1
|
Maren Gilen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Jondalen
|
30/28
(1)
|
42/12
|
|
Nammomedalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/28 |
pl.: 1 |
premie: Stort |
Medalje |
Nammomedalje |
Sum innledende + finale |
42/12 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
2
|
Lone Mauland
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Bergen
|
30/25
(9)
|
42/11
|
|
Ungdomsmedalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 9 |
premie: Stort |
Medalje |
Ungdomsmedalje |
Sum innledende + finale |
42/11 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
3
|
Celine Nermark
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Trondenes
|
30/20
(41)
|
42/11
|
|
Ungdomsmedalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 41 |
premie: Middels |
Medalje |
Ungdomsmedalje |
Sum innledende + finale |
42/11 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
4
|
Anne Maren G. Homme
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Kristiansand og Omegn
|
30/26
(4)
|
42/10
|
|
Ungdomsmedalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/26 |
pl.: 4 |
premie: Stort |
Medalje |
Ungdomsmedalje |
Sum innledende + finale |
42/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
5
|
Kasper Eggan
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Innset
|
30/22
(25)
|
42/10
|
|
Ungdomsmedalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 25 |
premie: Stort |
Medalje |
Ungdomsmedalje |
Sum innledende + finale |
42/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
6
|
Malin Furuseth
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Nordre Land
|
30/22
(26)
|
42/10
|
|
Ungdomsmedalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 26 |
premie: Stort |
Medalje |
Ungdomsmedalje |
Sum innledende + finale |
42/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
7
|
Christian F. Haneborg
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Kråkstad og Ski
|
30/26
(3)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
30/26 |
pl.: 3 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
8
|
Jakob Dahl
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Reinsfjell
|
30/24
(11)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 11 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
9
|
Sanna Skarpodde Prestkvern
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Blaker
|
30/23
(18)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 18 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
10
|
Erik Aas-Hveem
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Rygge
|
30/23
(21)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 21 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
11
|
Leon Vartdal
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Stjørdal
|
30/22
(27)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 27 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
12
|
Linus S. Bratvoldengen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Stange og Romedal
|
30/22
(31)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 31 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
13
|
Emil Ottesen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Aas
|
30/14
(66)
|
42/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 66 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
14
|
Celina B. Fuglerud
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Blaker
|
30/25
(5)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 5 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
15
|
Magnus Trongmo Hognes
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Kvam
|
30/24
(13)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 13 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
16
|
Malvin Røssland Larsen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Kvinnherad
|
30/24
(15)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 15 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
17
|
Johan Lindvig
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Ringebu og Fåvang
|
30/23
(20)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 20 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
18
|
Simon Elias Nesheim Aardalsbakke
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Eidsbygda
|
30/22
(30)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 30 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
19
|
Lucas Lund
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Høland/Bjørkelangen
|
30/21
(34)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 34 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
20
|
Viel Flaget Dalegaarden
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Flesberg
|
30/21
(36)
|
42/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 36 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
21
|
Henning Haugen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Saltdal
|
30/25
(7)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 7 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
22
|
Ludvik Bremset
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Tydal
|
30/25
(8)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 8 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
23
|
Mathea Lovise Junge Hauger
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Stord
|
30/24
(10)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 10 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
24
|
Ola Tvedt Iversen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Stavanger
|
30/22
(23)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 23 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
25
|
Emil Svartemyr Virkesdal
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Oppedal/Brekke
|
30/19
(47)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 47 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
26
|
Sondre Nørsterud
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Jondalen
|
30/14
(64)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 64 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
27
|
Steinar Schärer Nymoen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Kvikne
|
30/14
(68)
|
42/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 68 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
28
|
Ola Kristian Wear
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Styrvoll
|
30/27
(2)
|
42/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
30/27 |
pl.: 2 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
29
|
Sigve Svendli
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Storsteinnes
|
30/25
(6)
|
42/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 6 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
30
|
Heika B Horndal
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Sørfjord og Omegn
|
30/23
(22)
|
42/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
30 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 22 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
31
|
Eivind Hansen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Stange og Romedal
|
30/22
(32)
|
42/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
31 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 32 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
32
|
Eline Elvebø
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Målselv
|
30/21
(37)
|
42/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
32 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 37 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
33
|
Torbjørn Haug
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Forr
|
30/20
(45)
|
42/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
33 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 45 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
34
|
Tobias F. Sørfjord
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Sørfjord og Omegn
|
30/24
(12)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
34 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 12 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
