1
|
Roger Hals
|
5
|
Kristiansund
|
30/15
|
|
30/15
|
|
299
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 1 |
premie: 299 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/15 |
pl.: |
premie: |
|
2
|
Anita Lystad
|
5
|
Hovdebygda og Ørsta
|
29/12
|
|
29/12
|
|
207
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 2 |
premie: 207 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/12 |
pl.: |
premie: |
|
3
|
Isak Frøysadal Hauge
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Sunnylven
|
29/12
|
|
29/12
|
|
100
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
29/12 |
pl.: 1 |
premie: 100 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/12 |
pl.: 1 |
premie: |
|
4
|
Dag Andre Hauge
|
4
|
Sunnylven
|
28/15
|
|
28/15
|
|
278
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 1 |
premie: 278 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/15 |
pl.: |
premie: |
|
5
|
Lars Høybakk
|
4
|
Langevåg
|
28/13
|
|
28/13
|
|
221
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 2 |
premie: 221 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/13 |
pl.: |
premie: |
|
6
|
Karl-Tore Gjengstø
|
5
|
Aalesund
|
28/12
|
|
28/12
|
|
134
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
28/12 |
pl.: 3 |
premie: 134 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/12 |
pl.: |
premie: |
|
7
|
Per Otto Opstad
|
4
|
Rakvåg
|
28/10
|
|
28/10
|
|
179
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
28/10 |
pl.: 3 |
premie: 179 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/10 |
pl.: |
premie: |
|
8
|
Kristian Frøysadal Hauge
|
5
|
Sunnylven
|
28/9
|
|
28/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
28/9 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/9 |
pl.: |
premie: |
|
9
|
Ivar Fivelstad
|
5
|
Sunnylven
|
27/11
|
|
27/11
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
27/11 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/11 |
pl.: |
premie: |
|
10
|
Tom Olav Moldskred
|
4
|
Aalesund
|
26/16
|
|
26/16
|
|
122
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
26/16 |
pl.: 4 |
premie: 122 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/16 |
pl.: |
premie: |
|
11
|
Svein Arne Arnesen
|
2
|
Hjørungavåg
|
25/8
|
|
25/8
|
|
80
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
25/8 |
pl.: 1 |
premie: 80 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/8 |
pl.: 1 |
premie: |
|
12
|
Andreas Valde
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Engesetdal/Skodje
|
25/6
|
|
25/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
25/6 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/6 |
pl.: 2 |
premie: |
|
13
|
Thor Einar Aurdal
|
4
|
Sykkylven og Stranda
|
24/9
|
|
24/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
24/9 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/9 |
pl.: |
premie: |
|
14
|
Kay Johnny Gjerde
|
4
|
Langevåg
|
24/9
|
|
24/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
24/9 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/9 |
pl.: |
premie: |
|
15
|
Are Grov Hestetun
|
5
|
Engesetdal/Skodje
|
24/9
|
|
24/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
24/9 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/9 |
pl.: |
premie: |
|
16
|
Ivar Skaar Pedersen
|
5
|
Langevåg
|
24/9
|
|
24/9
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
24/9 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/9 |
pl.: |
premie: |
|
17
|
Beate Hjellen
|
4
|
Aalesund
|
24/7
|
|
24/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
24/7 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/7 |
pl.: |
premie: |
|
18
|
Erlend Overaa
|
4
|
Engesetdal/Skodje
|
22/7
|
|
22/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
18 |
Innledende |
22/7 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/7 |
pl.: |
premie: |
|
19
|
Ola-Johan Dybvik
|
4
|
Langevåg
|
22/7
|
|
22/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
19 |
Innledende |
22/7 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
22/7 |
pl.: |
premie: |
|
20
|
Torill Lystad
|
4
|
Hovdebygda og Ørsta
|
20/7
|
|
20/7
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
20 |
Innledende |
20/7 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
20/7 |
pl.: |
premie: |
|
21
|
Ludvik André Sagstad Tolaas
|
5
|
Nesjestranda & Skaala
|
17/6
|
|
17/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
17/6 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/6 |
pl.: |
premie: |
|