1
|
Tor Arnfinn Homme
|
5
|
Kristiansand og Omegn
|
30/24
|
42/33
|
42/33
|
|
486
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/33 |
pl.: 1 |
premie: 486 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/33 |
pl.: 1 |
premie: |
|
16
|
Ingar Bentstuen
|
2
|
Blaker
|
30/11
|
42/17
|
42/17
|
|
484
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
30/11 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/17 |
pl.: 1 |
premie: 484 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/17 |
pl.: 1 |
premie: |
|
17
|
Dag Lien
|
V55
|
Løiten
|
30/13
|
42/17
|
42/17
|
|
469
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/17 |
pl.: 1 |
premie: 469 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/17 |
pl.: 1 |
premie: |
|
23
|
Fred Erik Berge
|
4
|
Laudal
|
29/19
|
41/25
|
41/25
|
|
482
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/25 |
pl.: 1 |
premie: 482 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/25 |
pl.: 1 |
premie: |
|
29
|
Julian Årskog Vikhagen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Jondalen
|
29/16
|
41/23
|
41/23
|
|
502
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/23 |
pl.: 1 |
premie: 502 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/23 |
pl.: 1 |
premie: |
|
74
|
Jo Kristian Bergum
|
3
|
Byneset
|
28/15
|
39/19
|
39/19
|
|
502
[+]
|
Total plassering |
74 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/19 |
pl.: 1 |
premie: 502 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/19 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Thomas Krågtorp
|
5
|
Råde
|
30/20
|
42/30
|
42/30
|
|
469
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/20 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/30 |
pl.: 2 |
premie: 469 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/30 |
pl.: 2 |
premie: |
|
27
|
Arne Erik Nilsen
|
4
|
Raumnes
|
29/19
|
41/24
|
41/24
|
|
439
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
29/19 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/24 |
pl.: 2 |
premie: 439 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/24 |
pl.: 2 |
premie: |
|
31
|
Jarl Stølen
|
V55
|
Farsund
|
29/16
|
41/22
|
41/22
|
|
435
[+]
|
Total plassering |
31 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/22 |
pl.: 2 |
premie: 435 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/22 |
pl.: 2 |
premie: |
|
35
|
Ole Morten Austvoll Lunde
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Klepp
|
29/15
|
41/16
|
41/16
|
|
420
[+]
|
Total plassering |
35 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/16 |
pl.: 2 |
premie: 420 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/16 |
pl.: 2 |
premie: |
|
54
|
Øyvind Pettersen
|
2
|
Enebakk
|
28/14
|
40/19
|
40/19
|
|
445
[+]
|
Total plassering |
54 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/19 |
pl.: 2 |
premie: 445 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/19 |
pl.: 2 |
premie: |
|
75
|
Inger Marie Bringsdal
|
3
|
Søgne
|
29/14
|
39/19
|
39/19
|
|
400
[+]
|
Total plassering |
75 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/19 |
pl.: 2 |
premie: 400 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/19 |
pl.: 2 |
premie: |
|
3
|
Adrian Aasegaard
|
5
|
Tynset
|
30/23
|
42/30
|
42/30
|
|
452
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/30 |
pl.: 3 |
premie: 452 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/30 |
pl.: 3 |
premie: |
|
33
|
John Arne Stenberg
|
4
|
Aas
|
29/15
|
41/20
|
41/20
|
|
396
[+]
|
Total plassering |
33 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/20 |
pl.: 3 |
premie: 396 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/20 |
pl.: 3 |
premie: |
|
44
|
Reidar Rødne
|
V55
|
Fikse
|
28/19
|
40/26
|
40/26
|
|
401
[+]
|
Total plassering |
44 |
Innledende |
28/19 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/26 |
pl.: 3 |
premie: 401 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/26 |
pl.: 3 |
premie: |
|
46
|
Ørjan Frøysadal Hauge
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Sunnylven
|
28/19
|
40/26
|
40/26
|
|
339
[+]
|
Total plassering |
46 |
Innledende |
28/19 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/26 |
pl.: 3 |
premie: 339 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/26 |
pl.: 3 |
premie: |
|
77
|
Anne Liv Skjeggedal
|
2
|
Imenes
|
28/14
|
39/19
|
39/19
|
|
406
[+]
|
Total plassering |
77 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/19 |
pl.: 3 |
premie: 406 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/19 |
pl.: 3 |
premie: |
|
84
|
Terje Kvestad
|
3
|
Kongsberg
|
29/09
|
39/12
|
39/12
|
|
299
[+]
|
Total plassering |
84 |
Innledende |
