Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgescupen sammenlagt

Resultater Norgescup baneskyting.

I klasse V73 er Odd Kolsrud rangert foran Oddvar Tangen etter flest innertiere på beste enkeltstevne.

Rank Skytter Skytterlag NC Ti NC No NC Gj NC Jo NC Ha NC Od NC Op NC Su NC Re Sum
1 Daniel Sørli Sunndal 349 348 344 350 347 348 348 350 350 2443
2 Caroline Finnestad Lund Søgne 348 349 348 348 345 347 345 348 2433
3 Rasmus Løberg Jondalen 349 348 349 346 346 346 346 345 346 2430
4 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord 346 347 346 348 342 349 342 346 348 2430
5 Tor Arnfinn Homme Kristiansand og Omegn 344 349 348 346 348 345 346 339 336 2426
6 Ole Magnus Bakken Løiten 346 346 349 348 346 346 344 345 2426
7 Thomas Krågtorp Råde 343 347 345 346 345 350 344 344 344 2421
8 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 340 335 346 343 347 347 348 344 346 2421
9 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang 346 345 345 344 343 347 346 346 346 2421
10 Line Rødland Klepp 334 344 344 347 346 345 344 346 348 2420
11 Arnfinn Bakkevoll Søgne 345 344 347 347 345 342 344 346 346 2420
12 Amalie Evensen Os 347 347 343 348 341 340 344 347 342 2418
13 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen 341 344 345 348 338 345 346 347 343 2418
14 Øyvind Lønning Åsane/Hordvik 345 347 341 346 347 344 341 344 344 2417
15 Trond Inge Rødland Klepp 347 342 341 347 348 343 341 342 347 2416
16 Vegard Solhaug Aurland 346 343 345 345 348 347 340 335 340 2414
17 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen 342 346 343 344 348 346 343 342 344 2414
18 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen 343 341 346 346 343 344 342 346 346 2414
19 Pål Øyvind Ørmen Råde 344 341 343 345 342 345 346 345 346 2414
20 Tor Harald Lund Søgne 347 338 344 342 346 339 346 345 343 2413
21 Sindre Nordvik Løiten 346 344 345 344 345 342 341 347 342 2413
22 Erland Haugen Røros 341 342 342 347 241 344 348 345 344 2412
23 Mette Elisabeth Finnestad Søgne 344 338 343 344 346 344 342 344 347 2412
24 Brage Skiri Rauma 344 343 337 343 342 345 342 344 347 2408
25 Lars David jr Øvrum Nannestad 336 342 342 343 345 344 346 342 346 2408
26 Sander Hustad Engevik Stord 342 342 338 346 345 342 345 339 344 2406
27 Dag Skår Hardanger 343 344 342 342 346 344 337 339 344 2405
28 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne 340 343 339 347 342 336 342 348 342 2404
29 Bjarne Hammersvik Muri Oslo Østre 345 346 336 336 336 342 346 343 346 2404
30 Thomas Baar Tynset 340 347 340 345 340 340 341 347 343 2403
31 Irene K. Bøe Sandar og Sandefjord 338 342 343 344 345 342 343 341 344 2403
32 Runar Tveito Lunde 237 344 348 337 348 326 338 340 347 2402
33 Otte Hårstad Rennebu 338 341 345 345 346 341 342 341 342 2402
34 June Emilie Åsenden Vinstra 342 344 346 343 343 342 237 341 2401
35 Helge Norberg Oslo Østre 340 342 342 343 345 343 341 341 344 2400
36 Marianne Stigen Rælingen 339 345 308 344 343 339 344 342 342 2399
37 Aleksander Teisrud Søgne 340 339 338 344 343 340 344 342 345 2398
38 Liv Sollesnes Jondal 342 345 341 345 346 240 333 231 344 2396
39 Eline Lillegård Hjelmen 335 343 341 344 343 338 344 343 2396
40 Ole Arild Aa Hyen 342 335 343 339 344 343 344 340 340 2396
41 Anders Warlo Totland Nes og Bromma 343 339 340 343 340 337 345 341 343 2395
42 Adrian Aasegaard Tynset 342 336 344 341 339 342 341 344 341 2395
43 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal 341 338 335 341 343 339 345 339 346 2394
44 Terje Nisja Sunndal 341 340 340 341 345 343 343 337 341 2394
45 Lars Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) 341 340 344 339 342 342 342 343 340 2394
46 Hege Jødahl Blaker 340 339 341 346 345 337 338 333 343 2392
47 Tommy K. Brandtzæg Mære 336 333 338 348 347 340 343 232 339 2391
48 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum 337 161 222 341 343 342 347 341 339 2390
