|
Espen Viflat
|
Nybegynner voksen
|
Nordre Land
|
30/26
(1)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/26 |
pl.: 1 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Eivind Jønvik
|
Nybegynner voksen
|
Vemundvik
|
30/25
(2)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/25 |
pl.: 2 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Marius Felle
|
Nybegynner voksen
|
Dølemo
|
30/25
(3)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/25 |
pl.: 3 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Linnea Hoem
|
Nybegynner voksen
|
Kleive
|
30/25
(4)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/25 |
pl.: 4 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Marianne Nordvik
|
Nybegynner voksen
|
Bæverdalen
|
30/24
(5)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/24 |
pl.: 5 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vidar Fosse
|
Nybegynner voksen
|
Haugesund og Sveio
|
30/24
(6)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/24 |
pl.: 6 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Andreas Balevik
|
Nybegynner voksen
|
Leikanger
|
30/23
(7)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/23 |
pl.: 7 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Espen Bakstad
|
Nybegynner voksen
|
Nordskogbygda
|
30/23
(8)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/23 |
pl.: 8 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Iver Braastad
|
Nybegynner voksen
|
Ringebu og Fåvang
|
30/23
(9)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/23 |
pl.: 9 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jon Håkon Slungård
|
Nybegynner voksen
|
Lånke
|
30/22
(10)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/22 |
pl.: 10 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Henriette Merkesdal Røssland
|
Nybegynner voksen
|
Kvinnherad
|
30/22
(11)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/22 |
pl.: 11 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arne Helge Velta
|
Nybegynner voksen
|
Tingelstad
|
30/22
(12)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/22 |
pl.: 12 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lornts Ole Holan
|
Nybegynner voksen
|
Verdal Søndre
|
30/22
(13)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/22 |
pl.: 13 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Berit Solem Reitan
|
Nybegynner voksen
|
Soknedal
|
30/22
(14)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/22 |
pl.: 14 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Cecilie Trøa
|
Nybegynner voksen
|
Stordalen
|
30/22
(15)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/22 |
pl.: 15 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Espen Haugan
|
Nybegynner voksen
|
Helgådal
|
30/21
(16)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/21 |
pl.: 16 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Trine Bekke Hansen
|
Nybegynner voksen
|
Sem
|
30/21
(17)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/21 |
pl.: 17 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ola Ranes
|
Nybegynner voksen
|
Mostadmark
|
30/21
(18)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/21 |
pl.: 18 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kristoffer Frøysa
|
Nybegynner voksen
|
Sunnylven
|
30/21
(19)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/21 |
pl.: 19 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Andrine Leikvoll
|
Nybegynner voksen
|
Lånke
|
30/21
(20)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/21 |
pl.: 20 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kjersti Hellvik
|
Nybegynner voksen
|
Nordskogbygda
|
30/20
(21)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/20 |
pl.: 21 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Eirik Møller Kampen Vatne
|
Nybegynner voksen
|
Nordstrand
|
30/19
(22)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/19 |
pl.: 22 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Odd Andreas Johnsrud
|
Nybegynner voksen
|
Ringerike
|
30/19
(23)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/19 |
pl.: 23 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Eidunn Ferstad
|
Nybegynner voksen
|
Henning
|
30/18
(24)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/18 |
pl.: 24 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Max Schevik
|
Nybegynner voksen
|
Kleive
|
30/18
(25)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/18 |
pl.: 25 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Markus Steinwagner
|
Nybegynner voksen
|
Frogn og Drøbak
|
30/17
(26)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/17 |
pl.: 26 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tore Tveit
|
Nybegynner voksen
|
Aalesund
|
30/17
(27)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/17 |
pl.: 27 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anita Røen Svensli
|
Nybegynner voksen
|
Surnadal
|
30/17
(28)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/17 |
pl.: 28 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Torill Klogh
|
Nybegynner voksen
|
Drangedal
|
30/16
(29)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/16 |
pl.: 29 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Erik Stensrud
|
Nybegynner voksen
|
Lismarken
|
30/16
(30)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/16 |
pl.: 30 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Silje Skagen
|
Nybegynner voksen
|
Viksdalen
|
30/15
(31)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/15 |
pl.: 31 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bent Erik Embergsrud
|
Nybegynner voksen
|
Flesberg
|
30/14
(32)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/14 |
pl.: 32 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Espen B. Bråten
|
Nybegynner voksen
|
Styrvoll
|
30/13
(33)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/13 |
pl.: 33 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Andrea Offerdal Olsen
|
Nybegynner voksen
|
Tønjum
|
30/13