29/09 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/12 |
pl.: 3 |
premie: 299 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/12 |
pl.: 3 |
premie: |
|
4
|
Thomas Baar
|
5
|
Tynset
|
30/22
|
42/29
|
42/29
|
|
435
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/29 |
pl.: 4 |
premie: 435 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/29 |
pl.: 4 |
premie: |
|
37
|
Inge Eftevand
|
4
|
Evje og Hornnes
|
28/22
|
40/30
|
40/30
|
|
353
[+]
|
Total plassering |
37 |
Innledende |
28/22 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/30 |
pl.: 4 |
premie: 353 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/30 |
pl.: 4 |
premie: |
|
47
|
Jan Håkon Hensel
|
V55
|
Frogn og Drøbak
|
29/20
|
40/25
|
40/25
|
|
367
[+]
|
Total plassering |
47 |
Innledende |
29/20 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/25 |
pl.: 4 |
premie: 367 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/25 |
pl.: 4 |
premie: |
|
61
|
Julie Marie Ottesen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Aas
|
28/20
|
39/27
|
39/27
|
|
259
[+]
|
Total plassering |
61 |
Innledende |
28/20 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/27 |
pl.: 4 |
premie: 259 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/27 |
pl.: 4 |
premie: |
|
78
|
Eivind Igland
|
2
|
Imenes
|
28/12
|
39/17
|
39/17
|
|
367
[+]
|
Total plassering |
78 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/17 |
pl.: 4 |
premie: 367 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/17 |
pl.: 4 |
premie: |
|
89
|
Rolf Magne Hellevang
|
3
|
Nordbygda og Rand
|
28/16
|
38/20
|
38/20
|
|
199
[+]
|
Total plassering |
89 |
Innledende |
28/16 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/20 |
pl.: 4 |
premie: 199 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/20 |
pl.: 4 |
premie: |
|
5
|
Øyvind Haugen
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
30/22
|
42/29
|
42/29
|
|
418
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/29 |
pl.: 5 |
premie: 418 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/29 |
pl.: 5 |
premie: |
|
45
|
Lars Johan Skjeggedal
|
4
|
Mykland
|
28/17
|
40/26
|
40/26
|
|
310
[+]
|
Total plassering |
45 |
Innledende |
28/17 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/26 |
pl.: 5 |
premie: 310 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/26 |
pl.: 5 |
premie: |
|
50
|
Egil Magne Hammervold
|
V55
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
28/16
|
40/21
|
40/21
|
|
333
[+]
|
Total plassering |
50 |
Innledende |
28/16 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/21 |
pl.: 5 |
premie: 333 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/21 |
pl.: 5 |
premie: |
|
67
|
Ola Strand Nystuen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Løiten
|
27/13
|
39/21
|
39/21
|
|
179
[+]
|
Total plassering |
67 |
Innledende |
27/13 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/21 |
pl.: 5 |
premie: 179 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/21 |
pl.: 5 |
premie: |
|
81
|
Kai Ågedal
|
2
|
Evje og Hornnes
|
27/14
|
39/16
|
39/16
|
|
329
[+]
|
Total plassering |
81 |
Innledende |
27/14 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/16 |
pl.: 5 |
premie: 329 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/16 |
pl.: 5 |
premie: |
|
115
|
Terje Allum
|
3
|
Siljan
|
26/13
|
37/18
|
37/18
|
|
100
[+]
|
Total plassering |
115 |
Innledende |
26/13 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/18 |
pl.: 5 |
premie: 100 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/18 |
pl.: 5 |
premie: |
|
6
|
Jan Kåre Moland
|
5
|
Drangedal
|
30/23
|
42/29
|
42/29
|
|
401
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
30/23 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/29 |
pl.: 6 |
premie: 401 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/29 |
pl.: 6 |
premie: |
|
49
|
Tom Nyhaven
|
4
|
Søgne
|
28/12
|
40/22
|
40/22
|
|
268
[+]
|
Total plassering |
49 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/22 |
pl.: 6 |
premie: 268 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/22 |
pl.: 6 |
premie: |
|
56
|
Per Kristian Aas
|
V55
|
Lunde
|
28/14
|
40/19
|
40/19
|
|
299
[+]
|
Total plassering |
56 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/19 |
pl.: 6 |
premie: 299 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/19 |
pl.: 6 |
premie: |
|
68
|
Emil Lund
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Høland/Bjørkelangen
|
29/15
|
39/21
|
39/21
|
|
100
[+]
|
Total plassering |
68 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/21 |
pl.: 6 |
premie: 100 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/21 |
pl.: 6 |
premie: |
|
96
|
Cato Revhaug
|
2
|
