Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

350 klubben

Alle som er registrert med merke A350 vil vises på siden for 350-klubben. Vi anbefaler alle lag og ta en liten opprydding her! Siste 50 vises her.

Navn Skytterlag Klasse Stevnedato
Ingebjørg Nakjem Styrvoll Skytterlag ER/Sarpsborg 11.09.2022
Rune Åsbakk Røsvik Skytterlag V73 10.09.2022
Fredrik Soot-Tessem Urskog Skytterlag ER - Skutt i Sigdal på Ø-cup 09.09.2022
Simen Havik Samdal Oslo Østre Skytterlag ER 08.09.2022
Hans Sandnes Hommelvik Skytterlag V65 04.09.2022
Trygve Kolstad Andreassen Eidskog Skytterlag Klubbmesterskap 2022/ Eldre rekrutt 03.09.2022
Bengt Ødegård Selbu Skytterlag V 65 26.08.2022
Knut Bingen Trøgstad Skytterlag V73 21.08.2022
Stein Olav Gravem Surnadal Skytterlag 21.08.2022
Einar Hansen Storfjord Skytterlag Samlagsmesterskap/V65 21.08.2022
Knut Olav Thomassen Alta Skytterlag V65 20.08.2022
Asbjørn Ågedal Evje og Hornnes Skytterlag ER 03.08.2022
Rune Sørheim Stord Skytterlag V65 29.07.2022
Ine Rønning Aasen Skytterlag NC Mosjøen / ER 27.07.2022
Guro Instefjord Brekken Leikanger Skyttarlag Eldre rekrutt 27.07.2022
Karoline Jamne Sigdal Skytterlag ER, Torpa-stevnet 23.07.2022
Marthe Heggem Eira Hammerfest Skytterlag J 02.07.2022
Ane Nermark Trondenes Skytterlag ER, Lofoststevnet 26.06.2022
Marcus Johan Jakobsen Bodø Østre Skytterlag ER 26.06.2022
Geir Arne Bjørnsen Porsgrunds Skytterlag ER 18.06.2022
Petter Skaanevik Porsgrunds Skytterlag V65 18.06.2022
Ervin Johansen Målselv Skytterlag ER 18.06.2022
Jan Vidar Lundtveit Drangedal Skytterlag V65 16.06.2022
Andreas L. Krogstad Tyristrand Skytterlag ER 14.06.2022
Solveig Engvoll Kristiansand og Omegn Skytterlag 15* / ER 12.06.2022
Isak Magnussen Alteren Skytterlag ER 11.06.2022
Arvid Tveito Lunde Skytterlag V65 11.06.2022
William Johansen Kolvereid Skytterlag ER 08.06.2022
Knut Fredrik G Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag 26*/ER 06.06.2022
Oliver Aschim Kristiansen Tingelstad Skytterlag ER 06.06.2022
Jenny Olsen Ek Fredrikstad Skytterlag junior 29.05.2022
Emil Ottesen Aas Skytterlag R 26.05.2022
Sverre J G Ødegård Alteren Skytterlag ER 26.05.2022
Leon Vartdal Stjørdal Skytterlag R 25.05.2022
Markus E. Lie Holum Skytterlag Skagerakstevne, Eldre Rekrutt 25.05.2022
Thor Høgsveen Porsgrunds Skytterlag V65 23.05.2022
Hans Kristian Wear Styrvoll Skytterlag 5 21.05.2022
Torunn Rønning Rennebu Skytterlag Eldre Rekrutt, stevne i Leikanger 20.05.2022
Åsmund Nakjem Styrvoll Skytterlag ER 18.05.2022
Celina Borgen Fuglerud Raumnes Skytterlag Kl. R. Sparebankcup- Fetstevne 14.05.2022
Markus Aleksander Rosenberger Nordstrand Skytterlag ER 14.05.2022
Torkel Eieland Iveland Skytterlag ER 13.05.2022
Nora Fjellanger Time Skytterlag ER 10.05.2022
Tore Ulset Aspøy og Straumsnes Skytterlag 07.05.2022
Øystein Solbakken Vestnes og Vågstranda Skytterlag V73 07.05.2022
Celine Daviknes Hårvik Os Skyttarlag Junior, 1. mai stevne Jondal 01.05.2022
Daniel Hauge Mælum Skytterlag ER 30.04.2022
Vidar Omslandseter Porsgrunds Skytterlag V65 26.04.2022
Syver Lunde Degernes Skytterlag ER 23.04.2022
Teodor Rosland Tørdal Skytterlag ER 21.04.2022