Du er her
Resultater for Fløyterstevnet Felt
Tilbake til oversikten
Arrangør: Nordre Land Skytterlag Dato: 19 - søndag 23. juli 2023
- Antall deltakere: 251
(Klasse 5=51, Klasse 4=29, Klasse 3=10, Klasse 2=23, Klasse 1=4, V55=26, V65=12, V73=15, Eldre Junior 18-19 år=10, Junior 16-17 år=16, Eldre rekrutt 14-15 år=22, Rekrutt 11-13 år=15, Nybegynner ung=7, HK416=3, Kikkertklassen=4, Nybegynner voksen=4)
- Sum premieinnskudd: 18325 kr.
- Antall skytterlag: 94
1
|
Knut Martin Bach Ørmen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Råde
|
29/14
(3)
|
41/25
(1)
|
41/25
(1)
|
|
150
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 3 |
premie: 150 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/25 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/25 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Sverre Hårstad
|
Rekrutt 11-13 år
|
Rennebu
|
29/18
(2)
|
41/25
(2)
|
41/25
(2)
|
|
200
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 2 |
premie: 200 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/25 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/25 |
pl.: 2 |
premie: |
|
3
|
Julie Snuggerud Haugom
|
Rekrutt 11-13 år
|
Søndre Land
|
29/10
(5)
|
41/18
(3)
|
41/18
(3)
|
|
50
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
29/10 |
pl.: 5 |
premie: 50 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/18 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/18 |
pl.: 3 |
premie: |
|
4
|
Mathilde Haukerud Lundon
|
Rekrutt 11-13 år
|
Nordre Land
|
28/12
(7)
|
40/23
(4)
|
40/23
(4)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/23 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/23 |
pl.: 4 |
premie: |
|
5
|
Ole Sigvart Møller
|
Rekrutt 11-13 år
|
Lesja
|
29/13
(4)
|
40/20
(5)
|
40/20
(5)
|
|
100
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 4 |
premie: 100 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/20 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/20 |
pl.: 5 |
premie: |
|
6
|
Sivert Hårstad
|
Rekrutt 11-13 år
|
Rennebu
|
28/13
(6)
|
40/18
(6)
|
40/18
(6)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/18 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/18 |
pl.: 6 |
premie: |
|
7
|
Elle Louise Spilhaug Andresen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Oslo Østre
|
25/09
(10)
|
37/17
(7)
|
37/17
(7)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
25/09 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/17 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/17 |
pl.: 7 |
premie: |
|
8
|
Tarjei Oddlien
|
Rekrutt 11-13 år
|
Alvdal
|
30/12
(1)
|
36/12
(8)
|
36/12
(8)
|
|
251
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 1 |
premie: 251 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/12 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/12 |
pl.: 8 |
premie: |
|
9
|
Vegard Lunde
|
Rekrutt 11-13 år
|
Degernes
|
23/10
(13)
|
35/17
(9)
|
35/17
(9)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
23/10 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/17 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/17 |
pl.: 9 |
premie: |
|
10
|
Karsten Kolstad Andreassen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Eidskog
|
26/12
(9)
|
35/15
(10)
|
35/15
(10)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/15 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/15 |
pl.: 10 |
premie: |
|
11
|
Nora Hagen Knuts
|
Rekrutt 11-13 år
|
Ringebu og Fåvang
|
27/10
(8)
|
35/12
(11)
|
35/12
(11)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
27/10 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/12 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/12 |
pl.: 11 |
premie: |
|
12
|
Matias Grjotheim Nyberg
|
Rekrutt 11-13 år
|
Fåberg
|
23/10
(12)
|
31/14
(12)
|
31/14
(12)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
23/10 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/14 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/14 |
pl.: 12 |
premie: |
|
13
|
Ida Skogen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Ringebu og Fåvang
|
24/09
(11)
|
31/11
(13)
|
31/11
(13)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
24/09 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/11 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/11 |
pl.: 13 |
premie: |
|
14
|
Regine Aurora Pedersen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Bjerkvik
|
20/09
(15)
|
30/17
(14)
|
30/17
(14)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
20/09 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/17 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/17 |
pl.: 14 |
premie: |
|
15
|
Mari Helen Rosenkilde Dahle
|
Rekrutt 11-13 år
|
Tørdal
|
23/05
(14)
|
30/09
(15)
|
30/09
(15)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
23/05 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/09 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/09 |
pl.: 15 |
premie: |
|