|
Stian Haukenes
|
1
|
Mælum
|
30/20
(1)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/20 |
pl.: 1 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Birk Singstad
|
1
|
Nidaros
|
30/13
(2)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/13 |
pl.: 2 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Trond Vårum
|
1
|
Rissa
|
30/11
(3)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/11 |
pl.: 3 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tomas Himo
|
1
|
Overhalla
|
29/19
(4)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/19 |
pl.: 4 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Karianne Vatne Johansen
|
1
|
Voss
|
29/17
(5)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/17 |
pl.: 5 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vegard Hansen
|
1
|
Heim/Hemne
|
29/17
(6)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/17 |
pl.: 6 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kirsti Frøysadal Hauge
|
1
|
Sunnylven
|
29/17
(7)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/17 |
pl.: 7 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jonas Kristensveen
|
1
|
Åsheim
|
29/16
(8)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 8 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Simon Haugen Vinsrygg
|
1
|
Stryn
|
29/15
(9)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/15 |
pl.: 9 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sven Arild Sagli
|
1
|
Kleive
|
29/15
(10)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/15 |
pl.: 10 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rune Træthaug
|
1
|
Opdal og Midtbygden
|
29/15
(11)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/15 |
pl.: 11 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Mia Regine Wilsgaard Vidner
|
1
|
Meland
|
29/13
(12)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/13 |
pl.: 12 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kevin Eikrehagen
|
1
|
Hallingskarvet
|
29/13
(13)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/13 |
pl.: 13 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rikke Øverland
|
1
|
Gann
|
29/10
(14)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/10 |
pl.: 14 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kristian Myhra Wærstad
|
1
|
Øvre Velfjord
|
28/18
(15)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/18 |
pl.: 15 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Magnus Madsen
|
1
|
Rygge
|
28/18
(16)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/18 |
pl.: 16 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rune Horn
|
1
|
Bø (Vesterålen)
|
28/17
(17)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/17 |
pl.: 17 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Espen Langfjord
|
1
|
Mandal
|
28/14
(18)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/14 |
pl.: 18 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rune Breivik
|
1
|
Aureosen
|
28/13
(19)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/13 |
pl.: 19 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Karstein Helland Bogstrand
|
1
|
Tretinddalen
|
28/12
(20)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/12 |
pl.: 20 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vidar Nilsen
|
1
|
Stord
|
28/11
(21)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/11 |
pl.: 21 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Daniel Skomsvold
|
1
|
Nordre Skage
|
28/11
(22)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/11 |
pl.: 22 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ketil Fagerli
|
1
|
Frosta
|
28/11
(23)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/11 |
pl.: 23 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Oddbjørn Stiklestad
|
1
|
Stiklestad og Vuku
|
28/9
(24)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/9 |
pl.: 24 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hedda Garlid Hilde
|
1
|
Hornindal og Markane
|
27/17
(25)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/17 |
pl.: 25 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ørjan Løhaugen
|
1
|
Skånevik
|
27/17
(26)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/17 |
pl.: 26 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hanne Sende
|
1
|
Stiklestad og Vuku
|
27/13
(27)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/13 |
pl.: 27 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sanna Sørum
|
1
|
Bjoneroa
|
27/11
(28)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/11 |
pl.: 28 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Øyvind Fossum Johannessen
|
1
|
Ådal
|
27/10
(29)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/10 |
pl.: 29 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anders Godtskalk Gjerde
|
1
|
Kvinnherad
|
27/9
(30)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/9 |
pl.: 30 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hanne Mesloe Small
|
1
|
Opdal og Midtbygden
|
27/9
(31)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/9 |
pl.: 31 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Petter Lunde
|
1
|
Degernes
|
27/8
(32)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/8 |
pl.: 32 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Åge Eriksen
|
1
|
Overhalla
|
27/7
(33)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/7 |
pl.: 33 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stig Robert Haugen
|
1
|
Saltdal
|
26/17
(34)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/17 |
pl.: 34 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jeanett Karlsen
|
1
|
Øvre Velfjord
|
26/13
(35)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/13 |
pl.: 35 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Karoline Emilie Grønning
|
1
|
Reinsfjell
|
26/13
(36)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/13 |
pl.: 36 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ole Andreas Nordheim
|
1
|
Aureosen
|
26/13
(37)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/13 |
pl.: 37 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjørn Oddvar Halvorsen
|
1
|
Flesberg
|
26/12
(38)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 38 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arve Trones
|
1
|
Kolvereid
|
26/12
(39)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 39 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sarah Karin Larsen
|
1
|
Gann
|
26/12
(40)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 40 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stig Atle Sletvik
|
1
|
Aspøy og Straumsnes
|
26/12
(41)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 41 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lise Bringedal
|
1
|
Sartor
|
26/12
(42)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 42 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kjetil Magerøy
|
1
|
Aureosen
|
26/12
(43)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 43 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Morten Roar Orkelbog
|
1
|
Innset
|
26/12
(44)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 44 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Per Inge Straume
|
1
|
Hyen
|
26/12
(45)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 45 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Espen Hansen Aspås
|
1
|
Røyken og Hurum
|
26/11
(46)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/11 |
pl.: 46 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stian Wilhelmsen
|
1
|
Sjoa
|
26/11
(47)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/11 |
pl.: 47 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anders Bergan
|
1
|
Gol og Ødegården
|
26/11
(48)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/11 |
pl.: 48 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Andreas Solstad Risvik
|
1
|
Overhalla
|
26/11
(49)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/11 |
pl.: 49 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hanne Berit Lindseth
|
1
|
Løiten
|
26/11
(50)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/11 |
