1
|
Mette Strandlien
|
5
|
Ringebu og Fåvang
|
30/23
|
|
30/23
|
|
306
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 1 |
premie: 306 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/23 |
pl.: |
premie: |
|
2
|
Helge Norberg
|
5
|
Oslo Østre
|
30/20
|
|
30/20
|
|
248
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 2 |
premie: 248 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/20 |
pl.: |
premie: |
|
3
|
Roger Nilsen
|
5
|
Tynset
|
30/19
|
|
30/19
|
|
205
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 3 |
premie: 205 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/19 |
pl.: |
premie: |
|
5
|
Roger Hals
|
5
|
Kristiansund
|
30/15
|
|
30/15
|
|
147
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 5 |
premie: 147 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/15 |
pl.: |
premie: |
|
4
|
Tor Gaute Jøingsli
|
5
|
Lom og Skjåk
|
30/15
|
|
30/15
|
|
176
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 4 |
premie: 176 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/15 |
pl.: |
premie: |
|
6
|
Adrian Aasegaard
|
5
|
Tynset
|
30/13
|
|
30/13
|
|
118
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 6 |
premie: 118 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/13 |
pl.: |
premie: |
|
7
|
Hanne Waag
|
4
|
Surnadal
|
29/16
|
|
29/16
|
|
279
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 1 |
premie: 279 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/16 |
pl.: |
premie: |
|
1
|
Egil Wikan
|
V55
|
Nora
|
29/16
|
|
29/16
|
|
293
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 1 |
premie: 293 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/16 |
pl.: 1 |
premie: |
|
8
|
Ingar Waag
|
5
|
Surnadal
|
29/15
|
|
29/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/15 |
pl.: |
premie: |
|
2
|
Geir Håkon Nystuen
|
V55
|
Tynset
|
29/15
|
|
29/15
|
|
239
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 2 |
premie: 239 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/15 |
pl.: 2 |
premie: |
|
9
|
Lars Høybakk
|
4
|
Langevåg
|
28/19
|
|
28/19
|
|
206
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
28/19 |
pl.: 2 |
premie: 206 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/19 |
pl.: |
premie: |
|
10
|
Tore Hagestande
|
3
|
Lesja
|
28/16
|
|
28/16
|
|
188
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
28/16 |
pl.: 1 |
premie: 188 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/16 |
pl.: |
premie: |
|
11
|
Britt Nesteby
|
5
|
Tynset
|
28/15
|
|
28/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/15 |
pl.: |
premie: |
|
3
|
Terje Røstad
|
V55
|
Soknedal
|
28/15
|
|
28/15
|
|
184
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 3 |
premie: 184 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/15 |
pl.: 3 |
premie: |
|
12
|
Rune Stenmo
|
4
|
Stordalen
|
27/20
|
|
27/20
|
|
147
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
27/20 |
pl.: 3 |
premie: 147 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/20 |
pl.: |
premie: |
|
4
|
Anders Silset
|
V55
|
Heim/Hemne
|
27/19
|
|
27/19
|
|
143
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
27/19 |
pl.: 4 |
premie: 143 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/19 |
pl.: 4 |
premie: |
|
13
|
Anders Haugen
|
5
|
Lom og Skjåk
|
27/16
|
|
27/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
27/16 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/16 |
pl.: |
premie: |
|
14
|
Sigbjørn Hausberg
|
5
|
Surnadal
|
27/15
|
|
27/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
27/15 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/15 |
pl.: |
premie: |
|
15
|
Kristoffer Kojedal
|
4
|
Røros
|
27/14
|
|
27/14
|
|
118
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
27/14 |
pl.: 4 |
premie: 118 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/14 |
pl.: |
premie: |
|
5
|
Hans Iver Kojedal
|
V55
|
Røros
|
27/14
|
|
27/14
|
|
116
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
27/14 |
pl.: 5 |
premie: 116 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/14 |
pl.: 5 |
premie: |
|
16
|
Gudbrand Mo
|
5
|
Lom og Skjåk
|
27/11
|
|
27/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
27/11 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/11 |
pl.: |
premie: |
|
17
|
Per Erik Oldertrøen
|
4
|
Tynset
|
27/9
|
|
27/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
27/9 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/9 |
pl.: |
premie: |
|
18
|
Lars Myrset
|
4
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
26/16
|
|
26/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
26/16 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/16 |
pl.: |
premie: |
|
18
|
Egil Magne Hammervold
|
5
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
26/16
|
|
26/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
26/16 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/16 |
pl.: |
premie: |
|
6
|
Arne Robert Skaslien
|
V55
|
Opdal og Midtbygden
|
26/12
|
|
