1
|
Bente Sverkmo
|
2
|
Namdalseid og Lyngen
|
28/16
|
40/5
|
40/5
|
Gylt medalje Sølv medalje Sølv medalje
|
80
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
28/16 |
pl.: 1 |
premie: 80 |
Medalje |
Gylt medalje Sølv medalje Sølv medalje |
Sum innledende + finale |
40/5 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/5 |
pl.: 1 |
premie: |
|
5
|
Kjell-Erik Hansen
|
4
|
Namdalseid og Lyngen
|
28/13
|
35/3
|
35/3
|
|
187
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 2 |
premie: 187 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/3 |
pl.: |
premie: |
|
4
|
Svenn Harald Hovd
|
4
|
Namdalseid og Lyngen
|
28/13
|
39/3
|
39/3
|
|
293
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 1 |
premie: 293 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/3 |
pl.: |
premie: |
|
3
|
Arnfinn Tangstad
|
V55
|
Mosvik
|
28/4
|
39/4
|
39/4
|
Sølv medalje Sølv medalje
|
240
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
28/4 |
pl.: 1 |
premie: 240 |
Medalje |
Sølv medalje Sølv medalje |
Sum innledende + finale |
39/4 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/4 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
John Olav Ågotnes
|
5
|
Namdalseid og Lyngen
|
27/13
|
39/8
|
39/8
|
Sølv medalje
|
160
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
27/13 |
pl.: 1 |
premie: 160 |
Medalje |
Sølv medalje |
Sum innledende + finale |
39/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
39/8 |
pl.: |
premie: |
|
|
Frank Bilstad
|
4
|
Øvre Ogndal
|
24/8
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/8 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
7
|
Rune L. Johansen
|
V55
|
Mære
|
24/7
|
32/2
|
32/2
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
24/7 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/2 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/2 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
Steinar Bjørås
|
V55
|
Levanger og Frol
|
24/5
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/5 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tommy K. Brandtzæg
|
5
|
Mære
|
23/11
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/11 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
6
|
Silje Kjelaas
|
4
|
Mære
|
23/10
|
34/6
|
34/6
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
23/10 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/6 |
pl.: |
premie: |
|
|
Espen Kjelaas
|
4
|
Mære
|
23/6
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/6 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
8
|
Hanna Haabeth
|
4
|
Aasen
|
20/8
|
30/5
|
30/5
|
Sølv medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
20/8 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
Sølv medalje |
Sum innledende + finale |
30/5 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/5 |
pl.: |
premie: |
|