Du er her
Resultater for Samlagsstevnet
Tilbake til oversikten
Arrangør: Gjesdal Skytterlag Dato: 10 - lørdag 11. mars 2023
- Antall deltakere: 90
(Klasse 5=11, Klasse 4=8, Klasse 3=3, Klasse 2=8, Klasse 1=1, V55=2, V65=5, V73=17, Eldre Junior 18-19 år=4, Junior 16-17 år=7, Eldre rekrutt 14-15 år=10, Rekrutt 11-13 år=6, Nybegynner ung=4, HK416=3, Nybegynner voksen=1)
- Sum premieinnskudd:
- Antall skytterlag: 10
1
|
Line Rødland
|
5
|
Klepp
|
28/15
(1)
|
38/06
(2)
|
38/06
(2)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/06 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/06 |
pl.: 2 |
premie: |
|
2
|
Tore Rødland
|
5
|
Klepp
|
28/15
(2)
|
40/07
(1)
|
40/07
(1)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/07 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/07 |
pl.: 1 |
premie: |
|
3
|
Tore Indreiten
|
5
|
Stavanger
|
25/07
(3)
|
37/04
(3)
|
37/04
(3)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
25/07 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/04 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/04 |
pl.: 3 |
premie: |
|
4
|
Trond Inge Rødland
|
5
|
Klepp
|
24/07
(4)
|
34/05
(4)
|
34/05
(4)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
24/07 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/05 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/05 |
pl.: 4 |
premie: |
|
5
|
Hannah Johansen
|
5
|
Time
|
22/11
(5)
|
22/11
|
22/11
(5)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/11 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/11 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/11 |
pl.: 5 |
premie: |
|
6
|
Odd Arild Stava
|
5
|
Karmøy
|
21/09
(6)
|
21/09
|
21/09
(6)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/09 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/09 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/09 |
pl.: 6 |
premie: |
|
7
|
Jostein Lassen
|
5
|
Stavanger
|
21/08
(7)
|
21/08
|
21/08
(7)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/08 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/08 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/08 |
pl.: 7 |
premie: |
|
8
|
Kjell Strand Hovland
|
5
|
Klepp
|
20/09
(8)
|
20/09
|
20/09
(8)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/09 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
20/09 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/09 |
pl.: 8 |
premie: |
|
9
|
Einar Tunheim
|
5
|
Hå
|
19/01
(9)
|
19/01
|
19/01
(9)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/01 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
19/01 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/01 |
pl.: 9 |
premie: |
|
10
|
Olav Fuglestad
|
5
|
Time
|
18/06
(10)
|
18/06
|
18/06
(10)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
18/06 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
18/06 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/06 |
pl.: 10 |
premie: |
|
11
|
Tormod Måge
|
5
|
Gjesdal
|
18/04
(11)
|
18/04
|
18/04
(11)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
18/04 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
18/04 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/04 |
pl.: 11 |
premie: |
|