26/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/12 |
pl.: 6 |
premie: |
|
20
|
Martin Strypet
|
4
|
Alvdal
|
26/11
|
|
26/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/11 |
pl.: |
premie: |
|
1
|
Geir Mølmen
|
2
|
Lesja
|
26/9
|
|
26/9
|
|
233
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
26/9 |
pl.: 1 |
premie: 233 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/9 |
pl.: 1 |
premie: |
|
22
|
Jørn Strypet
|
3
|
Alvdal
|
26/9
|
|
26/9
|
|
112
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
26/9 |
pl.: 2 |
premie: 112 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/9 |
pl.: |
premie: |
|
23
|
Thomas Stenvoll
|
4
|
Sokndal
|
26/9
|
|
26/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
26/9 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/9 |
pl.: |
premie: |
|
21
|
June Emilie Åsenden
|
5
|
Vinstra
|
26/9
|
|
26/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
26/9 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/9 |
pl.: |
premie: |
|
2
|
Stein Sandnes
|
2
|
Glåmos
|
26/8
|
|
26/8
|
|
142
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
26/8 |
pl.: 2 |
premie: 142 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/8 |
pl.: 2 |
premie: |
|
7
|
Svein Budal
|
V55
|
Budal
|
25/13
|
|
25/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
25/13 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/13 |
pl.: 7 |
premie: |
|
8
|
Alf Erik Bolme
|
V55
|
Rindal
|
25/12
|
|
25/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
25/12 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/12 |
pl.: 8 |
premie: |
|
1
|
Andre Sletli
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Tangen
|
25/11
|
|
25/11
|
|
100
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
25/11 |
pl.: 1 |
premie: 100 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/11 |
pl.: 1 |
premie: |
|
9
|
Bjørn Trøite
|
V55
|
Rennebu
|
25/8
|
|
25/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
25/8 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/8 |
pl.: 9 |
premie: |
|
3
|
Silje Hammervold
|
2
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
25/7
|
|
25/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
25/7 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/7 |
pl.: 3 |
premie: |
|
24
|
Anita Jære
|
5
|
Rennebu
|
23/16
|
|
23/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
23/16 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/16 |
pl.: |
premie: |
|
25
|
Tom Kappelslåen
|
3
|
Lesja
|
23/15
|
|
23/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
23/15 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/15 |
pl.: |
premie: |
|
4
|
Kjell Kristian Lunde
|
2
|
Tangen
|
23/14
|
|
23/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
23/14 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/14 |
pl.: 4 |
premie: |
|
26
|
Ken Roger Stø
|
4
|
Vinstra
|
23/9
|
|
23/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
23/9 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/9 |
pl.: |
premie: |
|
27
|
Ronja Hammervold
|
5
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
23/8
|
|
23/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
23/8 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/8 |
pl.: |
premie: |
|
10
|
Jon Ivar Hansen
|
V55
|
Heim/Hemne
|
23/8
|
|
23/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
23/8 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/8 |
pl.: 10 |
premie: |
|
28
|
Lars Næprud
|
5
|
Lillehammer
|
20/7
|
|
20/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
20/7 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/7 |
pl.: |
premie: |
|
11
|
Trond Jøingsli
|
V55
|
Lom og Skjåk
|
20/6
|
|
20/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
20/6 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/6 |
pl.: 11 |
premie: |
|
29
|
Tore Egil Halse
|
4
|
Trondhjems
|
20/5
|
|
20/5
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
20/5 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/5 |
pl.: |
premie: |
|
12
|
Oddvar Dalen
|
V55
|
Fåset
|
19/2
|
|
19/2
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
19/2 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/2 |
pl.: 12 |
premie: |
|
2
|
Sunniva Høybakk
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Langevåg
|
18/3
|
|
18/3
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
18/3 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/3 |
pl.: 2 |
premie: |
|
13
|
Odd Bjerksetmyr
|
V55
|
Soknedal
|
17/5
|
|
17/5
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
17/5 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/5 |
pl.: 13 |
premie: |
|
30
|
Karl Øygarden
|
3
|
Lesja
|
11/2
|
|
11/2
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
30 |
Innledende |
11/2 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
11/2 |
pl.: |
premie: |
|
5
|
Berit Jeanne Brun
|
2
|
Vågå
|
9/4
|
|
9/4
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
9/4 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
9/4 |
pl.: 5 |
premie: |
|