1
|
Anne Ingeborg Sogn Øiom
|
5
|
Randsfjord
|
30/25
(1)
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
32 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 1 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
2
|
Øyvind Haugen
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
30/24
(2)
|
41/5
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
48 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 2 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
3
|
Martin Strypet
|
5
|
Alvdal
|
30/24
(3)
|
40/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
128 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 3 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
4
|
Andreas Seilen
|
5
|
Åsane/Hordvik
|
30/23
(4)
|
42/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 4 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
5
|
Martin Sandås
|
5
|
Enebakk
|
30/23
(5)
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
33 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 5 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
6
|
Amalie Evensen
|
5
|
Os
|
30/23
(6)
|
40/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
119 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 6 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
7
|
Aleksander Teisrud
|
5
|
Søgne
|
30/23
(7)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
97 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 7 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
8
|
Kjetil Skår
|
5
|
Hardanger
|
30/23
(8)
|
40/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
120 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 8 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
9
|
Caroline Finnestad Lund
|
5
|
Søgne
|
30/23
(9)
|
42/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 9 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
10
|
Tor Arnfinn Homme
|
5
|
Kristiansand og Omegn
|
30/23
(10)
|
42/9
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 10 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
11
|
Sindre Nordvik
|
5
|
Løiten
|
30/22
(11)
|
42/9
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 11 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
12
|
Pål Øyvind Ørmen
|
5
|
Råde
|
30/21
(12)
|
42/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 12 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
13
|
Runar Tveito
|
5
|
Lunde
|
30/21
(13)
|
41/5
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
49 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 13 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
14
|
Steinar Rudseter
|
5
|
Blaker
|
30/21
(14)
|
41/2
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
73 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 14 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
15
|
Rasmus Løberg
|
5
|
Jondalen
|
30/20
(15)
|
41/7
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 15 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
16
|
Anita Jære
|
5
|
Rennebu
|
30/20
(16)
|
37/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
228 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 16 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
17
|
Thomas Baar
|
5
|
Tynset
|
30/20
(17)
|
42/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 17 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
18
|
Simon Kolstad Claussen
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
30/19
(18)
|
42/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 18 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
19
|
Jenny Tovseth Vatne
|
5
|
Nordstrand
|
30/19
(19)
|
42/5
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 19 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
20
|
Rune Vandevjen Olsen
|
5
|
Nord-Odal
|
30/19
(20)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/19 |
pl.: 20 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
21
|
Sander Årskog Vikhagen
|
5
|
Jondalen
|
30/19
(21)
|
37/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
265 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 21 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
22
|
Ole Kristian Bryhn
|
5
|
Røyken og Hurum
|
30/19
(22)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
159 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 22 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
23
|
Ingeborg Aune Jørgensen
|
5
|
Nidaros
|
30/18
(23)
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
55 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 23 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
24
|
Sverre Brovoll
|
5
|
Oslo Østre
|
30/18
(24)
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
56 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 24 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
25
|
Reidun Kristin Knapstad
|
5
|
Florø
|
30/18
(25)
|
38/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
221 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 25 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
25
|
Julianne Skallerud Brekke
|
5
|
Råde
|
30/18
(25)
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
57 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 25 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
27
|
Arild Røyseth
|
5
|
Os
|
30/18
(27)
|
39/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
170 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 27 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
28
|
Mette Elisabeth Finnestad
|
5
|
Søgne
|
30/18
(28)
|
41/7
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 28 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
29
|
Leif Gravem
|
5
|
Sunndal
|
30/18
(29)
|
40/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
112 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 29 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
30
|
Peder Bakken
|
5
|
Singsås
|
30/18
(30)
|
41/2
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
74 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 30 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
31
|
Karen Snekvik
|
5
|
Surnadal
|
30/17
(31)
|
39/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
173 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 31 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
32
|
Sigmund Haugen Kjosaas
|
5
|
Dale (Sunnfjord)
|
30/17
(32)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
100 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 32 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
33
|
John Olav Ågotnes
|
5
|
Namdalseid og Lyngen
|
30/17
(33)
|
42/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 33 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
34
|
Hannah Johansen
|
5
|
Time
|
30/16
(34)
|
41/2
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
75 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 34 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
35
|