49 Tora Skiri Rauma 335 333 329 344 340 344 343 344 339 2389
50 Isak Frøysadal Hauge Sunnylven 339 342 339 276 344 340 342 343 337 2389
51 Gaute Grøterud Sigdal 337 339 344 341 341 340 340 342 341 2389
52 Sverre Brovoll Oslo Østre 342 338 342 343 335 342 340 341 337 2388
53 Ivar Fivelstad Sunnylven 337 340 336 340 346 342 339 340 340 2387
54 Tommy Opdalshei Dunderlandsdalen 338 342 334 340 339 337 344 340 344 2387
55 Lars Bugge Frogn og Drøbak 339 342 342 338 341 342 336 342 336 2386
56 Bertel Oddne Mjellem Hyen 339 341 343 339 341 340 338 338 335 2381
57 Steinar Holtan Bøe Sandar og Sandefjord 338 341 337 337 343 335 341 341 338 2379
58 Einar Furuseth Lismarken 344 333 340 339 339 331 343 326 339 2377
59 Kristian Westum Tynset 342 340 337 341 335 334 338 337 341 2376
60 Robert Stornes Nidaros 339 334 339 339 342 327 339 336 341 2375
61 Øyvind Haugen Høland/Bjørkelangen 333 340 341 340 334 338 342 331 338 2373
62 Svein Kåre Furre Leikanger 336 339 338 336 344 340 332 329 338 2371
63 Eskil Grøterud Sigdal 344 338 339 338 336 337 334 330 336 2368
64 Rune Vikøren Farnes 334 336 333 337 341 335 336 330 340 2359
65 Tor-Arne Solbakken Rygge 338 335 337 338 338 333 335 332 338 2359
66 Steinar Rudseter Blaker 330 336 329 339 333 338 342 2347
67 Odd Arne Tangen Høland/Bjørkelangen 336 335 324 328 335 330 337 334 336 2343
68 Lars Næprud Lillehammer 336 231 231 335 329 335 335 333 331 2334
69 Bjørn Einar Andersen Nordre Land 334 331 330 330 336 323 333 327 339 2333
70 Henrik Oppen Oslo Østre 329 332 332 337 236 237 335 325 340 2330
71 Hans Jakob Løkkesmo Budal 335 331 326 335 334 329 332 334 2330
72 Eivind Yttri Leikanger 333 332 334 333 330 330 333 327 331 2326
73 Lars Lillegård Hjelmen 331 333 335 330 334 330 318 327 2320
74 Roy Halseth Malvik 333 324 313 323 330 323 321 328 331 2292
75 Mona Isene Rennebu 340 341 343 238 335 338 344 2279
76 Daniel Matias Mjellem Hyen 324 331 323 323 319 317 323 2260
77 Marianne Jødahl Riste Blaker 335 341 234 337 332 336 235 342 2258
78 Tore Johansen Oslo Østre 235 335 330 332 338 340 234 343 2253
79 Jørn Ole Skiri Rauma 326 339 334 334 326 341 226 2226
80 Britt Nesteby Tynset 230 230 332 331 229 331 334 324 330 2212
81 Morten Støen Randsfjord 334 235 240 342 345 342 337 231 239 2179
82 Trond Erling Andersen Nordre Land 307 301 306 313 312 287 304 307 292 2150
83 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum 346 347 349 344 346 345 2077
84 Hans Kristian Wear Styrvoll 348 345 346 345 346 347 2077
85 Martin N. Voss Stavanger 347 347 346 344 345 344 2073
86 Tore Rødland Klepp 346 345 346 346 345 343 2071
87 Jan Kåre Moland Drangedal 345 345 344 347 343 346 2070
88 Geir Atle Metveit Imenes 343 345 345 345 344 345 2067
89 Jørand Aas Lunde 344 340 345 342 344 346 2061
90 Einar Johansen Time 344 343 340 341 348 341 2057
91 Arild Røyseth Os 345 347 341 343 339 342 2057
92 Roar Kongsjorden Rollag og Veggli 340 339 345 344 344 345 2057
93 Daniel Tveiten Haig Nordstrand 342 341 343 347 344 337 2054
94 Hanne Skarpodde Blaker 339 340 340 344 346 345 2054
95 Erling jr Lien Fikse 346 347 346 340 339 335 2053
96 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje 344 343 342 344 334 346 2053
97 Lars Kristian Solheim Dølemo 341 344 342 346 339 339 2051
98 Ingeborg Rosøy Heim/Hemne 342 349 340 339 340 339 2049
99 Kjetil Skår Hardanger 341 345 332 342 345 344 2049
100 Ola Tore Dokken Nordre Land 340 340 335 345 346 342 2048
101 Giske Bach Ørmen Råde 336 341 341 345 345 340 2048
102 Ludvik André Sagstad Tolaas Nesjestranda & Skaala 340 341 337 344 344 341 2047
103 Arnt Erik Aune Bodø Østre 336 343 342 342 343 341 2047
104 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang 340 339 339 344 344 339 2045
105 Jan Ole Seim Seim 339 340 342 338 344 342 2045
106 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord 342 340 344 339 343 336 2044