(34)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/13 |
pl.: 34 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Knutsen
|
Nybegynner voksen
|
Egge
|
30/12
(35)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/12 |
pl.: 35 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stein-Arne Reknes
|
Nybegynner voksen
|
Langevåg
|
30/12
(36)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/12 |
pl.: 36 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Paul Nyengen Larsen
|
Nybegynner voksen
|
Fåberg
|
29/24
(37)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/24 |
pl.: 37 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jan Aadne
|
Nybegynner voksen
|
Styrvoll
|
29/20
(38)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/20 |
pl.: 38 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anne Marie Elverum
|
Nybegynner voksen
|
Leksvik
|
29/20
(39)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/20 |
pl.: 39 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jørgen Haraldsen
|
Nybegynner voksen
|
Løiten
|
29/19
(40)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/19 |
pl.: 40 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Morten Sanden
|
Nybegynner voksen
|
Dovre og Dovreskog
|
29/18
(41)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/18 |
pl.: 41 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sissel Krabseth
|
Nybegynner voksen
|
Mostadmark
|
29/18
(42)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/18 |
pl.: 42 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Berit Nordby Pettersen
|
Nybegynner voksen
|
Styrvoll
|
29/17
(43)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/17 |
pl.: 43 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lena Uhlen
|
Nybegynner voksen
|
Nordre Skage
|
29/17
(44)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/17 |
pl.: 44 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Eirik B. Øvereng
|
Nybegynner voksen
|
Flesberg
|
29/17
(45)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/17 |
pl.: 45 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Petter Mørch Lislien
|
Nybegynner voksen
|
Sigdal
|
29/16
(46)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 46 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arnt Brattebø
|
Nybegynner voksen
|
Voss
|
29/16
(47)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 47 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Axel Olav Otnes
|
Nybegynner voksen
|
Surnadal
|
29/16
(48)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 48 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Christina Vijzelaar Halvorsen
|
Nybegynner voksen
|
Bergen
|
29/16
(49)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 49 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ann Helen Hommerstad Fevang
|
Nybegynner voksen
|
Stange og Romedal
|
29/16
(50)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 50 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Elisabeth Johansen
|
Nybegynner voksen
|
Sandar og Sandefjord
|
29/15
(51)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/15 |
pl.: 51 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anders Oswald
|
Nybegynner voksen
|
Rygge
|
29/15
(52)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/15 |
pl.: 52 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Nora Grønås Birkeland
|
Nybegynner voksen
|
Haugesund og Sveio
|
29/14
(53)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/14 |
pl.: 53 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lone Skoglund Nakjem
|
Nybegynner voksen
|
Styrvoll
|
29/12
(54)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/12 |
pl.: 54 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Helge Sjursæther
|
Nybegynner voksen
|
Seim
|
29/11
(55)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/11 |
pl.: 55 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Reidun Synnøve Stølen
|
Nybegynner voksen
|
Opdal og Midtbygden
|
29/11
(56)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/11 |
pl.: 56 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tonje Sætherbø
|
Nybegynner voksen
|
Sandstad
|
29/7
(57)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/7 |
pl.: 57 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hanne Kristine Bae-Tveite
|
Nybegynner voksen
|
Hallingskarvet
|
28/20
(58)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/20 |
pl.: 58 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Eirik Lyshaug
|
Nybegynner voksen
|
Sande
|
28/20
(59)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/20 |
pl.: 59 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Linn- Merete Vatnås Bråten
|
Nybegynner voksen
|
Styrvoll
|
28/19
(60)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/19 |
pl.: 60 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Pål Tørring
|
Nybegynner voksen
|
Namdalseid og Lyngen
|
28/18
(61)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/18 |
pl.: 61 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anne Kjerland Slette
|
Nybegynner voksen
|
Bjoneroa
|
28/17
(62)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/17 |
pl.: 62 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Odd Vegar Olsen
|
Nybegynner voksen
|
Nordskogbygda
|
28/16
(63)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/16 |
pl.: 63 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Janne Christin Nymark-Hansen
|
Nybegynner voksen
|
Råde
|
28/16
(64)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/16 |
pl.: 64 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Zoi Katsampea
|
Nybegynner voksen
|
Mostadmark
|
28/16
(65)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/16 |
pl.: 65 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Gunnar Uglem
|
Nybegynner voksen
|
Stjørdal
|
28/16
(66)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/16 |
pl.: 66 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Johnny Øygard
|
Nybegynner voksen
|
Styrvoll
|
28/16
(67)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/16 |
