjørn Lunsæter Lonås Skytterlag Trippelstevne 333 (8)
494 Atle Bakken Siljan Skytterlag Larvikstevnet 2024 333 (8)
498 Tor Erik Halsteinslid Haugen Skyttarlag Veidekkepokalen 2024 333 (7)
498 Hans Augedal Hå Skytterlag Gannstevnet 333 (7)
498 Pål Kristian Kværneng Løiten Skytterlag Løitenstevnet 300m 333 (7)
498 Anna Mørch Lislien Sigdal Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 333 (7)
502 Kirsten Aaslund Frogn og Drøbak Skytterlag Banestevnet 2024 333 (6)
502 Bernt Tore Inderøy Hyllestad Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 333 (6)
504 Vetle Kosmo Valnesfjord Skytterlag Vårmønstring bane 2024 333 (3)
505 Ann Cathrine Sverkmo Valleraunet Vemundvik Skytterlag 1.Mai Stevnet 332 (14)
506 Asbjørn Myklebust Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 332 (13)
506 Ingrid Eline Aas Nordre Skage Skytterlag 1.Mai Stevnet 332 (13)
508 Vidar Olsen Alta Skytterlag 100m/200m KG Pokalen 1 332 (12)
508 Jørn Ole Skiri Rauma Skytterlag Kleivestevnet bane 2024 332 (12)
508 Oddbjørn Schau Raumnes Skytterlag Vårstevnet 332 (12)
508 Edgar Bjorøy Sartor Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 332 (12)
508 Tor Kristian Dulsvik Sogndal Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 332 (12)
513 Beate Hjellen Aalesund Skyttarlag Stamnæsspokalen 2024 332 (11)
513 Frode Ølmheim Leikanger Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 332 (11)
515 Anna-Cecilie Lunde Degernes Skytterlag Vårstevnet Fredrikstad 332 (10)
515 Ola Strand Nystuen Løiten Skytterlag Løitenstevnet 300m 332 (10)
515 Nathalie Haugen Rakvåg Skytterlag Gylsmyrstevnet 332 (10)
515 Johny Andre Bertheau Sørum Skytterlag Skøimåsanstevnet 2024 332 (10)
515 Lars Fossum Valnesfjord Skytterlag Baneåpning 2024 Stevne 1 332 (10)
520 Tor Jostein Jenssen Bardu Skytterlag Åpningsstevnet 332 (9)
520 Daniel Matias Mjellem Hyen Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 332 (9)
520 Bente Marie Fardal Lindesnes Skytterlag Karusell Vest-Agder 332 (9)
523 Pelle Sandås Enebakk Skytterlag Vårstevnet 332 (8)
523 Vegard Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 332 (8)
523 Britt Helen Holtan Orkland Ytre Skytterlag Vårstevnet 332 (8)
523 Jan Ove Sollie Rissa Skytterlag Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1 332 (8)
523 Hans Anders Kleven Sigdal Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 332 (8)
523 Vegard K. Govasli Øvre Velfjord Skytterlag Velfjordstevnet 332 (8)
529 Svenn Ivar Simskar Grane Skytterlag Velfjordstevnet 332 (7)
529 Inga Mørck Kråkstad og Ski Skytterlag Banestevnet 2024 332 (7)
529 Trygve Mjelde Vaksdal/Modalen Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 332 (7)
529 Ingrid Grobakken Øystre Slidre Skyttarlag Vårstevne 332 (7)
533 Ida Kristiansen Gildeskål Skytterlag Vårmønstring bane 2024 332 (5)
533 Gyda Veie Rissa Skytterlag Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1 332 (5)
535 Arild K Norheim Fredrikstad Skytterlag Skjebergsmellen 2024 332 (4)
536 Roar Åsbakk Røsvik Skytterlag Vårmønstring bane 2024 332 (3)
537 Viktoria Haga Øvrevik Gann Skytterlag Banestevne Kalland - Åpent 331 (11)