pl.: 50 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arnstein Menes
|
1
|
Fjordane
|
26/10
(51)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/10 |
pl.: 51 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hjørdis Taule
|
1
|
Seim
|
26/9
(52)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/9 |
pl.: 52 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Stene
|
1
|
Nordre Skage
|
26/9
(53)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/9 |
pl.: 53 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Annie Valle Kjøsnes
|
1
|
Trondenes
|
26/7
(54)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/7 |
pl.: 54 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Magnhild Røstvik
|
1
|
Sandstad
|
25/13
(55)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/13 |
pl.: 55 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ingvar Iversen Storvik
|
1
|
Aureosen
|
25/11
(56)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/11 |
pl.: 56 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Julie Gjendem Bjørnerem
|
1
|
Aureosen
|
25/11
(57)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/11 |
pl.: 57 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Knut Jøran Åndal
|
1
|
Malmefjorden
|
25/11
(58)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/11 |
pl.: 58 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ådne Håkstad
|
1
|
Lakselvdal
|
25/10
(59)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/10 |
pl.: 59 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Marius Vinklers
|
1
|
Åsheim
|
25/10
(60)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/10 |
pl.: 60 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Gunn Inga Schiager Tofsrud
|
1
|
Søndre Modum
|
25/9
(61)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/9 |
pl.: 61 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ole Petter Holmen
|
1
|
Tønjum
|
25/9
(62)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/9 |
pl.: 62 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kåre R Haugen
|
1
|
Hjartåbygda
|
25/9
(63)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/9 |
pl.: 63 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Geir Ove Sørenmo
|
1
|
Kolvereid
|
25/8
(64)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/8 |
pl.: 64 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stine Hammervold
|
1
|
Sandstad
|
25/7
(65)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/7 |
pl.: 65 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sigrid Stillingen
|
1
|
Flå (hallingdal)
|
24/14
(66)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/14 |
pl.: 66 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Torstein Hokland
|
1
|
Kleive
|
24/14
(67)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/14 |
pl.: 67 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Krister Stav
|
1
|
Mostadmark
|
24/13
(68)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/13 |
pl.: 68 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kristin Nielsen
|
1
|
Øvre Velfjord
|
24/12
(69)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/12 |
pl.: 69 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lasse Grønbeck
|
1
|
Sortland
|
24/12
(70)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/12 |
pl.: 70 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anders Brukstuen
|
1
|
Lismarken
|
24/11
(71)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/11 |
pl.: 71 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Erik Holstad Lilleng
|
1
|
Råde
|
24/9
(72)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/9 |
pl.: 72 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Malene Hoem
|
1
|
Kleive
|
24/7
(73)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/7 |
pl.: 73 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Morten Nybakk-Nilsen
|
1
|
Raumnes
|
24/7
(74)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/7 |
pl.: 74 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ragnhild Solgård
|
1
|
Trondhjems
|
24/7
(75)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/7 |
pl.: 75 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lasse Nygaard
|
1
|
Nordstrand
|
24/6
(76)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/6 |
pl.: 76 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Martin Foss-Lyshaug
|
1
|
Sande
|
24/6
(77)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/6 |
pl.: 77 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Marius Misfjord
|
1
|
Lørenskog
|
24/5
(78)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/5 |
pl.: 78 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ken Håkon Hansen
|
1
|
Dverberg
|
23/17
(79)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/17 |
pl.: 79 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Dag Levi Skuggerud
|
1
|
Rollag og Veggli
|
23/10
(80)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/10 |
pl.: 80 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bernt Lamøy
|
1
|
Bardu
|
23/10
(81)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/10 |
pl.: 81 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Per Johnny Solberg
|
1
|
Asker
|
23/9
(82)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/9 |
pl.: 82 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ingrid Plassen
|
1
|
Alvdal
|
23/7
(83)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/7 |
pl.: 83 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Einar-Martin Borgan Aurstad
|
1
|
Henning
|
23/7
(84)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/7 |
pl.: 84 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Laila Viddal
|
1
|
Ørskog
|
23/6
(85)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/6 |
pl.: 85 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Jostein Myklevold
|
1
|
Farnes
|
23/4
(86)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/4 |
pl.: 86 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Morten Løvhaug
|
1
|
Lonås
|
22/11
(87)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/11 |
pl.: 87 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ola Jostein Uthus
|
1
|
Selbu
|
22/10
(88)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/10 |
pl.: 88 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kai Dahle-Høe
|
1
|
Rissa
|
22/8
(89)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/8 |
pl.: 89 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Stokke
|
1
|
Selbu
|
21/12
(90)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/12 |
pl.: 90 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Oda Nymoen
|
1
|
Kvikne
|
21/8
(91)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/8 |
pl.: 91 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jarle Holt
|
1
|
Hardanger
|
21/7
(92)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/7 |
pl.: 92 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stian Engnæs Hansen
|
1
|
Sande
|
21/6
(93)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/6 |
pl.: 93 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Marit Straume
|
1
|
Hyen
|
21/5
(94)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/5 |
pl.: 94 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Edvard Aunet
|
1
|
Frosta
|
20/12
(95)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/12 |
pl.: 95 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Leif Arne Hansen
|
1
|
Dovre og Dovreskog
|
20/10
(96)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/10 |
pl.: 96 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Frank Valan
|
1
|
Kolvereid
|
20/9
(97)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/9 |
pl.: 97 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jan Trygve Korsbrekke
|
1
|
Sørkedalen
|
20/5
(98)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/5 |
pl.: 98 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Trond Hulleberg
|
1
|
Åsheim
|
20/3
(99)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/3 |
pl.: 99 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kristin Solvang
|
1
|
Storsteinnes
|
20/3
(100)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/3 |
pl.: 100 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|