107 Henning Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) 335 339 342 339 345 343 2043
108 Kurt Eirik Bekkevold Sørskogbygda 337 340 341 337 345 342 2042
109 Steinar Skoland Lyngdal 339 339 337 342 345 340 2042
110 Regine Langbakk Gjerpen 339 341 339 341 345 337 2042
111 Linn Hege Bakken Østre Gausdal 339 341 343 339 342 338 2042
112 Erlend Overaa Engesetdal/Skodje 321 208 319 324 222 324 218 314 2042
113 Tor Christian Mathisen Bamble 336 339 337 342 344 341 2039
114 Kai-Aleksander Kristiansen Skjelstadmark 338 339 341 344 341 334 2037
115 Klara Taugl Søndre Odalen 345 343 341 338 329 340 2036
116 May Elin Frøyland Lyngdal 343 342 337 336 340 337 2035
117 Helene Storenes Imenes 338 343 340 338 340 334 2033
118 Kenneth Stubstad Mandal 337 337 339 340 341 338 2032
119 Helena Metveit Imenes 338 338 338 339 341 338 2032
120 Anders Haugen Lom og Skjåk 338 338 335 341 337 342 2031
121 Kjetil jr. Igland Imenes 339 335 341 344 330 341 2030
122 Bernt-Olav Tømmermo Notodden 328 343 342 340 338 339 2030
123 Kristian Storenes Imenes 333 342 339 340 338 336 2028
124 Arne Birkeland Haugesund og Sveio 339 339 329 340 343 337 2027
125 Jan Erik Aasheim Bodø Østre 341 338 324 343 339 341 2026
126 Ingar Waag Surnadal 340 340 339 338 329 340 2026
127 Ola Petter Transet Røyken og Hurum 331 339 335 340 338 341 2024
128 Knut Olav Olsen Randsfjord 338 336 334 340 339 337 2024
129 Ole Jørgen Haugen Engesetdal/Skodje 340 341 333 325 341 343 2023
130 Geir-Wiggo Dale Os 340 342 341 336 339 325 2023
131 Eirik Sylte Sem 341 333 340 336 338 335 2023
132 Arne Engevik Stord 335 324 342 339 339 340 2019
133 Dag Andre Hauge Sunnylven 338 341 339 332 340 326 2016
134 Helge Roar Åndal Malmefjorden 339 334 330 340 334 338 2015
135 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv 331 337 335 336 337 339 2015
136 Karina Stette Engesetdal/Skodje 328 337 343 337 333 336 2014
137 Ane Bjerkaas Nisja Sunndal 337 334 331 338 337 337 2014
138 Tommy Valstrand Sandstad 336 339 337 334 334 333 2013
139 Tore Egil Halse Trondhjems 327 338 329 341 340 337 2012
140 Hanne Güssow Thoresen Ringerike 335 331 336 338 339 330 2009
141 Kristi Skår Hardanger 333 338 336 336 329 337 2009
142 Ben Magne Stokland Løiten 336 332 339 333 336 332 2008
143 Silje Metveit Imenes 333 329 328 335 341 339 2005
144 Kjell Oddvar Frøysa Sunnylven 329 335 343 333 334 330 2004
145 Arnt Bruseth Mælum 334 337 335 336 326 335 2003
146 Morten Velo Ringerike 334 329 332 329 338 337 1999
147 Espen Stubstad Mandal 336 337 329 331 324 332 1989
148 Nils Johan Johansen Nesna 329 332 331 332 330 333 1987
149 Hanne Waag Surnadal 319 330 331 331 334 329 1974
150 Roger Nilsen Tynset 345 343 343 347 242 345 1965
151 Anita Jære Rennebu 341 348 344 237 346 341 1957
152 Nils Thomas Valand Aurland 340 339 344 344 240 344 1951
153 Sveinung Søyland Moen Trondhjems 332 312 327 328 323 323 1945
154 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen 338 234 342 344 339 343 1940
155 Ingrid Finnestad Løiten 229 339 338 337 334 338 1915
156 Vidar Isaksen Alta 322 312 309 321 324 321 1909
157 Lars Andreas Nystad Bodø Østre 227 336 340 335 329 333 1900
158 Kirsten Sørli Søgne 333 231 327 335 337 333 1896
159 Elin Mikkelsplass Oslo Østre 310 336 226 338 337 339 1886
160 Einar Tunheim 325 335 199 329 339 337 1864
161 Anders Gammelsæter Kvisvik Aureosen 320 336 214 336 330 325 1861
162 Per Marius Nystuen Bjoneroa 340 237 343 346 239 334 1839
163 Gisle Isene Førde 335 335 333 231 230 328 1792
164 Rune Kokås Brandtzæg Mære 231 323 329 337 229 335 1784
165 Vidar Auve Hallingskarvet 239 336 239 234 341 342 1731
166 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil 339 343 345 343 342 1712
167 Øyvind Solbrekken Flatla Blaker 342 341 344 341 343 1711
168 Jorun Snekvik Surnadal 346 340 344 344 336 1710
169 Runar Tobiassen Bodø Østre 343 342 341 342 340 1708