537 Otto Myrvold Nordre Modum Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 331 (11)
539 Eivind Lussand Fana Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 331 (10)
539 Nils Kristian Johansen Nesna Skytterlag Baneåpning 331 (10)
539 Vegard Granlund Råde Skytterlag Vårstevnet Halden 331 (10)
542 Jim R Aronsen Saltdal Skytterlag Åpningsstevnet 331 (9)
542 Håvard Nesvik Voss Stavanger Skytterlag Baneåpning 331 (9)
544 Jostein Nerødegård Begna Skyttarlag Løitenstevnet 300m 331 (8)
544 Even Øyjord Rødne Fikse Skyttarlag Banestemne Fikse 331 (8)
544 Sander Eide Aase Hardanger Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 331 (8)
544 Arild Valand Mandal Skytterlag 1.Mai stevne Mjåvann 331 (8)
544 Sindre Jule Overhalla Skytterlag 1.Mai Stevnet 331 (8)
549 Britt Randi Stokkevåg Fikse Skyttarlag Banestevne Kalland - Åpent 331 (7)
550 Ole Kasper Martinsen Fet Skytterlag Vårstevnet 331 (6)
550 Kristoffer Valleraunet Kvam Skytterlag Vårstevnet 331 (6)
550 Elise Erstad Langevåg Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 331 (6)
553 Siv Svartisdal Røvassdalen Skytterlag Kyststevnet 331 (3)
554 Vegard Lussand Fana Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 330 (13)
554 Rune Kokås Brandtzæg Mære Skytterlag Vårstevnet 330 (13)
556 Jan Kristian Evensen Os Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 330 (10)
556 Geir Egedahl Rollag og Veggli Skytterlag LerumCup Farnes 2024 330 (10)
556 Kenneth Rakkestad Vennesla Skytterlag 1.Mai stevne Mjåvann 330 (10)
559 Miriam Amalie Pedersen Hammerfest Skytterlag Åpent banestevne 330 (9)
560 Ken Davidsen Andebu Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 330 (8)
560 Trond Saksvik Haugesund og Sveio Skyttarlag Banestemne Fikse 330 (8)
560 Kristoffer Rødal Kongsberg Skytterlag Laagen Cup 330 (8)
560 Kåre Grønning Reinsfjell Skytterlag Baneåpning 330 (8)
560 Aina Tangen Stange og Romedal Skytterlag 1.mai stevne 2024 330 (8)
560 Thor Einar Aurdal Sykkylven og Stranda Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 330 (8)
560 Øystein Kvarekvål Voss Skyttarlag 1. runde Banekarusellen 330 (8)
567 Nils Jakob Mella Alta Skytterlag 100m/200m KG Pokalen 1 330 (7)
567 Ingvald Førde Ekra Imenes Skytterlag 1. æresprisstevne 330 (7)
569 Maria Krohn Klepp Skytterlag Hafrsfjordstevnet 330 (6)
570 Fredrik G. Kristiansen Blaker Skytterlag 1.mai stevne 2024 330 (4)
571 Grete Ernstsen Saltdal Skytterlag Vårmønstring bane 2024 330 (1)
572 Roar Saksvik Orkla Skytterlag Vårstevnet 329 (15)
573 Kay Johnny Gjerde Langevåg Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 329 (12)
573 Per Thoresen Skarpskytten Skytterlag Banestevnet 2024 329 (12)
575 Ole Martin Sten Drevja Skytterlag Åpningsstevnet 329 (10)
575 Henning Hjallen Kongsberg Skytterlag Laagen Cup 329 (10)
575 Vegard Skamfer Rennebu Skytterlag Trippelstevne 329 (10)
575 Nina Vatne Alfsen Vegårshei Skytterlag 1. æresprisstevne 329 (10)
579 Marius Tronstad Haugesund og Sveio Skyttarlag 1.mai-stevnet 2024 329 (9)
579 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik Skyttarlag Åpent stevne 329 (9)
581 Espen Stubstad Mandal Skytterlag Karusell Vest-Agder 329 (8)