Jørand Aas
|
5
|
Lunde
|
30/16
(35)
|
42/8
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 35 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
36
|
Mikkel Voll Stokkli
|
5
|
Rennebu
|
30/16
(36)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
101 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 36 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
37
|
Marte Nisja Sørli
|
5
|
Sunndal
|
30/16
(37)
|
42/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 37 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
38
|
Kai-Aleksander Kristiansen
|
5
|
Skjelstadmark
|
30/16
(38)
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
59 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 38 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
39
|
Torfinn R Johnsen
|
5
|
Bø (Vesterålen)
|
30/16
(39)
|
42/6
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 39 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
40
|
Johannes Hundseid
|
5
|
Fikse
|
30/16
(40)
|
41/7
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 40 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
41
|
Atalie Pedersen
|
5
|
Vaagakallen
|
30/15
(41)
|
41/4
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
60 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 41 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
42
|
Raymond Eliassen
|
5
|
Saltdal
|
30/15
(42)
|
42/8
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 42 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
43
|
Idar Wergeland
|
5
|
Lindås
|
30/15
(43)
|
33/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
335 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 43 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
44
|
Rune Albjerk
|
5
|
Jondalen
|
30/15
(44)
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
35 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 44 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
45
|
Odd Arild Stava
|
5
|
Karmøy
|
30/14
(45)
|
39/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
184 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 45 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
46
|
Hanne Skarpodde
|
5
|
Blaker
|
30/14
(46)
|
40/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
80 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 46 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
47
|
Henning Bakkejord-Johnsen
|
5
|
Bø (Vesterålen)
|
30/14
(47)
|
39/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
188 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 47 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
48
|
John Olav Solaas
|
5
|
Trondenes
|
30/14
(48)
|
40/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
136 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 48 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
49
|
Kristian Andersen
|
5
|
Øvre Ogndal
|
30/13
(49)
|
41/4
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
62 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 49 |
premie: Middels |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
50
|
Tor Gaute Jøingsli
|
5
|
Lom og Skjåk
|
30/13
(50)
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
63 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 50 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
51
|
Stine Vågø
|
5
|
Nordre Skage
|
30/13
(51)
|
40/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
91 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 51 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
52
|
Maren Evensen
|
5
|
Os
|
30/13
(52)
|
39/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
174 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 52 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
53
|
Tony Rubbås Jacobsen
|
5
|
Målselv
|
30/12
(53)
|
39/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
175 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 53 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
54
|
Erlend Solberg Seilen
|
5
|
Åsane/Hordvik
|
30/12
(54)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
102 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 54 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
55
|
Bjørnar Wikane
|
5
|
Jondal
|
30/11
(55)
|
41/2
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
77 |
Innledende |
30/11 |
pl.: 55 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
56
|
Arvid Ulset
|
5
|
Aspøy og Straumsnes
|
30/9
(56)
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
36 |
Innledende |
30/9 |
pl.: 56 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
57
|
Tore Rødland
|
5
|
Klepp
|
29/24
(57)
|
30/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
356 |
Innledende |
29/24 |
pl.: 57 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
58
|
Ingar Waag
|
5
|
Surnadal
|
29/23
(58)
|
40/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
114 |
Innledende |
29/23 |
pl.: 58 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
59
|
Ørjan Svartisdal Karlsen
|
5
|
Røvassdalen
|
29/23
(59)
|
40/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
115 |
Innledende |
29/23 |
pl.: 59 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
60
|
Åse Marit Myrvang
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
29/23
(60)
|
41/9
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
29/23 |
pl.: 60 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
61
|
Thomas Bråthen
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
29/23
(61)
|
41/5
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
52 |
Innledende |
29/23 |
pl.: 61 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
62
|
Gaute Eliassen Hamre
|
5
|
Leikanger
|
29/23
(62)
|
38/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
212 |
Innledende |
29/23 |
pl.: 62 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
63
|
Vegard Solhaug
|
5
|
Aurland
|
29/22
(63)
|
40/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
92 |
Innledende |
29/22 |
pl.: 63 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
64
|
Ann Kristin Årskog Vikhagen
|
5
|
Jondalen
|
29/22
(64)
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
37 |
Innledende |
29/22 |
pl.: 64 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
65
|
Line Rødland
|
5
|
Klepp
|
29/21
(65)
|
39/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
176 |
Innledende |
29/21 |
pl.: 65 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
66
|
Einar Johansen
|
5
|
Time
|
29/20
(66)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
163 |
Innledende |
29/20 |
pl.: 66 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
67
|
Odd Ivar Pedersen Lang-Ree
|
5
|
Elverum
|
29/20
(67)
|
39/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
177 |
Innledende |
29/20 |
pl.: 67 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
68
|
Rune Lysgård Fagerheim
|
5
|
Smøla
|
29/20
(68)
|
38/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
195 |
Innledende |
