|
Hans J. Løkkesmo
|
3
|
Budal
|
30
|
|
|
98
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 30 |
pl.: 1 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
98 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Vegar Bakken
|
|
Hv-11 Møre og Fjordane
|
30
|
|
|
135
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 30 |
pl.: 1 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
135 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Thomas Høgåsseter
|
5
|
Raumnes
|
29
|
|
|
121
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 29 |
pl.: 3 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
121 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Bjørn Håkedal
|
2
|
Nøtterø
|
28
|
|
|
98
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 28 |
pl.: 4 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
98 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Kurt Eirik Bekkevold
|
5
|
Oslo Østre
|
28
|
|
|
110
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 28 |
pl.: 5 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
110 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Torfinn R Johnsen
|
4
|
Bø (Vesterålen)
|
28
|
|
|
142
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 28 |
pl.: 5 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
142 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Thomas Mong
|
|
NROF Rogaland
|
28
|
|
|
100
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 28 |
pl.: 5 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
100 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Trond Glidje
|
|
NROF Nedenes
|
28
|
|
|
65
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 28 |
pl.: 8 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
65 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Magnus Bøklep
|
4
|
Hjelmen
|
27
|
|
|
123
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 27 |
pl.: 9 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
123 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Tor Harald Lund
|
5
|
Søgne
|
26
|
|
|
98
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 26 |
pl.: 10 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
98 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Sander H Engevik
|
5
|
Stord
|
26
|
|
|
87
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 26 |
pl.: 11 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
87 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Arild Lohrbauer
|
|
Østre Bærum
|
26
|
|
|
30
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 26 |
pl.: 11 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
30 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Inge Hvitås
|
5
|
Sauherad
|
26
|
|
|
75
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 26 |
pl.: 13 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
75 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Simon Østvold
|
|
Åsane/Hordvik
|
26
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 26 |
pl.: 13 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Jesper Nilsstua
|
Junior 16-17 år
|
Raumnes
|
26
|
|
|
126
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 26 |
pl.: 15 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
126 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Geir Finstad
|
5
|
Blaker
|
25
|
|
|
64
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 25 |
pl.: 16 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
64 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Jenny Stene
|
Junior 16-17 år
|
Haga
|
25
|
|
|
90
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 25 |
pl.: 16 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
90 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
John Olav Ågotnes
|
5
|
Sartor
|
25
|
|
|
52
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 25 |
pl.: 18 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
52 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Roy Håkstad
|
4
|
Lakselvdal
|
24
|
|
|
104
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 24 |
pl.: 20 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
104 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Sverre Brovoll
|
5
|
Oslo Østre
|
23
|
|
|
41
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 23 |
pl.: 21 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
41 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Idar Moen
|
5
|
Malmefjorden
|
23
|
|
|
41
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 23 |
pl.: 21 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
41 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Stian Salo
|
5
|
Nedre Nordreisa
|
22
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 22 |
pl.: 23 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Eirik Kristiansen
|
4
|
Oslo Østre
|
22
|
|
|
85
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 22 |
pl.: 23 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
85 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Tor Olaf Sangvik
|
|
NROF Kristiansand
|
22
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 22 |
pl.: 25 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Bjarne Muri
|
5
|
Oslo Østre
|
21
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 21 |
pl.: 26 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Tore Nilsen
|
4
|
Storfjord
|
21
|
|
|
67
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 21 |
pl.: 26 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
67 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Bjørnar Boberg
|
4
|
Kvænangen
|
21
|
|
|
48
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 21 |
pl.: 28 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
48 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Petter Salbu
|
3
|
Fana
|
21
|
|
|
70
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 21 |
pl.: 29 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
70 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Jo Ivar Løvseth
|
|
Løiten
|
21
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 21 |
pl.: 29 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Knut Toralf Aas
|
|
Hv-03 Telemark og Buskerud
|
21
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 21 |
pl.: 29 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Nils Thomas Valand
|
5
|
Oslo Østre
|
20
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 20 |
pl.: 32 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Per Egil Storsveen
|
4
|
Løiten
|
20
|
|
|
30
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 20 |
pl.: 32 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
30 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Eileen Torp
|
5
|
Sartor
|
20
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 20 |
pl.: 34 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Iveland
|
Junior 16-17 år
|
Øvrebø
|
20
|
|
|
54
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 20 |
pl.: 34 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
54 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Øystein Haugland
|
4
|
Fana
|
20
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 20 |
