1
|
Jan Kåre Moland
|
5
|
Drangedal
|
|
36/30
|
36/30
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/30 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/30 |
pl.: |
premie: |
|
2
|
Geir Atle Metveit
|
5
|
Imenes
|
|
36/28
|
36/28
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/28 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/28 |
pl.: |
premie: |
|
3
|
Tor Harald Lund
|
5
|
Søgne
|
|
36/25
|
36/25
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/25 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/25 |
pl.: |
premie: |
|
4
|
Tor Arnfinn Homme
|
5
|
Kristiansand og Omegn
|
|
36/23
|
36/23
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/23 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/23 |
pl.: |
premie: |
|
5
|
Ole Kristian Austad
|
5
|
Tørdal
|
|
35/29
|
35/29
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/29 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/29 |
pl.: |
premie: |
|
6
|
Lars Kristian Solheim
|
5
|
Vegårshei
|
|
35/26
|
35/26
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/26 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/26 |
pl.: |
premie: |
|
7
|
Hedda Lohne Tveit
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Tørdal
|
|
34/23
|
34/23
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/23 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/23 |
pl.: |
premie: |
|
8
|
Runar Tveito
|
5
|
Lunde
|
|
34/21
|
34/21
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/21 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/21 |
pl.: |
premie: |
|
9
|
Kristian Storenes
|
5
|
Imenes
|
|
33/15
|
33/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/15 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/15 |
pl.: |
premie: |
|
10
|
Benjamin Langenes Nyhaven
|
4
|
Søgne
|
|
32/18
|
32/18
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/18 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/18 |
pl.: |
premie: |
|
11
|
Helena Metveit
|
5
|
Imenes
|
|
32/8
|
32/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/8 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/8 |
pl.: |
premie: |
|
12
|
Elias Furunes
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Drangedal
|
|
31/17
|
31/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/17 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/17 |
pl.: |
premie: |
|
13
|
Malin Lauvrak
|
3
|
Dølemo
|
|
31/15
|
31/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/15 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/15 |
pl.: |
premie: |
|
14
|
Steinar Skoland
|
5
|
Lyngdal
|
|
31/12
|
31/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/12 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/12 |
pl.: |
premie: |
|
15
|
Roar Torkildsen
|
V55
|
Farsund
|
|
30/22
|
30/22
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/22 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/22 |
pl.: |
premie: |
|
16
|
Solveig Engvoll
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Kristiansand og Omegn
|
|
30/16
|
30/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/16 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/16 |
pl.: |
premie: |
|
17
|
Stein Skumsvoll
|
4
|
Farsund
|
|
30/14
|
30/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/14 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/14 |
pl.: |
premie: |
|
18
|
Tor Edvard Bringsdal
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Holum
|
|
29/17
|
29/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/17 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/17 |
pl.: |
premie: |
|
19
|
Kåre Storenes
|
V55
|
Imenes
|
|
29/13
|
29/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/13 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/13 |
pl.: |
premie: |
|
20
|
Mina Wårøy Møll
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Holum
|
|
29/8
|
29/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/8 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/8 |
pl.: |
premie: |
|
21
|
May Elin Frøyland
|
5
|
Lyngdal
|
|
27/11
|
27/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/11 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/11 |
pl.: |
premie: |
|
22
|
Kai Ågedal
|
3
|
Evje og Hornnes
|
|
25/12
|
25/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/12 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/12 |
pl.: |
premie: |
|
23
|
Per Kristian Aas
|
V55
|
Lunde
|
|
24/13
|
24/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/13 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/13 |
pl.: |
premie: |
|
24
|
Johan Sørli
|
V55
|
Søgne
|
|
23/13
|
23/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/13 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/13 |
pl.: |
premie: |
|
25
|
Håvard Forsdal
|
V55
|
Rise og Løddesøl
|
|
23/6
|
23/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/6 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/6 |
pl.: |
premie: |
|
26
|
Odd Arild Stava
|
5
|
Karmøy
|
|
23/6
|
23/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/6 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/6 |
pl.: |
premie: |
|
27
|
Jonas Sodeland Øksendal
|
2
|
Holum
|
|
22/12
|
22/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/12 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/12 |
pl.: |
premie: |
|
28
|
Geir Hauge
|
4
|
Mælum
|
|
21/13
|
21/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/13 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/13 |
pl.: |
premie: |
|
29
|
Tom Nyhaven
|
4
|
Søgne
|
|
19/3
|
19/3
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
19/3 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/3 |
pl.: |
premie: |
|
30
|
Jørand Aas
|
5
|
Lunde
|
|
18/14
|
18/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
30 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
18/14 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/14 |
pl.: |
premie: |
|
31
|
Mette Elisabeth Finnestad
|
5
|
Søgne
|
|
18/12
|
18/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
31 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
18/12 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/12 |
pl.: |
premie: |
|
32
|
Inge Markus Gjestvang
|
2
|
Imenes
|
|
17/12
|
17/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
32 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
17/12 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/12 |
pl.: |
premie: |
|
33
|
Jarl Stølen
|
V55
|
Farsund
|
|
17/11
|
17/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
33 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
17/11 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/11 |
pl.: |
premie: |
|
34
|
Oddvar Skov-Skov
|
V55
|
Vennesla
|
|
17/8
|
17/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
34 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
17/8 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/8 |
pl.: |
premie: |
|
35
|
Eivind Igland
|
2
|
Imenes
|
|
17/7
|
17/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
35 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
17/7 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/7 |
pl.: |
premie: |
|
36
|
Andreas Vigemyr
|
5
|
Heddeland og Breland
|
|
17/7
|
17/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
36 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
17/7 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/7 |
pl.: |
premie: |
|
37
|
Kjetil jr. Igland
|
5
|
Imenes
|
|
16/11
|
16/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
37 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
16/11 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
16/11 |
pl.: |
premie: |
|
38
|
Vetle Mathias Nordbø
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Mælum
|
|
15/4
|
15/4
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
38 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
15/4 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/4 |
pl.: |
premie: |
|
39
|
Geir Bernhard Øksendal
|
2
|
Holum
|
|
15/3
|
15/3
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
39 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
15/3 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/3 |
pl.: |
premie: |
|
40
|
Johan Arthur Nygård
|
V55
|
Søgne
|
|
12/7
|
12/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
40 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
12/7 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
12/7 |
pl.: |
premie: |
|
41
|
Gustav Rosland
|
4
|
Tørdal
|
|
9/1
|
9/1
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
41 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
9/1 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
9/1 |
pl.: |
premie: |
|