1
|
Ingeborg Menes
|
Rekrutt 11-13 år
|
Fjordane
|
30/17
(3)
|
42/10
|
|
Nammomedalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 3 |
premie: Stort |
Medalje |
Nammomedalje |
Sum innledende + finale |
42/10 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
2
|
Jonas Sørli Runhovde
|
Rekrutt 11-13 år
|
Rygge
|
30/22
(1)
|
42/8
|
|
Ungdomsmedalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 1 |
premie: Stort |
Medalje |
Ungdomsmedalje |
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
3
|
Sindre Nesse
|
Rekrutt 11-13 år
|
Fjordane
|
30/13
(8)
|
42/8
|
|
Ungdomsmedalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 8 |
premie: Stort |
Medalje |
Ungdomsmedalje |
Sum innledende + finale |
42/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
4
|
Petter Sveipe
|
Rekrutt 11-13 år
|
Ringebu og Fåvang
|
30/11
(11)
|
42/6
|
|
Ungdomsmedalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/11 |
pl.: 11 |
premie: Stort |
Medalje |
Ungdomsmedalje |
Sum innledende + finale |
42/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
5
|
Lilly H. Madsen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Rygge
|
30/19
(2)
|
42/5
|
|
Ungdomsmedalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
30/19 |
pl.: 2 |
premie: Stort |
Medalje |
Ungdomsmedalje |
Sum innledende + finale |
42/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
6
|
Yme Sirius Didriksen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Gildeskål
|
30/17
(4)
|
41/8
|
|
Ungdomsmedalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 4 |
premie: Stort |
Medalje |
Ungdomsmedalje |
Sum innledende + finale |
41/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
7
|
Eivind Nermark
|
Rekrutt 11-13 år
|
Trondenes
|
29/20
(12)
|
41/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
29/20 |
pl.: 12 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
8
|
Alan Jin Rolfsrud
|
Rekrutt 11-13 år
|
Sigdal
|
29/15
(18)
|
41/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 18 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
9
|
Maria Jannestad Antonsen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Sarpsborg
|
29/14
(23)
|
41/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 23 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
10
|
Astrid Husum
|
Rekrutt 11-13 år
|
Leikanger
|
29/13
(24)
|
41/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 24 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
11
|
Elise Evensen Austad
|
Rekrutt 11-13 år
|
Drangedal
|
30/16
(6)
|
41/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 6 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
12
|
Mia Amalie Wick Nyheim
|
Rekrutt 11-13 år
|
Hallingskarvet
|
30/16
(5)
|
41/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 5 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
13
|
Leonora Flatvoll Svensli
|
Rekrutt 11-13 år
|
Aureosen
|
30/15
(7)
|
41/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 7 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
14
|
Sigurd Tørring
|
Rekrutt 11-13 år
|
Namdalseid og Lyngen
|
29/17
(15)
|
41/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 15 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
15
|
Jonathan Haugen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Rakvåg
|
28/18
(32)
|
40/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
28/18 |
pl.: 32 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/9 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
16
|
Regine Aurora Pedersen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Bjerkvik
|
28/12
(43)
|
40/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 43 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
17
|
Åsmund Hynne Kolstad
|
Rekrutt 11-13 år
|
Namdalseid og Lyngen
|
29/19
(13)
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 13 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
18
|
Marius Haugen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Saltdal
|
29/15
(21)
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 21 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
19
|
Mathilde Haukerud Lundon
|
Rekrutt 11-13 år
|
Nordre Land
|
28/14
(37)
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 37 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
20
|
Ellinor Lindeland
|
Rekrutt 11-13 år
|
Oslo Østre
|
28/4
(53)
|
40/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
28/4 |
pl.: 53 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
21
|
Gullik Flaget Dalegaarden
|
Rekrutt 11-13 år
|
Flesberg
|
28/20
(30)
|
40/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
28/20 |
pl.: 30 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
22
|
Marius Sørhus
|
Rekrutt 11-13 år
|
Alvdal
|
28/13
(41)
|
40/6
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 41 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
23
|
Andrea Dahle Husby
|
Rekrutt 11-13 år
|
Rissa
|
30/13
(9)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 9 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
24
|
Vebjørn Kongsjorden
|
Rekrutt 11-13 år
|
Jondalen
|
29/17
(14)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 14 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