Råde
|
26/12
|
38/16
|
38/16
|
|
290
[+]
|
Total plassering |
96 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/16 |
pl.: 6 |
premie: 290 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/16 |
pl.: 6 |
premie: |
|
125
|
Paul Otto Vatne
|
3
|
Nordstrand
|
28/15
|
36/17
|
36/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
125 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/17 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/17 |
pl.: 6 |
premie: |
|
7
|
Lars Kristian Solheim
|
5
|
Dølemo
|
30/26
|
42/29
|
42/29
|
|
384
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
30/26 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/29 |
pl.: 7 |
premie: 384 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/29 |
pl.: 7 |
premie: |
|
58
|
Oddvar Skov-Skov
|
V55
|
Vennesla
|
28/10
|
40/14
|
40/14
|
|
266
[+]
|
Total plassering |
58 |
Innledende |
28/10 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/14 |
pl.: 7 |
premie: 266 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/14 |
pl.: 7 |
premie: |
|
76
|
Henrik Oppen
|
4
|
Oslo Østre
|
29/17
|
39/19
|
39/19
|
|
226
[+]
|
Total plassering |
76 |
Innledende |
29/17 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/19 |
pl.: 7 |
premie: 226 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/19 |
pl.: 7 |
premie: |
|
102
|
Hedda Lohne Tveit
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Tørdal
|
27/19
|
37/27
|
37/27
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
102 |
Innledende |
27/19 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/27 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/27 |
pl.: 7 |
premie: |
|
122
|
Inge Markus Gjestvang
|
2
|
Imenes
|
26/14
|
36/19
|
36/19
|
|
252
[+]
|
Total plassering |
122 |
Innledende |
26/14 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/19 |
pl.: 7 |
premie: 252 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/19 |
pl.: 7 |
premie: |
|
126
|
Ken Davidsen
|
3
|
Andebu
|
25/10
|
36/16
|
36/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
126 |
Innledende |
25/10 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/16 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/16 |
pl.: 7 |
premie: |
|
8
|
Ann Kristin Årskog Vikhagen
|
5
|
Jondalen
|
30/24
|
42/28
|
42/28
|
|
367
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
30/24 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/28 |
pl.: 8 |
premie: 367 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/28 |
pl.: 8 |
premie: |
|
63
|
Øyvind Nitteberg
|
V55
|
Høland/Bjørkelangen
|
27/17
|
39/24
|
39/24
|
|
232
[+]
|
Total plassering |
63 |
Innledende |
27/17 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/24 |
pl.: 8 |
premie: 232 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/24 |
pl.: 8 |
premie: |
|
86
|
Geir Hauge
|
4
|
Mælum
|
27/15
|
38/24
|
38/24
|
|
184
[+]
|
Total plassering |
86 |
Innledende |
27/15 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/24 |
pl.: 8 |
premie: 184 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/24 |
pl.: 8 |
premie: |
|
112
|
Olav Brennemo Eriksen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Kviteseid
|
27/14
|
37/20
|
37/20
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
112 |
Innledende |
27/14 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/20 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/20 |
pl.: 8 |
premie: |
|
129
|
Kjetil Sandvoll
|
2
|
Stange og Romedal
|
27/14
|
36/16
|
36/16
|
|
214
[+]
|
Total plassering |
129 |
Innledende |
27/14 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/16 |
pl.: 8 |
premie: 214 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/16 |
pl.: 8 |
premie: |
|
146
|
John Kjell Lien
|
3
|
Fyresdal
|
26/14
|
34/18
|
34/18
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
146 |
Innledende |
26/14 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/18 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/18 |
pl.: 8 |
premie: |
|
9
|
Ronja Hammervold
|
5
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
30/16
|
42/24
|
42/24
|
|
350
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/24 |
pl.: 9 |
premie: 350 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/24 |
pl.: 9 |
premie: |
|
82
|
Ole Dorholt
|
V55
|
Lunde
|
28/12
|
39/15
|
39/15
|
|
199
[+]
|
Total plassering |
82 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/15 |
pl.: 9 |
premie: 199 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/15 |
pl.: 9 |
premie: |
|
92
|
Jørn Vikhagen
|
4
|
Jondalen
|
28/12
|
38/19
|
38/19
|
|
142
[+]
|
Total plassering |
92 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/19 |
pl.: 9 |
