1
|
Hans Fostervoll
|
V73
|
Nidaros
|
30/26
(2)
|
42/10
|
|
Gylt
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/26 |
pl.: 2 |
premie: Stort |
Medalje |
Gylt |
Sum innledende + finale |
42/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
2
|
Harald Grytaas
|
V73
|
Osterøy
|
30/26
(5)
|
42/10
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/26 |
pl.: 5 |
premie: Stort |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
3
|
Svein-Erik Rognli
|
V73
|
Øvre Målselv
|
30/22
(31)
|
42/10
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 31 |
premie: Middels |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
4
|
Arne Berge
|
V73
|
Hardanger
|
30/26
(4)
|
42/9
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/26 |
pl.: 4 |
premie: Stort |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
5
|
Odd Kolsrud
|
V73
|
Begnadalen
|
30/25
(9)
|
42/9
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 9 |
premie: Stort |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
6
|
Ivar Fjeldberg
|
V73
|
Asker
|
30/24
(13)
|
42/9
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 13 |
premie: Stort |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
7
|
Tore Dahl
|
V73
|
Eidsberg
|
30/22
(21)
|
42/9
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 21 |
premie: Stort |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
8
|
Lars Slyngstad
|
V73
|
Engesetdal/Skodje
|
30/22
(29)
|
42/9
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 29 |
premie: Stort |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
9
|
Helge Elvebakk
|
V73
|
Levanger og Frol
|
30/18
(57)
|
42/9
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 57 |
premie: Middels |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
10
|
Harald Løkra
|
V73
|
Fåberg
|
30/16
(63)
|
42/9
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 63 |
premie: Lite |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
11
|
Tor Skomsvold
|
V73
|
Vemundvik
|
30/26
(1)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
30/26 |
pl.: 1 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
12
|
Oddvar Tangen
|
V73
|
Tingelstad
|
30/24
(11)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 11 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
13
|
Kjell A Hjortnæs
|
V73
|
Asker
|
30/23
(20)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 20 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
14
|
Terje Hågensen
|
V73
|
Stange og Romedal
|
30/22
(22)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 22 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
15
|
Arne Helseth
|
V73
|
Tangen
|
30/22
(24)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 24 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
16
|
Ivar Liseter
|
V73
|
Kråkstad og Ski
|
30/19
(51)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 51 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
17
|
Arnfinn Kamsvåg
|
V73
|
Sunndal
|
30/25
(10)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 10 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
18
|
Kåre Strøm
|
V73
|
Blaker
|
30/22
(26)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 26 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
19
|
Ola Krogstad
|
V73
|
Eide og Naas
|
30/19
(46)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 46 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
20
|
Bjørn-Ove Aakre
|
V73
|
Osterøy
|
30/19
(50)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 50 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
21
|
Åsmund Skårild
|
V73
|
Heim/Hemne
|
30/16
(64)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 64 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
22
|
Helge Johansen
|
V73
|
Sørkedalen
|
30/22
(33)
|
42/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 33 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
23
|
Toralf Årdal
|
V73
|
Jølster
|
30/21
(38)
|
42/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 38 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
24
|
Sverre Kilen
|
V73
|
Mosvik
|
30/17
(60)
|
42/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 60 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
25
|
Arve Lund
|
V73
|
Kolvereid
|
30/13
(69)
|
42/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 69 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
26
|
Per Gunnar Bakken
|
V73
|
Dalsbygda
|
30/25
(8)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 8 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
27
|
Bjarne By
|
V73
|
Skaun
|
30/22
(30)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 30 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
28
|
Birger Risvik
|
V73
|
Overhalla
|
30/21
(35)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 35 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
29
|
Ole Jan Engeli
|
V73
|
Vestre Toten
|
30/18
(56)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 56 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
30
|
Rolf Dyrendahl
|
V73
|
Rissa
|
30/16
(62)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
30 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 62 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
31
|
Olav Magne Nesse
|
V73
|
Bremnes
|
30/24
(15)
|
42/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
31 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 15 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
32
|
Trond Tronstad
|
V73
|
Leksvik
|
30/20
(41)
|
42/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
32 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 41 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
33
|
Paul Vaule
|
V73
|
Hå
|
30/18
(54)
|
42/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
33 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 54 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
34
|
Knut Dalland
|
V73
|
Tysnes
|
30/23
(18)
|
42/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
34 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 18 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
35
|
Roger Lindgren
|
V73
|
Stordalen
|
30/15
(65)
|
42/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
35 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 65 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