pl.: 36 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Arne Engevik
|
5
|
Stord
|
19
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 19 |
pl.: 37 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Joar Røttum
|
3
|
Budal
|
19
|
|
|
42
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 19 |
pl.: 37 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
42 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Anders Korneliussen
|
4
|
Kvernes
|
19
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 19 |
pl.: 39 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Reidar Våge
|
|
Vareld
|
19
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 19 |
pl.: 40 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Ingar Waag
|
5
|
Surnadal
|
18
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 18 |
pl.: 41 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Geir Bjerregaard
|
5
|
Bardu
|
18
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 18 |
pl.: 42 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Ole Christian Gruer
|
4
|
Røyken og Hurum
|
18
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 18 |
pl.: 42 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Olav Kulbotten
|
4
|
Haltdalen
|
18
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 18 |
pl.: 42 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Lars Erik Bårdli
|
|
Rennebu
|
18
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 18 |
pl.: 42 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Egil Magne Hammervold
|
5
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
17
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 17 |
pl.: 46 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Ivar Waag
|
Junior 16-17 år
|
Surnadal
|
17
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 17 |
pl.: 47 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Trond Inge Rødland
|
5
|
Klepp
|
17
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 17 |
pl.: 48 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Jostein Rubbås-Risvik
|
4
|
Øvre Målselv
|
17
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 17 |
pl.: 48 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Espen Glosli
|
3
|
Degernes
|
17
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 17 |
pl.: 48 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Bård Aarseth
|
|
Hv-11 Møre og Fjordane
|
17
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 17 |
pl.: 51 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Hanne Waag
|
4
|
Surnadal
|
16
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 16 |
pl.: 52 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Martin Bøklep
|
Junior 16-17 år
|
Hjelmen
|
16
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 16 |
pl.: 53 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Rolv Magnus Hidemstrædet
|
Junior 16-17 år
|
Vågå
|
16
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 16 |
pl.: 53 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Bjørn Trudvang
|
5
|
Raumnes
|
16
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 16 |
pl.: 55 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Tore Byberg
|
Junior 16-17 år
|
Rissa
|
16
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 16 |
pl.: 55 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Tore Rødland
|
Junior 16-17 år
|
Klepp
|
16
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 16 |
pl.: 55 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Truls Pedersen
|
4
|
Lakselvdal
|
16
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 16 |
pl.: 58 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Jorun Øien Buseth
|
4
|
Singsås
|
15
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 15 |
pl.: 59 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Håkon T. Boine
|
Junior 16-17 år
|
Haga
|
15
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 15 |
pl.: 60 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Roger Hals
|
5
|
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund)
|
15
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 15 |
pl.: 61 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Helge Storli
|
2
|
Budal
|
14
|
|
|
70
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 14 |
pl.: 62 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
70 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Iva Hidemstrædet
|
4
|
Vågå
|
14
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 14 |
pl.: 63 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Harry Bjerregaard
|
V55
|
Bardu
|
14
|
|
|
30
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 14 |
pl.: 63 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
30 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Per Jarle Kristiansen
|
5
|
Asker
|
13
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 13 |
pl.: 65 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Børre Pedersen
|
5
|
Lakselvdal
|
13
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 13 |
pl.: 66 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Morten Tørnby
|
4
|
Haga
|
13
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 13 |
pl.: 66 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Mads Lysevold
|
4
|
Singsås
|
12
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 12 |
pl.: 68 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Knut Byberg
|
3
|
Rissa
|
12
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 12 |
pl.: 69 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Anders Bersu
|
2
|
Vågå
|
11
|
|
|
42
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 11 |
pl.: 70 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
42 |
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Pia Christine Teigplassen
|
2
|
Vågå
|
11
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 11 |
pl.: 71 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Knut Arne How
|
2
|
Budal
|
10
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 10 |
pl.: 72 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Joar Øyan
|
3
|
Singsås
|
10
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 10 |
pl.: 73 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Rune Iveland
|
2
|
Øvrebø
|
10
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 10 |
pl.: 73 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Tron Arne Gravem
|
4
|
Sunndal
|
10
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 10 |
pl.: 75 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Bjørn Andre Lusæter
|
2
|
Vågå
|
9
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 9 |
pl.: 76 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Terje Buseth
|
3
|
Singsås
|
9
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 9 |
pl.: 77 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
Mette Elisabeth Finnestad
|
5
|
Søgne
|
8
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 8 |
pl.: 78 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|
|
June Jørgensen
|
4
|
Falken
|
8
|
|
|
0
[+]
|
|
|
Stang |
poeng: 8 |
pl.: 78 |
Finale stang |
poeng: |
pl.: |
Premie |
|
Total plassering |
|
|
|
|
|
|