170 Tore Veie Rissa 342 339 338 343 345 1707
171 Jan-Eivind Skjæret Trysil 342 344 340 338 341 1705
172 Vidar Offigstad Løiten 339 343 345 339 337 1703
173 Ingvill Tobiassen Bodø Østre 340 334 339 340 343 1696
174 Thomas Bakøy Sunde Rissa 336 340 338 337 344 1695
175 Anton Rudland Ringebu og Fåvang 338 337 343 339 337 1694
176 Marianne Berger Oslo Østre 335 338 338 340 339 1690
177 May-Britt Radford Eidskog 335 328 232 227 231 335 1688
178 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen 340 340 328 340 336 1684
179 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) 331 341 337 338 335 1682
180 Benedicte Guttorm Karasjok 339 336 330 338 338 1681
181 Martin By Dyrendahl Rissa 340 335 328 333 342 1678
182 Kåre Grønning Reinsfjell 332 337 336 339 333 1677
183 Frode Kristensen Herdla 336 339 339 328 333 1675
184 Lars Aleksander Haugan Alta 331 335 332 338 336 1672
185 Lars Klemet Strand Høland/Bjørkelangen 327 331 331 335 341 1665
186 Ole Brukstuen Lismarken 333 331 337 332 331 1664
187 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk 243 346 345 242 245 242 1663
188 Håkon Brevik Kristiansund 328 336 341 326 332 1663
189 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang 324 330 336 328 338 1656
190 Gunstein Lauvrak Nordstrand 341 335 328 334 308 1646
191 Hege Haugeplass Aurland 316 329 325 324 324 1618
192 Vidar Nottveit Seim 231 342 340 345 337 1595
193 Bjørner Kolrud Østre Gausdal 339 341 329 338 236 1583
194 Jan Dalene Kristiansand og Omegn 316 318 318 308 320 1580
195 Kjell Bøe Bjørgum Aurland 311 318 317 317 300 1563
196 Ken Roger Stø Vinstra 227 323 328 332 330 1540
197 Anton Jenssen Mosvik 336 233 236 342 338 1485
198 Vidar Gaarder Rollag og Veggli 332 230 333 337 226 1458
199 Hannah Johansen Time 91 341 338 340 338 1448
200 Katrine Aannestad Lund Jondalen 344 347 348 346 1385
201 Hans Framstad Skaare Tingelstad 340 343 346 344 1373
202 Jenny Tovseth Vatne Nordstrand 336 338 347 344 1365
203 Tor Jarle Nystuen Nøtterø 342 341 340 339 1362
204 Erlend Solberg Seilen Åsane/Hordvik 340 343 338 338 1359
205 Audun Fiskum Harran 341 339 341 336 1357
206 Arild Brodahl Hallingskarvet 337 331 340 339 1347
207 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven 340 333 340 332 1345
208 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand 336 338 334 332 1340
209 Tonje Engevik Stord 339 332 329 338 1338
210 Martin Strypet Alvdal 336 337 332 332 1337
211 Sofia Fallås Åsnes 333 336 326 338 1333
212 Bjørn Egil Hansen Nøtterø 336 330 336 330 1332
213 Fredrik Jensen Løiten 341 331 329 330 1331
214 Pål Kristian Kværneng Løiten 334 325 332 334 1325
215 Jostein Nerødegård Etnedal 322 317 325 320 1284
216 Marius Malme Fåberg 311 306 335 329 1281
217 Arnhild Eiken Leikanger 331 239 340 336 1246
218 Erlend Aas Mostadmark 327 334 340 229 1230
219 Henrik Embretsen Åsnes 325 225 337 339 1226
220 Jørn Strypet Alvdal 335 320 332 239 1226
221 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio 347 344 346 1037
222 Endre Hagelund Nidaros 346 343 347 1036
223 Guro Øie Bævre Bæverdalen 342 347 346 1035
224 Atalie Pedersen Vaagakallen 343 344 346 1033
224 Karen Snekvik Surnadal 344 346 343 1033
226 Lise Margrethe Skivenesvåg Åsane/Hordvik 346 339 346 1031
227 Reidun Kristin Knapstad Florø 342 345 343 1030
228 Ole Kristian Austad Tørdal 344 339 344 1027
229 Erik Vik Strandvik 340 343 344 1027
230 Linn Christine Vatland Time 341 344 342 1027
230 Maren Galguften Lunsæter Lånke 341 344 342 1027
232 Bjarne Sollesnes Jondal 343 343 340 1026
233 Jenny Stene Haga 348 335 342 1025
234 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen 339 342 344 1025
235 Johanna Reksten Nordbygda og Rand 339 343 343 1025
236 Anders Kolrud Østre Gausdal 339 341 344 1024
237 Torgeir Pleym Iversen Haugesund og Sveio 341 343 340 1024
238 Sigve Vikesland Aurland 337 345 339 1021
