Du er her
Resultater for Vestlandsstemnet Felt
Tilbake til oversikten
Arrangør: Hardanger Skyttarlag Dato: 30 - søndag 3. juli 2022
- Antall deltakere: 199
(Klasse 5=24, Klasse 4=26, Klasse 3=6, Klasse 2=15, V55=22, V65=19, V73=35, Eldre Junior 18-19 år=7, Junior 16-17 år=11, Eldre rekrutt 14-15 år=17, Rekrutt 11-13 år=10, HK416=4, Kikkertklassen=2, Nybegynner voksen=1)
- Sum premieinnskudd: 10753 kr.
- Antall skytterlag: 46
10
|
Henry Øye
|
V55
|
Hardanger
|
29/10
(2)
|
39/03
(1)
|
39/03
(1)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
29/10 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
16
|
Robert Sandvik
|
V55
|
Knipenborg
|
28/10
(4)
|
37/03
(2)
|
37/03
(2)
|
|
374
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
28/10 |
pl.: 4 |
premie: 374 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/03 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/03 |
pl.: 2 |
premie: |
|
21
|
Svein Erik Halvorsen
|
V55
|
Bergen
|
29/11
(1)
|
35/04
(3)
|
35/04
(3)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
29/11 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/04 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/04 |
pl.: 3 |
premie: |
|
22
|
Johannes Hundseid
|
V55
|
Fikse
|
28/16
(3)
|
35/03
(4)
|
35/03
(4)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
28/16 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/03 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/03 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
Arvid Austefjord
|
V55
|
Os
|
27/12
(5)
|
27/12
|
27/12
(5)
|
|
290
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/12 |
pl.: 5 |
premie: 290 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/12 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/12 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
Lars Reme
|
V55
|
Bergen
|
27/11
(6)
|
27/11
|
27/11
(6)
|
|
207
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/11 |
pl.: 6 |
premie: 207 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/11 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/11 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
Magnar Isene
|
V55
|
Førde
|
27/10
(7)
|
27/10
|
27/10
(7)
|
|
125
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/10 |
pl.: 7 |
premie: 125 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/10 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
Bjarte Haugnes
|
V55
|
Florø
|
27/08
(8)
|
27/08
|
27/08
(8)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/08 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/08 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/08 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
Geir Inge Nedrebø
|
V55
|
Bergen
|
26/13
(9)
|
26/13
|
26/13
(9)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/13 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/13 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/13 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
Geir Rosnes
|
V55
|
Herdla
|
26/10
(10)
|
26/10
|
26/10
(10)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/10 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/10 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
Arild Fure
|
V55
|
Stryn
|
26/08
(11)
|
26/08
|
26/08
(11)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/08 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/08 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/08 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
Olav Tiemann Hegg
|
V55
|
Hegg
|
26/07
(12)
|
26/07
|
26/07
(12)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/07 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/07 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/07 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
Johannes Seim
|
V55
|
Seim
|
25/12
(13)
|
25/12
|
25/12
(13)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/12 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/12 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/12 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
Magne Lysen
|
V55
|
Hardanger
|
25/04
(14)
|
25/04
|
25/04
(14)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/04 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/04 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/04 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
Magne Strømme
|
V55
|
Bergen
|
24/10
(15)
|
24/10
|
24/10
(15)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/10 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/10 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
Stig Jarle Trefall
|
V55
|
Hardanger
|
24/07
(16)
|
24/07
|
24/07
(16)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/07 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/07 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/07 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
Petter Tolleiv Salbu
|
V55
|
Fana
|
23/14
(17)
|
23/14
|
23/14
(17)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/14 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/14 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/14 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
Tor Egil Gjerde
|
V55
|
Os
|
22/11
(18)
|
22/11
|
22/11
(18)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/11 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/11 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/11 |
pl.: 18 |
premie: |
|
|
John-Eirik Håland
|
V55
|
Hålandsdal/Eikelandsfjorden
|
21/12
(19)
|
21/12
|
21/12
(19)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/12 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/12 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/12 |
pl.: 19 |
premie: |
|
|
Yngve Johannessen
|
V55
|
Bergen
|
20/10
(20)
|
20/10
|
20/10
(20)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/10 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
20/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/10 |
pl.: 20 |
premie: |
|
|
Ann-Kristin S. Bråten
|
V55
|
Hardanger
|
19/02
(21)
|
19/02
|
19/02
(21)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/02 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
19/02 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/02 |
pl.: 21 |
premie: |
|