1
|
Frank Willy Lie Bråten
|
4
|
Trysil
|
30/20
(1)
|
41/3
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
69 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 1 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
2
|
Viktoria Instanes Markussen
|
4
|
Ramsund
|
30/19
(2)
|
40/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
111 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 2 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
3
|
Jan Tore Aarskog
|
4
|
Sundnes
|
30/19
(3)
|
39/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
145 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 3 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
4
|
Magnus Kjelaas
|
4
|
Mære
|
30/18
(4)
|
42/5
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 4 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
5
|
Anders Hundseid
|
4
|
Fikse
|
30/18
(5)
|
39/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
171 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 5 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
6
|
Conny J. Karlsen
|
4
|
Kvænangen
|
30/18
(6)
|
39/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
172 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 6 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
7
|
Geir Olav Alu Brøto
|
4
|
Nes og Bromma
|
30/18
(7)
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
58 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 7 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
8
|
Kjell Aarskog
|
4
|
Blaker
|
30/17
(8)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
98 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 8 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
9
|
Regine Nesheim
|
4
|
Eidsbygda
|
30/17
(9)
|
40/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
129 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 9 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
10
|
Tonje Engevik
|
4
|
Stord
|
30/17
(10)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
160 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 10 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
11
|
Jørgen Skivenesvåg
|
4
|
Åsane/Hordvik
|
30/16
(11)
|
37/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
237 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 11 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
12
|
Håkon Gammelsæter Tolaas
|
4
|
Nesjestranda & Skaala
|
30/16
(12)
|
40/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
134 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 12 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
13
|
Ole Kristian Winterstø
|
4
|
Stavanger
|
30/16
(13)
|
42/5
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 13 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
14
|
Birgit Rønningen
|
4
|
Østre Gausdal
|
30/16
(14)
|
42/2
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 14 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
15
|
Lennarth Olsen
|
4
|
Kristiansand og Omegn
|
30/16
(15)
|
35/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
311 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 15 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
16
|
Kjell Johansen
|
4
|
Trondhjems
|
30/16
(16)
|
40/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
121 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 16 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
17
|
Arne Erik Nilsen
|
4
|
Raumnes
|
30/15
(17)
|
42/4
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 17 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
18
|
Ragnhild Eide Ure
|
4
|
Os
|
30/14
(18)
|
41/2
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
76 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 18 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
19
|
Lars Aleksander Haugan
|
4
|
Alta
|
30/14
(19)
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
61 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 19 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
20
|
Malin Lauvrak
|
4
|
Dølemo
|
30/13
(20)
|
39/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
185 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 20 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
21
|
Eric Skinner
|
4
|
Styrvoll
|
30/13
(21)
|
41/3
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
70 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 21 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
22
|
Andre Raaen
|
4
|
Skjelstadmark
|
30/12
(22)
|
39/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
146 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 22 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
23
|
Jakob B Skogan
|
4
|
Kvam
|
30/7
(23)
|
36/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
281 |
Innledende |
30/7 |
pl.: 23 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
24
|
Jørn Finvåg
|
4
|
Bø (Vesterålen)
|
29/24
(24)
|
40/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
122 |
Innledende |
29/24 |
pl.: 24 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
25
|
Ane Bjerkaas Nisja
|
4
|
Sunndal
|
29/24
(25)
|
41/7
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
29/24 |
pl.: 25 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
26
|
Frøydis Indergård
|
4
|
Reinsfjell
|
29/23
(26)
|
37/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
229 |
Innledende |
29/23 |
pl.: 26 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
27
|
Andre Sletli
|
4
|
Tangen
|
29/23
(27)
|
39/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
139 |
Innledende |
29/23 |
pl.: 27 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
28
|
Kine Svartisdal Storvolleng
|
4
|
Dunderlandsdalen
|
29/23
(28)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
161 |
Innledende |
29/23 |
pl.: 28 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
29
|
Mads Lysevold
|
4
|
Singsås
|
29/22
(29)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
162 |
Innledende |
29/22 |
pl.: 29 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
30
|
Erlend Haugstulen
|
4
|
Dovre og Dovreskog
|
29/22
(30)
|
35/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
301 |
Innledende |
29/22 |
pl.: 30 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
31
|
Emil Hauge
|
4
|
Mælum
|
29/21
(31)
|
37/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
239 |
Innledende |
29/21 |
pl.: 31 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
32
|
Idar Moen
|
4
|
Malmefjorden
|
29/21
(32)
|
34/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
328 |
Innledende |
29/21 |
pl.: 32 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
33
|
Kjell Ivar Kristiansen
|
4
|
Lunner
|
29/20
(33)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/20 |
