Åpent miniatyr Sortland

Arrangør: Sortland Skytterlag

Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

10:00
Skive
1

Christian Frantzen

Tretinddalen Skytterlag - 1 (M)

2

Tor-Erik Iversen

Melbo Skytterlag - 4 (M)

3

Terje Schjelderup Johansen

Melbo Skytterlag - 3 (M)

4

Daniel Hagen

Melbo Skytterlag - NU (M)

5

Birger Nyheim

Nedre Målselv Skytterlag - V55 (M)

6

Frank Einar Hagen

Melbo Skytterlag - 2, Links (M)

10:40
Skive
1

Rolf Harry Johansen

Trondenes Skytterlag - 2 (M)

2

Gyda Enger

Målselv Skytterlag - 2 (K)

3

Håvard Holmebukt

Nedre Målselv Skytterlag - 2 (M)

4

Ole-Anders Hagen

Målselv Skytterlag - 5 (M)

5

Jon Helland Bogstrand

Tretinddalen Skytterlag - V55 (M)

6

Gunnar Olsen

Tretinddalen Skytterlag - V55, Links (M)

11:20
Skive
1

Magnus Riisnæs

Trondenes Skytterlag - V73 (M)

2

Oddmund Eggum

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

3

Olav Børve

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

4

Karl Annar Markussen

Trondenes Skytterlag - KIK (M)

5

Idar Johnny Kjøsnes

Trondenes Skytterlag - KIK (M)

6

Roy Rasmussen

Ramsund Skytterlag - KIK (M)

12:00
Skive
1

Oda Amalie Modell

Trondenes Skytterlag - NU (K)

2

Bengt Bratland Nermark

Trondenes Skytterlag - 5 (M)

3

Eivind Nermark

Trondenes Skytterlag - R (M)

4

Celine Nermark

Trondenes Skytterlag - ER (K)

5

Ane Nermark

Trondenes Skytterlag - J, Links (K)

6

Dina Nermark

Trondenes Skytterlag - R, Links (K)

12:40
Skive
1

Trond Harila

Trondenes Skytterlag - NV (M)

2

Merethe Heide

Trondenes Skytterlag - 2 (K)

3

Kamilla Lian

Trondenes Skytterlag - 3 (K)

4

Lars Lian

Trondenes Skytterlag - 3 (M)

5

Einar Brandskognes

Kvæfjord Skytterlag - 5 (M)

6

John Olav Solaas

Trondenes Skytterlag - 5 (M)

13:20
Skive
1

Atalie Pedersen

Vaagakallen Skytterlag - 5 (K)

2

Tor Jostein Jenssen

Bardu Skytterlag - 5 (M)

3

Jostein Rubbås-Risvik

Øvre Målselv Skytterlag - 5 (M)

4

Eva Rubbås-Risvik

Øvre Målselv Skytterlag - 2 (K)

5

Timian Halvorsen

Sortland Skytterlag - ER (M)

6

Edvin Andreas Jacobsen

Sortland Skytterlag - NU (M)

14:00
Skive
1

Eilif Andersen

Sortland Skytterlag - V73 (M)

2

Karine Linnea Søderholm Ørjasæter

Ramsund Skytterlag - J (K)

3

Jo Bjarne Ørjasæter

Ramsund Skytterlag - 1 (M)

4

Tim Ørjasæter

Ramsund Skytterlag - ER (M)

5

6

14:40
Skive
1

Lasse Gyltnes

Ramsund Skytterlag - KIK (M)

2

Viktoria Instanes Markussen

Ramsund Skytterlag - 5 (K)

3

William Lorentsen

Ramsund Skytterlag - R (M)

4

Espen Martinsen

Ramsund Skytterlag - 1 (M)

5

Andreas Riisnæs

Ramsund Skytterlag - 2 (M)

6

Roald Søfting

Ramsund Skytterlag - V65 (M)

15:20
Skive
1

Nils-Erik Rognli

Evenes Skytterlag - V73 (M)

2

Ståle Kristiansen

Evenes Skytterlag - KIK (M)

3

4

Birgit Iversen

Storfjord Skytterlag - 2 (K)

5

6

Svein Arne Kristiansen

Storfjord Skytterlag - 2, Links (M)

16:00
Skive
1

Helene Enoksen

Sortland Skytterlag - V55 (K)

2

Stein Erik Kvandahl

Kjøpsnes Skytterlag - 4 (M)

3

Mathias Mindor Strand

Sortland Skytterlag - J (M)

4

5

6

16:40
Skive
1

2

3

4

5

6

17:20
Skive
1

2

3

4

5

6