44
|
Leif Atle Beisland
|
2
|
Imenes
|
24/10
|
|
24/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
44 |
Innledende |
24/10 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/10 |
pl.: 4 |
premie: |
|
24
|
Eivind Igland
|
2
|
Imenes
|
27/11
|
|
27/11
|
|
200
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
27/11 |
pl.: 2 |
premie: 200 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/11 |
pl.: 2 |
premie: |
|
38
|
Inge Markus Gjestvang
|
2
|
Imenes
|
25/13
|
|
25/13
|
|
120
[+]
|
Total plassering |
38 |
Innledende |
25/13 |
pl.: 3 |
premie: 120 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/13 |
pl.: 3 |
premie: |
|
64
|
Kjell Kristian Lunde
|
2
|
Tangen
|
19/07
|
|
19/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
64 |
Innledende |
19/07 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
19/07 |
pl.: 7 |
premie: |
|
19
|
Lars Grette
|
2
|
Nordstrand
|
27/14
|
|
27/14
|
|
280
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
27/14 |
pl.: 1 |
premie: 280 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/14 |
pl.: 1 |
premie: |
|
55
|
Lars Skår
|
2
|
Time
|
21/10
|
|
21/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
55 |
Innledende |
21/10 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/10 |
pl.: 6 |
premie: |
|
52
|
Anne Liv Skjeggedal
|
2
|
Imenes
|
23/09
|
|
23/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
52 |
Innledende |
23/09 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/09 |
pl.: 5 |
premie: |
|
67
|
Kari Jørgensen
|
2
|
Imenes
|
12/05
|
|
12/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
67 |
Innledende |
12/05 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
12/05 |
pl.: 8 |
premie: |
|
40
|
Ole Gustav Huser
|
3
|
Raumnes
|
25/10
|
|
25/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
40 |
Innledende |
25/10 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/10 |
pl.: 4 |
premie: |
|
17
|
Ørjan Metveit
|
3
|
Imenes
|
28/12
|
|
28/12
|
|
200
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 2 |
premie: 200 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/12 |
pl.: 2 |
premie: |
|
12
|
Terje Grøterud
|
3
|
Sigdal
|
29/10
|
|
29/10
|
|
280
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
29/10 |
pl.: 1 |
premie: 280 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/10 |
pl.: 1 |
premie: |
|
72
|
Jan Dalene
|
3
|
Kristiansand og Omegn
|
09/03
|
|
09/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
72 |
Innledende |
09/03 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
09/03 |
pl.: 7 |
premie: |
|
68
|
Malin Lauvrak
|
3
|
Dølemo
|
11/03
|
|
11/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
68 |
Innledende |
11/03 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
11/03 |
pl.: 6 |
premie: |
|
51
|
Ole Jakob Jemtland
|
3
|
Sigdal
|
23/10
|
|
23/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
51 |
Innledende |
23/10 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/10 |
pl.: 5 |
premie: |
|
74
|
Henrik Meum Stormo
|
3
|
Rygge
|
09/01
|
|
09/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
74 |
Innledende |
09/01 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
09/01 |
pl.: 8 |
premie: |
|
21
|
Kai Ågedal
|
3
|
Evje og Hornnes
|
27/13
|
|
27/13
|
|
120
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
27/13 |
pl.: 3 |
premie: 120 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/13 |
pl.: 3 |
premie: |
|
43
|
Kjell Strand Hovland
|
4
|
Klepp
|
24/17
|
|
24/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
43 |
Innledende |
24/17 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/17 |
pl.: 7 |
premie: |
|
42
|
Tor Henning Post
|
4
|
Ugland
|
25/08
|
|
25/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
42 |
Innledende |
25/08 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/08 |
pl.: 6 |
premie: |
|
53
|
Tom Nyhaven
|
4
|
Søgne
|
23/08
|
|
23/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
53 |
Innledende |
23/08 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/08 |
pl.: 8 |
premie: |