pl.: 67 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vibeke Kleve
|
Nybegynner voksen
|
Aalesund
|
28/15
(68)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/15 |
pl.: 68 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Wenche Sunde
|
Nybegynner voksen
|
Rissa
|
28/15
(69)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/15 |
pl.: 69 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Janne Helen Steig
|
Nybegynner voksen
|
Lånke
|
28/15
(70)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/15 |
pl.: 70 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Gunnar Skaiå
|
Nybegynner voksen
|
Kristiansand og Omegn
|
28/14
(71)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/14 |
pl.: 71 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Berit Jenssen
|
Nybegynner voksen
|
Kolvereid
|
28/14
(72)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/14 |
pl.: 72 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Henrik Hallås
|
Nybegynner voksen
|
Henning
|
28/13
(73)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/13 |
pl.: 73 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Oddbjørn Vårum
|
Nybegynner voksen
|
Stadsbygd
|
28/12
(74)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/12 |
pl.: 74 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjørn Thomas Gaundal
|
Nybegynner voksen
|
Mære
|
28/12
(75)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/12 |
pl.: 75 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tone Sofie Vogsland
|
Nybegynner voksen
|
Lyngdal
|
28/12
(76)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/12 |
pl.: 76 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Geir Ove Bae-Tveite
|
Nybegynner voksen
|
Hallingskarvet
|
28/11
(77)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/11 |
pl.: 77 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ola Hognes Sæternes
|
Nybegynner voksen
|
Nordre Skage
|
28/10
(78)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/10 |
pl.: 78 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lucas Alexander Saur
|
Nybegynner voksen
|
Egge
|
28/9
(79)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/9 |
pl.: 79 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kristin Kåresdatter
|
Nybegynner voksen
|
Ørskog
|
28/7
(80)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/7 |
pl.: 80 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjørn Jacob Lind
|
Nybegynner voksen
|
Kråkstad og Ski
|
27/17
(81)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/17 |
pl.: 81 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Aud Inger Tørnes Naas
|
Nybegynner voksen
|
Drangedal
|
27/16
(82)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/16 |
pl.: 82 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Kristian Sundseth
|
Nybegynner voksen
|
Mosvik
|
27/16
(83)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/16 |
pl.: 83 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anne Lise Tepstad Kvingedal
|
Nybegynner voksen
|
Nyborg
|
27/15
(84)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/15 |
pl.: 84 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bård Ole Brudal
|
Nybegynner voksen
|
Selbu
|
27/14
(85)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/14 |
pl.: 85 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lise Tvedt
|
Nybegynner voksen
|
Stavanger
|
27/14
(86)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/14 |
pl.: 86 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Christoffer Rasmussen
|
Nybegynner voksen
|
Styrvoll
|
27/13
(87)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/13 |
pl.: 87 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sigbjørn Vikan
|
Nybegynner voksen
|
Egge
|
27/12
(88)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/12 |
pl.: 88 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Aija Baumane
|
Nybegynner voksen
|
Åsheim
|
27/10
(89)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/10 |
pl.: 89 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Inge Martin Nakjem
|
Nybegynner voksen
|
Styrvoll
|
27/8
(90)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/8 |
pl.: 90 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ole Møller
|
Nybegynner voksen
|
Os
|
26/16
(91)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/16 |
pl.: 91 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Didrik Engli
|
Nybegynner voksen
|
Valsøyfjord
|
26/14
(92)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/14 |
pl.: 92 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hilde Oldertrøen
|
Nybegynner voksen
|
Hofstaddalen
|
26/14
(93)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/14 |
pl.: 93 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jeanette Mari Wilsgaard
|
Nybegynner voksen
|
Meland
|
26/11
(94)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/11 |
pl.: 94 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Therese Jarlind
|
Nybegynner voksen
|
Bergen
|
26/10
(95)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/10 |
pl.: 95 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vegard Sortebekk
|
Nybegynner voksen
|
Ådal
|
26/9
(96)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/9 |
pl.: 96 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hege Tengesdal
|
Nybegynner voksen
|
Drangedal
|
26/7
(97)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/7 |
pl.: 97 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sylvia Sjo Kårstad
|
Nybegynner voksen
|
Kvinnherad
|
25/18
(98)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/18 |
pl.: 98 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Iselin Træthaug
|
Nybegynner voksen
|
Opdal og Midtbygden
|
25/13
(99)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/13 |
pl.: 99 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Alexander Lauten
|
Nybegynner voksen
|
Trondhjems
|
25/12
(100)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/12 |
pl.: 100 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|