1
|
Marius Gangnes
|
3
|
Søndre Høland
|
30/15
(1)
|
34/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
318 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 1 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
2
|
Joar Røttum
|
3
|
Budal
|
30/13
(2)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
30/13 |
pl.: 2 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
3
|
Atle Lotsberg
|
3
|
Nordbygda og Rand
|
30/12
(3)
|
37/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
238 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 3 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
4
|
Gunnar Evje
|
3
|
Søndre Modum
|
29/19
(4)
|
38/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
193 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 4 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
5
|
Stig-Morten Larsen
|
3
|
Storfjord
|
29/18
(5)
|
35/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
302 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 5 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
6
|
Anne Marte Morstøl
|
3
|
Vinstra
|
29/18
(6)
|
38/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
194 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 6 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
7
|
Tor Kristian Dulsvik
|
3
|
Sogndal
|
29/17
(7)
|
41/7
|
|
Medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 7 |
premie: Stort |
Medalje |
Medalje |
Sum innledende + finale |
41/7 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
8
|
Asgeir Svane Daniloff
|
3
|
Langfjorddalen
|
29/17
(8)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/17 |
pl.: 8 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
9
|
Henriette Larsen Kristoffersen
|
3
|
Hammerfest
|
29/16
(9)
|
37/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
255 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 9 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
10
|
Thomas Halvorsen
|
3
|
Bergen
|
29/16
(10)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 10 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
11
|
Sigurd Sve
|
3
|
Rissa
|
29/16
(11)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/16 |
pl.: 11 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
12
|
Terje Øksnes
|
3
|
Kvam
|
29/15
(12)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
108 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 12 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
13
|
Jesper Nilsstua
|
3
|
Blaker
|
29/15
(13)
|
34/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
323 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 13 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
14
|
Morten Dølhaug Reinertsen
|
3
|
Alvdal
|
29/14
(14)
|
37/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
246 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 14 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
15
|
Trine Moen Tangen
|
3
|
Bjugn
|
29/12
(15)
|
33/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
340 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 15 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
16
|
Joakim Grambo Tangen
|
3
|
Degernes
|
29/12
(16)
|
35/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
304 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 16 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
17
|
Stig Erick Bjerkenås
|
3
|
Selbu
|
29/10
(17)
|
40/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
110 |
Innledende |
29/10 |
pl.: 17 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
18
|
Marianne Borgen
|
3
|
Holla
|
29/9
(18)
|
39/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
187 |
Innledende |
29/9 |
pl.: 18 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
19
|
Agnar Dahl
|
3
|
Ullensaker
|
29/8
(19)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
29/8 |
pl.: 19 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
20
|
Arild Moen
|
3
|
Skjelstadmark
|
29/8
(20)
|
35/0
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
314 |
Innledende |
29/8 |
pl.: 20 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
21
|
Vegard Eikevik
|
3
|
Sogndal
|
29/8
(21)
|
37/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
261 |
Innledende |
29/8 |
pl.: 21 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
22
|
Lars Lian
|
3
|
Trondenes
|
29/7
(22)
|
35/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
305 |
Innledende |
29/7 |
pl.: 22 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
23
|
Olav Marius Aa
|
3
|
Hyen
|
28/17
(23)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/17 |
pl.: 23 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
24
|
Lars Gunnar Røneid
|
3
|
Knipenborg
|
28/17
(24)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/17 |
pl.: 24 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
25
|
Martin Mostulien
|
3
|
Tangen
|
28/16
(25)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/16 |
pl.: 25 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
26
|
Njård W. Håkstad
|
3
|
Lakselvdal
|
28/16
(26)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/16 |
pl.: 26 |
premie: Stort |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
27
|
Ola Mogstad Strand
|
3
|
Øvre Surnadal
|
28/14
(27)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/14 |
pl.: 27 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
28
|
Lars Ove Dulsvik
|
3
|
Sogndal
|
28/14
(28)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/14 |
pl.: 28 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
29
|
Karl Martin Fjell
|
3
|
Lindås
|
28/14
(29)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/14 |
pl.: 29 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
30
|
Sander Svartemyr Virkesdal
|
3
|
Oppedal/Brekke
|
28/14
(30)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/14 |
pl.: 30 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
31
|
Lars Egil Hognes
|
