198
|
Per Stubberud
|
4
|
Askim
|
12/02
|
12/02
|
12/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
198 |
Innledende |
12/02 |
pl.: 29 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
12/02 |
pl.: 29 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
12/02 |
pl.: 29 |
premie: |
|
197
|
Audun Rossevatn
|
2
|
Øvre Eiken
|
09/02
|
15/02
|
15/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
197 |
Innledende |
09/02 |
pl.: 32 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
15/02 |
pl.: 32 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/02 |
pl.: 32 |
premie: |
|
196
|
Anne Marie Knibe
|
2
|
Søgne
|
11/02
|
15/03
|
15/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
196 |
Innledende |
11/02 |
pl.: 31 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
15/03 |
pl.: 31 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/03 |
pl.: 31 |
premie: |
|
195
|
Stig Lid
|
5
|
Evje og Hornnes
|
15/09
|
15/09
|
15/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
195 |
Innledende |
15/09 |
pl.: 70 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
15/09 |
pl.: 70 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/09 |
pl.: 70 |
premie: |
|
194
|
Daniel Olsen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Søgne
|
13/02
|
22/05
|
22/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
194 |
Innledende |
13/02 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/05 |
pl.: 18 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/05 |
pl.: 18 |
premie: |
|
193
|
Kjell Bøe Bjørgum
|
3
|
Aurland
|
22/07
|
22/07
|
22/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
193 |
Innledende |
22/07 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/07 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/07 |
pl.: 15 |
premie: |
|
192
|
Rune Iveland
|
2
|
Øvrebø
|
20/11
|
22/12
|
22/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
192 |
Innledende |
20/11 |
pl.: 23 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/12 |
pl.: 30 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/12 |
pl.: 30 |
premie: |
|
191
|
Astrid Berglund
|
V55
|
Askim
|
16/05
|
23/07
|
23/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
191 |
Innledende |
16/05 |
pl.: 34 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/07 |
pl.: 34 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/07 |
pl.: 34 |
premie: |
|
190
|
Håvard Mogan Enerud
|
3
|
Sande
|
18/06
|
23/08
|
23/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
190 |
Innledende |
18/06 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/08 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/08 |
pl.: 14 |
premie: |
|
189
|
Arne Skuland
|
2
|
Kristiansand og Omegn
|
17/07
|
23/08
|
23/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
189 |
Innledende |
17/07 |
pl.: 29 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/08 |
pl.: 29 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/08 |
pl.: 29 |
premie: |
|
188
|
Preben Øidne
|
4
|
Grindølen
|
19/02
|
24/05
|
24/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
188 |
Innledende |
19/02 |
pl.: 27 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/05 |
pl.: 28 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/05 |
pl.: 28 |
premie: |
|
187
|
Kåre Anders Ingeborgrud
|
2
|
Raumnes
|
14/06
|
24/09
|
24/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
187 |
Innledende |
14/06 |
pl.: 30 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/09 |
pl.: 28 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/09 |
pl.: 28 |
premie: |
|
186
|
Kjell Thaule
|
3
|
Rise og Løddesøl
|
19/10
|
25/11
|
25/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
186 |
Innledende |
19/10 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/11 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/11 |
pl.: 13 |
premie: |
|
185
|
Malin Regine Fotland Øglænd
|
2
|
Time
|
19/07
|
25/11
|
25/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
185 |
Innledende |
19/07 |
pl.: 27 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/11 |
pl.: 27 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/11 |
pl.: 27 |
premie: |
|
184
|
Atle Lid
|
4
|
Evje og Hornnes
|
17/05
|
26/05
|
26/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
184 |
Innledende |
17/05 |
pl.: 28 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/05 |
pl.: 27 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/05 |
pl.: 27 |
premie: |
|
183
|
Tor Vetle Hanserud
|
2
|
Søgne
|
19/07
|
26/08
|
26/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
183 |
Innledende |
19/07 |
pl.: 26 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/08 |
pl.: 26 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/08 |
pl.: 26 |
premie: |
|
182
|
Kjell Bang
|
2
|
Holum
|
20/01
|
27/03
|
27/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
182 |
Innledende |
20/01 |
