Du er her
Resultater for Samlagsstevne felt
Tilbake til oversikten
Arrangør: Halsa (Nordmør) Skytterlag Dato: 3. juli 2021
- Antall deltakere: 75
(Klasse 5=4, Klasse 4=7, Klasse 3=4, Klasse 2=2, Klasse 1=1, V55=10, V65=10, V73=11, Eldre Junior 18-19 år=3, Junior 16-17 år=4, Eldre rekrutt 14-15 år=10, Rekrutt 11-13 år=2, Nybegynner ung=1, HK416=3, Jegerklassen Kun LS2024=1, Nybegynner voksen=2)
- Sum premieinnskudd: 5350 kr.
- Antall skytterlag: 17
1
|
Vegard Fjærli
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Bæverdalen
|
30/24
(1)
|
42/34
(1)
|
42/34
(1)
|
|
179
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 1 |
premie: 179 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/34 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/34 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Malin Lehne
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Hov
|
30/23
(2)
|
42/33
(2)
|
42/33
(2)
|
|
144
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 2 |
premie: 144 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/33 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/33 |
pl.: 2 |
premie: |
|
3
|
Torje Gustad Ingeborgvik
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Kvernes
|
27/19
(5)
|
39/25
(3)
|
39/25
(3)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
27/19 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/25 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/25 |
pl.: 3 |
premie: |
|
4
|
Eivind Hyttnes
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Kristiansund
|
27/21
(4)
|
39/24
(4)
|
39/24
(4)
|
|
76
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
27/21 |
pl.: 4 |
premie: 76 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/24 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/24 |
pl.: 4 |
premie: |
|
5
|
Marius Mikkelsen
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Surnadal
|
28/14
(3)
|
39/19
(5)
|
39/19
(5)
|
|
101
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 3 |
premie: 101 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/19 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/19 |
pl.: 5 |
premie: |
|
6
|
Turi-Elise Moen Strand
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Hov
|
27/17
(6)
|
38/25
(6)
|
38/25
(6)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
27/17 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/25 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/25 |
pl.: 6 |
premie: |
|
7
|
Hans Ole Loe
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Kvernes
|
25/13
(7)
|
37/19
(7)
|
37/19
(7)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
25/13 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/19 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/19 |
pl.: 7 |
premie: |
|
8
|
Markus Dromnes Glomstad
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Årvågsfjord
|
24/6
(9)
|
34/14
(8)
|
34/14
(8)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
24/6 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/14 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/14 |
pl.: 8 |
premie: |
|
9
|
Anneli Lehne
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Hov
|
24/12
(8)
|
33/14
(9)
|
33/14
(9)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
24/12 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/14 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/14 |
pl.: 9 |
premie: |
|
10
|
Caroline Haugan
|
Eldre rekrutt 14-15 år
|
Hov
|
14/2
(10)
|
26/9
(10)
|
26/9
(10)
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
14/2 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/9 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/9 |
pl.: 10 |
premie: |
|