35
|
Storm Bjørnar Tomssønn
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Alta
|
30/24
(16)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
35 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 16 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
36
|
Magnus Strøm
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Aas
|
30/23
(19)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
36 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 19 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
37
|
Varg Andre Tyrhaug
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Smøla
|
30/21
(33)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
37 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 33 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
38
|
Julianne Gjerden Hvål
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Styrvoll
|
30/17
(57)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
38 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 57 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
39
|
Sara Josefine Dypedal
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Kristiansand og Omegn
|
30/17
(58)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
39 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 58 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
40
|
Jonas Nykrem
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Sykkylven og Stranda
|
30/16
(60)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
40 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 60 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
41
|
Mira Pedersen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Os
|
30/15
(62)
|
42/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
41 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 62 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
42
|
Leon Aleksander Thorgersen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Fet
|
30/19
(52)
|
42/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
42 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 52 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
43
|
Jenny Larsen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Ramsund
|
30/11
(70)
|
42/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
43 |
Innledende |
30/11 |
pl.: 70 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
44
|
Elle Louise Spilhaug Andresen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Oslo Østre
|
30/18
(53)
|
42/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
44 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 53 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
45
|
Jørgen Skamfer Bjerkås
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Rennebu
|
30/22
(28)
|
41/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
45 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 28 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
46
|
Hallstein Hidemstrædet
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Vågå
|
30/20
(40)
|
41/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
46 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 40 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
47
|
Bjørghild Kjeldsand Stenmo
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Stordalen
|
30/21
(38)
|
41/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
47 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 38 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
48
|
Isak Tynning Nystrand
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Oppedal/Brekke
|
30/20
(46)
|
41/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
48 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 46 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
49
|
Jonas Torgersen Andreassen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Aalesund
|
30/24
(14)
|
41/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
49 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 14 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
50
|
Andrea Johanne Solbrække
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Rakkestad
|
30/22
(24)
|
41/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
50 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 24 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
51
|
Fredrik Løvli Velta
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Tingelstad
|
30/20
(42)
|
41/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
51 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 42 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
52
|
Liam Embergsrud
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Flesberg
|
30/19
(48)
|
41/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
52 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 48 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
53
|
Kristine Havik Samdal
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Oslo Østre
|
30/20
(43)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
53 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 43 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
54
|
Kristian Rindhølen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Vågå
|
30/19
(49)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
54 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 49 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
55
|
Dorthe Sofie Elgen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Styrvoll
|
30/15
(63)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
55 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 63 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
56
|
Olav Ree Sivertsen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Gjesdal
|
30/14
(65)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
56 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 65 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
57
|
Theo Ottesen-Sørgaard
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Aas
|
30/18
(55)
|
41/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
57 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 55 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
58
|
Aamund Selsvik
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Jondal
|
30/20
(39)
|
40/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
58 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 39 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
59
|
Julie Rønning
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Byneset
|
30/18
(54)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
59 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 54 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
60
|
Malena Krakeli
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Kleive
|
30/16
(59)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
60 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 59 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
61
|
Sebastian Sagmo
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Kvam
|
30/14
(67)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
61 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 67 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
62
|
Embret Lang-Ree
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Sørskogbygda
|
30/17
(56)
|
40/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
62 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 56 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
63
|
Vilde Meldal Moen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Skjelstadmark
|
30/19
(51)
|
40/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
63 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 51 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
64
|
Loke Vinjar Myrset Vestli
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Nordskogbygda
|
30/22
(28)
|
39/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
64 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 28 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
