Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Sunnhordland Skyttersamlag

Tilhørende skytterlag:
Nummer Skytterlag Leder Tlf E-post
10674 Bremnes Jonny Innvær 91815582 E-post
10675 Bømlo Gunnar Vestvik 926 66 482 E-post
10676 Fikse Anders Hundseid 99229511 E-post
10677 Fitjar Terje Aleksandersen 95184037 E-post
10679 Hatlestrand og Ølve Frode Eikeland 930 16 570 E-post
10530 Haugesund og Sveio Terje G. Pleym Iversen 906 75 484 E-post
10680 Husnes Frode Markhus 911 63 363 E-post
10681 Høylandsbygd Rolf Kvam 95235812 E-post
346973 Kvinnherad Synneva Seim 988 08 415 E-post
10686 Skånevik Roar Knudsen 97789834 E-post
10687 Stord Ronny Flatås 46400852 E-post
10678 Tysnes E-post
10689 Valen Knut Magnar Teigen 99376976 E-post
10691 Vikedal og Imsland Aslaug Nybru 95110154 E-post
10692 Vindafjord Gaute Solheim 41561410 E-post
Arrangementer siste år
Dato Stevne
13 - søndag 16. juni 2024 Sunnhordlandstreffen Bømlo Resultater (128)
12 - søndag 16. juni 2024 Sunnhordlandstreffen Fitjar Resultater (174)
12 - søndag 16. juni 2024 Sunnhordlandstreffen Stord 2024 Resultater (171)
10 - torsdag 13. juni 2024 Lagsmeisterskap Bane 2024 Resultater (22)
10 - søndag 16. juni 2024 Sunnhordlandstreffen Bremnes Resultater (147)
8 - søndag 9. juni 2024 LDKS bane Hordakretsen Resultater (215)
30 - torsdag 6. juni 2024 Lagsmeisterskap Bane Resultater (12)
27. mai 2024 Nammo-cup felt Fitjar Resultater (22)
22. mai 2024 Nammo-cup Resultater (5)
22. mai 2024 Lagsmesterskap felt 2024 Resultater (5)
18 - mandag 20. mai 2024 Midthølstevnet Kvinnherad Resultater (120)
11 - torsdag 30. mai 2024 Nammo-Cup felt-Kvinnherad Resultater (26)
4 - søndag 5. mai 2024 Banestevne Kalland - Åpent Resultater (148)
4 - søndag 5. mai 2024 Banestemne Fikse Resultater (138)
28. april 2024 Midtfjellfelten Finfelt 2024 - Stordfelten Resultater (55)
26 - søndag 28. april 2024 Fitjarfelten 2024 Resultater (58)
7. april 2024 Ope feltstemne Resultater (55)
24. mars 2024 Lagmesterskap Felt 2024 Resultater (18)
16 - søndag 17. mars 2024 Samlagstevnet Felt 2024 Resultater (66)
12. mars 2024 Lagsmesterskap 15m Resultater (30)
9 - søndag 10. mars 2024 Feltstevne Haugaland kraft karusell Resultater (66)
19 - onsdag 21. februar 2024 Lagsmeisterskap Miniatyr 2024 Resultater (54)
19 - torsdag 22. februar 2024 Lagsmeisterskap 15m 2024 Resultater (19)
12 - søndag 18. februar 2024 Samlagsstemne Miniatyr 2024 Resultater (139)
23 - søndag 28. januar 2024 15m Bømlo Resultater (121)
22 - søndag 28. januar 2024 15m Bremnes Resultater (138)
20 - søndag 21. januar 2024 15m åpent stevne 2024 Resultater (105)
17 - søndag 21. januar 2024 Fikseminiatyren 2024, Westcon vintercup Resultater (95)
17 - søndag 21. januar 2024 Vindafjord 15m Resultater (97)
11. januar 2024 LapuaCup Skånevik - 6 av 6 Resultater (7)
9 - søndag 14. januar 2024 Sunnhordlandstreffen 15m 2024 Stord Resultater (149)
8 - onsdag 10. januar 2024 LapuaCup runde 6 Resultater (26)