36
|
Gudmund Røsdal
|
V73
|
Mosjøen
|
30/25
(7)
|
41/10
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
36 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 7 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
37
|
Per Olav Faldbakken
|
V73
|
Stange og Romedal
|
30/19
(52)
|
41/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
37 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 52 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
38
|
John Olav Lund
|
V73
|
Verdal Søndre
|
30/23
(17)
|
41/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
38 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 17 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
39
|
Oddvard Rommetveit
|
V73
|
Stord
|
30/22
(23)
|
41/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
39 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 23 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
40
|
Per Torleiv Tveiten
|
V73
|
Bykle
|
30/21
(39)
|
41/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
40 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 39 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
41
|
Arne Mathisen
|
V73
|
Jondalen
|
30/21
(40)
|
41/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
41 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 40 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
42
|
Erik Peder Grøtan
|
V73
|
Kvam
|
30/22
(32)
|
41/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
42 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 32 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
43
|
Arne Brendryen
|
V73
|
Folldal
|
30/19
(45)
|
41/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
43 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 45 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
44
|
Odd Nordtug
|
V73
|
Forr
|
30/21
(36)
|
41/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
44 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 36 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
45
|
Kai Eskelund
|
V73
|
Flå (Uttrøndelag)
|
30/20
(42)
|
41/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
45 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 42 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
46
|
Egil Melvær
|
V73
|
Florø
|
30/19
(53)
|
41/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
46 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 53 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
47
|
Knut Bjerve
|
V73
|
Rissa
|
30/23
(16)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
47 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 16 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
48
|
Oddvar Stensås
|
V73
|
Flå (Uttrøndelag)
|
30/23
(19)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
48 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 19 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
49
|
Johan Holen
|
V73
|
Hå
|
30/22
(27)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
49 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 27 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
50
|
Kurt Arne Berglund
|
V73
|
Frogn og Drøbak
|
30/22
(28)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
50 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 28 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
51
|
Nils A Grendstad
|
V73
|
Klæbu
|
30/17
(59)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
51 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 59 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
52
|
Per Steinar Nordmo
|
V73
|
Lakselvdal
|
30/17
(61)
|
41/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
52 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 61 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
53
|
Ottar Strandheim
|
V73
|
Lavikdal
|
30/12
(71)
|
41/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
53 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 71 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
54
|
Åke Duun
|
V73
|
Jøa
|
30/25
(6)
|
41/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
54 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 6 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
55
|
Melvin Berggård
|
V73
|
Egersund
|
30/13
(70)
|
41/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
55 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 70 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
56
|
Dagfinn Johnsen
|
V73
|
Nøtterø
|
30/24
(12)
|
40/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
56 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 12 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
57
|
Per Helge Langseth
|
V73
|
Lånke
|
30/22
(25)
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
57 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 25 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
58
|
Erling Sylte
|
V73
|
Fiskå
|
30/24
(14)
|
40/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
58 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 14 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
59
|
Reidar Hestetun
|
V73
|
Tønjum
|
30/21
(34)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
59 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 34 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
60
|
Kristen Lotsberg
|
V73
|
Nordbygda og Rand
|
30/19
(48)
|
40/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
60 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 48 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
61
|
Kirsten Vorland
|
V73
|
Bømlo
|
30/18
(55)
|
40/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
61 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 55 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
62
|
Knut Skjelbreid
|
V73
|
Hålandsdal/Eikelandsfjorden
|
30/26
(3)
|
40/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
62 |
Innledende |
30/26 |
pl.: 3 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
63
|
Svein Kå. Søyland
|
V73
|
Gjesdal
|
30/15
(67)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
63 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 67 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
64
|
Trygve Djuvsland
|
V73
|
Vareld
|
30/14
(68)
|
39/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