65
|
Kennet A. Frøyset
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Rauma
|
30/21
(35)
|
39/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
65 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 35 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
66
|
Kasper Kristiansen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Rakkestad
|
30/16
(61)
|
39/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
66 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 61 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
67
|
Halvor Clemet Daltorp
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Høland/Bjørkelangen
|
30/13
(69)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
67 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 69 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
68
|
Albert Mørch Lislien
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Sigdal
|
30/24
(16)
|
38/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
68 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 16 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
69
|
Marie Førsund Kile
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Mykland
|
30/19
(50)
|
38/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
69 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 50 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
70
|
Vetle M Loftsgarden
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Rauland
|
30/20
(44)
|
36/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
70 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 44 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Heine Evje
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Sigdal
|
25/12
(195)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/12 |
pl.: 195 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sverre Hårstad
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Rennebu
|
29/18
(96)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/18 |
pl.: 96 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Olav Asbjørn Fossgård
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Hallingskarvet
|
28/19
(123)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/19 |
pl.: 123 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Mikael Ruud
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Etnedal
|
29/21
(78)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/21 |
pl.: 78 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Henrik André Stavem Tolaas
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Nesjestranda & Skaala
|
29/20
(87)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/20 |
pl.: 87 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Heine Aleksander Veie
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Rissa
|
29/21
(81)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/21 |
pl.: 81 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Håkon Skamfer
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Rennebu
|
29/15
(106)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/15 |
pl.: 106 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jon Felix Eckhoff Gjermestad
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Egersund
|
26/8
(187)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/8 |
pl.: 187 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sturla Løvåsen Skjefstad
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Trysil
|
28/16
(131)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/16 |
pl.: 131 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hans Even Steinsholt
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Styrvoll
|
29/21
(77)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/21 |
pl.: 77 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Elise Seland
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Gransherad og Heddal
|
26/15
(175)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/15 |
pl.: 175 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ida Kristine Bøe
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Sandar og Sandefjord
|
29/26
(71)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/26 |
pl.: 71 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ida Granberg
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Fet
|
28/20
(120)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/20 |
pl.: 120 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Steinar Brennemo Eriksen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Kviteseid
|
29/17
(100)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/17 |
pl.: 100 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Niklas Woxen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Fet
|
27/14
(158)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/14 |
pl.: 158 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sander Fasmer Karlsen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Fet
|
28/19
(121)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/19 |
pl.: 121 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sverre Simenstad
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Lillehammer
|
28/16
(129)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/16 |
pl.: 129 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vilde Malm Vågø
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Nordre Skage
|
29/22
(75)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/22 |
pl.: 75 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vegard Eide Aase
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Hardanger
|
28/21
(118)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/21 |
pl.: 118 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Gina Raaen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Skjelstadmark
|
29/11
(115)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/11 |
pl.: 115 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Amalie Nordli
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Tingelstad
|
28/10
(142)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/10 |
pl.: 142 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Silje Malene Fredriksen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Degernes
|
29/21
(79)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/21 |
pl.: 79 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Torbjørn Tørnes Naas
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Drangedal
|
29/18
(95)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/18 |
pl.: 95 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Mie Kaasa
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Drangedal
|
25/6
(201)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/6 |
pl.: 201 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Leonor Almås Johansen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Elverum
|
24/12
(206)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/12 |
pl.: 206 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Christoffer Bogstad Seim
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Seim
|
28/12
(138)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/12 |
pl.: 138 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ella Sofie Malin
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Tana
|
27/12
(160)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/12 |
pl.: 160 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Dennis Fleischmann
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Høland/Bjørkelangen
|
24/9
(211)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/9 |
pl.: 211 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Johan Hellevang
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Nordbygda og Rand
|
21/5
(233)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/5 |
pl.: 233 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Åshild Vatnås Bråten
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Styrvoll
|
1/0
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
1/0 |
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|