1
|
Ole Marius Ingeborgrud
|
Junior 16-17 år
|
Raumnes
|
30/29
(1)
|
42/39
(1)
|
42/39
(1)
|
Gylt medalje
|
182
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/29 |
pl.: 1 |
premie: 182 |
Medalje |
Gylt medalje |
Sum innledende + finale |
42/39 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/39 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Henriette Isene
|
Junior 16-17 år
|
Skarpskytten
|
28/16
(4)
|
40/25
(2)
|
40/25
(2)
|
Sølv medalje
|
78
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
28/16 |
pl.: 4 |
premie: 78 |
Medalje |
Sølv medalje |
Sum innledende + finale |
40/25 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/25 |
pl.: 2 |
premie: |
|
3
|
Thea Cecilie Stang
|
Junior 16-17 år
|
Moss og Våler
|
29/21
(2)
|
39/24
(3)
|
39/24
(3)
|
Bronse medalje
|
134
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
29/21 |
pl.: 2 |
premie: 134 |
Medalje |
Bronse medalje |
Sum innledende + finale |
39/24 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/24 |
pl.: 3 |
premie: |
|
4
|
Elin Jeanette Lauritsen
|
Junior 16-17 år
|
Moss og Våler
|
29/16
(3)
|
39/20
(4)
|
39/20
(4)
|
|
106
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 3 |
premie: 106 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/20 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/20 |
pl.: 4 |
premie: |
|
5
|
Henrik Jamne
|
Junior 16-17 år
|
Sigdal
|
26/16
(6)
|
36/22
(5)
|
36/22
(5)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
26/16 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/22 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/22 |
pl.: 5 |
premie: |
|
6
|
Kristian Leret Haugan
|
Junior 16-17 år
|
Blaker
|
26/15
(7)
|
35/20
(6)
|
35/20
(6)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
26/15 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/20 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/20 |
pl.: 6 |
premie: |
|
7
|
Torjus Lindeland
|
Junior 16-17 år
|
Oslo Østre
|
27/15
(5)
|
33/21
(7)
|
33/21
(7)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
27/15 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/21 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/21 |
pl.: 7 |
premie: |
|
8
|
Kristine Osborg
|
Junior 16-17 år
|
Raumnes
|
25/9
(8)
|
32/11
(8)
|
32/11
(8)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
25/9 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/11 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/11 |
pl.: 8 |
premie: |
|
9
|
Julian Mathias Lislelid
|
Junior 16-17 år
|
Skjeberg
|
23/6
(9)
|
29/11
(9)
|
29/11
(9)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
23/6 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/11 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/11 |
pl.: 9 |
premie: |
|
10
|
Isak Paulsen
|
Junior 16-17 år
|
Nittedal
|
22/12
(10)
|
22/12
(10)
|
22/12
(10)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
22/12 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/12 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/12 |
pl.: 10 |
premie: |
|