3
|
Per Kristian Aas
|
V55
|
Lunde
|
26/8
|
37/1
|
37/1
|
Gylt medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
26/8 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
Gylt medalje |
Sum innledende + finale |
37/1 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
37/1 |
pl.: 1 |
premie: |
|
9
|
Ørjan Metveit
|
2
|
Imenes
|
26/6
|
34/0
|
34/0
|
Gylt medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
26/6 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
Gylt medalje |
Sum innledende + finale |
34/0 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/0 |
pl.: 1 |
premie: |
|
12
|
Ole Morten Austvoll Lunde
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Klepp
|
22/7
|
32/4
|
32/4
|
Norges Forsvarsforening Ungdomsmedalje + Nammomeda
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
22/7 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
Norges Forsvarsforening Ungdomsmedalje + Nammomeda |
Sum innledende + finale |
32/4 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/4 |
pl.: 1 |
premie: |
|
11
|
Kåre Storenes
|
V55
|
Imenes
|
25/4
|
33/1
|
33/1
|
Sølv medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
25/4 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
Sølv medalje |
Sum innledende + finale |
33/1 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
33/1 |
pl.: 2 |
premie: |
|
13
|
Leif Atle Beisland
|
2
|
Imenes
|
28/8
|
32/0
|
32/0
|
Sølv medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
28/8 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
Sølv medalje |
Sum innledende + finale |
32/0 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
32/0 |
pl.: 2 |
premie: |
|
21
|
Hedda Lohne Tveit
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Tørdal
|
22/8
|
30/2
|
30/2
|
DFS-Ungdomsmedalje i Gylt
|
0
[+]
|
Total plassering |
21 |
Innledende |
22/8 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
DFS-Ungdomsmedalje i Gylt |
Sum innledende + finale |
30/2 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/2 |
pl.: 2 |
premie: |
|
14
|
Johannes Nærland
|
2
|
Klepp
|
23/13
|
31/3
|
31/3
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
14 |
Innledende |
23/13 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/3 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/3 |
pl.: 3 |
premie: |
|
15
|
Roar Torkildsen
|
V55
|
Farsund
|
26/11
|
31/2
|
31/2
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
15 |
Innledende |
26/11 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/2 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/2 |
pl.: 3 |
premie: |
|
28
|
Malin Regine Fotland Øglænd
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Time
|
21/2
|
23/0
|
23/0
|
DFS-Ungdomsmedalje i Gylt
|
0
[+]
|
Total plassering |
28 |
Innledende |
21/2 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
DFS-Ungdomsmedalje i Gylt |
Sum innledende + finale |
23/0 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
23/0 |
pl.: 3 |
premie: |
|
16
|
Jarl Stølen
|
V55
|
Farsund
|
29/13
|
31/1
|
31/1
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
16 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/1 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/1 |
pl.: 4 |
premie: |
|
22
|
Anne Liv Skjeggedal
|
2
|
Imenes
|
23/6
|
30/0
|
30/0
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
22 |
Innledende |
23/6 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/0 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
30/0 |
pl.: 4 |
premie: |
|
17
|
Folke Helle
|
V55
|
Finnøy
|
26/5
|
31/0
|
31/0
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
26/5 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/0 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/0 |
pl.: 5 |
premie: |
|
23
|
Inge Markus Gjestvang
|
2
|
Imenes
|
23/9
|
29/2
|
29/2
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
23 |
Innledende |
23/9 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/2 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/2 |
pl.: 5 |
premie: |
|
24
|
Håvard Nesvik Voss
|
2
|
Stavanger
|
27/9
|
29/0
|
29/0
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
24 |
Innledende |
27/9 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/0 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
29/0 |
pl.: 6 |
premie: |
|
27
|
Egil Time
|
V55
|
Time
|
24/7
|
27/0
|
27/0
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
27 |
Innledende |
24/7 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/0 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/0 |
pl.: 6 |
premie: |
|
25
|
Helge Voss
|
2
|
Stavanger
|
26/4
|
28/1
|
28/1
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
25 |
Innledende |
26/4 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/1 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
28/1 |
pl.: 7 |
premie: |
|
26
|
Jim Nybrott
|
2
|
Gjesdal
|
24/9
|
27/1
|
27/1
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
26 |
Innledende |
24/9 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/1 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/1 |
pl.: 8 |
premie: |
|
1
|
Tor Harald Lund
|
5
|
Søgne
|
30/15
|
42/3
|
42/3
|
Norges Forsvarsforening Verneidrettsmedalje + Gylt
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
Norges Forsvarsforening Verneidrettsmedalje + Gylt |
Sum innledende + finale |
42/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/3 |
pl.: |
premie: |
|
2
|
Tore Rødland
|
5
|
Klepp
|
27/13
|
38/3
|
38/3
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
27/13 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/3 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/3 |
