Du er her
Resultater for NNM 2023 Felt
Tilbake til oversikten
Arrangør: Alta Skytterlag Dato: 26 - torsdag 29. juni 2023
- Antall deltakere: 352
(Klasse 5=20, Klasse 4=38, Klasse 3=19, Klasse 2=37, Klasse 1=13, V55=27, V65=32, V73=30, Eldre Junior 18-19 år=9, Junior 16-17 år=13, Eldre rekrutt 14-15 år=23, Rekrutt 11-13 år=18, Nybegynner ung=13, HK416=36, Kikkertklassen=10, Nybegynner voksen=14)
- Sum premieinnskudd:
- Antall skytterlag: 58
5
|
Arnulf Losvar
|
V55
|
Alta
|
29/16
(1)
|
41/03
(1)
|
41/03
(1)
|
Veteranmedalje gylt
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
Veteranmedalje gylt |
Sum innledende + finale |
41/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/03 |
pl.: 1 |
premie: |
|
20
|
Arild Hjertås
|
V55
|
Dunderlandsdalen
|
28/13
(2)
|
39/03
(2)
|
39/03
(2)
|
Veteranmedalje sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
Veteranmedalje sølv |
Sum innledende + finale |
39/03 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/03 |
pl.: 2 |
premie: |
|
34
|
Helene Enoksen
|
V55
|
Sortland
|
28/12
(3)
|
36/04
(7)
|
36/04
(7)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
34 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/04 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/04 |
pl.: 7 |
premie: |
|
29
|
John Helge Steinnes
|
V55
|
Storfjord
|
27/14
(4)
|
37/05
(5)
|
37/05
(5)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
27/14 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/05 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/05 |
pl.: 5 |
premie: |
|
29
|
Paul Inge Turi
|
V55
|
Karasjok
|
27/12
(5)
|
37/05
(5)
|
37/05
(5)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
27/12 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/05 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/05 |
pl.: 5 |
premie: |
|
25
|
Stein Hugo Berntsen
|
V55
|
Målselv
|
27/11
(6)
|
38/03
(3)
|
38/03
(3)
|
Veteranmedalje sølv
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
27/11 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
Veteranmedalje sølv |
Sum innledende + finale |
38/03 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/03 |
pl.: 3 |
premie: |
|
27
|
Åsgeir Lingrasmo
|
V55
|
Lakselvdal
|
26/15
(7)
|
37/10
(4)
|
37/10
(4)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
26/15 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/10 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/10 |
pl.: 4 |
premie: |
|
47
|
Gunnar Kjellmo
|
V55
|
Tana
|
26/12
(8)
|
32/02
(8)
|
32/02
(8)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
47 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/02 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/02 |
pl.: 8 |
premie: |
|
49
|
Stein Gjøran Larsen
|
V55
|
Kvænangen
|
26/09
(9)
|
26/00
(9)
|
26/00
(9)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
49 |
Innledende |
26/09 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/00 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/00 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
Kjell Nyrud
|
V55
|
Øvre Målselv
|
25/09
(10)
|
25/09
|
25/09
(10)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/09 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/09 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/09 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
Inge Korsmo
|
V55
|
Bodø Østre
|
25/09
(11)
|
25/09
|
25/09
(11)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/09 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/09 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/09 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
Magnus Lund
|
V55
|
Bodø Østre
|
24/09
(12)
|
24/09
|
24/09
(12)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/09 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/09 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/09 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
Torfinn Govasli
|
V55
|
Øvre Velfjord
|
24/08
(13)
|
24/08
|
24/08
(13)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/08 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/08 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/08 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
Terje Mellem
|
V55
|
Bjerkvik
|
23/14
(14)
|
23/14
|
23/14
(14)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/14 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/14 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/14 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
Gunnar Olsen
|
V55
|
Tretinddalen
|
23/10
(15)
|
23/10
|
23/10
(15)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/10 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/10 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
Are Mareno Skar
|
V55
|
Mosjøen
|
23/10
(16)
|
23/10
|
23/10
(16)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/10 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/10 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
Tom Karlsen
|
V55
|
Røvassdalen
|
22/10
(17)
|
22/10
|
22/10
(17)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/10 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/10 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
Bård Pedersen
|
V55
|
Bodø Østre
|
22/06
(18)
|
22/06
|
22/06
(18)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/06 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/06 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/06 |
pl.: 18 |
premie: |
|
|
Herdis Berntsen
|
V55
|
Målselv
|
21/08
(19)
|
21/08
|
21/08
(19)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/08 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/08 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/08 |
pl.: 19 |
premie: |
|
|
Birger Nyheim
|
V55
|
Nedre Målselv
|
21/02
(20)
|
21/02
|
21/02
(20)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/02 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/02 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/02 |
pl.: 20 |
premie: |
|
|
Sigbjørn Henriksen
|
V55
|
Øvre Målselv
|
20/08
(21)
|
20/08
|
20/08
(21)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/08 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
20/08 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/08 |
pl.: 21 |
premie: |
|
|
Kurt-Arne Rabben
|
V55
|
Bø (Vesterålen)
|
20/07
(22)
|
20/07
|
20/07
(22)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/07 |
pl.: 22 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
20/07 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/07 |
pl.: 22 |
premie: |
|
|
Stig Malin
|
V55
|
Tana
|
20/04
(23)
|
20/04
|
20/04
(23)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/04 |
pl.: 23 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
20/04 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/04 |
pl.: 23 |
premie: |
|
|
Leiv-Ivar Berglund
|
V55
|
Målselv
|
17/06
(24)
|
17/06
|
17/06
(24)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
17/06 |
pl.: 24 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
17/06 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/06 |
pl.: 24 |
premie: |
|
|
Berit Pauline Pedersen
|
V55
|
Bodø Østre
|
17/02
(25)
|
17/02
|
17/02
(25)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
17/02 |
pl.: 25 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
17/02 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/02 |
pl.: 25 |
premie: |
|
|
Inger Johanne Haabet
|
V55
|
Bodø Østre
|
16/04
(26)
|
16/04
|
16/04
(26)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
16/04 |
pl.: 26 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
16/04 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
16/04 |
pl.: 26 |
premie: |
|
|
Bengt Johnsen
|
V55
|
Målselv
|
14/03
(27)
|
14/03
|
14/03
(27)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
14/03 |
pl.: 27 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
14/03 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
14/03 |
pl.: 27 |
premie: |
|