pl.: 25 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/03 |
pl.: 25 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/03 |
pl.: 25 |
premie: |
|
181
|
Inge Storenes
|
2
|
Imenes
|
21/05
|
27/06
|
27/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
181 |
Innledende |
21/05 |
pl.: 22 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/06 |
pl.: 24 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/06 |
pl.: 24 |
premie: |
|
180
|
Øystein Lilleås
|
2
|
Jondal
|
18/04
|
27/07
|
27/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
180 |
Innledende |
18/04 |
pl.: 28 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/07 |
pl.: 23 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/07 |
pl.: 23 |
premie: |
|
179
|
Caroline Iveland
|
5
|
Øvrebø
|
19/09
|
27/13
|
27/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
179 |
Innledende |
19/09 |
pl.: 69 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/13 |
pl.: 69 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/13 |
pl.: 69 |
premie: |
|
178
|
Jonas Sodeland Øksendal
|
2
|
Holum
|
26/12
|
28/13
|
28/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
178 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/13 |
pl.: 22 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/13 |
pl.: 22 |
premie: |
|
177
|
Ola Snortheim
|
V55
|
Høland/Bjørkelangen
|
21/08
|
29/11
|
29/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
177 |
Innledende |
21/08 |
pl.: 33 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/11 |
pl.: 33 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/11 |
pl.: 33 |
premie: |
|
176
|
Ole Gustav Huser
|
3
|
Blaker
|
21/08
|
29/11
|
29/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
176 |
Innledende |
21/08 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/11 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/11 |
pl.: 12 |
premie: |
|
175
|
Jan Yngve Eilertsen
|
2
|
Holum
|
21/08
|
29/12
|
29/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
175 |
Innledende |
21/08 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/12 |
pl.: 21 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/12 |
pl.: 21 |
premie: |
|
174
|
Daniel Hauge
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Mælum
|
18/05
|
30/08
|
30/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
174 |
Innledende |
18/05 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/08 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/08 |
pl.: 17 |
premie: |
|
173
|
Helge Voss
|
2
|
Stavanger
|
21/08
|
30/10
|
30/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
173 |
Innledende |
21/08 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/10 |
pl.: 20 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/10 |
pl.: 20 |
premie: |
|
172
|
Simon Myhren
|
3
|
Spydeberg
|
22/10
|
30/11
|
30/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
172 |
Innledende |
22/10 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/11 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/11 |
pl.: 11 |
premie: |
|
171
|
Ådne Jenssen
|
2
|
Mandal
|
20/11
|
30/15
|
30/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
171 |
Innledende |
20/11 |
pl.: 24 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/15 |
pl.: 19 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/15 |
pl.: 19 |
premie: |
|
170
|
Geir Bernhard Øksendal
|
2
|
Holum
|
21/11
|
30/15
|
30/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
170 |
Innledende |
21/11 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/15 |
pl.: 18 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/15 |
pl.: 18 |
premie: |
|
169
|
Bjørn Enerud
|
4
|
Sande
|
20/06
|
31/10
|
31/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
169 |
Innledende |
20/06 |
pl.: 26 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/10 |
pl.: 26 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/10 |
pl.: 26 |
premie: |
|
168
|
Håvard Nesvik Voss
|
3
|
Stavanger
|
23/06
|
32/06
|
32/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
168 |
Innledende |
23/06 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/06 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/06 |
pl.: 10 |
premie: |
|
167
|
Benjamin Josdal Østebø
|
2
|
Egersund
|
25/08
|
32/09
|
32/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
167 |
Innledende |
25/08 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/09 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/09 |
pl.: 17 |
premie: |
|
166
|
Ørjan Metveit
|
2
|
Imenes
|
25/07
|
32/09
|
32/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
166 |
Innledende |
25/07 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/09 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/09 |
pl.: 16 |
premie: |
|
165
|
Henrik Dorholt
|
4
|
Lunde
|
21/08
|
32/09
|
32/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
165 |
Innledende |