3
|
Kvam
|
28/14
(31)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/14 |
pl.: 31 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
32
|
Lise Sundli
|
3
|
Soknedal
|
28/14
(32)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/14 |
pl.: 32 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
33
|
Steinar Gundersen
|
3
|
Randsfjord
|
28/13
(33)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/13 |
pl.: 33 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
34
|
Leif Vigre
|
3
|
Imenes
|
28/13
(34)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/13 |
pl.: 34 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
35
|
Gøril Nesmoen Sandbraaten
|
3
|
Sørkedalen
|
28/13
(35)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/13 |
pl.: 35 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
36
|
Håvard Mogan Enerud
|
3
|
Sande
|
28/12
(36)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/12 |
pl.: 36 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
37
|
John Kjell Lien
|
3
|
Fyresdal
|
28/12
(37)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/12 |
pl.: 37 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
38
|
Benny Erik Husåsfallet
|
3
|
Skogbygden
|
28/11
(38)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/11 |
pl.: 38 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
39
|
Emil Johan Hansen
|
3
|
Bjøllånes
|
28/11
(39)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/11 |
pl.: 39 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
40
|
Bernt Ole Moen
|
3
|
Øvre Surnadal
|
28/11
(40)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/11 |
pl.: 40 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
41
|
Marte Aune Skårild
|
3
|
Heim/Hemne
|
28/10
(41)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/10 |
pl.: 41 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
42
|
Ann Iren Rønningsgrind
|
3
|
Budal
|
28/9
(42)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/9 |
pl.: 42 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
43
|
Kristian Lotsberg
|
3
|
Nordbygda og Rand
|
28/9
(43)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/9 |
pl.: 43 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
44
|
Terje Andreas Solås
|
3
|
Ramsund
|
28/7
(44)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
28/7 |
pl.: 44 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
45
|
Lars Singsaas
|
3
|
Singsås
|
27/18
(45)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/18 |
pl.: 45 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
46
|
Bjørn Olav Aarra
|
3
|
Tysse
|
27/17
(46)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/17 |
pl.: 46 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
47
|
Ole Gustav Huser
|
3
|
Blaker
|
27/16
(47)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/16 |
pl.: 47 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
48
|
Birgit Iversen
|
3
|
Storfjord
|
27/16
(48)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/16 |
pl.: 48 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
49
|
Aleksander Ronæs
|
3
|
Os
|
27/16
(49)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/16 |
pl.: 49 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
50
|
Karl-Åge Harviken
|
3
|
Elverum
|
27/15
(50)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/15 |
pl.: 50 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
51
|
Asle Hauge
|
3
|
Farnes
|
27/15
(51)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/15 |
pl.: 51 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
52
|
Sivert Heggeset
|
3
|
Kvernes
|
27/15
(52)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/15 |
pl.: 52 |
premie: Middels |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
53
|
Vidar Dyrendahl
|
3
|
Rissa
|
27/14
(53)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/14 |
pl.: 53 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
54
|
Arne Robert Skaslien
|
3
|
Opdal og Midtbygden
|
27/14
(54)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/14 |
pl.: 54 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
55
|
Marius Liengen
|
3
|
Sørskogbygda
|
27/14
(55)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/14 |
pl.: 55 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
56
|
Sverre Håvard Melhus
|
3
|
Rissa
|
27/13
(56)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/13 |
pl.: 56 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
57
|
Simon Myhren
|
3
|
Spydeberg
|
27/13
(57)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/13 |
pl.: 57 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
58
|
Paul Otto Vatne
|
3
|
Nordstrand
|
27/13
(58)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/13 |
pl.: 58 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
59
|
Tom Trelease
|
3
|
Ringerike
|
27/13
(59)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/13 |
pl.: 59 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
60
|
Svein Bjarnar Nesse
|
3
|
Fjordane
|
27/12
(60)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/12 |
pl.: 60 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
61
|
Kurt Norheim
|
3
|
Hafslo
|
27/12
(61)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/12 |
pl.: 61 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
62
|
Alf Eivind Sandbraaten
|
3
|
Sørkedalen
|
27/12
(62)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/12 |
pl.: 62 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
63
|
Lars Martin Berg
|
3
|
Mo
|
27/11
(63)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/11 |
pl.: 63 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
64
|
Vemund Eithun
|
3
|
Innset
|
27/11
(64)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/11 |
pl.: 64 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
65
|
Kaja Jansen
|
3
|
Mælum
|
27/11
(65)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/11 |
pl.: 65 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