|
58
|
Pål Kristian Kværneng
|
4
|
Løiten
|
21/07
|
|
21/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
58 |
Innledende |
21/07 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/07 |
pl.: 9 |
premie: |
|
35
|
Jo Ivar Løvseth
|
4
|
Løiten
|
26/09
|
|
26/09
|
|
162
[+]
|
Total plassering |
35 |
Innledende |
26/09 |
pl.: 3 |
premie: 162 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/09 |
pl.: 3 |
premie: |
|
34
|
Knut Sigurd Totland
|
4
|
Nes og Bromma
|
26/09
|
|
26/09
|
|
250
[+]
|
Total plassering |
34 |
Innledende |
26/09 |
pl.: 2 |
premie: 250 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/09 |
pl.: 2 |
premie: |
|
37
|
Arne Erik Nilsen
|
4
|
Raumnes
|
25/13
|
|
25/13
|
|
75
[+]
|
Total plassering |
37 |
Innledende |
25/13 |
pl.: 4 |
premie: 75 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/13 |
pl.: 4 |
premie: |
|
22
|
Gunstein Lauvrak
|
4
|
Nordstrand
|
27/12
|
|
27/12
|
|
339
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
27/12 |
pl.: 1 |
premie: 339 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/12 |
pl.: 1 |
premie: |
|
62
|
Trygve Thaule
|
4
|
Rise og Løddesøl
|
20/06
|
|
20/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
62 |
Innledende |
20/06 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/06 |
pl.: 10 |
premie: |
|
39
|
Terje Allum
|
4
|
Siljan
|
25/10
|
|
25/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
39 |
Innledende |
25/10 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/10 |
pl.: 5 |
premie: |
|
69
|
Hans Petter Aas-Hveem
|
4
|
Rygge
|
11/00
|
|
11/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
69 |
Innledende |
11/00 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
11/00 |
pl.: 11 |
premie: |
|
71
|
Tor-Arne Solbakken
|
5
|
Rygge
|
11/00
|
|
11/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
71 |
Innledende |
11/00 |
pl.: 23 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
11/00 |
pl.: 23 |
premie: |
|
9
|
Øyvind Haugen
|
5
|
Høland/Bjørkelangen
|
29/16
|
|
29/16
|
|
115
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 7 |
premie: 115 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/16 |
pl.: 7 |
premie: |
|
14
|
Geir Atle Metveit
|
5
|
Imenes
|
28/14
|
|
28/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/14 |
pl.: 11 |
premie: |
|
8
|
Helene Storenes
|
5
|
Imenes
|
29/16
|
|
29/16
|
|
155
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 6 |
premie: 155 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/16 |
pl.: 6 |
premie: |
|
4
|
Kjetil jr. Igland
|
5
|
Imenes
|
30/16
|
|
30/16
|
|
276
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
30/16 |
pl.: 3 |
premie: 276 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/16 |
pl.: 3 |
premie: |
|
31
|
Jan Kåre Moland
|
5
|
Drangedal
|
26/13
|
|
26/13
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
31 |
Innledende |
26/13 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/13 |
pl.: 16 |
premie: |
|
65
|
Sverre Brovoll
|
5
|
Oslo Østre
|
18/06
|
|
18/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
65 |
Innledende |
18/06 |
pl.: 22 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
18/06 |
pl.: 22 |
premie: |
|
27
|
Nils Thomas Valand
|
5
|
Aurland
|
26/16
|
|
26/16
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
26/16 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/16 |
pl.: 15 |
premie: |
|
1
|
Tor Harald Lund
|
5
|
Søgne
|
30/18
|
|
30/18
|
|
358
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 1 |
premie: 358 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/18 |
pl.: 1 |
premie: |
|
7
|
Mette Elisabeth Finnestad
|
5
|
Søgne
|
29/24
|
|
29/24
|
|
195
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
29/24 |
pl.: 5 |
premie: 195 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/24 |
pl.: 5 |
premie: |
|
48
|
Ingar Waag
|
5
|
Surnadal
|
23/15
|
|
23/15
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
48 |
Innledende |
23/15 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/15 |
pl.: 20 |
premie: |
|
33
|
Sigbjørn Hausberg
