1
|
Berge Legland
|
V65
|
Strandvik
|
30/21
(33)
|
42/12
|
|
Gylt
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 33 |
premie: Middels |
Medalje |
Gylt |
Sum innledende + finale |
42/12 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
2
|
Gunnar Øyen
|
V65
|
Aspøy og Straumsnes
|
30/18
(51)
|
42/11
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 51 |
premie: Lite |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/11 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
3
|
Stein Rui
|
V65
|
Sem
|
30/28
(2)
|
42/10
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/28 |
pl.: 2 |
premie: Stort |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
4
|
Øyvind Lilledrange
|
V65
|
Flikka
|
30/24
(13)
|
42/10
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 13 |
premie: Stort |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
5
|
Arild Båheim
|
V65
|
Oslo Østre
|
30/23
(23)
|
42/10
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 23 |
premie: Middels |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
6
|
Bjørn Haugen
|
V65
|
Valsøyfjord
|
30/15
(56)
|
42/10
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 56 |
premie: Lite |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
7
|
Jan Olav Bye
|
V65
|
Lånke
|
30/14
(59)
|
42/10
|
|
Sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 59 |
premie: Lite |
Medalje |
Sølv |
Sum innledende + finale |
42/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
8
|
Bjørn Myrset
|
V65
|
Nordskogbygda
|
30/25
(6)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 6 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
9
|
Erling Grøterud
|
V65
|
Sigdal
|
30/25
(8)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 8 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
10
|
Terje Alværvik
|
V65
|
Gaular
|
30/25
(10)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 10 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
11
|
Idar Sareussen
|
V65
|
Trondenes
|
30/24
(15)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 15 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
12
|
Kurt Otnes
|
V65
|
Valsøyfjord
|
30/22
(25)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 25 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
13
|
Kolbjørn Damås
|
V65
|
Verdal Søndre
|
30/21
(35)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 35 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
14
|
Asbjørn Mathisen
|
V65
|
Jondalen
|
30/21
(37)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 37 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
15
|
Bjarne Budsberg
|
V65
|
Vinstra
|
30/21
(42)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 42 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
16
|
Tor Egil Gjerde
|
V65
|
Os
|
30/20
(44)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 44 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
17
|
Kjell Ivar Brustad
|
V65
|
Eidskog
|
30/27
(4)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
30/27 |
pl.: 4 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
18
|
Erling Kanestrøm
|
V65
|
Smøla
|
30/23
(21)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 21 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
19
|
Terje Høyland
|
V65
|
Time
|
30/27
(3)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
30/27 |
pl.: 3 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
20
|
Odd Ragnar Karlsen
|
V65
|
Askim
|
30/24
(16)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 16 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
21
|
Jan Jansen
|
V65
|
Buer/Kornsjø
|
30/23
(20)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 20 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
22
|
Stein Heggen
|
V65
|
Oslo Østre
|
30/22
(29)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 29 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
23
|
Åge Steinslett
|
V65
|
Fåberg
|
30/21
(36)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 36 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
24
|
Andreas Solvik
|
V65
|
Hornindal og Markane
|
30/21
(40)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 40 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
25
|
Jan-Kato U. Bjørnsund
|
V65
|
Bardu
|
30/20
(43)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 43 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
26
|
Gunnar Myrset
|
V65
|
Ringerike
|
30/19
(47)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 47 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
27
|
Agnar Kveberg
|
V65
|
Alvdal
|
30/19
(50)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 50 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
28
|
Arvid Tveito
|
V65
|
Lunde
|
30/21
(31)
|
42/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 31 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
29
|
May Britt Nordli
|
V65
|
Ringerike
|
30/25
(7)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 7 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
30
|
Per Ulvestad
|
V65
|
Hovdebygda og Ørsta
|
30/22
(28)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
30 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 28 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
31
|
May Lise Aas
|
V65
|
Bolkesjø
|
30/21
(32)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
31 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 32 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
32
|
Per-Åge Mortensen
|
V65
|
Høland/Bjørkelangen
|
30/25
(9)
|
42/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
32 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 9 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
33
|
Kjell Næss
|
V65
|
Leikanger
|
30/25
(11)
|
42/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
33 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 11 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
34
|
Alf Høgset
|
V65
|
Batnfjord
|
30/22
(26)
|
42/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
34 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 26 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
35
|