pl.: |
premie: |
|
4
|
Maria Krohn
|
3
|
Klepp
|
27/13
|
35/1
|
35/1
|
Gylt medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
27/13 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
Gylt medalje |
Sum innledende + finale |
35/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/1 |
pl.: |
premie: |
|
5
|
Odd Arild Stava
|
5
|
Karmøy
|
29/15
|
35/0
|
35/0
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
29/15 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
35/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
35/0 |
pl.: |
premie: |
|
6
|
Kristian Storenes
|
5
|
Imenes
|
29/13
|
34/2
|
34/2
|
Gylt medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
6 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
Gylt medalje |
Sum innledende + finale |
34/2 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/2 |
pl.: |
premie: |
|
7
|
Geir Atle Metveit
|
5
|
Imenes
|
26/14
|
34/1
|
34/1
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
26/14 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/1 |
pl.: |
premie: |
|
7
|
Mette Elisabeth Finnestad
|
5
|
Søgne
|
30/12
|
34/1
|
34/1
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
30/12 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/1 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/1 |
pl.: |
premie: |
|
9
|
Einar Tunheim
|
5
|
Hå
|
28/15
|
34/0
|
34/0
|
Gylt medalje
|
0
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
28/15 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
Gylt medalje |
Sum innledende + finale |
34/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
34/0 |
pl.: |
premie: |
|
17
|
Morten Svenning
|
3
|
Stavanger
|
26/10
|
31/0
|
31/0
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
26/10 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/0 |
pl.: |
premie: |
|
17
|
Kai Ågedal
|
3
|
Evje og Hornnes
|
26/5
|
31/0
|
31/0
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
26/5 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/0 |
pl.: |
premie: |
|
17
|
Helene Storenes
|
5
|
Imenes
|
29/14
|
31/0
|
31/0
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
17 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/0 |
pl.: |
premie: |
|
|
Inge Storenes
|
2
|
Imenes
|
20/5
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/5 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Eilef Stalleland
|
2
|
Imenes
|
21/6
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/6 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Eivind Igland
|
2
|
Imenes
|
22/8
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/8 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tom Landås
|
2
|
Imenes
|
19/8
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/8 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kjerstin Steinhaug Hauge
|
2
|
Mælum
|
22/10
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/10 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ole Richard Bødtker
|
2
|
Gann
|
20/4
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/4 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kjell Bang
|
2
|
Holum
|
20/3
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/3 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Geir Bernhard Øksendal
|
2
|
Holum
|
14/5
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
14/5 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jonas Sodeland Øksendal
|
2
|
Holum
|
12/1
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
12/1 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hege Rødland
|
2
|
Klepp
|
20/10
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/10 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Skår
|
2
|
Time
|
21/9
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/9 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tore Nærland
|
2
|
Klepp
|
19/6
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/6 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ove Skretting
|
2
|
Hå
|
14/5
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
14/5 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jostein Steinkjellå
|
2
|
Karmøy
|
9/2
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
9/2 |
pl.: 22 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ingvald Førde Ekra
|
3
|
Imenes
|
24/13
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/13 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Roy Wollvik
|
3
|
Stavanger
|
15/4
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
15/4 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Helge Tveit
|
3
|
Gann
|
19/4
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/4 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Inger Marie Bringsdal
|
3
|
Søgne
|
20/9
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
20/9 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Olav Måge
|
3
|
Gjesdal
|
8/1
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
8/1 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Torbjørn Sirekrok
|
3
|
Gjesdal
|
12/5
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
12/5 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
John Karsten Øglænd
|
4
|
Time
|
16/10
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
16/10 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Simon Gerhard Simonsen
|
4
|
Karmøy
|
13/2
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
13/2 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Steinar Skorpa
|
4
|
Stavanger
|
17/3
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
17/3 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tom Nyhaven
|
4
|