581 Tor Erik Oppedal Oppedal/Brekke Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 329 (8)
583 Kjell Egil Norum Lindesnes Skytterlag Karusell Vest-Agder 329 (7)
583 Asle Raade Tingelstad Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 329 (7)
585 Øyvind Guggedal Klepp Skytterlag Hafrsfjordstevnet 329 (5)
585 Emilie Stamnes Kjesbu Lånke Skytterlag Trippelstevne 329 (5)
587 Torkel Strøm Eidskog Skytterlag Skøimåsanstevnet 2024 329 (3)
588 Inge Eriksen Bergen Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 328 (11)
588 Rune Langvann Røvassdalen Skytterlag Åpningsstevnet 328 (11)
590 Morten Helgaset Voss Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 328 (10)
591 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag LerumCup Hafslo 2024 328 (9)
592 Aage Espedal Gann Skytterlag Bjerkreimstevnet 328 (8)
592 Simen Brattbakk Solbjør Kleive Skytterlag Kleivestevnet bane 2024 328 (8)
592 Morten Lunde Klepp Skytterlag Gannstevnet 328 (8)
592 Ole Kristian Winterstø Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 328 (8)
596 Heidi Pedersen Frogn og Drøbak Skytterlag Åpent stevne 328 (7)
596 Preben Øidne Grindølen Skytterlag Grindølsstevne 2024 328 (7)
596 Martin Kvivesen Lorentsen Levanger og Frol Skytterlag Baneåpning 328 (7)
599 Troy Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 328 (6)
599 Karl Martin Fjell Lindås Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 328 (6)
599 Tor Henning Post Ugland Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 328 (6)
599 Lars Groseth Ådal Skytterlag LerumCup Aurland 2024 328 (6)
603 Knut Kvarekvål Voss Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 328 (4)
604 Ole Jørgen Haugen Engesetdal/Skodje Skyttarlag Gylsmyrstevnet 328 (3)
604 Bård Haugros Tynset Skytterlag Trippelstevne 328 (3)
606 Ove Berge Hålandsdal/Eikelandsfjorden Skytterlag 1.mai-stevnet 2024 327 (11)
606 Jarle Larsen Klepp Skytterlag Hafrsfjordstevnet 327 (11)
606 Mathea Barlund Skarpskytten Skytterlag Åpent stevne 327 (11)
606 Ørjan Frøysadal Hauge Sunnylven Skyttarlag Gylsmyrstevnet 327 (11)
606 Edvard Sve Sykkylven og Stranda Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 327 (11)
611 Tormod Oldertrøen Tynset Skytterlag Trippelstevne 327 (10)
612 Pål J Berg Gjerpen Skytterlag Bamblestevnet 2024 327 (9)
612 Tor Olav Gravrok Målselv Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 327 (9)
612 Per Asle Nordli Ringerike Skyttersamlag Tutts minnestevne 327 (9)
615 Martin Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang Skytterlag Vårstevnet 327 (8)
615 Line Marie Sannan Strandbråten Stjernen Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 327 (8)
615 Bente Hjelen Årvågsfjord Skytterlag Sigv.Kuløs minnestevne 327 (8)
618 Bjørnar C. S. Galby Frogn og Drøbak Skytterlag Hisåsstevnet 327 (7)
618 Øyvind Taugl Søndre Odalen Skytterlag 1.mai stevne 2024 327 (7)
620 Robert Miller Eidsberg Skytterlag Vårstevnet Halden 327 (6)
620 Ivar Eira Hammerfest Skytterlag Åpent banestevne 327 (6)
620 Simon Gerhard Simonsen Karmøy Skytterlag Finnøystevnet 327 (6)