21/08 |
pl.: 25 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/09 |
pl.: 25 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/09 |
pl.: 25 |
premie: |
|
164
|
Maria Krohn
|
4
|
Klepp
|
21/09
|
32/11
|
32/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
164 |
Innledende |
21/09 |
pl.: 24 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/11 |
pl.: 24 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/11 |
pl.: 24 |
premie: |
|
163
|
Geir Lam Andresen
|
2
|
Oslo Østre
|
26/12
|
32/13
|
32/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
163 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/13 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/13 |
pl.: 15 |
premie: |
|
162
|
Thor Vigre
|
V55
|
Imenes
|
22/12
|
32/16
|
32/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
162 |
Innledende |
22/12 |
pl.: 32 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/16 |
pl.: 32 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/16 |
pl.: 32 |
premie: |
|
161
|
Kåre Storenes
|
V55
|
Imenes
|
23/07
|
33/08
|
33/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
161 |
Innledende |
23/07 |
pl.: 30 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/08 |
pl.: 31 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/08 |
pl.: 31 |
premie: |
|
160
|
Julie Tørnes Kleiv
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Tørdal
|
25/07
|
33/09
|
33/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
160 |
Innledende |
25/07 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/09 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/09 |
pl.: 16 |
premie: |
|
159
|
Rune Metveit
|
2
|
Imenes
|
22/11
|
33/13
|
33/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
159 |
Innledende |
22/11 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/13 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/13 |
pl.: 14 |
premie: |
|
158
|
Vegard Solhaug
|
5
|
Aurland
|
22/07
|
33/14
|
33/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
158 |
Innledende |
22/07 |
pl.: 68 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/14 |
pl.: 68 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/14 |
pl.: 68 |
premie: |
|
157
|
Hege Rødland
|
2
|
Klepp
|
25/12
|
33/14
|
33/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
157 |
Innledende |
25/12 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/14 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/14 |
pl.: 13 |
premie: |
|
156
|
Lars Skår
|
2
|
Time
|
24/17
|
33/19
|
33/19
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
156 |
Innledende |
24/17 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/19 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/19 |
pl.: 12 |
premie: |
|
155
|
Steve T. Øverland
|
V55
|
Gann
|
22/16
|
33/21
|
33/21
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
155 |
Innledende |
22/16 |
pl.: 31 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/21 |
pl.: 30 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/21 |
pl.: 30 |
premie: |
|
154
|
Niri August Kvalstad
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Flesberg
|
23/06
|
34/09
|
34/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
154 |
Innledende |
23/06 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/09 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/09 |
pl.: 15 |
premie: |
|
153
|
Solveig Engvoll
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Kristiansand og Omegn
|
23/08
|
34/10
|
34/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
153 |
Innledende |
23/08 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/10 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/10 |
pl.: 14 |
premie: |
|
152
|
Oddbjørn Schau
|
3
|
Raumnes
|
23/07
|
34/13
|
34/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
152 |
Innledende |
23/07 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/13 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/13 |
pl.: 9 |
premie: |
|
151
|
Johan Sørli
|
V55
|
Søgne
|
24/10
|
34/13
|
34/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
151 |
Innledende |
24/10 |
pl.: 28 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/13 |
pl.: 29 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/13 |
pl.: 29 |
premie: |
|
150
|
Sigbjørn Hausberg
|
4
|
Surnadal
|
28/12
|
34/14
|
34/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
150 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/14 |
pl.: 23 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/14 |
pl.: 23 |
premie: |
|
149
|
Jan Dalene
|
4
|
Kristiansand og Omegn
|
24/07
|
34/14
|
34/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
149 |
Innledende |
24/07 |
pl.: 22 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/14 |
pl.: 22 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/14 |
pl.: 22 |
premie: |
|
148
|
Sigve Vikesland
|
5
|
Aurland
|
24/08
|
