|
Lillian Bakken
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
23/9
(50)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/9 |
pl.: 50 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Torbjørn Lilleløkken
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
3/0
(70)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
3/0 |
pl.: 70 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Odd I. Rønningsgrind
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
28/21
(14)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/21 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Egil Solem
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
21/8
(56)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/8 |
pl.: 56 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ståle Solem
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
30/25
(4)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/25 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arnulf Storrøsæter
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
27/22
(21)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/22 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Odd Vårvik
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
18/3
(62)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
18/3 |
pl.: 62 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjørn M. Bjørkan
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
30/20
(5)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/20 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Inge Rønning
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
24/4
(44)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/4 |
pl.: 44 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Espen Krigsvoll
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
24/4
(45)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/4 |
pl.: 45 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sara Enodd
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
26/10
(31)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/10 |
pl.: 31 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Per Helge Andersen Kjønnås
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
21/4
|
|
/
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/4 |
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
/ |
pl.: |
premie: |
|
|
Per Bj. Bonesvoll
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
14/5
(65)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
14/5 |
pl.: 65 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Petter Broen
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
28/11
(18)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/11 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Johan Budal
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
24/11
(41)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/11 |
pl.: 41 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vegard Enlid
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
28/7
(20)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/7 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arnt Kolstad
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
27/19
(22)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/19 |
pl.: 22 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Trond A. Krigsvoll
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
28/12
(17)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/12 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arnstein Moen
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
29/22
(8)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/22 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lasse Stenkløv
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
11/0
(68)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
11/0 |
pl.: 68 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Nils Kr. Storrø
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
20/9
(61)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/9 |
pl.: 61 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ingebrigt Storrøsæter
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
27/14
(26)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/14 |
pl.: 26 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Einar Svardal
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
29/19
(10)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/19 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Per E. Sørløkken
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
27/16
(24)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/16 |
pl.: 24 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jon Tovmo
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
12/6
(66)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
12/6 |
pl.: 66 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Tovmo
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
27/14
(27)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/14 |
pl.: 27 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Raymond Kjønnås Andersen
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
24/7
(43)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/7 |
pl.: 43 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ola Fjæran
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
25/13
(34)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/13 |
pl.: 34 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bjørn Ivar Berg
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
21/8
(55)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/8 |
pl.: 55 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Pål Rønningsgrind
|
Kikkertklassen
|
Byneset
|
30/27
(2)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/27 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Karl Ivar Asklund
|
Kikkertklassen
|
Soknedal
|
24/8
(42)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/8 |
pl.: 42 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Vidar Aune
|
Kikkertklassen
|
Haltdalen
|
29/19
(11)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/19 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arild Foros
|
Kikkertklassen
|
Singsås
|
30/18
(7)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/18 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arne Malum
|
Kikkertklassen
|
Singsås
|
23/14
(48)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/14 |
pl.: 48 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Svein Joar Enodd
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
25/12
(36)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/12 |
pl.: 36 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arnt Olav Sørløkken
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
25/10
(38)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/10 |
pl.: 38 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sigurd Tovmo
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
23/15
(47)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/15 |
pl.: 47 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Halvor Bonesvoll
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
30/18
(6)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/18 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Dani Semshaug
|
Kikkertklassen
|
Nidaros
|
27/19
(23)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/19 |
pl.: 23 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Per Stian Storbekkrønning
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
24/13
(39)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/13 |
pl.: 39 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Trond Letnes
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
23/15
(46)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/15 |
pl.: 46 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Svein Andersen
|
Kikkertklassen
|
Flå (Uttrøndelag)
|
17/3
(63)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
17/3 |
pl.: 63 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Simen Tovmo
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
21/12
(54)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/12 |
pl.: 54 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Monica Fossum
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
26/14
(29)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/14 |
pl.: 29 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sigrid Tovmo
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
21/6
(57)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/6 |
pl.: 57 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Esten Kolstad
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
21/4
(60)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/4 |
pl.: 60 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Trygve Stensås
|
Kikkertklassen
|
Soknedal
|
0/0
(71)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
0/0 |
pl.: 71 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Børge Vikestad
|
Kikkertklassen
|
Soknedal
|
12/5
(67)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
12/5 |
pl.: 67 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Guro Solem
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
15/3
(64)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
15/3 |
pl.: 64 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Emil Husom
|
Kikkertklassen
|
Folldal
|
21/6
(58)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/6 |
pl.: 58 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stein Roar Løhre
|
Kikkertklassen
|
Flå (Uttrøndelag)
|
22/11
(51)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/11 |
pl.: 51 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rune Andreassen
|
Kikkertklassen
|
Flå (Uttrøndelag)
|
22/4
(53)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/4 |
pl.: 53 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tore Svardal
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
22/7
(52)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/7 |
pl.: 52 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hans Kjetil Belsvik
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
23/11
(49)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/11 |
pl.: 49 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Pål Martin Rogneslien
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
24/11
(40)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/11 |
pl.: 40 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ingulf Andersen
|
Kikkertklassen
|
Soknedal
|
25/10
(37)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/10 |
pl.: 37 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arnt Egil Aune
|
Kikkertklassen
|
Singsås
|
25/13
(35)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/13 |
pl.: 35 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anne Jorun Byggstøyl
|
Kikkertklassen
|
Soknedal
|
25/13
(33)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/13 |
pl.: 33 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Sigbjørn Solberg
|
Kikkertklassen
|
Soknedal
|
25/17
(32)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/17 |
pl.: 32 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Håvard Andreassen
|
Kikkertklassen
|
Flå (Uttrøndelag)
|
26/12
(30)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 30 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kristin Nesset
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
27/10
(28)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/10 |
pl.: 28 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arnt Kristian Løhre
|
Kikkertklassen
|
Flå (Uttrøndelag)
|
27/15
(25)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/15 |
pl.: 25 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stein Mathisen
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
28/16
(16)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/16 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Eirik Rønningsgrind
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
28/19
(15)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/19 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
John Åge Rogneslien
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
28/8
(19)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/8 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Trond Sunnset
|
Kikkertklassen
|
Hovin Skytterlag (Telemark)
|
29/16
(13)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jon Kåre Gylland
|
Kikkertklassen
|
Hovin Skytterlag (Telemark)
|
29/19
(12)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/19 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ola Rønningsgrind
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
29/20
(9)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/20 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ola Husom
|
Kikkertklassen
|
Folldal
|
30/27
(3)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/27 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anders Asklund
|
Kikkertklassen
|
Soknedal
|
30/27
(1)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/27 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lena Langeng
|
Kikkertklassen
|
Budal
|
8/2
(69)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
8/2 |
pl.: 69 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|