66
|
Vebjørn Skipevåg
|
3
|
Vikedal og Imsland
|
27/11
(66)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/11 |
pl.: 66 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
67
|
Bertil Aasheim
|
3
|
Øvre Ogndal
|
27/10
(67)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/10 |
pl.: 67 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
68
|
Johanne Ramsli
|
3
|
Smøla
|
27/10
(68)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/10 |
pl.: 68 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
69
|
Jan Blådammen
|
3
|
Skogbygden
|
27/9
(69)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/9 |
pl.: 69 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
70
|
Geir Arne Brandhaug
|
3
|
Sørfjorden
|
27/9
(70)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/9 |
pl.: 70 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
71
|
Marie Mørch Lislien
|
3
|
Sigdal
|
27/8
(71)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/8 |
pl.: 71 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
72
|
Torgeir Nisja
|
3
|
Sunndal
|
27/8
(72)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/8 |
pl.: 72 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
73
|
Anders Johnny Kjærevik
|
3
|
Vareld
|
27/8
(73)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/8 |
pl.: 73 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
74
|
Per Otto Opstad
|
3
|
Rakvåg
|
27/8
(74)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/8 |
pl.: 74 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
75
|
Morten Mjåvatn
|
3
|
Ømmervatn
|
27/8
(75)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/8 |
pl.: 75 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
76
|
Øyvind Bratli
|
3
|
Viken (opland)
|
27/7
(76)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/7 |
pl.: 76 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
77
|
Elin Håland
|
3
|
Bømlo
|
27/7
(77)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/7 |
pl.: 77 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
78
|
Lars-Egil Østli
|
3
|
Tangen
|
27/5
(78)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/5 |
pl.: 78 |
premie: Lite |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
79
|
Inger Marie Bringsdal
|
3
|
Søgne
|
27/5
(79)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/5 |
pl.: 79 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
80
|
Hans Magnus Saur
|
3
|
Egge
|
27/4
(80)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/4 |
pl.: 80 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
81
|
Aina Tangen
|
3
|
Stange og Romedal
|
27/3
(81)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/3 |
pl.: 81 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
82
|
Erlend Oldertrøen
|
3
|
Tynset
|
26/19
(82)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/19 |
pl.: 82 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
83
|
Jostein Nerødegård
|
3
|
Etnedal
|
26/19
(83)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/19 |
pl.: 83 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
84
|
Frank Bilstad
|
3
|
Øvre Ogndal
|
26/16
(84)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/16 |
pl.: 84 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
85
|
Jan Inge Øksnes
|
3
|
Kvam
|
26/15
(85)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/15 |
pl.: 85 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
86
|
Jan Arne Løvås
|
3
|
Jøa
|
26/15
(86)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/15 |
pl.: 86 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
87
|
Dag-Kjetil Selsvik
|
3
|
Jondal
|
26/15
(87)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/15 |
pl.: 87 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
88
|
Bjørn Kjetil Skipevåg
|
3
|
Vikedal og Imsland
|
26/14
(88)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/14 |
pl.: 88 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
89
|
Ole Simen Eckhoff Gjermestad
|
3
|
Egersund
|
26/14
(89)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/14 |
pl.: 89 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
90
|
Espen Skjelbreid Grimstvedt
|
3
|
Bergen
|
26/14
(90)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/14 |
pl.: 90 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
91
|
Halvor Rolf Ajer
|
3
|
Nordstrand
|
26/14
(91)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/14 |
pl.: 91 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
92
|
Arnt Tomas Sundli
|
3
|
Soknedal
|
26/14
(92)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/14 |
pl.: 92 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
93
|
Andreas Tuveng
|
3
|
Dalsbygda
|
26/13
(93)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/13 |
pl.: 93 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
94
|
John Nordvik
|
3
|
Surnadal
|
26/12
(94)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 94 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
95
|
Heidi Baar
|
3
|
Lonås
|
26/12
(95)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 95 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
96
|
Frode Ølmheim
|
3
|
Leikanger
|
26/12
(96)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 96 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
97
|
Marius Edvardsen
|
3
|
Kolvereid
|
26/12
(97)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 97 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
98
|
Stine Njøs Eikeland
|
3
|
Leikanger
|
26/12
(98)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/12 |
pl.: 98 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
99
|
Iva Hidemstrædet
|
3
|
Vågå
|
26/11
(99)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/11 |
pl.: 99 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
100
|
Øyvind Guggedal
|
3
|
Klepp
|
26/10
(100)
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/10 |
pl.: 100 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|