29/20 |
pl.: 68 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
69
|
Sander Nesbø Sælensminde
|
5
|
Bergen
|
29/20
(69)
|
41/4
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
65 |
Innledende |
29/20 |
pl.: 69 |
premie: Middels |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
70
|
Jan-Eivind Skjæret
|
5
|
Trysil
|
29/19
(70)
|
41/6
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
39 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 70 |
premie: Middels |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
71
|
Magnus Bjerke
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
29/19
(71)
|
35/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
312 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 71 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
72
|
Sigve Vikesland
|
5
|
Aurland
|
29/19
(72)
|
32/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
348 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 72 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
73
|
Ole Kristian Austad
|
5
|
Tørdal
|
29/19
(73)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
103 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 73 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
74
|
Brage Skiri
|
5
|
Rauma
|
29/19
(74)
|
37/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
252 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 74 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
75
|
Guro Øie Bævre
|
5
|
Bæverdalen
|
29/19
(75)
|
41/7
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 75 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
76
|
Steffen S Kristiansen
|
5
|
Råde
|
29/19
(76)
|
39/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
178 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 76 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
77
|
Roger Nesheim
|
5
|
Eidsbygda
|
29/19
(77)
|
40/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
81 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 77 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
78
|
Marius Granberg
|
5
|
Fet
|
29/19
(78)
|
38/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
222 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 78 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
79
|
Roger Hals
|
5
|
Kristiansund
|
29/19
(79)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/19 |
pl.: 79 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
80
|
Ingrid Marie Håkenåsen
|
5
|
Nidaros
|
29/18
(80)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
105 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 80 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
81
|
Silje Jeanett Holter
|
5
|
Moss og Våler
|
29/18
(81)
|
40/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
116 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 81 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
82
|
Svein Magne Stokkevåg
|
5
|
Vindafjord
|
29/18
(82)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/18 |
pl.: 82 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
83
|
Kine Haugeplass
|
5
|
Aurland
|
29/18
(83)
|
41/4
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
67 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 83 |
premie: Lite |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
84
|
Amund Haugstulen
|
5
|
Dovre og Dovreskog
|
29/18
(84)
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
85 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 84 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
85
|
Helge Norberg
|
5
|
Oslo Østre
|
29/17
(85)
|
39/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
151 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 85 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
86
|
Anders Haugen
|
5
|
Lom og Skjåk
|
29/17
(86)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/17 |
pl.: 86 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
87
|
Olve Grønås Birkeland
|
5
|
Haugesund og Sveio
|
29/17
(87)
|
41/7
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 87 |
premie: Lite |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
88
|
Benjamin Langenes Nyhaven
|
5
|
Søgne
|
29/17
(88)
|
39/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
179 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 88 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
89
|
Dag Skår
|
5
|
Hardanger
|
29/17
(89)
|
41/8
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 89 |
premie: Lite |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
90
|
Morten Velo
|
5
|
Ringerike
|
29/17
(90)
|
39/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
180 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 90 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
91
|
Jan Andre Runhovde
|
5
|
Rygge
|
29/17
(91)
|
37/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
254 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 91 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
92
|
Eline Lillegård
|
5
|
Hjelmen
|
29/17
(92)
|
38/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
197 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 92 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
93
|
Øyvind Solbrekken Flatla
|
5
|
Blaker
|
29/16
(93)
|
39/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
186 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 93 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
94
|
Geir Atle Metveit
|
5
|
Imenes
|
29/16
(94)
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
86 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 94 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
95
|
Gunhild Helstad
|
5
|
Øvre Rendal
|
29/16
(95)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 95 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
96
|
Tor Christian Mathisen
|
5
|
Bamble
|
29/16
(96)
|
41/5
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
53 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 96 |
premie: Lite |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
97
|
Ivar Skaar Pedersen
|
5
|
Langevåg
|
29/16
(97)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
107 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 97 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
98
|
Bjarte Langenes
|
5
|
Åsane/Hordvik
|
29/16
(98)
|
38/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
204 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 98 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
99
|
Lars Emil Haugen
|
5
|
Stordalen
|
29/16
(99)
|
38/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
223 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 99 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
100
|
Camilla Mudenia
|
5
|
Tana
|
29/16
(100)
|
40/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
131 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 100 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|