Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

350 klubben

Alle som er registrert med merke A350 vil vises på siden for 350-klubben. Vi anbefaler alle lag og ta en liten opprydding her! Siste 50 vises her.

Navn Skytterlag Klasse Stevnedato
Noah Pettersen Raumnes Skytterlag Er, km bane. Nes&Hovind 16.09.2023
Ole Leander Syvderud Lystvet Skiptvet Skytterlag Er 08.09.2023
Olav Fære Spildo Granvin Skyttarlag ER 30.08.2023
Kjell Arne Hermansen Trondenes Skytterlag V65/Andøytreffen Andenes 26.08.2023
Mathea Flatvoll Svensli Aureosen Skytterlag ER / Norgescup, Oppdal 26.08.2023
Asbjørn Mathisen Jondalen Skytterlag V65 19.08.2023
Iver Bjørgo Oslo Østre Skytterlag Eldre rekrutt 19.08.2023
Liam Embergsrud Flesberg Skytterlag R 18.08.2023
Arne Mathisen Jondalen Skytterlag V73 16.08.2023
Nils Årskog Jondalen Skytterlag V73 13.08.2023
Tuva Skjeggedal Borgen Sande Skytterlag SM bane/ER 13.08.2023
Odd Harald Åmellem Hallingskarvet Skytterlag V65 12.08.2023
Isak Haugstad Hansen Laudal Skytterlag ER 12.08.2023
Maren Gilen Jondalen Skytterlag ER 10.08.2023
Aurora Misfjord Lørenskog Skytterlag Finale klasse ER LS 2023 31.07.2023
Hannah Midtgard Jondalen Skytterlag ER 31.07.2023
Adrian Slevikmoen Rolfstad Sigdal Skytterlag ER, LS Voss 2023 31.07.2023
Anna-Kristine Haakseth Falken Skytterlag Eldre Rekrutt 28.07.2023
Ella Måkestad Hardanger Skyttarlag R 25.07.2023
Anne Maren G. Homme Kristiansand og Omegn Skytterlag Brommastevnet / Rekrutt 23.07.2023
Sáve Malin Tana Skytterlag Junior 23.07.2023
Thea Eide Olsen Alta Skytterlag ER/Våpensmia cup-Torpa 22.07.2023
Jørn S. Haukenes Vareld Skyttarlag ER 18.07.2023
Hallgeir Meland Orkland Ytre Skytterlag V65 16.07.2023
Silje Malene Fredriksen Degernes Skytterlag ER 14.07.2023
Tuva Elisabeth Mehus Nesna Skytterlag Eldre Rekrutt 05.07.2023
Vetle M Loftsgarden Rauland Skyttarlag 28 sentrum / ER 01.07.2023
Morten Saur Rissa Skytterlag V73 29.06.2023
Bettina Hagen Hågensen Stange og Romedal Skytterlag Eldre rekrutt 28.06.2023
Kristian Svarva Austheim Øvre Ogndal Skytterlag Kl R 28.06.2023
Rune Åsbakk Røsvik Skytterlag V73 24.06.2023
Arvid Austefjord Os Skyttarlag V65 23.06.2023
Karine Linnéa S. Ørjasæter Ramsund Skytterlag Junior 12.06.2023
Oskar Sætre Bremnes Skytterlag ER 12.06.2023
Oddmund Karl Theodorsen Trondenes Skytterlag Åpent stevne Trondenes 11.06.2023
Sander Wåg Øygard Styrvoll Skytterlag ER 11.06.2023
Viel Flaget Dalegaarden Flesberg Skytterlag ER 08.06.2023
Georg Hiller Gutvik Skytterlag V65 07.06.2023
Vetle Auve Hallingskarvet Skytterlag ER 02.06.2023
Christian F. Haneborg Kråkstad og Ski Skytterlag ER 01.06.2023
Linus S. Bratvoldengen Stange og Romedal Skytterlag ER 01.06.2023
Kristine Kvarme Aas Skytterlag Junior 30.05.2023
Mats Oliver Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag Spydeberg / R 29.05.2023
Rune Åsbakk Røsvik Skytterlag V73 27.05.2023
Mathias Granhus Aas Skytterlag Junior 26.05.2023
Vemund Gardstad Skansen Østre Gausdal Skytterlag ER 26.05.2023
Emilie Stamnes Kjesbu Lånke Skytterlag Junior 25.05.2023
Lone Mauland Bergen Skytterlag ER 21.05.2023
Robert Hauge Lundin Fana Skyttarlag J 20.05.2023
Linus Todnem Svardal Fana Skyttarlag ER 20.05.2023