Du er her
Resultater for KM Felt Søndre krets
Tilbake til oversikten
Arrangør: Mosjøen Skytterlag Dato: 23. april 2022
- Antall deltakere: 53
(Klasse 5=8, Klasse 4=9, Klasse 3=3, Klasse 2=2, V55=6, V65=5, V73=8, Eldre Junior 18-19 år=1, Eldre rekrutt 14-15 år=1, Rekrutt 11-13 år=3, Nybegynner ung=2, HK416=4, Kikkertklassen=1, =6)
- Sum premieinnskudd: 3763 kr.
- Antall skytterlag: 17
1
|
Arnt Erik Aune
|
5
|
Bodø Østre
|
30/22
|
42/05
|
42/05
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
1 |
Innledende |
30/22 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/05 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/05 |
pl.: 1 |
premie: |
|
2
|
Kaja Helene Remmen
|
5
|
Nesna
|
30/15
|
42/04
|
42/04
|
|
239
[+]
|
Total plassering |
2 |
Innledende |
30/15 |
pl.: 2 |
premie: 239 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
42/04 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
42/04 |
pl.: 2 |
premie: |
|
3
|
Thomas Sørfjord
|
5
|
Sørfjord og Omegn
|
29/14
|
41/05
|
41/05
|
|
144
[+]
|
Total plassering |
3 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 3 |
premie: 144 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
41/05 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
41/05 |
pl.: 3 |
premie: |
|
4
|
Runar Finvåg
|
4
|
Bodø Østre
|
28/08
|
40/09
|
40/09
|
|
269
[+]
|
Total plassering |
4 |
Innledende |
28/08 |
pl.: 2 |
premie: 269 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/09 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/09 |
pl.: 1 |
premie: |
|
5
|
Raymond Eliassen
|
5
|
Saltdal
|
29/13
|
40/07
|
40/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
29/13 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/07 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/07 |
pl.: 4 |
premie: |
|
5
|
Ørjan Svartisdal Karlsen
|
5
|
Røvassdalen
|
28/17
|
40/07
|
40/07
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
5 |
Innledende |
28/17 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/07 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/07 |
pl.: 4 |
premie: |
|
7
|
Tommy Opdalshei
|
5
|
Dunderlandsdalen
|
28/13
|
40/06
|
40/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
7 |
Innledende |
28/13 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/06 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/06 |
pl.: 6 |
premie: |
|
8
|
Nils Johan Johansen
|
4
|
Nesna
|
29/16
|
40/03
|
40/03
|
|
379
[+]
|
Total plassering |
8 |
Innledende |
29/16 |
pl.: 1 |
premie: 379 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
40/03 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
40/03 |
pl.: 2 |
premie: |
|
9
|
Are Mareno Skar
|
V55
|
Mosjøen
|
29/07
|
38/05
|
38/05
|
|
216
[+]
|
Total plassering |
9 |
Innledende |
29/07 |
pl.: 2 |
premie: 216 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
38/05 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
38/05 |
pl.: 1 |
premie: |
|
10
|
Torfinn Govasli
|
V55
|
Øvre Velfjord
|
29/14
|
36/03
|
36/03
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
10 |
Innledende |
29/14 |
pl.: 1 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/03 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/03 |
pl.: 2 |
premie: |
|
11
|
Øyvind Langø
|
3
|
Øvre Velfjord
|
29/07
|
36/00
|
36/00
|
|
270
[+]
|
Total plassering |
11 |
Innledende |
29/07 |
pl.: 1 |
premie: 270 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
36/00 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
36/00 |
pl.: 1 |
premie: |
|
12
|
Kine Bekkevold
|
5
|
Austerbygda
|
28/09
|
31/01
|
31/01
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
12 |
Innledende |
28/09 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
31/01 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
31/01 |
pl.: 7 |
premie: |
|
13
|
Tina Mari Husnes Larsen
|
Eldre Junior 18-19 år
|
Røvassdalen
|
07/00
|
16/02
|
16/02
|
|
80
[+]
|
Total plassering |
13 |
Innledende |
07/00 |
pl.: 1 |
premie: 80 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
16/02 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
16/02 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
Tobias A. Huskebakk
|
2
|
Nesna
|
26/10
|
26/00
|
26/00
|
|
180
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/10 |
pl.: 1 |
premie: 180 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/00 |
pl.: 1 |
premie: |
|
|
Ingvar Thomas Sørfjord
|
3
|
Sørfjord og Omegn
|
21/07
|
21/00
|
21/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/07 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/00 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
Anbjørn Brennhaug
|
2
|
Grane
|
15/03
|
15/00
|
15/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
15/03 |
pl.: 2 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
15/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
15/00 |
pl.: 2 |
premie: |
|
|
Arne Steinfjell
|
V55
|
Alteren
|
27/06
|
27/06
|
27/06
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
27/06 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
27/06 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
27/06 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
Siv Svartisdal
|
4
|
Røvassdalen
|
26/11
|
26/00
|
26/00
|
|
162
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/11 |
pl.: 3 |
premie: 162 |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/00 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
Jon Arne Olsen
|
3
|
Nesna
|
21/04
|
21/00
|
21/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
21/04 |
pl.: 3 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
21/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
21/00 |
pl.: 3 |
premie: |
|
|
Asmund O. Amundsen
|
V55
|
Mo
|
26/10
|
26/00
|
26/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/10 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/00 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
Øyvind Abel
|
4
|
Grane
|
26/07
|
26/00
|
26/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/07 |
pl.: 4 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/00 |
pl.: 4 |
premie: |
|
|
Ben Helland
|
4
|
Alteren
|
25/16
|
25/00
|
25/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/16 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/00 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
Børge Søreng
|
V55
|
Nesna
|
25/13
|
25/00
|
25/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/13 |
pl.: 5 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/00 |
pl.: 5 |
premie: |
|
|
Alexander Albertsen
|
4
|
Mosjøen
|
25/11
|
25/00
|
25/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/11 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/00 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
Tom Karlsen
|
V55
|
Røvassdalen
|
24/13
|
24/00
|
24/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/13 |
pl.: 6 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/00 |
pl.: 6 |
premie: |
|
|
Carl Konow
|
4
|
Nesna
|
25/11
|
25/00
|
25/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
25/11 |
pl.: 7 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
25/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
25/00 |
pl.: 7 |
premie: |
|
|
Jøran Nordhuus
|
5
|
Brønnøysund
|
26/17
|
26/00
|
26/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
26/17 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
26/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
26/00 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
Einar Spillum
|
4
|
Bodø Østre
|
24/10
|
24/00
|
24/00
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
24/10 |
pl.: 8 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
24/00 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
24/00 |
pl.: 8 |
premie: |
|
|
Morten Eriksen
|
4
|
Mosjøen
|
17/14
|
17/14
|
17/14
|
|
0
[+]
|
Total plassering |
|
Innledende |
17/14 |
pl.: 9 |
premie: |
Medalje |
|
Sum innledende + finale |
17/14 |
pl.: |
premie: |
|
|
|
|
|
|
Egne program |
|
Sum |
17/14 |
pl.: 9 |
premie: |
|