620 Erlend Aas Mostadmark Skytterlag Baneåpning 327 (6)
620 Arnold Slåen Råde Skytterlag Hisåsstevnet 327 (6)
625 Atle Lyngen Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Vårstevnet 327 (4)
626 Embret Ressem Mosvik Skytterlag 1.Mai Stevnet 326 (12)
627 Ole Johan Aune Snillfjord Skytterlag Ulvstupokalen 326 (10)
628 Erland Ødegård Tingelstad Skytterlag Vårstevne bane 326 (8)
629 Eirik Lussand Fana Skyttarlag LerumCup Knipenborg 2024 326 (7)
629 Oddgeir Kvestad Folgefonn Skyttarlag 1.mai-stevnet 2024 326 (7)
631 Erlend Overaa Engesetdal/Skodje Skyttarlag Gylsmyrstevnet 326 (6)
631 Atle Berg Gjerpen Skytterlag Bamblestevnet 2024 326 (6)
631 Harald Haavik Hatlestrand og Ølve Skytterlag 1.mai Jondal 2024 326 (6)
634 Terje Ljostveit Sauda Skytterlag Banestevne Kalland - Åpent 326 (5)
634 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 326 (5)
636 Albert Inge Rafdal Fikse Skyttarlag Banestemne Fikse 325 (12)
637 Kathrine Johansen Balsfjord Skytterlag Åpningsstevnet 325 (11)
637 Gunstein Lauvrak Nordstrand Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 325 (11)
639 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag Skøimåsanstevnet 2024 325 (10)
639 Frode Finstad Røros Skytterlag Trippelstevne 325 (10)
641 Arvid Tufta Kvinnherad Skyttarlag Løvstakkstevnet 325 (9)
642 Henrik Dorholt Lunde Skytterlag Laagen Cup 325 (8)
643 Per Christian Berg Kråkstad og Ski Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 325 (7)
643 Iva Hidemstrædet Vågå Skytterlag Vårstevnet 325 (7)
645 Malin Lauvrak Dølemo Skyttarlag Jørgen Kittelsen minnestevne 325 (6)
645 Jarle Kvinen Gann Skytterlag Gannstevnet 325 (6)
647 Oda Johanne Nordøen Åsane/Hordvik Skyttarlag Løvstakkstevnet 325 (4)
648 Tor Kristian Lavik Åsane/Hordvik Skyttarlag Åpent stevne 324 (10)
649 Anne Beate Engebretsen Øvre Rendal Skytterlag 1.mai stevne 2024 324 (9)
650 Bendik Adamiak-Husby Aas Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 324 (8)
651 Andreas Lunde Nittedal Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 324 (7)
652 Anders Skjerven Hafslo Skyttarlag LerumCup Hafslo 2024 324 (6)
652 Inger Marie Bringsdal Søgne Skytterlag Grindølsstevne 2024 324 (6)
654 Hege Haugeplass Aurland Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 324 (5)
654 Geir Olav Alu Brøto Nes og Bromma Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 324 (5)
654 Torkil Hopmark Smøla Skytterlag Kleivestevnet bane 2024 324 (5)
657 Bernt Noodt Nidaros Skytterlag Baneåpning 323 (11)
658 Ida Seljestad Kvestad Folgefonn Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 323 (9)
659 Arne Hægestøyl Dølemo Skyttarlag Jørgen Kittelsen minnestevne 323 (7)
659 Elin Grøndalen Hemsedal Skytterlag Åpent kveldstevne alle klasser/1. Sparebank1 karusell ungdom 323 (7)
661 Aleksander Bråten Hardanger Skyttarlag 1.mai-stevnet 2024 323 (6)
661 Kevin Weaas Nerlien Nannestad Skytterlag LerumCup Leikanger 2024 323 (6)
663 Tove Linnerud Hemsedal Skytterlag Åpent kveldstevne alle klasser/1. Sparebank1 karusell ungdom 323 (3)
663 Knut Inge Brænd Spydeberg Skytterlag Banestevnet 2024 323 (3)
665 Ragnar Lund Marken Asker Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 322 (9)