25
|
Mathilde Lind Fosshaug
|
Rekrutt 11-13 år
|
Flesberg
|
29/12
(25)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 25 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
26
|
Knut Martin Bach Ørmen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Råde
|
28/16
(33)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
28/16 |
pl.: 33 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
27
|
Emma Frydenlund Svenningsen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Tangen
|
29/16
(16)
|
40/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 16 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
28
|
Anna Odland
|
Rekrutt 11-13 år
|
Farnes
|
29/16
(17)
|
40/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 17 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
29
|
Signe Sætre
|
Rekrutt 11-13 år
|
Drangedal
|
29/12
(26)
|
40/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 26 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
30
|
Mille Marie Johansen Schaal
|
Rekrutt 11-13 år
|
Røyken og Hurum
|
28/10
(49)
|
39/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
30 |
Innledende |
28/10 |
pl.: 49 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
31
|
William Lorentsen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Ramsund
|
30/13
(10)
|
39/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
31 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 10 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
32
|
Jarand Selsvik
|
Rekrutt 11-13 år
|
Jondal
|
29/12
(27)
|
39/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
32 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 27 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
33
|
Håkon Svendstad Moen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Sjoa
|
28/19
(31)
|
39/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
33 |
Innledende |
28/19 |
pl.: 31 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
34
|
Hedda Evje
|
Rekrutt 11-13 år
|
Sigdal
|
29/15
(20)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
34 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 20 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
35
|
Victoria Solli
|
Rekrutt 11-13 år
|
Styrvoll
|
28/11
(47)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
35 |
Innledende |
28/11 |
pl.: 47 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
36
|
Sivert Hårstad
|
Rekrutt 11-13 år
|
Rennebu
|
28/5
(52)
|
39/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
36 |
Innledende |
28/5 |
pl.: 52 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
37
|
Sofie Midthaug Aafløy
|
Rekrutt 11-13 år
|
Kleive
|
29/15
(22)
|
39/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
37 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 22 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
38
|
Mats Oliver Bøe
|
Rekrutt 11-13 år
|
Sandar og Sandefjord
|
29/9
(29)
|
39/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
38 |
Innledende |
29/9 |
pl.: 29 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
39
|
Mille H Baalsrud Ingeborgrud
|
Rekrutt 11-13 år
|
Raumnes
|
28/11
(46)
|
38/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
39 |
Innledende |
28/11 |
pl.: 46 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
40
|
Emilie Konstanse Vanebo-Høyland
|
Rekrutt 11-13 år
|
Mykland
|
28/10
(48)
|
38/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
40 |
Innledende |
28/10 |
pl.: 48 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
41
|
Nora Hagen Knuts
|
Rekrutt 11-13 år
|
Ringebu og Fåvang
|
28/14
(36)
|
37/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
41 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 36 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
42
|
Sivert Herrem
|
Rekrutt 11-13 år
|
Rennebu
|
28/15
(35)
|
37/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
42 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 35 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
43
|
Joar Nesse
|
Rekrutt 11-13 år
|
Fjordane
|
28/11
(44)
|
37/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
43 |
Innledende |
28/11 |
pl.: 44 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
44
|
Andreas Berg
|
Rekrutt 11-13 år
|
Mære
|
29/15
(19)
|
37/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
44 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 19 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
45
|
Emil Reinfjell
|
Rekrutt 11-13 år
|
Aspøy og Straumsnes
|
28/12
(42)
|
36/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
45 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 42 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
46
|
Mathea Hildre Nordheim
|
Rekrutt 11-13 år
|
Aureosen
|
28/7
(51)
|
35/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
46 |
Innledende |
28/7 |
pl.: 51 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/4 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
47
|
Magnus Holen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Sjoa
|
28/14
(39)
|
35/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