8 - søndag 14. januar 2024 Sunnhordlandstreffen 15m 2024 Fitjar Resultater (139)
7 - søndag 14. januar 2024 Lapuacup6 Resultater (1)
2. januar 2024 LapuaCup Skånevik - 5 av 6 Resultater (7)
1 - søndag 7. januar 2024 Lapuacup5 Resultater (5)
28. desember 2023 Romjulsskyting / Lagsmeisterskap 2024 Resultater (39)
14. desember 2023 Laupa Cup Runde Nr 4 Resultater (18)
13. desember 2023 LapuaCup Skånevik - 4 av 6 Resultater (5)
11 - onsdag 13. desember 2023 LapuaCup Runde 4 Veke 50 Resultater (24)
11 - søndag 17. desember 2023 Lapua-cup4 Resultater (2)
7. desember 2023 Laupacup Runde Nr 3 Resultater (19)
5. desember 2023 LapuaCup Skånevik - 3 av 6 Resultater (5)
4 - onsdag 6. desember 2023 LapuaCup Runde 3 Veke 49 Resultater (27)
4 - søndag 10. desember 2023 Lapua-cup3 Resultater (3)
25. november 2023 Samlagscup Resultater (14)
14. november 2023 Lapua Cup -HSS Veteranklasser Resultater (20)
14. november 2023 LapuaCup Skånevik - 2 av 6 Resultater (6)
14. november 2023 LapuaCup 2 Husnes Resultater (4)
13 - onsdag 15. november 2023 LapuaCup veke 46 Resultater (26)
13 - søndag 19. november 2023 Lapua-cup2 Resultater (2)
7 - lørdag 11. november 2023 Husnesminiatyren Westcon vintercup Resultater (130)
6 - lørdag 11. november 2023 Rosendalsminiatyren (Westcon vintercup) Resultater (152)
31. oktober 2023 Lapuacup uke 44 Resultater (3)
31 - søndag 5. november 2023 Lapua Cup -HSS Veteranklasser Resultater (23)
30 - tirsdag 31. oktober 2023 LapuaCup Skånevik - 1 av 6 Resultater (6)
30 - onsdag 1. november 2023 LapuaCup veke 44 Resultater (29)
30 - søndag 5. november 2023 Lapua-cup1 Resultater (2)
26 - søndag 29. oktober 2023 Etneminiatyren 2023 Westcon vintercup Resultater (110)
25 - søndag 29. oktober 2023 Skånevikminiatyren - Westcon vintercup Resultater (108)
25 - onsdag 27. september 2023 Lagmesterskap 15 m bane Resultater (38)
5. september 2023 Lagsmesterskap Felt Resultater (14)
31. august 2023 Lagsmesterskap bane 2023 Resultater (7)
31. august 2023 Lagsmesterskap Bane Resultater (19)
26 - søndag 27. august 2023 LM Bane 2023 Resultater (13)
26 - søndag 27. august 2023 Dugleiksmerkje Resultater (12)
26 - søndag 27. august 2023 LM Felt 2023 Resultater (14)
16. august 2023 Lagmesterskap Bane 2023 Resultater (14)
16 - torsdag 31. august 2023 Dugleiksmerket Resultater (20)
12 - søndag 13. august 2023 Samlagsstemnet 2023 Bane Sunnhordland Resultater (119)
10. august 2023 Organisasjonsmedaljen Sunnhordland Resultater (7)
10. august 2023 Organisasjonsmedaljen Sunnhordland Resultater (6)
10. august 2023 Organisasjonsmedaljen Sunnhordland Resultater (7)
25 - torsdag 27. juli 2023 Ope stemne Ølen/Etne Resultater (158)
3. juli 2023 Lagsmeisterskap Bane 2023 Resultater (33)

Sunnhordland

Kontaktinformasjon

Leder samlag
Arne Birkeland
Samlagets adresse
Leder Arne Birkeland
Postboks 6
5559 SVEIO
Telefon
+4797715013
Mobil
97715013
Bankkonto (drift)
34601351864
Org. nr
993469823