1
|
Vidar Auve
|
5
|
Hallingskarvet
|
24/12
|
36/08
|
36/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
24/12 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/08 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/08 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Anders Warlo Totland
|
5
|
Nes og Bromma
|
23/12
|
35/10
|
35/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
23/12 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/10 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/10 |
pl.: 2 |
premie: |
|
3
|
Gunnar Halbjørhus
|
5
|
Hemsedal
|
23/14
|
34/05
|
34/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
23/14 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/05 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/05 |
pl.: 3 |
premie: |
|
4
|
Lars Inge Veslegard
|
4
|
Hallingskarvet
|
21/07
|
33/10
|
33/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
21/07 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/10 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/10 |
pl.: 1 |
premie: |
|
5
|
Gunhild Stake
|
V55
|
Gol og Ødegården
|
21/09
|
32/06
|
32/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
21/09 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/06 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/06 |
pl.: 1 |
premie: |
|
5
|
Bjørn Lieng
|
5
|
Hallingskarvet
|
20/07
|
32/06
|
32/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
20/07 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/06 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/06 |
pl.: 4 |
premie: |
|
7
|
Even Warlo Totland
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Nes og Bromma
|
18/14
|
30/08
|
30/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
18/14 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/08 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/08 |
pl.: 1 |
premie: |
|
8
|
Knut Olav Rauk
|
V55
|
Nes og Bromma
|
19/05
|
30/07
|
30/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
19/05 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/07 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/07 |
pl.: 2 |
premie: |
|
9
|
Kjell Svarteberg
|
V55
|
Hallingskarvet
|
20/16
|
30/06
|
30/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
20/16 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/06 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/06 |
pl.: 3 |
premie: |
|
10
|
Ole-Jonny Jorde
|
V55
|
Torpo
|
21/10
|
30/02
|
30/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
21/10 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/02 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/02 |
pl.: 4 |
premie: |
|
11
|
Knut Sigurd Totland
|
4
|
Nes og Bromma
|
18/05
|
29/06
|
29/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
18/05 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/06 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/06 |
pl.: 2 |
premie: |
|
12
|
Elin Grøndalen
|
3
|
Hemsedal
|
18/06
|
28/04
|
28/04
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
18/06 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/04 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/04 |
pl.: 1 |
premie: |
|
13
|
Kjell Eidal
|
4
|
Nes og Bromma
|
13/03
|
25/08
|
25/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
13/03 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/08 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/08 |
pl.: 3 |
premie: |
|
14
|
Paul-Arne Overvoll
|
V55
|
Hallingskarvet
|
15/02
|
25/03
|
25/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
15/02 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/03 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/03 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
Anne Guri Hodnungseth
|
3
|
Gol og Ødegården
|
13/08
|
13/08
|
13/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
13/08 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
13/08 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
13/08 |
pl.: 2 |
premie: |
|