premie: 142 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/19 |
pl.: 9 |
premie: |
|
116
|
Knut Fredrik G Homme
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Kristiansand og Omegn
|
26/11
|
37/17
|
37/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
116 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/17 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/17 |
pl.: 9 |
premie: |
|
136
|
Kjell Kristian Lunde
|
2
|
Tangen
|
25/07
|
36/11
|
36/11
|
|
176
[+]
|
Total plassering |
136 |
Innledende |
25/07 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/11 |
pl.: 9 |
premie: 176 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/11 |
pl.: 9 |
premie: |
|
152
|
Oddbjørn Schau
|
3
|
Raumnes
|
23/07
|
34/13
|
34/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
152 |
Innledende |
23/07 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/13 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/13 |
pl.: 9 |
premie: |
|
10
|
Anders Warlo Totland
|
5
|
Nes og Bromma
|
30/16
|
42/23
|
42/23
|
|
333
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/23 |
pl.: 10 |
premie: 333 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/23 |
pl.: 10 |
premie: |
|
85
|
Anders Edvin Gusdal
|
V55
|
Imenes
|
27/16
|
38/24
|
38/24
|
|
166
[+]
|
Total plassering |
85 |
Innledende |
27/16 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/24 |
pl.: 10 |
premie: 166 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/24 |
pl.: 10 |
premie: |
|
104
|
Andre Sletli
|
4
|
Tangen
|
27/19
|
37/25
|
37/25
|
|
100
[+]
|
Total plassering |
104 |
Innledende |
27/19 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/25 |
pl.: 10 |
premie: 100 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/25 |
pl.: 10 |
premie: |
|
123
|
Viktoria Haga Øvrevik
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Gann
|
24/11
|
36/18
|
36/18
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
123 |
Innledende |
24/11 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/18 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/18 |
pl.: 10 |
premie: |
|
141
|
Eilef Stalleland
|
2
|
Imenes
|
26/14
|
35/16
|
35/16
|
|
138
[+]
|
Total plassering |
141 |
Innledende |
26/14 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/16 |
pl.: 10 |
premie: 138 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/16 |
pl.: 10 |
premie: |
|
168
|
Håvard Nesvik Voss
|
3
|
Stavanger
|
23/06
|
32/06
|
32/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
168 |
Innledende |
23/06 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/06 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/06 |
pl.: 10 |
premie: |
|
11
|
Roger Nilsen
|
5
|
Tynset
|
30/15
|
42/22
|
42/22
|
|
316
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/22 |
pl.: 11 |
premie: 316 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/22 |
pl.: 11 |
premie: |
|
87
|
Knut Drognes
|
V55
|
Blaker
|
28/16
|
38/22
|
38/22
|
|
133
[+]
|
Total plassering |
87 |
Innledende |
28/16 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/22 |
pl.: 11 |
premie: 133 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/22 |
pl.: 11 |
premie: |
|
107
|
Even Øyjord Rødne
|
4
|
Fikse
|
28/18
|
37/23
|
37/23
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
107 |
Innledende |
28/18 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/23 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/23 |
pl.: 11 |
premie: |
|
133
|
Svein Christian Mathisen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Bamble
|
26/11
|
36/13
|
36/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
133 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/13 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/13 |
pl.: 11 |
premie: |
|
144
|
Ole Arnt Solheim
|
2
|
Vegårshei
|
24/16
|
34/19
|
34/19
|
|
100
[+]
|
Total plassering |
144 |
Innledende |
24/16 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/19 |
pl.: 11 |
premie: 100 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/19 |
pl.: 11 |
premie: |
|
172
|
Simon Myhren
|
3
|
Spydeberg
|
22/10
|
30/11
|
30/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
172 |
Innledende |
22/10 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/11 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/11 |
pl.: 11 |
premie: |
|
12
|
Lars Bugge
|
5
|
Frogn og Drøbak
|
30/15
|
42/21
|
42/21
|
|
299
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/21 |
pl.: 12 |
premie: 299 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/21 |
pl.: 12 |
premie: |
|
88
|
Tore Oustad
|
V55
|
Stange og Romedal
|
29/18
|
38/22
|
38/22
|
|
100
[+]
|
Total plassering |
88 |
Innledende |
29/18 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/22 |