pl.: 33 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
34
|
Jenny Aardalen
|
4
|
Ullensaker
|
29/20
(34)
|
40/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
123 |
Innledende |
29/20 |
pl.: 34 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
35
|
Andreas Riksheim Oldeide
|
4
|
Sykkylven og Stranda
|
29/20
(35)
|
41/6
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
38 |
Innledende |
29/20 |
pl.: 35 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
36
|
Rune Seim
|
4
|
Seim
|
29/19
(36)
|
40/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
125 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 36 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
37
|
Knut Hårklau
|
4
|
Voss
|
29/19
(37)
|
40/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
93 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 37 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
38
|
Lars Johan Skjeggedal
|
4
|
Mykland
|
29/19
(38)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
104 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 38 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
39
|
Jonas Sørenmo
|
4
|
Kolvereid
|
29/19
(39)
|
37/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
232 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 39 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
40
|
Gabriel Skjulhaug Yttri
|
4
|
Leikanger
|
29/19
(40)
|
41/4
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
66 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 40 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
41
|
Knut Martin Bjørnestad
|
4
|
Meland
|
29/18
(41)
|
36/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
287 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 41 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
42
|
Nils Johan Johansen
|
4
|
Nesna
|
29/18
(42)
|
39/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
149 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 42 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
43
|
Øyvind Bekken
|
4
|
Nora
|
29/18
(43)
|
38/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
213 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 43 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
44
|
Finn Atle Oldeide
|
4
|
Sykkylven og Stranda
|
29/18
(44)
|
40/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
137 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 44 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
45
|
Joakim Grimestad Krone
|
4
|
Flikka
|
29/18
(45)
|
39/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
140 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 45 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
46
|
Vegard K. Govasli
|
4
|
Øvre Velfjord
|
29/17
(46)
|
37/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
241 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 46 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
47
|
Jørn Sannan Strandbråten
|
4
|
Stjernen
|
29/17
(47)
|
39/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
152 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 47 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
48
|
Bjørn Erik Hagen
|
4
|
Klepp
|
29/17
(48)
|
37/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
233 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 48 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
49
|
Nils Tormod Mælen
|
4
|
Lonås
|
29/17
(49)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/17 |
pl.: 49 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
50
|
Tor Bertil Risvik
|
4
|
Overhalla
|
29/17
(50)
|
38/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
202 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 50 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
51
|
Ivar Waag
|
4
|
Surnadal
|
29/17
(51)
|
38/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
196 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 51 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
52
|
Ole Erik Thoresen
|
4
|
Hommelvik
|
29/17
(52)
|
40/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
130 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 52 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
53
|
Odd Birger Olsen
|
4
|
Inderøy
|
29/17
(53)
|
37/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
242 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 53 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
54
|
Ove Herjuaune
|
4
|
Malvik
|
29/16
(54)
|
38/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
203 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 54 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
55
|
Halvor Mørck
|
4
|
Kråkstad og Ski
|
29/16
(55)
|
37/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
244 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 55 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
56
|
Aina Helseth Nordby
|
4
|
Tangen
|
29/16
(56)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
164 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 56 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
57
|
Jan Håkon Jørgensen
|
4
|
Rygge
|
29/16
(57)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 57 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
58
|
Kjell Ivar Løvbrøtte
|
4
|
Søndre Land
|
29/16
(58)
|
34/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
329 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 58 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
59
|
Hans Kristian Tvedt
|
4
|
Seim
|
29/16
(59)
|
39/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
147 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 59 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
60
|
Simen Finstad
|
4
|
Aas
|
29/15
(60)
|
40/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
132 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 60 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
61
|
Jørund Oskar Ertsås
|
4
|
Mære
|
29/15
(61)
|
36/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
282 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 61 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
62
|
Ketil Gundersen
|
4
|
Nittedal
|
29/15
(62)
|
36/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
293 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 62 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
63
|
Gisle Isene
|
4
|
Førde
|
29/15
(63)
|
40/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
133 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 63 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
64
|
Jorun Øien Buseth
|
4
|
Singsås
|
29/15
(64)
|
35/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