666 David Stafford Aas Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 322 (6)
666 Jan Dalene Kristiansand og Omegn Skytterlag Greipstadstevnet, karusell 322 (6)
668 Hanne Johansen Vikøren Farnes Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 322 (5)
668 Torbjørn Elliot Kirkeby Garstad Frogn og Drøbak Skytterlag Åpent stevne 322 (5)
670 Hilde Kjøsnes Thoresen Hommelvik Skytterlag Baneåpning 322 (3)
671 Henrik Oppen Oslo Østre Skytterlag Løitenstevnet 300m 321 (7)
671 Roy Wollvik Stavanger Skytterlag Åpningsskytingen 321 (7)
673 Vidar Dyrendahl Rissa Skytterlag Baneåpning/Åpningspokal og premieskyting pokal 1 321 (6)
674 Jonny Hugo Johansen Voss Skyttarlag LerumCup Farnes 2024 321 (5)
675 Ida Johnsrud Sarpsborg Skytterlag Frigjøringsstevnet 321 (3)
675 Andreas Øvsthus Vareld Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 321 (3)
677 David Davidsen Sande Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 320 (8)
678 Paul Otto Vatne Nordstrand Skytterlag Baneåpning 320 (5)
679 Andreas Bryhn Øyer/Dølen Skytterlag Vårstevnet 319 (11)
680 Marius Mastervik Drevja Skytterlag Åpningsstevnet 319 (10)
681 Oliver Karelius Prøven Leikanger Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 319 (7)
682 Terje Isaksen Alta Skytterlag 100m/200m Grunnlagspokalen 1 318 (6)
682 Sigbjørn Nilsen Napp Skytterlag 1 Mai stevne 318 (6)
682 Birgit Iversen Storfjord Skytterlag Åpningsstevnet 318 (6)
685 Fredrik Ekeberg Johansen Eker Skytterlag Lågen Cup 2024. Eker 318 (3)
686 Marianne Rossevatn Øvre Eiken Skytterlag Karusell Vest-Agder 317 (8)
687 Kari Aarstad Mostadmark Skytterlag Trippelstevne 317 (5)
687 Ketil Faugstad Sartor Skyttarlag Ope stemne 317 (5)
689 Amalie Mortensen Torbal Oslo Østre Skytterlag Løitenstevnet 300m 317 (4)
690 Øystein Matre Haugesund og Sveio Skyttarlag Banestevne Kalland - Åpent 317 (1)
691 Erik André Broe Skedsmo Skytterlag Vårstevnet 316 (8)
692 Dag-Kjetil Selsvik Jondal Skyttarlag 1.mai Jondal 2024 316 (6)
692 Stig Tore Kvam Larvik Skytterlag Bamblestevnet 2024 316 (6)
694 Anne Guri Hodnungseth Gol og Ødegården Skyttarlag Åpent kveldstevne alle klasser/1. Sparebank1 karusell ungdom 316 (5)
695 Øyvind Langø Øvre Velfjord Skytterlag Velfjordstevnet 315 (11)
696 Terje Kvestad Kongsberg Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 315 (6)
697 Kurt Norheim Hafslo Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 315 (5)
697 Oddbjørn Håstul Larvik Skytterlag Larvikstevnet 2024 315 (5)
697 Erlend Gulaker Lånke Skytterlag Baneåpning 315 (5)
697 Olav Teigland Tysnes Skyttarlag 1.mai-stevnet 2024 315 (5)
701 Torbjørn Haavik Hatlestrand og Ølve Skytterlag 1.mai-stevnet 2024 315 (2)
701 Hilmar Johansen Nesna Skytterlag Vårmønstring bane 2024 315 (2)
703 Svein Strandbråten Stjernen Skytterlag Lågencup 2024 - Sigdal 314 (10)
704 Georg Groven Gann Skytterlag Gannstevnet 314 (8)
705 Trond Erling Andersen Nordre Land Skytterlag Vårstevnet Halden 314 (1)
705 Ida Ulberg Hagavold Stjernen Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 314 (1)
707 Per Inge Aakvik Aalesund Skyttarlag Stamnæsspokalen 2024 313 (1)
