Lånketrippel 3

Arrangør: Lånke Skytterlag

Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

17:30
Skive
1

Roald Strand

Malvik Skytterlag - V73 (M)

2

Sander Årskog Vikhagen

NTNUI Skyting - 5 (M)

3

Ingvill Tobiassen

Bodø Østre Skytterlag - 5 (K)

4

Ida Kjøsnes Thoresen

Hommelvik Skytterlag - R (K)

5

Runar Tobiassen

Bodø Østre Skytterlag - 5 (M)

6

Sofia Fallås

NTNUI Skyting - 5 (K)

7

Henrik Embretsen

NTNUI Skyting - 4 (M)

8

Sandra Kjøsnes Thoresen

Hommelvik Skytterlag - NU (K)

9

Hilde Kjøsnes Thoresen

Hommelvik Skytterlag - 4, Links (K)

10

Rune Lysgård Fagerheim

Smøla Skytterlag - 5, Links (M)

18:05
Skive
1

Ingrid Margrete Melvær Bjerkås

Rennebu Skytterlag - NU (K)

2

Tora Skiri

NTNUI Skyting - 5 (K)

3

Fridtjof Dypveit

Nidaros Skytterlag - V73 (M)

4

Benedicte Guttorm

Karasjok Skytterlag - 5 (K)

5

Asgeir Jønland

Herfjord Skytterlag - V65 (M)

6

Lars Aleksander Haugan

Alta Skytterlag - 5 (M)

7

Brage Skiri

NTNUI Skyting - 5 (M)

8

9

Eirik Dahle

Rauma Skytterlag - 2 (M)

10

Ole Erik Thoresen

Hommelvik Skytterlag - 5 (M)

18:40
Skive
1

Inger Lise Kilen

Mosvik Skytterlag - 1 (K)

2

Johannes Kjeldsand

Stjørdal Skytterlag - EJ (M)

3

Sverre Kilen

Mosvik Skytterlag - V73 (M)

4

Krister Stav

Mostadmark Skytterlag - 1 (M)

5

Henrikke Leikvoll

Lånke Skytterlag - 2 (K)

6

Silje Stav

Mostadmark Skytterlag - ER (K)

7

Svenn Harald Hovd

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - 5 (M)

8

Isabell Stav

Mostadmark Skytterlag - J (K)

9

Simen Valås

Mostadmark Skytterlag - NV (M)

10

Sissel Krabseth

Mostadmark Skytterlag - NV (K)

19:15
Skive
1

Roald Bratseth

Rissa Skytterlag - V65 (M)

2

Oddbjørn Bakøy

Rissa Skytterlag - V65 (M)

3

4

Thomas Tangstad

Trondhjems Skytterlag - 2 (M)

5

Vegard Skamfer

Rennebu Skytterlag - 4 (M)

6

Olav Skamfer

Rennebu Skytterlag - R (M)

7

Jørgen Skamfer Bjerkås

Rennebu Skytterlag - ER (M)

8

Håkon Skamfer

Rennebu Skytterlag - ER (M)

9

Knut Bakken

Stjørdal Skytterlag - V55 (M)

10

John Ola Sætnan

Lånke Skytterlag - 2 (M)

19:50
Skive
1

Ketil Fagerli

Frosta Skytterlag - 1 (M)

2

Hans Tronstad

Leksvik Skytterlag - V73 (M)

3

Trond Tronstad

Leksvik Skytterlag - V73 (M)

4

Vemund Eithun

Innset Skytterlag - 3 (M)

5

Willy Sverkmo

Vemundvik Skytterlag - V65 (M)

6

Erlend Aas

Mostadmark Skytterlag - 5 (M)

7

Morten Roar Orkelbog

Innset Skytterlag - 1 (M)

8

Håkon Eithun

Innset Skytterlag - ER (M)

9

Margit Stråbø

Innset Skytterlag - NV (K)

10

Jostein W. Hoseth

Rennebu Skytterlag - V73 (M)