64 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 68 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
65
|
Ludvik Gravem
|
V73
|
Sunndal
|
30/20
(43)
|
38/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
65 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 43 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
66
|
Tore Allum
|
V73
|
Siljan
|
30/19
(47)
|
38/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
66 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 47 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
67
|
Einar Vorland
|
V73
|
Bømlo
|
30/21
(37)
|
38/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
67 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 37 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
68
|
Eilif Andersen
|
V73
|
Sortland
|
30/19
(49)
|
38/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
68 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 49 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
69
|
Odd Peter Skinlo
|
V73
|
Hyen
|
30/17
(58)
|
37/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
69 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 58 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
70
|
Ivar Stjern
|
V73
|
Skogn
|
30/12
(72)
|
36/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
70 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 72 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Erik Skaug
|
V73
|
Åsheim
|
29/16
(112)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 112 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Thorbjørn Andresen
|
V73
|
Blaker
|
27/16
(175)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/16 |
pl.: 175 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Erik Jødahl
|
V73
|
Blaker
|
27/18
(169)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/18 |
pl.: 169 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Helge Svarstad
|
V73
|
Blaker
|
29/19
(98)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/19 |
pl.: 98 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Alf Hansen
|
V73
|
Osterøy
|
15/3
(249)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
15/3 |
pl.: 249 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hans O Kveli
|
V73
|
Oslo Østre
|
29/20
(88)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/20 |
pl.: 88 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jørund Kvalvaag
|
V73
|
Reinsfjell
|
27/12
(187)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/12 |
pl.: 187 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Steinar Dahle
|
V73
|
Rauma
|
30/15
(66)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/15 |
pl.: 66 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Idar Moseng
|
V73
|
Nora
|
29/18
(99)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/18 |
pl.: 99 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arild Aldeholm
|
V73
|
Florø
|
29/19
(93)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/19 |
pl.: 93 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ola Sørdal
|
V73
|
Florø
|
22/8
(246)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/8 |
pl.: 246 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anne-Lise Gleditsch
|
V73
|
Kråkstad og Ski
|
26/11
(212)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/11 |
pl.: 212 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Torhild Liseter
|
V73
|
Kråkstad og Ski
|
27/4
(197)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/4 |
pl.: 197 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjarne Breivold
|
V73
|
By
|
27/19
(165)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/19 |
pl.: 165 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Dagfinn Svenning
|
V73
|
Herfjord
|
26/9
(214)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/9 |
pl.: 214 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Karl Emil Grina
|
V73
|
Tingelstad
|
29/21
(86)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/21 |
pl.: 86 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arild Bratvoldsengen
|
V73
|
Stange og Romedal
|
27/14
(181)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/14 |
pl.: 181 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Os
|
V73
|
Os
|
27/18
(167)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/18 |
pl.: 167 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Oddvar Eikemo
|
V73
|
Os
|
29/16
(111)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 111 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Harald Saur
|
V73
|
Egge
|
25/13
(217)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/13 |
pl.: 217 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Halvor Solum
|
V73
|
Nordre Skage
|
29/22
(79)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/22 |
pl.: 79 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Gunnbjørn Fagervik
|
V73
|
Mosjøen
|
28/14
(154)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/14 |
pl.: 154 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tore Ulset
|
V73
|
Aspøy og Straumsnes
|
9/6
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
9/6 |
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjarne Sandvik
|
V73
|
Knipenborg
|
29/18
(100)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/18 |
pl.: 100 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Iver Nymoen
|
V73
|
Kvikne
|
29/16
(110)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 110 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Magnus Riisnæs
|
V73
|
Trondenes
|
28/15
(151)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/15 |
pl.: 151 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kjell Arne Hermansen
|
V73
|
Trondenes
|
27/21
(162)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/21 |
pl.: 162 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tore Hartz
|
V73
|
Elverum
|
29/12
(127)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/12 |
pl.: 127 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Odd Arne Køhl
|
V73
|
Elverum
|
29/15
(118)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/15 |
pl.: 118 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Johan Hereid
|
V73
|
Skarpskytten
|
29/23
(76)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/23 |
pl.: 76 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|