|
Tor Arnfinn Homme
|
5
|
Kristiansand og Omegn
|
30/23
|
42/9
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 10 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sindre Nordvik
|
5
|
Løiten
|
30/22
|
42/9
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 11 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jørand Aas
|
5
|
Lunde
|
30/16
|
42/8
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 35 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Raymond Eliassen
|
5
|
Saltdal
|
30/15
|
42/8
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 42 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Caroline Finnestad Lund
|
5
|
Søgne
|
30/23
|
42/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 9 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Pål Øyvind Ørmen
|
5
|
Råde
|
30/21
|
42/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 12 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Thomas Baar
|
5
|
Tynset
|
30/20
|
42/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 17 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
John Olav Ågotnes
|
5
|
Namdalseid og Lyngen
|
30/17
|
42/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 33 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Marte Nisja Sørli
|
5
|
Sunndal
|
30/16
|
42/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 37 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Torfinn R Johnsen
|
5
|
Bø (Vesterålen)
|
30/16
|
42/6
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 39 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jenny Tovseth Vatne
|
5
|
Nordstrand
|
30/19
|
42/5
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 19 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Magnus Kjelaas
|
4
|
Mære
|
30/18
|
42/5
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 4 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ole Kristian Winterstø
|
4
|
Stavanger
|
30/16
|
42/5
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 13 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Andreas Seilen
|
5
|
Åsane/Hordvik
|
30/23
|
42/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 4 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Simon Kolstad Claussen
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
30/19
|
42/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 18 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arne Erik Nilsen
|
4
|
Raumnes
|
30/15
|
42/4
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 17 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
42/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Birgit Rønningen
|
4
|
Østre Gausdal
|
30/16
|
42/2
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 14 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
42/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Geir Lasse Espe
|
2
|
Haugen
|
30/12
|
42/2
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 4 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
42/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Åse Marit Myrvang
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
29/23
|
41/9
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
29/23 |
pl.: 60 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Daniel Nisja Sørli
|
5
|
Sunndal
|
29/14
|
41/9
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 117 |
premie: Lite |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Dag Skår
|
5
|
Hardanger
|
29/17
|
41/8
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 89 |
premie: Lite |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Trond Inge Rødland
|
5
|
Klepp
|
29/14
|
41/8
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 120 |
premie: Lite |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rasmus Løberg
|
5
|
Jondalen
|
30/20
|
41/7
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 15 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Mette Elisabeth Finnestad
|
5
|
Søgne
|
30/18
|
41/7
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 28 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Johannes Hundseid
|
5
|
Fikse
|
30/16
|
41/7
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 40 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ane Bjerkaas Nisja
|
4
|
Sunndal
|
29/24
|
41/7
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
29/24 |
pl.: 25 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Guro Øie Bævre
|
5
|
Bæverdalen
|
29/19
|
41/7
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 75 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tor Kristian Dulsvik
|
3
|
Sogndal
|
29/17
|
41/7
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 7 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Olve Grønås Birkeland
|
5
|
Haugesund og Sveio
|
29/17
|
41/7
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 87 |
premie: Lite |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bengt Bratland Nermark
|
5
|
Trondenes
|
29/14
|
41/7
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
30 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 124 |
premie: |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kristian Storenes
|
5
|
Imenes
|
29/12
|
41/7
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
31 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 139 |
premie: |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anne Ingeborg Sogn Øiom
|
5
|
Randsfjord
|
30/25
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
32 |
Innledende |
30/25 |
pl.: 1 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Martin Sandås
|
5
|
Enebakk
|
30/23
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
33 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 5 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Emilie Stamnes Kjesbu
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Lånke
|
30/18
|
41/6
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
34 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 1 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rune Albjerk
|
5
|
Jondalen
|
30/15
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
35 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 44 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arvid Ulset
|
5
|
Aspøy og Straumsnes
|
30/9
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
36 |
Innledende |
30/9 |
pl.: 56 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ann Kristin Årskog Vikhagen
|
5
|
Jondalen
|
29/22
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
37 |
Innledende |
29/22 |
pl.: 64 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Andreas Riksheim Oldeide
|
4
|
Sykkylven og Stranda
|
29/20
|
41/6
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
38 |
Innledende |
29/20 |
pl.: 35 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jan-Eivind Skjæret
|
5
|
Trysil
|
29/19
|
41/6
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
39 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 70 |
premie: Middels |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Roger Nilsen
|
5
|
Tynset
|
29/15
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
42 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 112 |
premie: Lite |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Johanna Reksten
|
5
|
Nordbygda og Rand
|
29/15
|
41/6
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
40 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 105 |
premie: Lite |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Andrea Meldal Moen
|
5
|
Skjelstadmark
|
29/15
|
41/6
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
41 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 108 |
premie: Lite |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Nisja
|
5
|
Sunndal
|
29/14
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
43 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 116 |
premie: Lite |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tora Skiri
|
5
|
Rauma
|
29/14
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
44 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 122 |
premie: Lite |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Daniel Tveiten Haig
|
5
|
Nordstrand
|
29/13
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
45 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 126 |
premie: |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Roger Størseth
|
5
|
Lånke
|
29/10
|
41/6
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
46 |
Innledende |
29/10 |
pl.: 147 |
premie: |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Herman Baklid
|
5
|
Jondalen
|
29/10
|
41/6
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
47 |
Innledende |
29/10 |
pl.: 148 |
premie: |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Øyvind Haugen
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
30/24
|
41/5
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
48 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 2 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Runar Tveito
|
5
|
Lunde
|
30/21
|
41/5
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
49 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 13 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Dag Lien
|
V55
|
Løiten
|
30/20
|
41/5
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
50 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 1 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Åshild Nykmark
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Raumnes
|
30/13
|
41/5
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
51 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 5 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Thomas Bråthen
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
29/23
|
41/5
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
52 |
Innledende |
29/23 |
pl.: 61 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tor Christian Mathisen
|
5
|
Bamble
|
29/16
|
41/5
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