Rune Sørheim
|
V65
|
Stord
|
30/16
(54)
|
42/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
35 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 54 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
36
|
Bjørn Jonny Rognli
|
V65
|
Storfjord
|
30/21
(38)
|
41/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
36 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 38 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
37
|
Oddmund Karl Theodorsen
|
V65
|
Trondenes
|
30/15
(58)
|
41/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
37 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 58 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
38
|
Hans Rønningsgrind
|
V65
|
Budal
|
30/14
(62)
|
41/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
38 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 62 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
39
|
Rannveig Karlsen
|
V65
|
Mælum
|
30/24
(14)
|
41/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
39 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 14 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
40
|
Tore Olav Moen
|
V65
|
Herfjord
|
30/24
(17)
|
41/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
40 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 17 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
41
|
Knut Steinar Bråten
|
V65
|
Søndre Land
|
30/21
(34)
|
41/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
41 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 34 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
42
|
Harry Gram
|
V65
|
Førde
|
30/19
(48)
|
41/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
42 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 48 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
43
|
Willy Sverkmo
|
V65
|
Vemundvik
|
30/30
(1)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
43 |
Innledende |
30/30 |
pl.: 1 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
44
|
Runar Oterkiil
|
V65
|
Mælum
|
30/23
(22)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
44 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 22 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
45
|
Jan Arild Bjordal
|
V65
|
Bjordal/Søreide
|
30/22
(27)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
45 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 27 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
46
|
Egil Nystuen
|
V65
|
Nøtterø
|
30/19
(45)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
46 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 45 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
47
|
Kay Pettersen
|
V65
|
Frogn og Drøbak
|
30/24
(19)
|
41/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
47 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 19 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
48
|
Trond Wingstad
|
V65
|
Storfjord
|
30/21
(40)
|
41/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
48 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 40 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
49
|
Jens Petter Nesseth
|
V65
|
Vågå
|
30/17
(53)
|
41/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
49 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 53 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
50
|
Kai Nordsether
|
V65
|
Sørfjorden
|
30/15
(57)
|
41/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
50 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 57 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
51
|
Rune Wallin
|
V65
|
Eidsberg
|
30/19
(49)
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
51 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 49 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
52
|
Petter Ulviksbakken
|
V65
|
Tønjum
|
30/12
(63)
|
40/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
52 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 63 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
53
|
Steinar Vik
|
V65
|
Hardanger
|
30/23
(24)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
53 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 24 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
54
|
Helge Nordmo
|
V65
|
Øvre Målselv
|
30/18
(52)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
54 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 52 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
55
|
Trond Hyllnes
|
V65
|
Vemundvik
|
30/26
(5)
|
40/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
55 |
Innledende |
30/26 |
pl.: 5 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
56
|
Dagfinn Vemmelvik
|
V65
|
Greipstad
|
30/21
(39)
|
39/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
56 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 39 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
57
|
Kari Grina
|
V65
|
Randsfjord
|
30/14
(60)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
57 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 60 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
58
|
Gunnar Dyrendahl
|
V65
|
Rissa
|
30/19
(46)
|
38/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
58 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 46 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
59
|
Leif Arthur Kvam
|
V65
|
Åsane/Hordvik
|
30/14
(61)
|
37/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
59 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 61 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Steinar Sørensen
|
V65
|
Fana
|
28/16
(115)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/16 |
pl.: 115 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Leif Hagen
|
V65
|
Ådal
|
28/17
(113)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/17 |
pl.: 113 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Harald Espelien
|
V65
|
Etnedal
|
29/26
(64)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/26 |
pl.: 64 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vegard Skavhellen
|
V65
|
Fana
|
28/18
(110)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/18 |
pl.: 110 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rune Olsen