pl.: 12 |
premie: 100 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/22 |
pl.: 12 |
premie: |
|
109
|
Amund Iversen
|
4
|
Hobøl
|
26/16
|
37/21
|
37/21
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
109 |
Innledende |
26/16 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/21 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/21 |
pl.: 12 |
premie: |
|
138
|
Ole Marius Ingeborgrud
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Raumnes
|
23/10
|
35/19
|
35/19
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
138 |
Innledende |
23/10 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/19 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/19 |
pl.: 12 |
premie: |
|
156
|
Lars Skår
|
2
|
Time
|
24/17
|
33/19
|
33/19
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
156 |
Innledende |
24/17 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/19 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/19 |
pl.: 12 |
premie: |
|
176
|
Ole Gustav Huser
|
3
|
Blaker
|
21/08
|
29/11
|
29/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
176 |
Innledende |
21/08 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/11 |
pl.: 12 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/11 |
pl.: 12 |
premie: |
|
13
|
Peter Sørli
|
5
|
Søgne
|
30/14
|
42/21
|
42/21
|
|
282
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
30/14 |
pl.: 23 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/21 |
pl.: 13 |
premie: 282 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/21 |
pl.: 13 |
premie: |
|
90
|
Bernt Einar Moland
|
V55
|
Drangedal
|
26/15
|
38/19
|
38/19
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
90 |
Innledende |
26/15 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/19 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/19 |
pl.: 13 |
premie: |
|
117
|
Tor Arne Spilde
|
4
|
Lyngdal
|
26/12
|
37/17
|
37/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
117 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/17 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/17 |
pl.: 13 |
premie: |
|
140
|
Pelle Sandås
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Enebakk
|
27/13
|
35/17
|
35/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
140 |
Innledende |
27/13 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/17 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/17 |
pl.: 13 |
premie: |
|
157
|
Hege Rødland
|
2
|
Klepp
|
25/12
|
33/14
|
33/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
157 |
Innledende |
25/12 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/14 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/14 |
pl.: 13 |
premie: |
|
186
|
Kjell Thaule
|
3
|
Rise og Løddesøl
|
19/10
|
25/11
|
25/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
186 |
Innledende |
19/10 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/11 |
pl.: 13 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/11 |
pl.: 13 |
premie: |
|
14
|
Arnfinn Bakkevoll
|
5
|
Søgne
|
30/16
|
42/20
|
42/20
|
|
266
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/20 |
pl.: 14 |
premie: 266 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/20 |
pl.: 14 |
premie: |
|
91
|
Johan Arthur Nygård
|
V55
|
Søgne
|
28/17
|
38/19
|
38/19
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
91 |
Innledende |
28/17 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/19 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/19 |
pl.: 14 |
premie: |
|
121
|
Hanne Waag
|
4
|
Surnadal
|
26/10
|
37/14
|
37/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
121 |
Innledende |
26/10 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
37/14 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/14 |
pl.: 14 |
premie: |
|
153
|
Solveig Engvoll
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Kristiansand og Omegn
|
23/08
|
34/10
|
34/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
153 |
Innledende |
23/08 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/10 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/10 |
pl.: 14 |
premie: |
|
159
|
Rune Metveit
|
2
|
Imenes
|
22/11
|
33/13
|
33/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
159 |
Innledende |
22/11 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/13 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/13 |
pl.: 14 |
premie: |
|
190
|
Håvard Mogan Enerud
|
3
|
Sande
|
18/06
|
23/08
|
23/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
190 |
Innledende |
18/06 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/08 |
pl.: 14 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/08 |
pl.: 14 |
premie: |
|
15
|
May Elin Frøyland