47 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 39 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
48
|
Lucas Nogva-Johansen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Kolvereid
|
29/11
(28)
|
35/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
48 |
Innledende |
29/11 |
pl.: 28 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
49
|
Karsten Kolstad Andreassen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Eidskog
|
28/16
(34)
|
34/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
49 |
Innledende |
28/16 |
pl.: 34 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
50
|
Ola Nordbakken Moen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Stange og Romedal
|
28/11
(45)
|
33/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
50 |
Innledende |
28/11 |
pl.: 45 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
51
|
Andreas Målø
|
Rekrutt 11-13 år
|
Reinsfjell
|
28/9
(50)
|
33/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
51 |
Innledende |
28/9 |
pl.: 50 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
52
|
Martin Engen Ottem
|
Rekrutt 11-13 år
|
Nordskogbygda
|
28/14
(40)
|
29/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
52 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 40 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Mikkel Muldsvor
|
Rekrutt 11-13 år
|
Slagen
|
21/6
(182)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/6 |
pl.: 182 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Harald Alu Brøto
|
Rekrutt 11-13 år
|
Nes og Bromma
|
18/5
(214)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
18/5 |
pl.: 214 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Martinius Vad Sannan
|
Rekrutt 11-13 år
|
Sigdal
|
24/14
(116)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/14 |
pl.: 116 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Juul Thranem Sundby
|
Rekrutt 11-13 år
|
Enebakk
|
23/8
(147)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/8 |
pl.: 147 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vebjørn Winter Nordhuus
|
Rekrutt 11-13 år
|
Brønnøysund
|
23/9
(143)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/9 |
pl.: 143 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arne Alu Brøto
|
Rekrutt 11-13 år
|
Nes og Bromma
|
12/2
(243)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
12/2 |
pl.: 243 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Damian Haugen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Rakvåg
|
26/14
(80)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/14 |
pl.: 80 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Maren Elise Wear
|
Rekrutt 11-13 år
|
Styrvoll
|
26/14
(79)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/14 |
pl.: 79 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Julian Raaen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Skjelstadmark
|
26/9
(92)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/9 |
pl.: 92 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Olav Skamfer
|
Rekrutt 11-13 år
|
Rennebu
|
25/8
(111)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/8 |
pl.: 111 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Nora Anneah Bjørhusdal Solum
|
Rekrutt 11-13 år
|
Harran
|
19/6
(206)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/6 |
pl.: 206 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Othelie Fiskum
|
Rekrutt 11-13 år
|
Harran
|
21/8
(177)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/8 |
pl.: 177 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Emma Sofie Sollie Fladvad
|
Rekrutt 11-13 år
|
Nordre Skage
|
25/13
(100)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/13 |
pl.: 100 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Maya Josephine Fosser
|
Rekrutt 11-13 år
|
Degernes
|
27/11
(71)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/11 |
pl.: 71 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sebastian B Meland
|
Rekrutt 11-13 år
|
Meland
|
17/4
(222)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
17/4 |
pl.: 222 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jørgen Erikson Fylkesnes
|
Rekrutt 11-13 år
|
Bremnes
|
24/11
(121)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/11 |
pl.: 121 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Herman Storsveen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Løiten
|
19/6
(207)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/6 |
pl.: 207 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ida Kjøsnes Thoresen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Hommelvik
|
24/7
(131)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/7 |
pl.: 131 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vilde Hansen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Heim/Hemne
|
23/6
(154)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/6 |
pl.: 154 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rebecca Bekkevold-Haas
|
Rekrutt 11-13 år
|
Austerbygda
|
24/11
(119)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/11 |
pl.: 119 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ola Magnus Stenberg
|
Rekrutt 11-13 år
|