239 Lars Emil Haugen Stordalen 340 335 345 1020
240 Idar Wergeland Lindås 345 337 338 1020
241 Peder Bakken Singsås 341 337 342 1020
242 Frode Kloster Stavanger 345 338 336 1019
243 Odd Tyrhaug Smøla 339 344 336 1019
244 John Olav Solaas Trondenes 337 344 338 1019
245 Kjell Arild Kleivkås Kristiansand og Omegn 342 338 339 1019
246 Lise Grønhovd Sigdal 341 337 341 1019
247 Paal Johansen Byneset 340 335 343 1018
247 Dina Marki Morttjernet Høland/Bjørkelangen 335 343 340 1018
249 Jenny R. Lund Blaker 336 339 343 1018
249 Stine Cecilie Bjerklund Holla 336 343 339 1018
251 Odd Sverre Håkenstad Lesja 335 342 341 1018
252 Bengt Bratland Nermark Trondenes 341 341 336 1018
253 Andreas Hansen Kvinnherad 338 341 339 1018
254 Kari Sofie Brøndbo Fiskum Harran 340 338 340 1018
254 Ingeborg Lundby Løiten 340 340 338 1018
254 Odd Arild Stava Karmøy 338 340 340 1018
257 Kjell Arne Fjærli Bæverdalen 340 343 333 1016
258 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta 338 340 338 1016
259 Ragnhild Haugen Stordalen 335 338 342 1015
259 Bjørn Roar Hagavold Stjernen 338 342 335 1015
261 Jan Roger Hoff Viksdalen 337 339 339 1015
262 Andreas Lunde Nittedal 231 332 221 231 1015
263 Anders Walde Mikkelson Stord 342 334 338 1014
264 Heidi Hansen Sørkedalen 341 337 336 1014
265 John Borge Åsane/Hordvik 335 339 340 1014
266 Ragnhild Lien Fikse 336 340 338 1014
267 Ole-Thomas Groseth Ådal 339 336 339 1014
268 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog 342 337 334 1013
269 Karoline Hansen Ørskog 334 341 338 1013
270 Magne Gamst Målselv 336 341 336 1013
271 Line Merete Juva Drangedal 335 343 334 1012
272 Anita Lystad Hovdebygda og Ørsta 337 335 340 1012
273 Ragnhild Lien Løiten 339 335 338 1012
274 Marte Eline Havre Åsane/Hordvik 342 332 337 1011
275 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn 341 337 333 1011
276 Aleksander Instanes Markussen Ramsund 337 340 334 1011
277 Sivert Krangnes Ådal 338 335 338 1011
278 Åsne Skår Hardanger 338 337 336 1011
279 Tore Fulsaas Rollag og Veggli 332 340 338 1010
280 Chris-Andrè B. Fauske Hardanger 336 336 338 1010
281 Kristin Nerødegård Myrstuen Rælingen 337 331 341 1009
282 Andre Raaen Skjelstadmark 332 340 337 1009
283 Leif Sindre Modalsli Kongevold Flikka 337 333 339 1009
284 Christopher Haddal Flikka 334 338 337 1009
285 Jarle Tvinnereim Kristiansand og Omegn 336 337 336 1009
286 Asle Raade Tingelstad 317 231 227 233 1008
287 Bernt Krone Sokndal 339 332 336 1007
288 Ingrid Øyan Singsås 335 342 329 1006
289 Ståle S. Reinsborg Selbu 335 331 340 1006
290 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre 338 335 333 1006
290 Runar Driveklepp Volda 335 338 333 1006
292 Rune Raknerud Trøgstad 337 329 339 1005
293 Trond Saksvik Haugesund og Sveio 332 334 339 1005
294 Sander Årskog Vikhagen Jondalen 329 338 338 1005
295 Sanna Bye Ystgaard Mære 338 330 337 1005
296 Reidar Ågedal Grindølen 328 342 334 1004
297 Arve Sevland Karmøy 338 335 331 1004
298 Amund Iversen Hobøl 333 335 336 1004
298 Torinn Håkstad Lakselvdal 335 336 333 1004
300 Jørgen Skivenesvåg Åsane/Hordvik 335 329 339 1003
301 Elin Mikkelsplass Nes og Bromma 337 334 332 1003
301 Lill Kristin Skuggerud Rollag og Veggli 337 334 332 1003
303 Hans Kristian Dokken Nordre Land 335 332 336 1003
304 Håkon Gammelsæter Tolaas Nesjestranda & Skaala 333 334 336 1003
304 Joakim Grimestad Krone Flikka 336 334 333 1003
306 Svenn Harald Hovd Namdalseid og Lyngen 333 330 339 1002
307 Nils Kristian Johansen Nesna 338 326 338 1002
308 Ida Marie Lillekvelland Nordstrand 332 338 332 1002
309 Tore Nedland Haugesund og Sveio 338 335 328 1001
310 Monica Saxebøl Frogn og Drøbak 335 334 332 1001
311 Viktoria Instanes Markussen Ramsund 335 333 333 1001
312 Asbjørn Sevland Karmøy 333 334 334 1001
312 Gabriel Skjulhaug Yttri Leikanger 333 334 334 1001
314 Sverre Saxebøl Frogn og Drøbak 339 330 331 1000