|
5
|
Lyngdal
|
30/11
|
42/18
|
42/18
|
|
249
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
30/11 |
pl.: 25 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/18 |
pl.: 15 |
premie: 249 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/18 |
pl.: 15 |
premie: |
|
95
|
Morten Eken
|
V55
|
Søndre Modum
|
26/11
|
38/16
|
38/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
95 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 23 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/16 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/16 |
pl.: 15 |
premie: |
|
131
|
Kristian Martinsen
|
4
|
Fet
|
27/10
|
36/14
|
36/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
131 |
Innledende |
27/10 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/14 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/14 |
pl.: 15 |
premie: |
|
154
|
Niri August Kvalstad
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Flesberg
|
23/06
|
34/09
|
34/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
154 |
Innledende |
23/06 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/09 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/09 |
pl.: 15 |
premie: |
|
163
|
Geir Lam Andresen
|
2
|
Oslo Østre
|
26/12
|
32/13
|
32/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
163 |
Innledende |
26/12 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/13 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/13 |
pl.: 15 |
premie: |
|
193
|
Kjell Bøe Bjørgum
|
3
|
Aurland
|
22/07
|
22/07
|
22/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
193 |
Innledende |
22/07 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/07 |
pl.: 15 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/07 |
pl.: 15 |
premie: |
|
18
|
Steinar Skoland
|
5
|
Lyngdal
|
30/11
|
42/16
|
42/16
|
|
232
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
30/11 |
pl.: 24 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/16 |
pl.: 16 |
premie: 232 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/16 |
pl.: 16 |
premie: |
|
97
|
Knut Bråthen
|
V55
|
Kongsberg
|
26/09
|
38/15
|
38/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
97 |
Innledende |
26/09 |
pl.: 25 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/15 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/15 |
pl.: 16 |
premie: |
|
132
|
Mariann Opperud
|
4
|
Ådal
|
26/07
|
36/13
|
36/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
132 |
Innledende |
26/07 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/13 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/13 |
pl.: 16 |
premie: |
|
160
|
Julie Tørnes Kleiv
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Tørdal
|
25/07
|
33/09
|
33/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
160 |
Innledende |
25/07 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/09 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/09 |
pl.: 16 |
premie: |
|
166
|
Ørjan Metveit
|
2
|
Imenes
|
25/07
|
32/09
|
32/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
166 |
Innledende |
25/07 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/09 |
pl.: 16 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/09 |
pl.: 16 |
premie: |
|
19
|
Runar Tveito
|
5
|
Lunde
|
30/21
|
41/30
|
41/30
|
|
216
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
30/21 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/30 |
pl.: 17 |
premie: 216 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/30 |
pl.: 17 |
premie: |
|
101
|
Jarle Tvinnereim
|
V55
|
Kristiansand og Omegn
|
27/07
|
38/12
|
38/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
101 |
Innledende |
27/07 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/12 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/12 |
pl.: 17 |
premie: |
|
134
|
Tormod Måge
|
4
|
Gjesdal
|
25/09
|
36/12
|
36/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
134 |
Innledende |
25/09 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/12 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/12 |
pl.: 17 |
premie: |
|
167
|
Benjamin Josdal Østebø
|
2
|
Egersund
|
25/08
|
32/09
|
32/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
167 |
Innledende |
25/08 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/09 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/09 |
pl.: 17 |
premie: |
|
174
|
Daniel Hauge
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Mælum
|
18/05
|
30/08
|
30/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
174 |
Innledende |
18/05 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/08 |
pl.: 17 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/08 |
pl.: 17 |
premie: |
|