|
Silje Hammervold
|
2
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
|
22/11
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/11 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stein Sandnes
|
2
|
Glåmos
|
|
18/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
18/7 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Eva Karin Tilset
|
2
|
Opdal og Midtbygden
|
|
24/11
|
|
|
210
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/11 |
pl.: 1 |
premie: 210 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arne Kuraas
|
3
|
Røros
|
|
28/10
|
|
|
137
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/10 |
pl.: 2 |
premie: 137 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jørn Strypet
|
3
|
Alvdal
|
|
28/9
|
|
|
104
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/9 |
pl.: 3 |
premie: 104 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Øystein Bremset
|
3
|
Tydal
|
|
28/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/9 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Buseth
|
3
|
Singsås
|
|
16/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
16/4 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tom Kappelslåen
|
3
|
Lesja
|
|
22/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/7 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Stian Mosand Hanssen
|
3
|
Klæbu
|
|
34/10
|
|
|
249
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/10 |
pl.: 1 |
premie: 249 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Jon Sæterbø
|
3
|
Surnadal
|
|
5/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
5/3 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Kristoffer Kojedal
|
4
|
Røros
|
|
23/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/3 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Rune Stenmo
|
4
|
Stordalen
|
|
28/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/8 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Martin Strypet
|
4
|
Alvdal
|
|
21/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/5 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Per Erik Oldertrøen
|
4
|
Tynset
|
|
28/14
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/14 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Peder Bakken
|
4
|
Singsås
|
|
23/11
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/11 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Trond Gullik Mikkelsen
|
4
|
Surnadal
|
|
34/14
|
|
|
229
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/14 |
pl.: 2 |
premie: 229 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hanne Waag
|
4
|
Surnadal
|
|
29/12
|
|
|
107
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
29/12 |
pl.: 4 |
premie: 107 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tore Egil Halse
|
4
|
Trondhjems
|
|
23/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
23/5 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Mads Lysevold
|
4
|
Singsås
|
|
31/7
|
|
|
156
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/7 |
pl.: 3 |
premie: 156 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Lars Singsaas
|
4
|
Singsås
|
|
24/12
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/12 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Thomas Stenvoll
|
4
|
Soknedal
|
|
34/16
|
|
|
278
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/16 |
pl.: 1 |
premie: 278 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Hans Runar Kojedal
|
5
|
Røros
|
|
28/16
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
28/16 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Tor Gaute Jøingsli
|
5
|
Lom og Skjåk
|
|
33/12
|
|
|
216
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
33/12 |
pl.: 2 |
premie: 216 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Roger Nilsen
|
5
|
Tynset
|
|
30/11
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/11 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Adrian Aasegaard
|
5
|
Tynset
|
|
21/10
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/10 |
pl.: 11 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ingar Waag
|
5
|
Surnadal
|
|
26/7
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/7 |
pl.: 9 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Britt Nesteby
|
5
|
Tynset
|
|
24/8
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/8 |
pl.: 10 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Egil Magne Hammervold
|
5
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
|
30/14
|
|
|
110
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/14 |
pl.: 4 |
premie: 110 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ronja Hammervold
|
5
|
Eidsvåg og Eidsøra
|
|
27/13
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/13 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Ole Erik Thoresen
|
5
|
Hommelvik
|
|
32/20
|
|
|
163
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
32/20 |
pl.: 3 |
premie: 163 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Olle Gabrielsson
|
5
|
Rommeheds Skf
|
|
34/12
|
|
|
282
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
34/12 |
pl.: 1 |
premie: 282 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Anita Jære
|
5
|
Rennebu
|
|
27/9
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/9 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Røstad
|
V55
|
Soknedal
|
|
5/1
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
5/1 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Egil Wikan
|
V55
|
Nora
|
|
17/4
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
17/4 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Geir Håkon Nystuen
|
V55
|
Tynset
|
|
22/2
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
22/2 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arne Magne Stenvold
|
V55
|
Brekken/Aursund
|
|
24/12
|
|
|
120
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/12 |
pl.: 3 |
premie: 120 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Oddvar Dalen
|
V55
|
Fåset
|
|
25/7
|
|
|
187
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/7 |
pl.: 2 |
premie: 187 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Morten Island
|
V55
|
Malvik
|
|
11/3
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
11/3 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Arne Robert Skaslien
|
V55
|
Opdal og Midtbygden
|
|
25/12
|
|
|
253
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/12 |
pl.: 1 |
premie: 253 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Trond Erlien
|
V55
|
Glåmos
|
|
17/5
|
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
17/5 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|
|
Erling Waag
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Surnadal
|
|
30/13
|
|
|
50
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
|
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
30/13 |
pl.: 1 |
premie: 50 |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
|
pl.: |
premie: |
|