708 Nils Jacob Mella Alta Skytterlag Åpent banestevne 312 (6)
709 Terje H. Jensen Moss og Våler Skytterlag Frigjøringsstevnet 310 (11)
710 Martine Evenrud Viken (opland) Skytterlag Vårstevne bane 310 (3)
711 Niklas Helgesen Vestre Toten Skytterlag Løitenstevnet 300m 310 (1)
712 Jenny Mølmshaug Spydeberg Skytterlag Vårpokalen 310 (0)
713 Asle Hauge Farnes Skyttarlag LerumCup Aurland 2024 309 (10)
714 Sven Erik Rustad Kråkstad og Ski Skytterlag Banestevnet 2024 309 (6)
715 Stig-Morten Larsen Storfjord Skytterlag Hattestevnet 308 (4)
716 Per-Erik Haugen Nordstrand Skytterlag Baneåpning 307 (4)
717 Kari Skulbørstad Lånke Skytterlag Baneåpning 307 (1)
718 John Håvard Velo Randsfjord Skytterlag Tutts minnestevne 306 (6)
719 Tor Magne Svendli Øvre Målselv Skytterlag Hattestevnet 305 (1)
720 Kjartan Tøn Voss Skyttarlag Banekarusell nr 3 Vossakrinsen 304 (7)
721 Emil Andreas Henriksen Øvergård Øvre Målselv Skytterlag Åpningsstevnet 304 (5)
722 Vidar Kvalevåg Haugesund og Sveio Skyttarlag Banestemne Fikse 301 (4)
723 Hans D. Lockert Storfjord Skytterlag Hattestevnet 297 (3)
724 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland Skytterlag Organisasjonsmedaljen 294 (11)
725 Signe J. D. Stangborli Klepp Skytterlag Organisasjonsmedaljen 294 (10)
726 Rune Rundhaug Karmøy Skytterlag Organisasjonsmedaljen 292 (7)
727 Odd Arild Stava Karmøy Skytterlag Organisasjonsmedaljen 292 (6)
728 Øyvind Løkstad Målselv Skytterlag Org.med. Falken 291 (5)
729 Frode Hanssen Målselv Skytterlag Org.med. Falken 290 (13)
730 Sverre Jacobsen Holum Skytterlag Organisasjonsmedaljen 290 (10)
731 Oscar Stagrum Ottem Målselv Skytterlag Org.med. Falken 290 (8)
732 Arnt Ingve Svela Klepp Skytterlag Organisasjonsmedaljen 288 (9)
732 Ivar Meek Ljotebø Vadheim Skyttarlag Organisasjonsmedalje Sogn Ytre 288 (9)
734 Hege Rødland Klepp Skytterlag Organisasjonsmedaljen 287 (7)
735 Inge Brigt Kvam Stavanger Skytterlag Hafrsfjordstevnet 287 (2)
736 Svein Bjarnar Nesse Fjordane Skyttarlag Organisasjonsmedalje Sogn Ytre 283 (9)
737 Sandra Elise Johansen Balsfjord Skytterlag Org.med. Falken 283 (7)
738 Lars A. Nymo Gisund Skytterlag Org.med. Falken 283 (5)
739 Øystein Matre Fikse Skyttarlag LerumCup Leikanger 2024 279 (5)
740 Idar Leknes Bjørnen Skytterlag 1.mai stevne 2024 279 (0)
741 Åse Irene Nordås Bardu Skytterlag Org.med. Falken 270 (5)
742 Fredrik Ås Orerød Froland Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 254 (8)
743 Kjell Bøe Bjørgum Aurland Skyttarlag Vårtreffen Bane Aurland 253 (7)
744 Anton Jenssen Mosvik Skytterlag Vårstevnet 240 (12)
745 Ole Jørgen Solli Styrvoll Skytterlag Notoddenstevnet 2024 240 (10)
746 Trond Bråten Nord-Odal Skytterlag VEIDEKKE Cup - 2.runde 239 (4)
747 Håvard Moen Herfjord Skytterlag Vårmønstring 238 (0)
748 Per Asle Nordli Ringerike Skytterlag Frigjøringsstevnet FD 237 (8)
749 Ole Kristian Austad Tørdal Skytterlag Bamblestevnet 2024 237 (6)
750 May-Britt Radford Eidskog Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 237 (3)
751 Kjell Ivar Kristiansen Lunner Skytterlag Tutts minnestevne 236 (5)
