Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

350 klubben

Alle som er registrert med merke A350 vil vises på siden for 350-klubben. Vi anbefaler alle lag og ta en liten opprydding her! Siste 50 vises her.

Navn Skytterlag Klasse Stevnedato
Heika B Horndal Sørfjord og Omegn Skytterlag Eldre rekrutt 15.06.2024
Steinar Aadna Løveid Skytterlag v65 15.06.2024
Knut Martin Bach Ørmen Råde Skytterlag R 15.06.2024
Hallstein Hidemstrædet Vågå Skytterlag Eldre rekrutt 14.06.2024
Reidun Oline Foss Nilsen Lyngdal Skytterlag J 13.06.2024
Sara Josefine Dypedal Kristiansand og Omegn Skytterlag LDKS Gjesdal klasse ER 09.06.2024
Agnar Kveberg Alvdal Skytterlag V65/LDKS Kvemyra 09.06.2024
Magne Aarskog Sundnes Skyttarlag V65 08.06.2024
Frode Eliassen Askøy Skytterlag V65 05.06.2024
Kristian Leret Haugan Blaker Skytterlag J 01.06.2024
Karl Emil Gauterud Sørum Skytterlag ER 01.06.2024
Amanda Svoren Espe Haugen Skyttarlag ER 31.05.2024
Sigrid Trongmo Hognes Kvam Skytterlag J 29.05.2024
Niklas Woxen Fet Skytterlag ER/Urskogstevnet 26.05.2024
Håkon Skamfer Rennebu Skytterlag ER 25.05.2024
Olav Ree Sivertsen Gjesdal Skytterlag ER 25.05.2024
Artur Goszczyk Hå Skytterlag ER 23.05.2024
Rune Moen Trøgstad Skytterlag Pinsestevnet Spydeberg, kl V73 20.05.2024
Vilde Håland Mandal Skytterlag J 19.05.2024
Asgeir Jønland By Skytterlag V65 12.05.2024
Sverre Hårstad Rennebu Skytterlag ER 11.05.2024
Johanne Hommedal Helgaset Voss Skyttarlag ER 03.05.2024
Ronja Sylta Flatås Osterøy Skyttarlag R 02.05.2024
Vilde Malm Vågø Nordre Skage Skytterlag ER 01.05.2024
Maya Josephine Fosser Degernes Skytterlag R 20.04.2024
Vegard Lunde Degernes Skytterlag R 20.04.2024
Marte Røysum Nordby Nannestad Skytterlag ER 19.04.2024
Noah Pettersen Raumnes Skytterlag Er, km bane. Nes&Hovind 16.09.2023
Ole Leander Syvderud Lystvet Skiptvet Skytterlag Er 08.09.2023
Benjamin Lindblom Larsen Rakkestad Skytterlag ER 06.09.2023
Olav Fære Spildo Granvin Skyttarlag ER 30.08.2023
Kjell Arne Hermansen Trondenes Skytterlag V65/Andøytreffen Andenes 26.08.2023
Mathea Flatvoll Svensli Aureosen Skytterlag ER / Norgescup, Oppdal 26.08.2023
Asbjørn Mathisen Jondalen Skytterlag V65 19.08.2023
Iver Bjørgo Oslo Østre Skytterlag Eldre rekrutt 19.08.2023
Liam Embergsrud Flesberg Skytterlag R 18.08.2023
Arne Mathisen Jondalen Skytterlag V73 16.08.2023
Nils Årskog Jondalen Skytterlag V73 13.08.2023
Tuva Skjeggedal Borgen Sande Skytterlag SM bane/ER 13.08.2023
Odd Harald Åmellem Hallingskarvet Skytterlag V65 12.08.2023
Isak Haugstad Hansen Laudal Skytterlag ER 12.08.2023
Maren Gilen Jondalen Skytterlag ER 10.08.2023
Aurora Misfjord Lørenskog Skytterlag Finale klasse ER LS 2023 31.07.2023
Hannah Midtgard Jondalen Skytterlag ER 31.07.2023
Adrian Slevikmoen Rolfstad Sigdal Skytterlag ER, LS Voss 2023 31.07.2023
Anna-Kristine Haakseth Falken Skytterlag Eldre Rekrutt 28.07.2023
Thomas Krågtorp Råde Skytterlag 5 28.07.2023
Ella Måkestad Hardanger Skyttarlag R 25.07.2023
Anne Maren G. Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Brommastevnet / Rekrutt 23.07.2023
Sáve Malin Tana Skytterlag Junior 23.07.2023