1
|
Mats Oliver Bøe
|
Rekrutt 11-13 år
|
Sandar og Sandefjord
|
30/12
(1)
|
42/17
(1)
|
42/17
(1)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/17 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/17 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Liam Embergsrud
|
Rekrutt 11-13 år
|
Flesberg
|
30/12
(2)
|
42/15
(2)
|
42/15
(2)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/15 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/15 |
pl.: 2 |
premie: |
|
8
|
Knut Martin Bach Ørmen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Råde
|
30/12
(3)
|
41/12
(8)
|
41/12
(8)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/12 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/12 |
pl.: 8 |
premie: |
|
3
|
Hallstein Hidemstrædet
|
Rekrutt 11-13 år
|
Vågå
|
30/07
(4)
|
42/14
(3)
|
42/14
(3)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/07 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/14 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/14 |
pl.: 3 |
premie: |
|
4
|
Alan Jin Rolfsrud
|
Rekrutt 11-13 år
|
Sigdal
|
29/15
(5)
|
41/17
(4)
|
41/17
(4)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/17 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/17 |
pl.: 4 |
premie: |
|
6
|
Fredrik Løvli Velta
|
Rekrutt 11-13 år
|
Tingelstad
|
29/14
(6)
|
41/16
(6)
|
41/16
(6)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/16 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/16 |
pl.: 6 |
premie: |
|
5
|
Sanna Skarpodde Prestkvern
|
Rekrutt 11-13 år
|
Blaker
|
29/11
(7)
|
41/17
(5)
|
41/17
(5)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
29/11 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/17 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/17 |
pl.: 5 |
premie: |
|
7
|
Herman Storsveen
|
Rekrutt 11-13 år
|
Løiten
|
29/11
(8)
|
41/12
(7)
|
41/12
(7)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
29/11 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/12 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/12 |
pl.: 7 |
premie: |
|
9
|
Dennis Fleischmann
|
Rekrutt 11-13 år
|
Høland/Bjørkelangen
|
29/08
(9)
|
41/11
(9)
|
41/11
(9)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
29/08 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/11 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/11 |
pl.: 9 |
premie: |
|
14
|
Ole Sigvart Møller
|
Rekrutt 11-13 år
|
Lesja
|
29/07
(10)
|
40/08
(14)
|
40/08
(14)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
29/07 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/08 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/08 |
pl.: 14 |
premie: |
|
10
|
Kristine Havik Samdal
|
Rekrutt 11-13 år
|
Oslo Østre
|
28/17
(11)
|
40/17
(10)
|
40/17
(10)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
28/17 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/17 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/17 |
pl.: 10 |
premie: |
|
11
|
Jørgen Røraas
|
Rekrutt 11-13 år
|
Jondalen
|
28/11
(12)
|
40/17
(11)
|
40/17
(11)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
28/11 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/17 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/17 |
pl.: 11 |
premie: |
|
13
|
Vegard Lunde
|
Rekrutt 11-13 år
|
Degernes
|
28/09
(13)
|
40/12
(13)
|
40/12
(13)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
28/09 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/12 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/12 |
pl.: 13 |
premie: |
|
12
|
Julie Snuggerud Haugom
|
Rekrutt 11-13 år
|
Søndre Land
|
28/09
(14)
|
40/14
(12)
|
40/14
(12)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
28/09 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/14 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/14 |
pl.: 12 |
premie: |
|
15
|
Åshild Vatnås Bråten
|
Rekrutt 11-13 år
|
Styrvoll
|
28/07
(15)
|
39/08
(15)
|
39/08
(15)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
28/07 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/08 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/08 |
pl.: 15 |
premie: |
|
16
|
Ida Kristine Bøe
|
Rekrutt 11-13 år
|
Sandar og Sandefjord
|
27/10
(16)
|
37/10
(16)
|
37/10
(16)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
27/10 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/10 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/10 |
pl.: 16 |
premie: |
|
17
|
Linus Leander Torve
|
Rekrutt 11-13 år
|
Stange og Romedal
|
26/08
(17)
|
35/10
(17)
|
35/10
(17)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
26/08 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/10 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/10 |
pl.: 17 |
premie: |
|
18
|
Milla Aaserud
|
Rekrutt 11-13 år
|
Rakkestad
|
23/09
(18)
|
34/10
(18)
|
34/10
(18)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
23/09 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/10 |
pl.: 18 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/10 |
pl.: 18 |
premie: |
|
19
|
Johannes Tønsberg
|
Rekrutt 11-13 år
|
Urskog
|
22/05
(19)
|
31/09
(19)
|
31/09
(19)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
22/05 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/09 |
pl.: 19 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/09 |
pl.: 19 |
premie: |
|
20
|
Estin Svare
|
Rekrutt 11-13 år
|
Vågå
|
21/02
(20)
|
29/04
(20)
|
29/04
(20)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
21/02 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/04 |
pl.: 20 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/04 |
pl.: 20 |
premie: |
|