315 Jakob Dalene Lien Kristiansand og Omegn 340 324 335 999
316 Sofie Evensen Os 329 339 331 999
317 Martin Saxebøl Frogn og Drøbak 333 338 327 998
318 Hedda Lohne Tveit Tørdal 335 326 337 998
319 Frøydis Indergård Reinsfjell 332 329 336 997
320 Elias Furunes Drangedal 330 334 333 997
321 Kristi Haug Transet Røyken og Hurum 334 330 332 996
322 Marie Asbjørnsen Stavanger 337 331 327 995
323 Sebastian Langbakk Gjerpen 334 331 330 995
324 Ståle Villumstad Spydeberg 314 341 339 994
325 Jonas Sveum Nordre Land 335 325 334 994
326 Einar Spillum Bodø Østre 332 328 334 994
327 Karl-Henrik Lund Brinch Byneset 331 328 334 993
328 Atle Bakken Siljan 329 332 331 992
329 Kirsten Aaslund Frogn og Drøbak 337 333 321 991
330 Edgar Bjorøy Sartor 329 333 328 990
331 Vegard Saxebøl Frogn og Drøbak 329 336 324 989
331 Rune Jørgensen Beiarn 324 336 329 989
333 Nils Holme Hyen 335 331 323 989
334 Jarle Larsen Klepp 329 328 331 988
335 Espen Hovland Lunde 330 329 329 988
336 Marius Granberg Fet 332 330 323 985
337 Rasmus Lillekvelland Nordstrand 338 319 327 984
338 Terje Hus Kvinnherad 334 325 325 984
339 Geir Olav Alu Brøto Nes og Bromma 333 324 326 983
340 Jan Høiby Hommelvik 332 332 318 982
341 Torbjørn Landro Sartor 328 326 328 982
342 Anders Bryhn Røyken og Hurum 328 315 337 980
343 Morten Magne Helland Stord 324 325 330 979
344 Jenny Aardalen Ullensaker 329 326 324 979
345 Vegard Sveen Nordhagen Elverum 326 325 327 978
346 Tor Olav Gravrok Målselv 332 317 328 977
347 Edla Fiskum Harran 335 304 335 974
348 Sven Haugen-Thoresen Ringerike 325 322 320 967
349 Stig Aase Hardanger 330 317 318 965
350 Silje Hammervold Eidsvåg og Eidsøra 315 328 320 963
351 Per Einar Lunde Nittedal 217 309 208 224 958
352 Ole Gustav Huser Blaker 310 324 319 953
353 Tor Jostein Jenssen Bardu 317 317 319 953
354 Bjørnar C. S. Galby Frogn og Drøbak 307 320 325 952
355 Paul Otto Vatne Nordstrand 328 309 314 951
356 Roy Wollvik Stavanger 310 321 318 949
357 Tor Magne Svendli Øvre Målselv 315 316 315 946
358 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk 313 308 316 937
359 Trond Bergan Jondalen 345 343 242 930
360 Siv Svartisdal Røvassdalen 228 132 334 235 929
361 Ann Kristin Årskog Vikhagen Jondalen 342 344 238 924
362 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten 342 342 238 922
363 Helge Anshushaug Soknedal 341 238 338 917
364 Terje Svarteberg Hallingskarvet 339 337 232 908
365 Jan Helge Furre Leikanger 309 299 299 907
366 Anders Skaarud Nordstrand 336 234 336 906
367 Hilmar Johansen Nesna 335 230 333 898
368 Øystein Matre Fikse 338 328 229 895
369 Signe Eggestøl Husby Sunndal 232 326 337 895
370 Andreas Finnestad Lund Søgne 336 335 220 891
371 Roar Hauge Mælum 229 328 334 891
372 Tuva Hugås Sulitjelma 333 226 332 891
373 Svend Svendli Storsteinnes 228 333 330 891
374 Milda Haugen Røros 342 333 210 885
375 Eline Westum Tynset 326 330 228 884
376 Tor Erik Halsteinslid Haugen 320 210 322 852
377 Sander Eide Aase Hardanger 308 323 216 847
378 Erik Hugås Sulitjelma 214 308 316 838
379 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra 343 340 139 822
380 Magnus Kjelaas Mære 236 339 234 809
381 Bjørn Enerud Sande 229 328 239 796
382 Frode Finstad Røros 321 223 233 777
383 Arne Erik Nilsen Raumnes 334 324 94 752
384 Tom Nyhaven Søgne 331 329 84 744
385 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen 339 336 49 724
386 Roger Størseth Lånke 346 346 692
387 Elisabeth Skudalsnes Åsane/Hordvik 347 342 689
388 Andreas Seilen Åsane/Hordvik 346 340 686
389 Andreas Vigemyr Heddeland og Breland 341 344 685
390 Even Gultvedt Aas 342 343 685
391 Trine Lise Haugan Mostadmark 343 341 684
392 Adrian Herland Rollag Hedrum 338 345 683
393 Anita Bjørkedal Sartor 343 340 683
394 Nora Midtgard Jondalen 342 341 683
395 Inge Hvitås Kjølsdalen 343 339 682
396 Bjørnar Wikane Jondal 342 340 682
