Gjerdrumstevnet 15m

Arrangør: Gjerdrum Skytterlag

Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

18:00
Skive
1

Vilmund Andraa Vestli

Nes/Hovind Skytterlag - NU (M)

2

Kristian Vestengen Strand

Nes/Hovind Skytterlag - NU (M)

3

Andreas Korslund

Nes/Hovind Skytterlag - NU (M)

4

Hans Peter Indio Do Brasil Hansen

Nes/Hovind Skytterlag - NU (M)

5

Harald Buuer

Spydeberg Skytterlag - V73 (M)

6

Øivind Pedersen Wang

Nes/Hovind Skytterlag - NU, Links (M)

18:35
Skive
1

Linus Aasen

Nes/Hovind Skytterlag - ER (M)

2

Julius Sørli

Nes/Hovind Skytterlag - ER (M)

3

Aksel Kristian Baarstad

Nes/Hovind Skytterlag - R (M)

4

Iver Hvammen Skedsmo

Nes/Hovind Skytterlag - NU (M)

5

Oliver Nybakk-Nilsen

Raumnes Skytterlag - NU (M)

6

Mie Øen

Nes/Hovind Skytterlag - ER, Links (K)

19:10
Skive
1

Heikki Holt

Eidsvoll Verk Skytterlag - V65 (M)

2

Terje H. Jensen

Moss og Våler Skytterlag - 2 (M)

3

Balder H. Jensen

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

4

Lars Næprud

Lillehammer Skytterlag - 5 (M)

5

Frode Lund

Blaker Skytterlag - 4 (M)

6

Magnus Strøm

Aas Skytterlag - ER, Links (M)

19:45
Skive
1

Celina Borgen Fuglerud

Raumnes Skytterlag - R (K)

2

Emma Helene Heiaas

Kråkstad og Ski Skytterlag - EJ (K)

3

Torunn Heiaas

Kråkstad og Ski Skytterlag - 2 (K)

4

Kristoffer Nybakk-Nilsen

Raumnes Skytterlag - ER (M)

5

Noah Pettersen

Raumnes Skytterlag - ER (M)

6

Lars Ole Schau Gruebekken

Raumnes Skytterlag - ER, Links (M)

20:20
Skive
1

Nicolai Gram Andersen

Raumnes Skytterlag - ER (M)

2

Ole Marius Ingeborgrud

Raumnes Skytterlag - J (M)

3

Anette Folberg

Raumnes Skytterlag - J (K)

4

Kristine Osborg

Raumnes Skytterlag - J (K)

5

Åshild Nykmark

Raumnes Skytterlag - EJ (K)

6

Vetle Wiger Maarud

Raumnes Skytterlag - ER (M)

20:55
Skive
1

Oddbjørn Schau

Raumnes Skytterlag - 1 (M)

2

Arne Erik Nilsen

Raumnes Skytterlag - 4 (M)

3

Morten Nybakk-Nilsen

Raumnes Skytterlag - NV (M)

4

Thomas Bråthen

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - 5 (M)

5

6

21:30
Skive
1

2

3

4

5

6