Du er her
Resultater for Vestlandsstemnet Felt
Tilbake til oversikten
Arrangør: Hardanger Skyttarlag Dato: 30 - søndag 3. juli 2022
- Antall deltakere: 199
(Klasse 5=24, Klasse 4=26, Klasse 3=6, Klasse 2=15, V55=22, V65=19, V73=35, Eldre Junior 18-19 år=7, Junior 16-17 år=11, Eldre rekrutt 14-15 år=17, Rekrutt 11-13 år=10, HK416=4, Kikkertklassen=2, Nybegynner voksen=1)
- Sum premieinnskudd: 10753 kr.
- Antall skytterlag: 46
1
|
Harald Kvåle
|
4
|
Jondal
|
28/16
(1)
|
38/01
(1)
|
38/01
(1)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
28/16 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/01 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/01 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Stig Aase
|
4
|
Hardanger
|
28/12
(2)
|
36/02
(2)
|
36/02
(2)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/02 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/02 |
pl.: 2 |
premie: |
|
10
|
Anders Milde
|
4
|
Fana
|
25/14
(10)
|
25/14
|
25/14
(10)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/14 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/14 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/14 |
pl.: 10 |
premie: |
|
20
|
Elisabeth Aadland Vaagsbø
|
4
|
Fana
|
21/10
(20)
|
21/10
|
21/10
(20)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/10 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/10 |
pl.: 20 |
premie: |
|
18
|
Terje Hus
|
4
|
Kvinnherad
|
22/03
(18)
|
22/03
|
22/03
(18)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/03 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/03 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/03 |
pl.: 18 |
premie: |
|
23
|
Tor Kristian Lavik
|
4
|
Åsane/Hordvik
|
19/06
(23)
|
19/06
|
19/06
(23)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/06 |
pl.: 23 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
19/06 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/06 |
pl.: 23 |
premie: |
|
6
|
Roger Nesheim
|
4
|
Eidsbygda
|
26/16
(6)
|
26/16
|
26/16
(6)
|
|
260
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/16 |
pl.: 6 |
premie: 260 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/16 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/16 |
pl.: 6 |
premie: |
|
4
|
Arild Wergeland
|
4
|
Oppedal/Brekke
|
27/08
(4)
|
27/08
|
27/08
(4)
|
|
360
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/08 |
pl.: 4 |
premie: 360 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/08 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/08 |
pl.: 4 |
premie: |
|
13
|
Benedikte Oppedal
|
4
|
Oppedal/Brekke
|
25/09
(13)
|
25/09
|
25/09
(13)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/09 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/09 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/09 |
pl.: 13 |
premie: |
|
11
|
Knut Kvarekvål
|
4
|
Voss
|
25/11
(11)
|
25/11
|
25/11
(11)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/11 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/11 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/11 |
pl.: 11 |
premie: |
|
5
|
Jon Olav Bjørke
|
4
|
Hardanger
|
26/17
(5)
|
26/17
|
26/17
(5)
|
|
310
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/17 |
pl.: 5 |
premie: 310 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/17 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/17 |
pl.: 5 |
premie: |
|
12
|
Åmund Kolltveit
|
4
|
Hardanger
|
25/09
(12)
|
25/09
|
25/09
(12)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/09 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/09 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/09 |
pl.: 12 |
premie: |
|
7
|
Harald Brekke
|
4
|
Hardanger
|
26/14
(7)
|
26/14
|
26/14
(7)
|
|
211
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/14 |
pl.: 7 |
premie: 211 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/14 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/14 |
pl.: 7 |
premie: |
|
21
|
Aleksander Bråten
|
4
|
Hardanger
|
19/10
(21)
|
19/10
|
19/10
(21)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/10 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
19/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/10 |
pl.: 21 |
premie: |
|
25
|
Marit Johanne Hegg
|
4
|
Hegg
|
18/04
(25)
|
18/04
|
18/04
(25)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
18/04 |
pl.: 25 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
18/04 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/04 |
pl.: 25 |
premie: |
|
16
|
Andreas Seilen
|
4
|
Åsane/Hordvik
|
24/09
(16)
|
24/09
|
24/09
(16)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/09 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/09 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/09 |
pl.: 16 |
premie: |
|
15
|
Jonny Innvær
|
4
|
Bremnes
|
24/11
(15)
|
24/11
|
24/11
(15)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/11 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/11 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/11 |
pl.: 15 |
premie: |
|
8
|
Rune Virkesdal
|
4
|
Nyborg
|
26/09
(8)
|
26/09
|
26/09
(8)
|
|
161
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/09 |
pl.: 8 |
premie: 161 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/09 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/09 |
pl.: 8 |
premie: |
|
14
|
Sigmund Løken
|
4
|
Stord
|
25/06
(14)
|
25/06
|
25/06
(14)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/06 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/06 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/06 |
pl.: 14 |
premie: |
|
3
|
Jon Terje Hauger
|
4
|
Stord
|
27/16
(3)
|
27/16
|
27/16
(3)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/16 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/16 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/16 |
pl.: 3 |
premie: |
|
19
|
Per Tore Taklo
|
4
|
Hundeide
|
22/02
(19)
|
22/02
|
22/02
(19)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/02 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/02 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/02 |
pl.: 19 |
premie: |
|
22
|
Trygve Mjelde
|
4
|
Vaksdal/Modalen
|
19/08
(22)
|
19/08
|
19/08
(22)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/08 |
pl.: 22 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
19/08 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/08 |
pl.: 22 |
premie: |
|
24
|
Gaute Sande Almeland
|
4
|
Voss
|
19/03
(24)
|
19/03
|
19/03
(24)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/03 |
pl.: 24 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
19/03 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/03 |
pl.: 24 |
premie: |
|
17
|
Daniel Bu
|
4
|
Hardanger
|
22/05
(17)
|
22/05
|
22/05
(17)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/05 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/05 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/05 |
pl.: 17 |
premie: |
|
9
|
Reidar Rødne
|
4
|
Fikse
|
26/08
(9)
|
26/08
|
26/08
(9)
|
|
112
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/08 |
pl.: 9 |
premie: 112 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/08 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/08 |
pl.: 9 |
premie: |
|