752 Espen Glosli Degernes Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 236 (3)
753 Bjørn Willand Tyristrand Skytterlag Tutts minnestevne 235 (9)
754 Odd Ivar Sæther Blaker Skytterlag Vårstevnet 235 (7)
755 Jesper Nilsstua Blaker Skytterlag Frigjøringsstevnet Aas 234 (1)
756 Per Stubberud Askim Skytterlag Åpningspokal 2024 234 (0)
757 Christian Espenes Overhalla Skytterlag 1.Mai Stevnet 233 (8)
758 Øivind Ødegård Eidsberg Skytterlag Vårstevnet Halden 232 (7)
759 Tom Ingar Nilsstua Blaker Skytterlag Banestevnet 2024 232 (5)
759 May-Britt Radford Kongsvinger og Omegn Skytterlag Skjebergsmellen 2024 232 (5)
761 Roger Voll Nord-Odal Skytterlag Vårstevnet 232 (2)
762 Trond Stensbøl Roverud Skytterlag Vårstevnet 232 (1)
763 Espen Ekeroth Halden Skytterlag Hisåsstevnet 231 (4)
763 Gunnar Hølland Solvik Vegårshei Skytterlag 1. æresprisstevne 231 (4)
765 Leif Vigre Imenes Skytterlag Vårstevnet 231 (2)
765 Elin Mikkelsplass Nes og Bromma Skytterlag Åpent kveldstevne alle klasser/1. Sparebank1 karusell ungdom 231 (2)
767 Noah Rommetveit Ørnes Skytterlag Vårmønstring bane 2024 231 (0)
768 Bjørn Einar Andersen Nordre Land Skytterlag Vårstevnet Halden 230 (5)
768 Håvard Valstad Øvre Ogndal Skytterlag Vårstevnet 230 (5)
770 Knut Ove Muldsvor Slagen Skytterlag Kanoncup 2024 1. runde - Slagen 229 (7)
771 Augon Myrjord Sauherad Skytterlag Notoddenstevnet 2024 228 (4)
772 Jens Ronald Johansen Halden Skytterlag Hisåsstevnet 227 (5)
773 Rune Jørgensen Beiarn Skytterlag Vårmønstring bane 2024 227 (1)
774 Benny Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Vårstevnet 226 (6)
775 Kenneth Husåsfallet Skogbygden Skytterlag Vårstevnet 226 (5)
775 Geir Anders Hætta Berg Sørfjord og Omegn Skytterlag Baneåpning 2024 Stevne 1 226 (5)
777 Roy Vidar Svensli Aureosen Skytterlag Kleivestevnet bane 2024 226 (4)
778 John Almeland Voss Skyttarlag 1. runde Banekarusellen 224 (4)
779 Arne Blix Herfjord Skytterlag Vårmønstring 223 (0)
780 Jim Bakkelund Sande Skytterlag Baneåpning Skarsløkka 222 (5)
781 Sigurd Folkestad Kronmo Skytterlag Trippelstevne 221 (7)
782 Hege Ingrid Sydnes Blaker Skytterlag Skøimåsanstevnet 2024 221 (6)
783 Jakob Gleditsch Kråkstad og Ski Skytterlag Banestevnet 2024 221 (2)
783 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag Laagen Cup 221 (2)
785 Lillian Ingebrigtsen Skarpskytten Skytterlag Åpent stevne 220 (2)
786 Henrik Meum Stormo Rygge Skytterlag Hisåsstevnet 218 (2)
787 Olav Aaker Torsnes Skytterlag Vårstevnet Halden 216 (2)
788 Kåre Haugvaldstad Gjesdal Skytterlag LerumCup Knipenborg 2024 216 (1)
789 Yngvar Rønningen Froland Skytterlag Jørgen Kittelsen minnestevne 215 (4)
789 Tommy Vikan Nordby Sørum Skytterlag Skøimåsanstevnet 2024 215 (4)
791 Emrik Bruseth Rui Mælum Skytterlag 1. æresprisstevne 213 (0)
792 Eirik Tørhaug Nordre Land Skytterlag 1.mai stevne 2024 212 (3)
793 Morten Mjåvatn Ømmervatn Skytterlag 1.Mai Stevnet 194 (5)
794 Leif Engseth Aldersund Skytterlag Åpningsstevnet 149 (0)
795 Tove Marie Isdahl-Engh Nordstrand Skytterlag Baneåpning 144 (5)
796 Erland Haugen Røros Skytterlag Trippelstevne 139 (3)
797 Ivan Velo Randsfjord Skytterlag Tutts minnestevne 48 (1)