34/14
|
34/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
148 |
Innledende |
24/08 |
pl.: 67 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/14 |
pl.: 67 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/14 |
pl.: 67 |
premie: |
|
147
|
Knut Sigurd Totland
|
4
|
Nes og Bromma
|
24/11
|
34/15
|
34/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
147 |
Innledende |
24/11 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/15 |
pl.: 21 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/15 |
pl.: 21 |
premie: |
|
146
|
John Kjell Lien
|
3
|
Fyresdal
|
26/14
|
34/18
|
34/18
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
146 |
Innledende |
26/14 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/18 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/18 |
pl.: 8 |
premie: |
|
145
|
Georg Gulbrandsen
|
V55
|
Dølemo
|
24/13
|
34/18
|
34/18
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
145 |
Innledende |
24/13 |
pl.: 26 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/18 |
pl.: 28 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/18 |
pl.: 28 |
premie: |
|
144
|
Ole Arnt Solheim
|
2
|
Vegårshei
|
24/16
|
34/19
|
34/19
|
|
100
[+]
|
Total plassering |
144 |
Innledende |
24/16 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/19 |
pl.: 11 |
premie: 100 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/19 |
pl.: 11 |
premie: |
|
143
|
Trygve Thaule
|
4
|
Rise og Løddesøl
|
23/17
|
34/22
|
34/22
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
143 |
Innledende |
23/17 |
pl.: 23 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/22 |
pl.: 20 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/22 |
pl.: 20 |
premie: |
|
142
|
Kristoffer Vad
|
4
|
Sigdal
|
27/07
|
35/13
|
35/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
142 |
Innledende |
27/07 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/13 |
pl.: 19 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/13 |
pl.: 19 |
premie: |
|
141
|
Eilef Stalleland
|
2
|
Imenes
|
26/14
|
35/16
|
35/16
|
|
138
[+]
|
Total plassering |
141 |
Innledende |
26/14 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/16 |
pl.: 10 |
premie: 138 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/16 |
pl.: 10 |
premie: |
|
140
|
Pelle Sandås
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Enebakk
|
27/13
|
35/17
|
35/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
140 |
Innledende |
27/13 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/17 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/17 |
pl.: 13 |
premie: |
|
139
|
Harald Kvåle
|
4
|
Jondal
|
25/12
|
35/17
|
35/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
139 |
Innledende |
25/12 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/17 |
pl.: 18 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/17 |
pl.: 18 |
premie: |
|
138
|
Ole Marius Ingeborgrud
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Raumnes
|
23/10
|
35/19
|
35/19
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
138 |
Innledende |
23/10 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/19 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/19 |
pl.: 12 |
premie: |
|
137
|
Håvard Forsdal
|
V55
|
Rise og Løddesøl
|
24/05
|
36/10
|
36/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
137 |
Innledende |
24/05 |
pl.: 29 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/10 |
pl.: 27 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/10 |
pl.: 27 |
premie: |
|
136
|
Kjell Kristian Lunde
|
2
|
Tangen
|
25/07
|
36/11
|
36/11
|
|
176
[+]
|
Total plassering |
136 |
Innledende |
25/07 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/11 |
pl.: 9 |
premie: 176 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/11 |
pl.: 9 |
premie: |
|
135
|
Stein Taanevig
|
V55
|
Mandal
|
26/12
|
36/12
|
36/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
135 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/12 |
pl.: 26 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/12 |
pl.: 26 |
premie: |
|
134
|
Tormod Måge
|
4
|
Gjesdal
|
25/09
|
36/12
|
36/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
134 |
Innledende |
25/09 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/12 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/12 |
pl.: 17 |
premie: |
|
133
|
Svein Christian Mathisen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Bamble
|
26/11
|
36/13
|
36/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
133 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/13 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/13 |
pl.: 11 |
premie: |
|
132
|
Mariann Opperud
|
4
|
Ådal
|
26/07
|
36/13
|
36/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
132 |
Innledende |
26/07 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/13 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/13 |