53 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 96 |
premie: Lite |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sigbjørn Hausberg
|
4
|
Surnadal
|
29/14
|
41/5
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
54 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 69 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Geir Olav Alu Brøto
|
4
|
Nes og Bromma
|
30/18
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
58 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 7 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sverre Brovoll
|
5
|
Oslo Østre
|
30/18
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
56 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 24 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ingeborg Aune Jørgensen
|
5
|
Nidaros
|
30/18
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
55 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 23 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Julianne Skallerud Brekke
|
5
|
Råde
|
30/18
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
57 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 25 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kai-Aleksander Kristiansen
|
5
|
Skjelstadmark
|
30/16
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
59 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 38 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Atalie Pedersen
|
5
|
Vaagakallen
|
30/15
|
41/4
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
60 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 41 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Aleksander Haugan
|
4
|
Alta
|
30/14
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
61 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 19 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kristian Andersen
|
5
|
Øvre Ogndal
|
30/13
|
41/4
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
62 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 49 |
premie: Middels |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tor Gaute Jøingsli
|
5
|
Lom og Skjåk
|
30/13
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
63 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 50 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Roy Lund
|
V55
|
Blaker
|
30/10
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
64 |
Innledende |
30/10 |
pl.: 8 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sander Nesbø Sælensminde
|
5
|
Bergen
|
29/20
|
41/4
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
65 |
Innledende |
29/20 |
pl.: 69 |
premie: Middels |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Gabriel Skjulhaug Yttri
|
4
|
Leikanger
|
29/19
|
41/4
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
66 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 40 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kine Haugeplass
|
5
|
Aurland
|
29/18
|
41/4
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
67 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 83 |
premie: Lite |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Svarteberg
|
5
|
Hallingskarvet
|
29/11
|
41/4
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
68 |
Innledende |
29/11 |
pl.: 143 |
premie: |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Frank Willy Lie Bråten
|
4
|
Trysil
|
30/20
|
41/3
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
69 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 1 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Eric Skinner
|
4
|
Styrvoll
|
30/13
|
41/3
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
70 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 21 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ole Jørgen Haugen
|
5
|
Engesetdal/Skodje
|
29/15
|
41/3
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
71 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 114 |
premie: Lite |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Røstad
|
V55
|
Soknedal
|
29/14
|
41/3
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
72 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 23 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Steinar Rudseter
|
5
|
Blaker
|
30/21
|
41/2
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
73 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 14 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Peder Bakken
|
5
|
Singsås
|
30/18
|
41/2
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
74 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 30 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hannah Johansen
|
5
|
Time
|
30/16
|
41/2
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
75 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 34 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ragnhild Eide Ure
|
4
|
Os
|
30/14
|
41/2
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
76 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 18 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjørnar Wikane
|
5
|
Jondal
|
30/11
|
41/2
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
77 |
Innledende |
30/11 |
pl.: 55 |
premie: Middels |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Olav Noralf Stensås
|
5
|
Soknedal
|
29/15
|
41/2
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
78 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 111 |
premie: Lite |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ragnvald Hansen
|
V55
|
Heim/Hemne
|
29/13
|
41/2
|
|
Stjerne
|
0
[+]
|
Total plassering |
79 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 28 |
premie: Stort |
Medalje |
Stjerne |
Sum innledende + finale |
41/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hanne Skarpodde
|
5
|
Blaker
|
30/14
|
40/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
80 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 46 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Roger Nesheim
|
5
|
Eidsbygda
|
29/19
|
40/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
81 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 77 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lill Kristin Skuggerud
|
5
|
Rollag og Veggli
|
29/15
|
40/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
82 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 107 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Per Johan Gjølga
|
V55
|
Stallvik
|
28/14
|
40/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
83 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 50 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Magne Egil Westum
|
V55
|
Tynset
|
30/15
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
84 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 3 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Amund Haugstulen
|
5
|
Dovre og Dovreskog
|
29/18
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
85 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 84 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Geir Atle Metveit
|
5
|
Imenes
|
29/16
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
86 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 94 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Njål Stian Børdal
|
5
|
Åsane/Hordvik
|
29/15
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
87 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 109 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ingrid Finnestad
|
5
|
Råde
|
29/14
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
89 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 123 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Stolt
|
V55
|
Trysil
|
29/14
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
88 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 24 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Per Kristian Aas
|
V55
|
Lunde
|
28/19
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
90 |
Innledende |
28/19 |
pl.: 36 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stine Vågø
|
5
|
Nordre Skage
|
30/13
|
40/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
91 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 51 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vegard Solhaug
|
5
|
Aurland
|
29/22
|
40/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
92 |
Innledende |
29/22 |
pl.: 63 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Knut Hårklau
|
4
|
Voss
|
29/19
|
40/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
93 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 37 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ingvill Tobiassen
|
5
|
Bodø Østre
|
29/13
|
40/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
94 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 128 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anders Edvin Gusdal
|
V55
|
Imenes
|
29/13
|
40/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
95 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 29 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Martin N. Voss
|
5
|
Stavanger
|
29/8
|
40/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
96 |
Innledende |
29/8 |
pl.: 149 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Aleksander Teisrud
|
5
|
Søgne
|
30/23
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
97 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 7 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjørnar Fuglerud
|
2
|
Blaker
|
30/17
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
99 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 2 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kjell Aarskog
|
4
|
Blaker
|
30/17
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
98 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 8 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sigmund Haugen Kjosaas
|
5
|
Dale (Sunnfjord)
|
30/17
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
100 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 32 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|