|
V65
|
Dunderlandsdalen
|
27/20
(141)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/20 |
pl.: 141 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ingar Eide
|
V65
|
Tynset
|
29/14
(99)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/14 |
pl.: 99 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Dag Isaksen
|
V65
|
Fet
|
28/18
(109)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/18 |
pl.: 109 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rune Herje
|
V65
|
Urskog
|
27/17
(144)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/17 |
pl.: 144 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Odd Hårstad
|
V65
|
By
|
25/11
(167)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/11 |
pl.: 167 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Asbjørn Hårstad
|
V65
|
By
|
27/10
(150)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/10 |
pl.: 150 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Finn Olav Nordli
|
V65
|
Tingelstad
|
24/14
(174)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/14 |
pl.: 174 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Morten Hansen
|
V65
|
Tingelstad
|
28/14
(122)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/14 |
pl.: 122 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Oddvar Drange
|
V65
|
Os
|
29/15
(97)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/15 |
pl.: 97 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjørn Cato Djupnes
|
V65
|
Gjøvik og Brusveen
|
28/18
(112)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/18 |
pl.: 112 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Per Sverre Risa
|
V65
|
Time
|
30/25
(12)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/25 |
pl.: 12 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Knut Helgesen
|
V65
|
Skarpskytten
|
28/13
(128)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/13 |
pl.: 128 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Alf Blomdal
|
V65
|
Åsane/Hordvik
|
25/9
(171)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/9 |
pl.: 171 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Asbjørn Tveit
|
V65
|
Bjørnen og Vestre Målselv
|
29/21
(69)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/21 |
pl.: 69 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Øystein Brennhaug
|
V65
|
Grane
|
29/15
(96)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/15 |
pl.: 96 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Odd Petter Nythe
|
V65
|
Frogn og Drøbak
|
28/19
(108)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/19 |
pl.: 108 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jan Vidar Lundtveit
|
V65
|
Drangedal
|
28/23
(104)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/23 |
pl.: 104 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hans Gjelten
|
V65
|
Alvdal
|
26/12
(156)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 156 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Asbjørn Haugstad
|
V65
|
Gol og Ødegården
|
28/16
(114)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/16 |
pl.: 114 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Olav Even Haugen
|
V65
|
Gol og Ødegården
|
28/14
(121)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/14 |
pl.: 121 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ole Kristian Eidsberget
|
V65
|
Gol og Ødegården
|
24/11
(178)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/11 |
pl.: 178 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Magne Solberg
|
V65
|
Askøy
|
29/16
(92)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 92 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Roald Bratseth
|
V65
|
Rissa
|
26/9
(162)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/9 |
pl.: 162 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Atle Føll
|
V65
|
Rissa
|
28/11
(133)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/11 |
pl.: 133 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arne Ånneland
|
V65
|
Oslo Østre
|
29/18
(83)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/18 |
pl.: 83 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anne Sofie Grimstad
|
V65
|
Oslo Østre
|
26/12
(155)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 155 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bengt Næss
|
V65
|
Hafslo
|
17/8
(193)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
17/8 |
pl.: 193 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Geir Eldar Instefjord
|
V65
|
Leikanger
|
14/3
(194)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
14/3 |
pl.: 194 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Andreas Ullebust
|
V65
|
Førde
|
13/2
(195)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
13/2 |
pl.: 195 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Asgeir Jønland
|
V65
|
By
|
29/21
(72)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/21 |
pl.: 72 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arild Stalsberg
|
V65
|
Øyer/Dølen
|
27/15
(146)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/15 |
pl.: 146 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jon Sømme
|
V65
|
Øyer/Dølen
|
28/12
(131)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/12 |
pl.: 131 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Leif Fladlien
|
V65
|
Snertingdal
|
25/13
(165)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/13 |
pl.: 165 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Aage L Andreassen
|
V65
|
Bjerkvik
|
19/7
(191)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/7 |
pl.: 191 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Syver Kristiansen
|
V65
|
Lunner
|
24/13
(175)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/13 |
pl.: 175 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jan Berge
|
V65
|
Stavanger
|
28/10
(136)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/10 |
pl.: 136 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Per Kristian Lønhøiden
|
V65
|
Eidskog
|
28/14
(127)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/14 |
pl.: 127 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|