pl.: 16 |
premie: |
|
131
|
Kristian Martinsen
|
4
|
Fet
|
27/10
|
36/14
|
36/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
131 |
Innledende |
27/10 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/14 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/14 |
pl.: 15 |
premie: |
|
130
|
Bjørn Holmboe
|
V55
|
Sande
|
24/12
|
36/15
|
36/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
130 |
Innledende |
24/12 |
pl.: 27 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/15 |
pl.: 25 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/15 |
pl.: 25 |
premie: |
|
129
|
Kjetil Sandvoll
|
2
|
Stange og Romedal
|
27/14
|
36/16
|
36/16
|
|
214
[+]
|
Total plassering |
129 |
Innledende |
27/14 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/16 |
pl.: 8 |
premie: 214 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/16 |
pl.: 8 |
premie: |
|
128
|
Irja Jødahl
|
V55
|
Blaker
|
27/11
|
36/16
|
36/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
128 |
Innledende |
27/11 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/16 |
pl.: 24 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/16 |
pl.: 24 |
premie: |
|
127
|
Egil Time
|
V55
|
Time
|
26/13
|
36/16
|
36/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
127 |
Innledende |
26/13 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/16 |
pl.: 23 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/16 |
pl.: 23 |
premie: |
|
126
|
Ken Davidsen
|
3
|
Andebu
|
25/10
|
36/16
|
36/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
126 |
Innledende |
25/10 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/16 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/16 |
pl.: 7 |
premie: |
|
125
|
Paul Otto Vatne
|
3
|
Nordstrand
|
28/15
|
36/17
|
36/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
125 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/17 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/17 |
pl.: 6 |
premie: |
|
124
|
Daniel Davidsen
|
5
|
Andebu
|
26/13
|
36/17
|
36/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
124 |
Innledende |
26/13 |
pl.: 63 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/17 |
pl.: 66 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/17 |
pl.: 66 |
premie: |
|
123
|
Viktoria Haga Øvrevik
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Gann
|
24/11
|
36/18
|
36/18
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
123 |
Innledende |
24/11 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/18 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/18 |
pl.: 10 |
premie: |
|
122
|
Inge Markus Gjestvang
|
2
|
Imenes
|
26/14
|
36/19
|
36/19
|
|
252
[+]
|
Total plassering |
122 |
Innledende |
26/14 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/19 |
pl.: 7 |
premie: 252 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/19 |
pl.: 7 |
premie: |
|
121
|
Hanne Waag
|
4
|
Surnadal
|
26/10
|
37/14
|
37/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
121 |
Innledende |
26/10 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/14 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/14 |
pl.: 14 |
premie: |
|
120
|
John Olav Solaas
|
5
|
Trondenes
|
28/13
|
37/15
|
37/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
120 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 49 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/15 |
pl.: 65 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/15 |
pl.: 65 |
premie: |
|
119
|
Arild Håkedal
|
V55
|
Dølemo
|
26/11
|
37/15
|
37/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
119 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 22 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/15 |
pl.: 22 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/15 |
pl.: 22 |
premie: |
|
118
|
Lars Fredrik Gyland
|
V55
|
Kristiansand og Omegn
|
26/10
|
37/17
|
37/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
118 |
Innledende |
26/10 |
pl.: 24 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/17 |
pl.: 21 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/17 |
pl.: 21 |
premie: |
|
117
|
Tor Arne Spilde
|
4
|
Lyngdal
|
26/12
|
37/17
|
37/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
117 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/17 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/17 |
pl.: 13 |
premie: |
|
116
|
Knut Fredrik G Homme
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Kristiansand og Omegn
|
26/11
|
37/17
|
37/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
116 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/17 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/17 |
pl.: 9 |
premie: |
|
115
|
Terje Allum
|
3
|
Siljan
|
26/13
|
37/18
|
37/18
|
|
100
[+]
|
Total plassering |
115 |
Innledende |
26/13 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/18 |
pl.: 5 |