Surnadal
|
26/15
(78)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/15 |
pl.: 78 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Eline Holmen Stensønes
|
Rekrutt 11-13 år
|
Smøla
|
24/7
(129)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/7 |
pl.: 129 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anna Bjerkaas Kamsvåg
|
Rekrutt 11-13 år
|
Sunndal
|
21/7
(180)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/7 |
pl.: 180 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Pernille Fiskum
|
Rekrutt 11-13 år
|
Harran
|
14/4
(233)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
14/4 |
pl.: 233 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ane Vigrestad Aune
|
Rekrutt 11-13 år
|
Snillfjord
|
3/1
(247)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
3/1 |
pl.: 247 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vegard Lunde
|
Rekrutt 11-13 år
|
Degernes
|
22/6
(166)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/6 |
pl.: 166 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Magnus Leknes
|
Rekrutt 11-13 år
|
Bjørnen
|
12/4
(241)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
12/4 |
pl.: 241 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kasper Espenes
|
Rekrutt 11-13 år
|
Overhalla
|
27/6
(76)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/6 |
pl.: 76 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Julie Seland
|
Rekrutt 11-13 år
|
Gransherad og Heddal
|
25/14
(97)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/14 |
pl.: 97 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jens Sætermo
|
Rekrutt 11-13 år
|
Budal
|
27/17
(54)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/17 |
pl.: 54 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Emilie Espe
|
Rekrutt 11-13 år
|
Haugen
|
24/11
(122)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/11 |
pl.: 122 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Mali Vikan Tyrhaug
|
Rekrutt 11-13 år
|
Smøla
|
27/7
(75)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/7 |
pl.: 75 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Solveig Havik Holst
|
Rekrutt 11-13 år
|
Fiskum
|
24/11
(120)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/11 |
pl.: 120 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tiril Arstad Løvås
|
Rekrutt 11-13 år
|
Lånke
|
26/14
(83)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/14 |
pl.: 83 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bertine Halsnes
|
Rekrutt 11-13 år
|
Dale (Sunnfjord)
|
23/10
(141)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/10 |
pl.: 141 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kai Adam Røyrhus
|
Rekrutt 11-13 år
|
Sunnylven
|
23/14
(135)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/14 |
pl.: 135 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sarah Rebecka Nesheim Aardalsbakke
|
Rekrutt 11-13 år
|
Eidsbygda
|
23/5
(155)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/5 |
pl.: 155 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sofus Lund
|
Rekrutt 11-13 år
|
Høland/Bjørkelangen
|
23/8
(148)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/8 |
pl.: 148 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Andre Stensås
|
Rekrutt 11-13 år
|
Flå (Uttrøndelag)
|
24/10
(124)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/10 |
pl.: 124 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Johannes Moen Tangen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Bjugn
|
12/4
(240)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
12/4 |
pl.: 240 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Frida Emilie Ølmheim
|
Rekrutt 11-13 år
|
Leikanger
|
25/9
(109)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/9 |
pl.: 109 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Mie Malm Vågø
|
Rekrutt 11-13 år
|
Nordre Skage
|
18/9
(210)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
18/9 |
pl.: 210 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Julian Vågø Bruun
|
Rekrutt 11-13 år
|
Nordre Skage
|
20/8
(193)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/8 |
pl.: 193 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Morten Elias Gaundal
|
Rekrutt 11-13 år
|
Mære
|
25/12
(105)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/12 |
pl.: 105 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Benjamin Maaø Bentzen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Kvam
|
13/3
(237)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
13/3 |
pl.: 237 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lucas Alexander Nordås
|
Rekrutt 11-13 år
|
Bardu
|
21/8
(176)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/8 |
pl.: 176 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Silje Overvoll
|
Rekrutt 11-13 år
|
Hallingskarvet
|
23/9
(144)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/9 |
pl.: 144 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Håvard Standerholen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Stange og Romedal
|
21/8
(173)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/8 |
pl.: 173 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|