1
|
Nikolai Rinde
|
Junior 16-17 år
|
Farsund
|
30/27
(1)
|
42/9
(1)
|
42/9
(1)
|
Norges Forsvarsforening Ungdomsmedalje + Nammomeda
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/27 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
Norges Forsvarsforening Ungdomsmedalje + Nammomeda |
Sum innledende + finale |
42/9 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/9 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Emrik Bruseth Rui
|
Junior 16-17 år
|
Mælum
|
28/15
(3)
|
39/6
(2)
|
39/6
(2)
|
DFS-Ungdomsmedalje i Gylt
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
DFS-Ungdomsmedalje i Gylt |
Sum innledende + finale |
39/6 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/6 |
pl.: 2 |
premie: |
|
3
|
Viktoria Haga Øvrevik
|
Junior 16-17 år
|
Gann
|
29/14
(2)
|
39/6
(3)
|
39/6
(3)
|
DFS-Ungdomsmedalje i Gylt
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
DFS-Ungdomsmedalje i Gylt |
Sum innledende + finale |
39/6 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/6 |
pl.: 3 |
premie: |
|
4
|
Camilla Sirekrok
|
Junior 16-17 år
|
Gjesdal
|
27/15
(6)
|
38/7
(4)
|
38/7
(4)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
27/15 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/7 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/7 |
pl.: 4 |
premie: |
|
5
|
Julie K. Tvinnereim
|
Junior 16-17 år
|
Kristiansand og Omegn
|
27/10
(8)
|
38/3
(5)
|
38/3
(5)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
27/10 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/3 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/3 |
pl.: 5 |
premie: |
|
6
|
Magnus Hauge
|
Junior 16-17 år
|
Mælum
|
27/19
(5)
|
36/4
(6)
|
36/4
(6)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
27/19 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/4 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/4 |
pl.: 6 |
premie: |
|
7
|
Silje Gjesdal
|
Junior 16-17 år
|
Gann
|
27/12
(7)
|
35/1
(7)
|
35/1
(7)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
27/12 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/1 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/1 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
Jonas Norum
|
Junior 16-17 år
|
Lindesnes
|
24/11
(11)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/11 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Thomas Berge
|
Junior 16-17 år
|
Laudal
|
28/11
(4)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/11 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Nora Fjellanger
|
Junior 16-17 år
|
Time
|
27/10
(9)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/10 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kristian Sagemoen
|
Junior 16-17 år
|
Ugland
|
25/13
(10)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/13 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|