premie: 100 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/18 |
pl.: 5 |
premie: |
|
114
|
Jørand Aas
|
5
|
Lunde
|
28/13
|
37/19
|
37/19
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
114 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 50 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/19 |
pl.: 64 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/19 |
pl.: 64 |
premie: |
|
113
|
Anders Metveit
|
V55
|
Imenes
|
27/13
|
37/19
|
37/19
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
113 |
Innledende |
27/13 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/19 |
pl.: 20 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/19 |
pl.: 20 |
premie: |
|
112
|
Olav Brennemo Eriksen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Kviteseid
|
27/14
|
37/20
|
37/20
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
112 |
Innledende |
27/14 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/20 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/20 |
pl.: 8 |
premie: |
|
111
|
Henrik Sandås
|
5
|
Enebakk
|
25/13
|
37/20
|
37/20
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
111 |
Innledende |
25/13 |
pl.: 65 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/20 |
pl.: 63 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/20 |
pl.: 63 |
premie: |
|
110
|
Martin Sandås
|
5
|
Enebakk
|
25/12
|
37/20
|
37/20
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
110 |
Innledende |
25/12 |
pl.: 66 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/20 |
pl.: 62 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/20 |
pl.: 62 |
premie: |
|
109
|
Amund Iversen
|
4
|
Hobøl
|
26/16
|
37/21
|
37/21
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
109 |
Innledende |
26/16 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/21 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/21 |
pl.: 12 |
premie: |
|
108
|
Isak Frøysadal Hauge
|
5
|
Sunnylven
|
27/16
|
37/22
|
37/22
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
108 |
Innledende |
27/16 |
pl.: 54 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/22 |
pl.: 61 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/22 |
pl.: 61 |
premie: |
|
107
|
Even Øyjord Rødne
|
4
|
Fikse
|
28/18
|
37/23
|
37/23
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
107 |
Innledende |
28/18 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/23 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/23 |
pl.: 11 |
premie: |
|
106
|
Jan Rune Martinsen
|
V55
|
Fet
|
27/18
|
37/23
|
37/23
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
106 |
Innledende |
27/18 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/23 |
pl.: 19 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/23 |
pl.: 19 |
premie: |
|
105
|
Pål Øyvind Ørmen
|
5
|
Råde
|
26/16
|
37/23
|
37/23
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
105 |
Innledende |
26/16 |
pl.: 62 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/23 |
pl.: 60 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/23 |
pl.: 60 |
premie: |
|
104
|
Andre Sletli
|
4
|
Tangen
|
27/19
|
37/25
|
37/25
|
|
100
[+]
|
Total plassering |
104 |
Innledende |
27/19 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/25 |
pl.: 10 |
premie: 100 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/25 |
pl.: 10 |
premie: |
|
103
|
Jo Ivar Løvseth
|
V55
|
Løiten
|
27/19
|
37/25
|
37/25
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
103 |
Innledende |
27/19 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/25 |
pl.: 18 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/25 |
pl.: 18 |
premie: |
|
102
|
Hedda Lohne Tveit
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Tørdal
|
27/19
|
37/27
|
37/27
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
102 |
Innledende |
27/19 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/27 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/27 |
pl.: 7 |
premie: |
|
101
|
Jarle Tvinnereim
|
V55
|
Kristiansand og Omegn
|
27/07
|
38/12
|
38/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
101 |
Innledende |
27/07 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/12 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/12 |
pl.: 17 |
premie: |
|
100
|
Kjetil jr. Igland
|
5
|
Imenes
|
29/13
|
38/14
|
38/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
100 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 39 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/14 |
pl.: 59 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/14 |
pl.: 59 |
premie: |
|
99
|
Helene Storenes
|
5
|
Imenes
|
26/11
|
38/14
|
38/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
99 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 64 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/14 |
pl.: 58 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/14 |
pl.: 58 |
premie: |
|