303 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 64 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
65
|
Gaute Almeland
|
4
|
Voss
|
29/15
(65)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/15 |
pl.: 65 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
66
|
Bjørn Atle Brendjord
|
4
|
Lesja
|
29/15
(66)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
167 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 66 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
67
|
Andreas Hustuft Aadne
|
4
|
Styrvoll
|
29/14
(67)
|
38/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
216 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 67 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
68
|
Elin Mikkelsplass
|
4
|
Nes og Bromma
|
29/14
(68)
|
37/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
245 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 68 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
69
|
Sigbjørn Hausberg
|
4
|
Surnadal
|
29/14
(69)
|
41/5
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
54 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 69 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
70
|
Ann - Kristin Hoff
|
4
|
Hadding
|
29/13
(70)
|
37/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
234 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 70 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
71
|
Jørn Strypet
|
4
|
Alvdal
|
29/13
(71)
|
39/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
156 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 71 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
72
|
Andrea Kirkevold
|
4
|
Hardanger
|
29/12
(72)
|
36/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
277 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 72 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
73
|
Kenneth Rakkestad
|
4
|
Vennesla
|
29/12
(73)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
168 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 73 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
74
|
Beate Hjellen
|
4
|
Aalesund
|
29/12
(74)
|
33/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
331 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 74 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
75
|
Tor Kristian Lavik
|
4
|
Åsane/Hordvik
|
29/11
(75)
|
38/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
217 |
Innledende |
29/11 |
pl.: 75 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
76
|
Bjørn Olav Nyfløt
|
4
|
Øyer/Dølen
|
29/11
(76)
|
37/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
260 |
Innledende |
29/11 |
pl.: 76 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
77
|
Sebastian.K. Dahlberg
|
4
|
Gann
|
29/10
(77)
|
36/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
290 |
Innledende |
29/10 |
pl.: 77 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
78
|
Kristian Aarskog
|
4
|
Sundnes
|
29/10
(78)
|
38/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
218 |
Innledende |
29/10 |
pl.: 78 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
79
|
Torgeir Jåtun
|
4
|
Greipstad
|
28/23
(79)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/23 |
pl.: 79 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
80
|
Fred Gaute Aarsandøy
|
4
|
Målselv
|
28/21
(80)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/21 |
pl.: 80 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
81
|
Øystein Bremset
|
4
|
Tydal
|
28/21
(81)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/21 |
pl.: 81 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
82
|
Anders Hunstad Mørck
|
4
|
Sigdal
|
28/21
(82)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/21 |
pl.: 82 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
83
|
Anna-Cecilie Lunde
|
4
|
Degernes
|
28/21
(83)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/21 |
pl.: 83 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
84
|
Tuva Eskeland
|
4
|
Stord
|
28/20
(84)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/20 |
pl.: 84 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
85
|
Jan Høiby
|
4
|
Hommelvik
|
28/20
(85)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/20 |
pl.: 85 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
86
|
Hanne Waag
|
4
|
Surnadal
|
28/19
(86)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/19 |
pl.: 86 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
87
|
Espen Mjelde Jakobsen
|
4
|
Meland
|
28/19
(87)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/19 |
pl.: 87 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
88
|
Harald Kvåle
|
4
|
Jondal
|
28/19
(88)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/19 |
pl.: 88 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
89
|
Kjetil Haugen
|
4
|
Etnedal
|
28/19
(89)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/19 |
pl.: 89 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
90
|
Eivind Lussand
|
4
|
Fana
|
28/19
(90)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/19 |
pl.: 90 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
91
|
Jørn Daltorp
|
4
|
Høland/Bjørkelangen
|
28/18
(91)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/18 |
pl.: 91 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
92
|
Tom Olav Moldskred
|
4
|
Aalesund
|
28/18
(92)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/18 |
pl.: 92 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
93
|
Mathias Nyhammer Haugen
|
4
|
Seim
|
28/18
(93)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/18 |
pl.: 93 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
94
|
Knut Sigurd Totland
|
4
|
Nes og Bromma
|
28/18
(94)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/18 |
pl.: 94 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
95
|
Arve Vassli
|
4
|
Stjørdal
|
28/18
(95)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/18 |
pl.: 95 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
96
|
Alf Erik Røyrvik
|
4
|
Hyen
|
28/18
(96)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/18 |
pl.: 96 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
97
|
Lennart Tennfjord
|
4
|
Engesetdal/Skodje
|
28/17
(97)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/17 |
pl.: 97 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
98
|
Torleiv Straume jr.
|
4
|
Hyen
|
28/17
(98)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/17 |
pl.: 98 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
99
|
Signe Eggestøl Husby
|
4
|
Sunndal
|
28/17
(99)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/17 |
pl.: 99 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
100
|
Kjetil Sundby
|
4
|
Enebakk
|
28/17
(100)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/17 |
pl.: 100 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|