397 Trine Flotve Hardanger 344 336 680
398 Kaja Helene Remmen Nesna 337 343 680
399 Jakob Nørbech Aspøy og Straumsnes 339 341 680
399 Herman Baklid Jondalen 341 339 680
401 Nathalie J. Losvar Alta 340 340 680
402 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll 342 337 679
402 Jon Terje Hauger Stord 342 337 679
402 Kjell Oddbjørn Stensæter Gol og Ødegården 342 337 679
402 Harald Brekke Hardanger 342 337 679
406 Sindre Grønås Riflen/Skoger 339 340 679
406 Åshild Rosnes Herdla 339 340 679
408 Gudbrand Mo Lom og Skjåk 335 343 678
409 Runar A. Sørensen Spydeberg 342 336 678
410 Hans Solbrekken Ruud Etnedal 334 341 675
410 Aleksander Trøa Olsen Skjelstadmark 334 341 675
412 Einar Brandskognes Trondenes 339 336 675
413 Bendik Stokland Løiten 344 330 674
414 Anne Marie Rosnes Herdla 333 340 673
415 Ove Steinkjellå Karmøy 338 335 673
416 Heine Nes Stord 336 337 673
416 Markus Nyhammer Haugen Seim 337 336 673
418 Øyvind Bekken Narjord 337 335 672
419 Håkon Rognstad Time 334 337 671
420 Jan Øivind Svardal Fana 344 326 670
421 Roger Hals Kristiansund 328 342 670
422 Per Tore Taklo Hundeide 336 334 670
422 Ida Kristiansen Gildeskål 336 334 670
424 Knut Sigurd Totland Nes og Bromma 335 335 670
425 Jøran Nordhuus Brønnøysund 334 335 669
426 Lennarth Olsen Kristiansand og Omegn 338 330 668
427 Jon Olav Bjørke Hardanger 331 337 668
428 Odd Arne Samdal Nittedal 331 335 666
429 Hans Petter Aas-Hveem Rygge 335 330 665
430 Sondre Hansen Heim/Hemne 334 331 665
431 Lars Myrset Eidsvåg og Eidsøra 337 327 664
432 Erlend Rustad Kråkstad og Ski 335 329 664
433 Marit Hefte Hallingskarvet 329 334 663
434 Daniel Kittilsen Lunde 339 323 662
435 Arild Einar Steinsnes Haugesund og Sveio 325 337 662
436 Gyda Veie Rissa 333 329 662
437 Terje Kvestad Kongsberg 222 216 223 661
438 Linda Herland Hedrum 326 333 659
439 Nathalie Haugen Rakvåg 326 331 657
440 Martin Aadland Vad Stord 327 328 655
441 Kjell Ivar Kristiansen Lunner 323 331 654
442 Ole Kristian Winterstø Stavanger 327 327 654
443 Arvid Tufta Kvinnherad 328 325 653
444 Øyvind Taugl Søndre Odalen 328 324 652
445 Vegard Skamfer Rennebu 325 327 652
445 Andrea Kirkevold Hardanger 325 327 652
447 David Heidtmann Nora 330 321 651
448 Elisabeth Aadland Vaagsbø Fana 320 328 648
449 Dag-Kjetil Selsvik Jondal 325 323 648
450 Maren Husås Søndre Odalen 325 321 646
451 Kristoffer Grette Rollag og Veggli 323 323 646
452 Espen Elias Vigemyr Heddeland og Breland 325 319 644
453 Kirsten Elin Bergsvik Finnøy 321 322 643
454 Janne Tormodset Viksdalen 319 323 642
455 Sverre Waage Selheim Nidaros 328 312 640
456 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal 320 317 637
457 Ingvald Førde Ekra Imenes 321 315 636
458 Odd Frank Olsen Kristiansand og Omegn 321 294 615
459 Troy Blegeberg Skibrek Jondalen 297 308 605
460 John Olav Ågotnes Namdalseid og Lyngen 241 345 586
461 Thomas R. Kristiansen Lunner 236 341 577
462 Oda Flikkerud Nord-Odal 237 340 577
463 Rune Fekjan Jondalen 235 340 575
464 Bjarte Langenes Åsane/Hordvik 344 229 573
465 Irja Jødahl Blaker 230 336 566
466 Jon Arne Olsen Nesna 232 110 219 561
467 Bjørn Arve Hansen Heim/Hemne 332 225 557
468 Gunnar Bråten Alvdal 229 328 557
469 Roar Aune Øvre Surnadal 227 328 555
470 Oddbjørn Duaas Heim/Hemne 326 225 551
471 Per Christian Berg Kråkstad og Ski 221 327 548
472 Harald Kvåle Jondal 341 196 537
473 Sven Erik Rustad Kråkstad og Ski 326 208 534
474 Britt Helen Holtan Orkland Ytre 238 238 476
475 Jostein Holm Eidsvoll Verk 235 230 465
476 Per Stubberud Askim 234 228 462
477 Marianne Borgen Holla 228 228 456
478 Ragnhild Maurstad Karasjok 224 231 455
479 Torkil Hopmark Smøla 168 55 229 452
480 Tormod Oldertrøen Tynset 223 226 449
481 Ann Iren Rønningsgrind Budal 223 204 427
482 Knut D Y Åkre Folgefonn 344 344
482 Erling Waag Surnadal 344 344
482 Matheas Amb Lismarken 344 344
