Denne uka har det vært Kretsmesterskap på 15M i Torsnes. Rygge stilte mannssterke og skjøt godt, og hanket inn fire nye kretsmestere, i tillegg til tre 2. plasser og en 3. plass! Bildet viser far og sønn Runhovde, begge kretsmestere!
I klasse ER vant Jonas Sørli Runhovde med 350p og Lilly Huseby Madsen tok 2. plassen med 346p
I klasse J tok Henning Ruud Sundby en fortjent 2. plass med 338p og Jonas Andersen havnet på en 4. plass med 320p.
I klasse 2 vant Thomas Runhovde med 337p og Magnus Madsen tok 2. plassen med 333p.
I klassen 3-5 tok Jan Andre Runhovde en flott 3. plass med 344p, mens Miriam Jeanette Bjerklund kom på 8. plass med 331p og Tor Arne Solbakken tok 10. plassen med 334p.
I klasse V55 vant Roy Jøran Fredriksen med 347p.
I klasse 1 vant Tomas Andersen med fantastiske 343p.
Og sist, men ikke minst, hadde vi også med våre nyeste medlemmer. Av dem så stilte Elias Hansen i SK1, og havnet på en 7. plass med 223p. Og så hadde vi 4 stk i klasse NU, og der fikk både Konrad Keys og Sondre Sandaker 231p hver, Ludvig Thom-Bruun endte med 227p og Anker Keys fikk 215p. Meget godt gjort av de ferske skytterne! Vi gleder oss til å følge dem videre!
Vi gratulerer skytterne med gode resultater!