|
Frode Giske
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
27/19
(9)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/19 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rune Louis Giske
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
25/12
(23)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/12 |
pl.: 23 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Øystein Giske
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
28/17
(7)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/17 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Slyngstad
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
30/19
(3)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/19 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjørn Erik Tolaas
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
28/23
(6)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/23 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Håkon Kvile
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
24/10
(26)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/10 |
pl.: 26 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vebjørn Krogsæter
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
19/10
(41)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/10 |
pl.: 41 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Leif Beite
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
24/7
(29)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/7 |
pl.: 29 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Harald Andre Johansen
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
25/13
(22)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/13 |
pl.: 22 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arild Førdestrøm
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
25/14
(20)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/14 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjørn Johan Nes
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
19/12
(39)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/12 |
pl.: 39 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ronny Even Stige
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
27/10
(12)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/10 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Knut Helge Molnes
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
27/12
(11)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/12 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Are Grov Hestetun
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
25/19
(18)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/19 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Oskar Støversten
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
30/17
(4)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/17 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Thor Vegard Vidhammer
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
25/14
(21)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/14 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ole Lauridsen
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
26/22
(13)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/22 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Petter Hanssen
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
17/7
(44)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
17/7 |
pl.: 44 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jarle Chr. Grytten
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
26/16
(14)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/16 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ragnhild Stette
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
22/12
(34)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/12 |
pl.: 34 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Peder Stette
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
27/19
(8)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/19 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hans Petter Jarnes
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
27/18
(10)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/18 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Helge Fiskerstrand
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
22/7
(36)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/7 |
pl.: 36 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lennart Tennfjord
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
30/27
(1)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/27 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Trond Holmberg
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
25/15
(19)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/15 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Eline Stette Tennfjord
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
24/13
(25)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/13 |
pl.: 25 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stein Ove Lianes
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
24/8
(28)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/8 |
pl.: 28 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Even Rørhuus Giske
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
26/14
(15)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/14 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vegard Krogsæter
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
23/13
(32)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/13 |
pl.: 32 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Dagfinn Tynes
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
12/3
(48)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
12/3 |
pl.: 48 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ivar Otto Johansen
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
26/12
(17)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rune Dagfinn Stavseng
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
22/11
(35)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/11 |
pl.: 35 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Torunn Tømta Krogsæter
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
23/9
(33)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/9 |
pl.: 33 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
André Johansen
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
24/10
(27)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/10 |
pl.: 27 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rolf Martinsen
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
26/13
(16)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/13 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Robert-Gerard De-Boer
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
16/6
(45)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
16/6 |
pl.: 45 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ulrich Erstad
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
21/10
(37)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/10 |
pl.: 37 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Per Åge Fagerslett
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
19/12
(40)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/12 |
pl.: 40 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Petter Fagerslett
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
24/7
(30)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/7 |
pl.: 30 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Line Snåsøy
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
13/5
(47)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
13/5 |
pl.: 47 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Børre Ringdal
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
20/6
(38)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/6 |
pl.: 38 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ivar Steinsvik
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
30/22
(2)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/22 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Fredrik Johansen
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
24/14
(24)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/14 |
pl.: 24 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Marius Midtlid
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
23/15
(31)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/15 |
pl.: 31 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Steinar Uggedal
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
18/2
(43)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
18/2 |
pl.: 43 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjørnar Aspen
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
29/20
(5)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/20 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tomasz M. Kowalski
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
16/4
(46)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
16/4 |
pl.: 46 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Mathea Jensen
|
Kikkertklassen
|
Engesetdal/Skodje
|
19/6
(42)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/6 |
pl.: 42 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|