485 Elisabeth Steinfeld Leganger Holsen 343 343
486 Per Johan Brekke Bjordal/Søreide 342 342
486 Ingeborg Aune Jørgensen Nidaros 342 342
486 Esten Skårild Heim/Hemne 342 342
486 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler 342 342
490 Håvard Sørheim Stord 341 341
490 Roar Saksvik Orkla 341 341
492 Maria Krohn Klepp 340 340
492 Runar Finvåg Bodø Østre 340 340
492 Sindre Jule Overhalla 340 340
492 Sander Nesbø Sælensminde Bergen 340 340
496 Anders Hundseid Fikse 339 339
496 Mikkel Voll Stokkli Rennebu 339 339
496 Tony Rubbås Jacobsen Målselv 339 339
499 Kjell Strand Hovland Klepp 338 338
499 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll 338 338
499 Ivar Waag Surnadal 338 338
499 Baste Sudmann Time 338 338
499 Ole-Anders Hagen Målselv 338 338
499 Audun Risvik Overhalla 338 338
499 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 338 338
506 Asbjørn Lunsæter Lonås 337 337
506 Frank Odden Løiten 337 337
506 Kjell Aarskog Blaker 337 337
509 Odd Arne Langedal Førde 336 336
509 Bjørnar Holsetstuen Opdal og Midtbygden 336 336
509 Njål Stian Børdal Åsane/Hordvik 336 336
509 Helene Johansen Vikøren Farnes 336 336
509 Eva Karin Tilset Opdal og Midtbygden 336 336
514 Oda Andreassen Berg Sørskogbygda 335 335
514 Stian Valand Hardanger 335 335
516 Olav Noralf Stensås Soknedal 334 334
516 Ketil Gundersen Nittedal 334 334
516 Sigmund Våge Vareld 334 334
516 Even Måge Hatlestrand og Ølve 334 334
516 Kjell Eidal Nes og Bromma 334 334
521 Jonny Innvær Bremnes 333 333
521 Tom Kr. Noodt Nidaros 333 333
521 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad 333 333
521 Stian Halland Rennebu 333 333
525 Eirik Blindheim Seim 332 332
525 Jørund Oskar Ertsås Mære 332 332
525 Bjørn Erik Hagen Klepp 332 332
525 Vetle Mæle Skår Time 332 332
529 Bjørn Willand Tyristrand 331 331
529 Jørn Hansson Løiten 331 331
529 Geir Lunde Klepp 331 331
529 Torill Lystad Hovdebygda og Ørsta 331 331
533 Hilde Kjøsnes Thoresen Hommelvik 330 330
533 Frode Standal Kleive 330 330
533 Erland Ødegård Tingelstad 330 330
533 Heine Kongsjorden Rollag og Veggli 330 330
537 Åmund Kolltveit Hardanger 329 329
537 Hanna Hunstad Sigdal 329 329
539 Heidi Baar Lonås 328 328
539 Øystein Færøvik Dale (Sunnfjord) 328 328
539 Odd Morten Skogly Lindås 328 328
539 Torkel Strøm Eidskog 328 328
539 Jan Hanasand Løveid 328 328
544 Lars Guldbrandsen Eidskog 327 327
544 Bernt Noodt Nidaros 327 327
546 Bjørn Petter Leite Stavanger 326 326
546 Anders Nydal Holsen 326 326
548 Arild Valand Mandal 325 325
548 Marius Tuveng Dalsbygda 325 325
550 Paul Magnar Haakenstad Lesja 324 324
550 Ola Kongsjorden Rollag og Veggli 324 324
550 Vegar Bakken Moltustranda og Larsnes 324 324
550 Roy Vidar Svensli Aureosen 324 324
554 Aleksander Bråten Hardanger 323 323
555 Kenneth Rakkestad Vennesla 320 320
556 Endre Eikestad Tysse 318 318
557 Per Iver Mælen Lonås 317 317
558 Othilie Lunsæter Lonås 314 314
559 Tor Kristian Lavik Åsane/Hordvik 310 310
560 Per Olav Tangen Tingelstad 286 286
561 Nils Tormod Mælen Lonås 258 258
562 Hilde Jægersborg Åsheim 240 240
563 Sigbjørn Lunner Blaker 238 238
563 Ole Erik Thoresen Hommelvik 238 238
563 Simen Dæhlen Gjøvik og Brusveen 238 238
566 Espen Grina Tingelstad 236 236
567 Martin Bergan Styrvoll 235 235
567 Erik Nyseter Opdal og Midtbygden 235 235
569 Morten Grønvold Åsheim 234 234
570 Per Erik Oldertrøen Tynset 233 233
571 Geir Kongsjorden Rollag og Veggli 232 232
572 Eric Skinner Styrvoll 228 228
573 Morten Lunde Klepp 224 224
574 Vemund Lunsæter Lonås 223 223
575 Tore Hoff Gjøvik og Brusveen 222 222
576 Åsmund Gorset Opdal og Midtbygden 221 221
577 Torstein Dynna Tingelstad 220 220
578 Terje Buseth Singsås 218 218
579 Magnar E. Dørum Opdal og Midtbygden 214 214
580 Arne Helgetun Opdal og Midtbygden 212 212
580 Ove Røyrvik Hardanger 212 212
582 Lars-Egil Østli Tangen 211 211
583 Steinar Eikemo Fana 189 189