|
5
|
Surnadal
|
26/10
|
|
26/10
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
33 |
Innledende |
26/10 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/10 |
pl.: 17 |
premie: |
|
13
|
Ingrid Finnestad
|
5
|
Skjeberg
|
28/14
|
|
28/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/14 |
pl.: 10 |
premie: |
|
47
|
Steinar Skoland
|
5
|
Lyngdal
|
24/02
|
|
24/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
47 |
Innledende |
24/02 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/02 |
pl.: 19 |
premie: |
|
26
|
Dag Lien
|
5
|
Løiten
|
26/17
|
|
26/17
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
26/17 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/17 |
pl.: 14 |
premie: |
|
25
|
Anders Warlo Totland
|
5
|
Nes og Bromma
|
27/09
|
|
27/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
27/09 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/09 |
pl.: 13 |
premie: |
|
3
|
Tor Arnfinn Homme
|
5
|
Kristiansand og Omegn
|
30/17
|
|
30/17
|
|
317
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
30/17 |
pl.: 2 |
premie: 317 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/17 |
pl.: 2 |
premie: |
|
10
|
Runar Tveito
|
5
|
Lunde
|
29/15
|
|
29/15
|
|
75
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 8 |
premie: 75 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/15 |
pl.: 8 |
premie: |
|
15
|
Lars Kristian Solheim
|
5
|
Vegårshei
|
28/14
|
|
28/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
28/14 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/14 |
pl.: 12 |
premie: |
|
49
|
Sindre Tunheim
|
5
|
Imenes
|
23/12
|
|
23/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
49 |
Innledende |
23/12 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/12 |
pl.: 21 |
premie: |
|
36
|
John Olav Solaas
|
5
|
Trondenes
|
26/06
|
|
26/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
36 |
Innledende |
26/06 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/06 |
pl.: 18 |
premie: |
|
11
|
Tor Christian Mathisen
|
5
|
Bamble
|
29/12
|
|
29/12
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/12 |
pl.: 9 |
premie: |
|
6
|
Kai Egil Berntsen
|
5
|
Froland
|
30/11
|
|
30/11
|
|
235
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
30/11 |
pl.: 4 |
premie: 235 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/11 |
pl.: 4 |
premie: |
|
2
|
Anders Edvin Gusdal
|
V55
|
Imenes
|
30/18
|
|
30/18
|
|
377
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/18 |
pl.: 1 |
premie: 377 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/18 |
pl.: 1 |
premie: |
|
50
|
Anders Metveit
|
V55
|
Imenes
|
23/11
|
|
23/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
50 |
Innledende |
23/11 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/11 |
pl.: 10 |
premie: |
|
28
|
Kåre Storenes
|
V55
|
Imenes
|
26/14
|
|
26/14
|
|
194
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
26/14 |
pl.: 4 |
premie: 194 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/14 |
pl.: 4 |
premie: |
|
41
|
Thor Vigre
|
V55
|
Imenes
|
25/09
|
|
25/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
41 |
Innledende |
25/09 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/09 |
pl.: 8 |
premie: |
|
59
|
Kåre Haugvaldstad
|
V55
|
Gjesdal
|
21/05
|
|
21/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
59 |
Innledende |
21/05 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/05 |
pl.: 14 |
premie: |
|
61
|
Sigbjørn Undheim
|
V55
|
Time
|
20/07
|
|
20/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
61 |
Innledende |
20/07 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/07 |
pl.: 16 |
premie: |
|
60
|
Odd Petter Nythe
|
V55
|
Frogn og Drøbak
|
21/04
|
|
21/04
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
60 |
Innledende |
21/04 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/04 |
pl.: 15 |
premie: |
|
45
|
Johan Arthur Nygård
|
V55
|
Kristiansand og Omegn
|
24/09
|
|
24/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
45 |
Innledende |
24/09 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/09 |