Søgne
|
15/5
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
15/5 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Benjamin Langenes Nyhaven
|
4
|
Søgne
|
19/5
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/5 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Geir Hauge
|
4
|
Mælum
|
21/3
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/3 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jan Dalene
|
4
|
Kristiansand og Omegn
|
15/7
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
15/7 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hans Augedal
|
4
|
Hå
|
18/5
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
18/5 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Pål Augedal
|
4
|
Hå
|
16/6
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
16/6 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stig Andrè Rødland
|
4
|
Klepp
|
18/6
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
18/6 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jarle Tvinnereim
|
4
|
Kristiansand og Omegn
|
21/6
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/6 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Fred Erik Berge
|
4
|
Laudal
|
18/6
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
18/6 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kjetil Anda
|
4
|
Klepp
|
15/3
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
15/3 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kjetil jr. Igland
|
5
|
Imenes
|
21/8
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/8 |
pl.: 17 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kjell Strand Hovland
|
5
|
Klepp
|
24/14
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/14 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ove Steinkjellå
|
5
|
Karmøy
|
23/8
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/8 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Olav Fuglestad
|
5
|
Time
|
25/6
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/6 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Einar Johansen
|
5
|
Time
|
24/15
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/15 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jostein Lassen
|
5
|
Stavanger
|
14/2
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
14/2 |
pl.: 21 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tore Indreiten
|
5
|
Stavanger
|
21/11
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/11 |
pl.: 16 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Steinar Skoland
|
5
|
Lyngdal
|
24/10
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/10 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Runar Tveito
|
5
|
Lunde
|
19/10
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/10 |
pl.: 19 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kirsten Sørli
|
5
|
Søgne
|
18/7
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
18/7 |
pl.: 20 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Trond Inge Rødland
|
5
|
Klepp
|
23/12
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/12 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Line Rødland
|
5
|
Klepp
|
19/11
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/11 |
pl.: 18 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tormod Måge
|
5
|
Gjesdal
|
23/4
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/4 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anders Edvin Gusdal
|
V55
|
Imenes
|
21/8
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/8 |
pl.: 12 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anders Metveit
|
V55
|
Imenes
|
16/9
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
16/9 |
pl.: 14 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Thor Vigre
|
V55
|
Imenes
|
23/9
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/9 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Johan Arthur Nygård
|
V55
|
Søgne
|
23/7
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/7 |
pl.: 10 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Steve T. Øverland
|
V55
|
Gann
|
19/4
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
19/4 |
pl.: 13 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Georg Gulbrandsen
|
V55
|
Dølemo
|
27/11
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/11 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Johan Sørli
|
V55
|
Søgne
|
22/10
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
22/10 |
pl.: 11 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Håvard Forsdal
|
V55
|
Rise og Løddesøl
|
23/13
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
23/13 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Oddvar Skov-Skov
|
V55
|
Vennesla
|
12/4
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
12/4 |
pl.: 15 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Caroline Finnestad Lund
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Søgne
|
21/8
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/8 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tor Edvard Bringsdal
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Holum
|
6/0
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
6/0 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Amalie Sagemoen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Ugland
|
13/0
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
13/0 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Bettina Auglend
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Time
|
8/0
|
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
8/0 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|