31
|
Morten Dølhaug Reinertsen
|
2
|
Alvdal
|
|
25/3
|
25/3
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
31 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/3 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/3 |
pl.: 3 |
premie: |
|
33
|
Max Bolte
|
2
|
Alvdal
|
|
15/3
|
15/3
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
33 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
15/3 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/3 |
pl.: 5 |
premie: |
|
32
|
Bjørn Erik Ulheim
|
2
|
Dovre og Dovreskog
|
|
23/11
|
23/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
32 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/11 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/11 |
pl.: 4 |
premie: |
|
30
|
Stein Sandnes
|
2
|
Glåmos
|
|
25/11
|
25/11
|
|
142
[+]
|
Total plassering |
30 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/11 |
pl.: 2 |
premie: 142 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/11 |
pl.: 2 |
premie: |
|
29
|
Kurt Fiva
|
2
|
Isfjorden og Åndalsnes
|
|
25/12
|
25/12
|
Sølv medalje
|
233
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
Sølv medalje |
Sum innledende + finale |
25/12 |
pl.: 1 |
premie: 233 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/12 |
pl.: 1 |
premie: |
|
20
|
Silje Hammervold
|
3
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
|
32/15
|
32/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/15 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/15 |
pl.: |
premie: |
|
11
|
Tore Hagestande
|
3
|
Lesja
|
|
35/14
|
35/14
|
|
225
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/14 |
pl.: 1 |
premie: 225 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/14 |
pl.: |
premie: |
|
12
|
Eva Karin Tilset
|
3
|
Opdal og Midtbygden
|
|
34/20
|
34/20
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/20 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/20 |
pl.: |
premie: |
|
27
|
Ken Roger Stø
|
4
|
Vinstra
|
|
28/8
|
28/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/8 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/8 |
pl.: |
premie: |
|
26
|
Jørn Strypet
|
4
|
Alvdal
|
|
28/16
|
28/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/16 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/16 |
pl.: |
premie: |
|
28
|
Per Otto Opstad
|
4
|
Rakvåg
|
|
27/16
|
27/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/16 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/16 |
pl.: |
premie: |
|
9
|
Hanne Waag
|
4
|
Surnadal
|
|
35/20
|
35/20
|
|
290
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/20 |
pl.: 1 |
premie: 290 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/20 |
pl.: |
premie: |
|
18
|
Erling Waag
|
4
|
Surnadal
|
|
33/14
|
33/14
|
|
128
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/14 |
pl.: 3 |
premie: 128 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/14 |
pl.: |
premie: |
|
17
|
Sigbjørn Hausberg
|
4
|
Surnadal
|
|
33/15
|
33/15
|
|
182
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/15 |
pl.: 2 |
premie: 182 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/15 |
pl.: |
premie: |
|
21
|
Vegar Bakken
|
4
|
Moltustranda og Larsnes
|
|
32/14
|
32/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/14 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/14 |
pl.: |
premie: |
|
23
|
Tom Kappelslåen
|
4
|
Lesja
|
|
32/5
|
32/5
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/5 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/5 |
pl.: |
premie: |
|
15
|
Tor Gaute Jøingsli
|
5
|
Lom og Skjåk
|
|
33/20
|
33/20
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/20 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/20 |
pl.: |
premie: |
|
6
|
Gudbrand Mo
|
5
|
Lom og Skjåk
|
|
36/20
|
36/20
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/20 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/20 |
pl.: |
premie: |
|
3
|
Roger Nilsen
|
5
|
Tynset
|
|
36/23
|
36/23
|
|
218
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/23 |
pl.: 2 |
premie: 218 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/23 |
pl.: |
premie: |
|
24
|
Ingar Waag
|
5
|
Surnadal
|
|
31/16
|
31/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/16 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/16 |
pl.: |
premie: |
|
10
|
Britt Nesteby
|
5
|
Tynset
|
|
35/15
|
35/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/15 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/15 |
pl.: |
premie: |
|
8
|
Egil Magne Hammervold
|
5
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
|
35/26
|
35/26
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/26 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/26 |
pl.: |
premie: |
|
4
|
Ludvik André Sagstad Tolaas
|
5
|
Nesjestranda & Skaala
|
|
36/21
|
36/21
|
|
157
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/21 |
pl.: 3 |
premie: 157 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/21 |
pl.: |
premie: |
|
16
|
Anita Jære
|
5
|
Rennebu
|
|
33/18
|
33/18
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/18 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/18 |
pl.: |
premie: |
|
1
|
Thomas Baar
|
5
|
Tynset
|
|
36/24
|
36/24
|
Gylt medalje
|
300
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
Gylt medalje |
Sum innledende + finale |
36/24 |
pl.: 1 |
premie: 300 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/24 |
pl.: |
premie: |
|
2
|
Terje Røstad
|
V55
|
Soknedal
|
|
36/23
|
36/23
|
Sølv medalje
|
232
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
Sølv medalje |
Sum innledende + finale |
36/23 |
pl.: 1 |
premie: 232 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/23 |
pl.: 1 |
premie: |
|
19
|
Hans Iver Kojedal
|
V55
|
Røros
|
|
32/23
|
32/23
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/23 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/23 |
pl.: 5 |
premie: |
|
7
|
Agnar Kveberg
|
V55
|
Alvdal
|
|
35/27
|
35/27
|
|
118
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/27 |
pl.: 3 |
premie: 118 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/27 |
pl.: 3 |
premie: |
|
5
|
Anders Silset
|
V55
|
Heim/Hemne
|
|
36/20
|
36/20
|
|
175
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/20 |
pl.: 2 |
premie: 175 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/20 |
pl.: 2 |
premie: |
|
14
|
Jon Ivar Hansen
|
V55
|
Heim/Hemne
|
|
33/21
|
33/21
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/21 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/21 |
pl.: 4 |
premie: |
|
22
|
Bernt Jon Runde
|
V55
|
Isfjorden og Åndalsnes
|
|
32/13
|
32/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/13 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/13 |
pl.: 6 |
premie: |
|
25
|
Arne Robert Skaslien
|
V55
|
Opdal og Midtbygden
|
|
30/8
|
30/8
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/8 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/8 |
pl.: 7 |
premie: |
|
13
|
Andre Sletli
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Tangen
|
|
34/11
|
34/11
|
Sølv medalje
|
75
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
Sølv medalje |
Sum innledende + finale |
34/11 |
pl.: 1 |
premie: 75 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/11 |
pl.: 1 |
premie: |
|