pl.: 9 |
premie: |
|
54
|
Egil Andre Finnestad
|
V55
|
Skjeberg
|
22/04
|
|
22/04
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
54 |
Innledende |
22/04 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/04 |
pl.: 11 |
premie: |
|
16
|
Per Egil Storsveen
|
V55
|
Løiten
|
28/13
|
|
28/13
|
|
315
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 2 |
premie: 315 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/13 |
pl.: 2 |
premie: |
|
75
|
Georg Gulbrandsen
|
V55
|
Dølemo
|
05/02
|
|
05/02
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
75 |
Innledende |
05/02 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
05/02 |
pl.: 18 |
premie: |
|
30
|
Knut Drognes
|
V55
|
Raumnes
|
26/14
|
|
26/14
|
|
75
[+]
|
Total plassering |
30 |
Innledende |
26/14 |
pl.: 6 |
premie: 75 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/14 |
pl.: 6 |
premie: |
|
32
|
Håvard Forsdal
|
V55
|
Rise og Løddesøl
|
26/11
|
|
26/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
32 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/11 |
pl.: 7 |
premie: |
|
57
|
Oddvar Skov-Skov
|
V55
|
Vennesla
|
21/08
|
|
21/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
57 |
Innledende |
21/08 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/08 |
pl.: 13 |
premie: |
|
56
|
Espen Kirkesæther
|
V55
|
Sem
|
21/08
|
|
21/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
56 |
Innledende |
21/08 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/08 |
pl.: 12 |
premie: |
|
29
|
Arild Håkedal
|
V55
|
Dølemo
|
26/14
|
|
26/14
|
|
134
[+]
|
Total plassering |
29 |
Innledende |
26/14 |
pl.: 5 |
premie: 134 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/14 |
pl.: 5 |
premie: |
|
73
|
Svein Egil Holta
|
V55
|
Jørpeland
|
09/01
|
|
09/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
73 |
Innledende |
09/01 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
09/01 |
pl.: 17 |
premie: |
|
23
|
Bjørn Bjellerås
|
V55
|
Imenes
|
27/12
|
|
27/12
|
|
255
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
27/12 |
pl.: 3 |
premie: 255 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/12 |
pl.: 3 |
premie: |
|
5
|
Kristian Storenes
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Imenes
|
30/13
|
|
30/13
|
|
164
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
30/13 |
pl.: 1 |
premie: 164 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/13 |
pl.: 1 |
premie: |
|
66
|
Benjamin Langenes Nyhaven
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Søgne
|
16/09
|
|
16/09
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
66 |
Innledende |
16/09 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
16/09 |
pl.: 6 |
premie: |
|
46
|
Andre Sletli
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Tangen
|
24/08
|
|
24/08
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
46 |
Innledende |
24/08 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/08 |
pl.: 4 |
premie: |
|
70
|
Inger Marie Bringsdal
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Holum
|
11/00
|
|
11/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
70 |
Innledende |
11/00 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
11/00 |
pl.: 7 |
premie: |
|
20
|
Gaute Grøterud
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Sigdal
|
27/13
|
|
27/13
|
|
70
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
27/13 |
pl.: 3 |
premie: 70 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/13 |
pl.: 3 |
premie: |
|
63
|
Mathias Olsen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Froland
|
20/05
|
|
20/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
63 |
Innledende |
20/05 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/05 |
pl.: 5 |
premie: |
|
18
|
Julianne Skallerud Brekke
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Råde
|
28/11
|
|
28/11
|
|
116
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
28/11 |
pl.: 2 |
premie: 116 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/11 |
pl.: 2 |
premie: |
|