Du er her
Resultater for Samlagsstevne stang/felthurtig
Tilbake til oversikten
Arrangør: Jordet og Tenaasen Skytterlag Dato: 13. august 2022
- Antall deltakere: 12
(Klasse 5=6, Klasse 4=2, Klasse 3=2, Junior 16-17 år=1, Eldre rekrutt 14-15 år=1)
- Sum premieinnskudd:
- Antall skytterlag: 5
|
Martin Lutnæs
|
3
|
Trysil
|
0/0
|
|
/
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
0/0 |
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
/ |
pl.: |
premie: |
|
|
Terje Stolt
|
3
|
Trysil
|
0/0
|
|
/
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
0/0 |
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
/ |
pl.: |
premie: |
|
|
Ida Andreassen Berg
|
4
|
Sørskogbygda
|
0/0
|
|
/
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
0/0 |
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
/ |
pl.: |
premie: |
|
|
Magne Almås
|
4
|
Elverum
|
0/0
|
|
/
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
0/0 |
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
/ |
pl.: |
premie: |
|
|
Ruben Myrset
|
5
|
Nordskogbygda
|
0/0
|
|
/
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
0/0 |
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
/ |
pl.: |
premie: |
|
|
Kurt Eirik Bekkevold
|
5
|
Sørskogbygda
|
0/0
|
|
/
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
0/0 |
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
/ |
pl.: |
premie: |
|
|
Frank Willy Lie Bråten
|
5
|
Trysil
|
0/0
|
|
/
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
0/0 |
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
/ |
pl.: |
premie: |
|
|
Bent Ove Bredal Løvåsen
|
5
|
Trysil
|
0/0
|
|
/
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
0/0 |
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
/ |
pl.: |
premie: |
|
|
Jan-Eivind Skjæret
|
5
|
Jordet og Tenaasen
|
0/0
|
|
/
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
0/0 |
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
/ |
pl.: |
premie: |
|
|
Oda Andreassen Berg
|
5
|
Sørskogbygda
|
0/0
|
|
/
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
0/0 |
pl.: |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
|
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
/ |
pl.: |
premie: |
|