Landsskytterstevnet 2022 Bodø

Arrangør: Bodø Østre Skytterlag

Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Viser påmelding 1 - 200 av 1285
Påmeldte skyttere

Grimstvedt, Espen Skjelbreid

1. Minerydderskvadron - Klasse: HK416 (M)

Hjellen, Beate

Aalesund Skyttarlag - Klasse: 3 (K)

Moldskred, Tom Olav

Aalesund Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Gultvedt, Even

Aas Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Olsen, Per-Kristian

Aas Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Strøm, Magnus

Aas Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR, Links (M)

Breiseth, Nicolas

Aasen Skytterlag - Klasse: ER (M)

Feragen, Jan Gunnar

Aasen Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Feragen, Marius

Aasen Skytterlag - Klasse: ER, Links (M)

Haabeth, Hanna

Aasen Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Løvås, Kjetil André

Aasen Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Rønning, Arnfinn

Aasen Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Rønning, Hanna

Aasen Skytterlag - Klasse: NU (K)

Rønning, Ine

Aasen Skytterlag - Klasse: ER (K)

Engseth, Leif

Aldersund Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Haugan, Lars Aleksander

Alta Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Karlsen, Conny J.

Alta Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Kvernmo, Lars

Alta Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Losvar, Arnulf

Alta Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)

Losvar, Nathalie J.

Alta Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Nystad, Kevin

Alta Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Olsen, Hedda Eide

Alta Skytterlag - Klasse: J, Links (K)

Olsen, Thea Eide

Alta Skytterlag - Klasse: ER (K)

Olsen, Vidar

Alta Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Simensen, Leif Olaf

Alta Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Thomassen, Knut Olav

Alta Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)

Steinfjell, Arne

Alteren Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Ødegård, Sverre J G

Alteren Skytterlag - Klasse: ER (M)

Brohaug, Ingvar

Alvdal Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENA (M)

Bråten, Gunnar

Alvdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Bråten, Ovedie

Alvdal Skytterlag - Klasse: J (K)

Bråten, Tuva

Alvdal Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Gjelten, Hans

Alvdal Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)

Strypet, Hågen

Alvdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Strypet, Jørn

Alvdal Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)

Strypet, Martin

Alvdal Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)

Davidsen, Daniel

Andebu Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Davidsen, Ken

Andebu Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Ligtvor, Jens

Arnafjord Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Hagen, Ole-Anders

Artilleribataljon - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Berglund, Heidi

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Fjeldberg, Ivar

Asker Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Gisle, Eirik Mahle

Asker Skytterlag - Klasse: J (M)

Gisle, Pål

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Hjortnæs, Kjell A

Asker Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Orre, Gunnar

Asker Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Berglund, Astrid

Askim Skytterlag - Klasse: V55 (K)

Devik, Freddy Ordemann

Askim Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Bjørsvik, Eyvind

Askøy Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Moen, Solfrid Ulseth

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Naalsund, Astrid

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Nørbech, Jakob

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Rakstang, Knut

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Sletvik, Stig Atle

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Ulset, Tore

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Nygård, Hans

Aureosen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Svensli, Leonora Flatvoll

Aureosen Skytterlag - Klasse: NU (K)

Svensli, Mathea Flatvoll

Aureosen Skytterlag - Klasse: ER (K)

Svensli, Roy Vidar

Aureosen Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Bjørgum, Kjell Bøe

Aurland Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Haugeplass, Hege

Aurland Skyttarlag - Klasse: 4 (K)

Haugeplass, Kine

Aurland Skyttarlag - Klasse: EJ (K)

Haugeplass, Vidar

Aurland Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Larsen, Stig Anders J.

Balsfjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Nøstvik, Stein Are

Balsfjord Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Sjøgren, Mahad Tony

Balsfjord Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Andreassen, Tom-Freddy

Bamble Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Esse, Lars

Bamble Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Lundsett, Lilja Sofie Andreassen

Bamble Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)

Lundsett, Linnea Fredrikke Andreassen

Bamble Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)

Haugland, Sturle

Bardu Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Jenssen, Tor Jostein

Bardu Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SV55 (M)

Nordås, Åse Irene

Bardu Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SK (K)

Takle, Isak Nygaard

Bardu Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)

Takle, Nikolai Nygaard

Bardu Skytterlag - Klasse: NU (M)

Takle, Ståle

Bardu Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Gaupset, Arne Bjørn

Batnfjord Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Nerødegård, Jostein

Begna Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Aune Jørgensen, Hege Kristin

Beiarn Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SK (K)

Vestvik, Sverre

Beitstad Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Vestvik, Terje

Beitstad Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Andreassen, Tore

Bergen Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)

Eriksen, Inge

Bergen Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Grimstvedt, Espen Skjelbreid

Bergen Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Halvorsen, Ole Martin

Bergen Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Halvorsen, Svein Erik

Bergen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Halvorsen, Thomas

Bergen Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Lilleheil, Andreas Byrknes

Bergen Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Lilleheil, Henriette Byrknes

Bergen Skytterlag - Klasse: NU (K)

Lilleheil, Stig Andre

Bergen Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Lysne, Jens Offerdal

Bergen Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Reme, Lars

Bergen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Strømme, Magne

Bergen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Sælensminde, Sander Nesbø

Bergen Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SK (M)

Tvedt, Øyvind

Bergen Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Mollestad, Johnny

Birkenes Skytterlag - Klasse: ER (M)

Suvatne, Pelle

Birkenes Skytterlag - Klasse: R (M)

Spødevoll, Per Jan

Bjerkreim Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)

Nordkild, Svein Inge

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Nystuen, Per Marius

Bjoneroa Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Sagengen, Tommy

Bjoneroa Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Sørum, Hans Martin

Bjoneroa Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Sørum, Sverre

Bjoneroa Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Andersson, Bjørn Erik

Bjøllånes Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Andfjell Rakvaag, Anders

Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Rødahl, Brynjar Leif

Bjøllånes Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Rødal, Harald

Bjøllånes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Johansen, Odd Bjørnar

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Tveit, Asbjørn

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Vestheim, Otto

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Larsen, Kjell Arne

Bjørnen Skytterlag - Klasse: V73, Klasse skogsløp: SV73 (M)

Larsson, Hege

Bjørnen Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Larsson, Silje

Bjørnen Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Larsson, Svein Erik

Bjørnen Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Leknes, Idar

Bjørnen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Andresen, Thorbjørn

Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Bentstuen, Ingar

Blaker Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Finstad, Geir

Blaker Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)

Jødahl, Erik

Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Kristiansen, Fredrik G.

Blaker Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Lund, Charlotte F

Blaker Skytterlag - Klasse: J (K)

Lund, Frode

Blaker Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Lund, Jenny R.

Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Lund, Roy

Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Prestkvern, Sanna Skarpodde

Blaker Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)

Skarpodde, Hanne

Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Strøm, Kåre

Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Svarstad, Helge

Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Sydnes, Hege Ingrid

Blaker Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Sæther, Odd Ivar

Blaker Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Aasheim, Jan Erik

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Andreassen, Svein

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Aune, Arnt Erik

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Brunes, Miklas Ellingsen

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Djupos Jakobsen, Albert

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: R (M)

Eliasdottir, Mona Marie

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V65, Klasse skogsløp: SV65 (K)

Finvåg, Runar

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Fredriksen, Roy Jøran

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Furnes, Bård Johan

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Haabet, Inger Johanne

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (K)

Hansen, Ole Ragnar Hareide

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Jakobsen, Will-Arne

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Johansen, Tor Robert

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Korsmo, Inge

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Korsmo, Kim Andre

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)

Lund, Magnus

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Pedersen, Berit Pauline

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Pedersen, Bård

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Røkke, Per Ove

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Sandvei, Abel Leander

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Spillum, Einar

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)

Strand, Bjørnar

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Strand, Katarina Grønvik

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Sundsfjord, Aud

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V65 (K)

Sæthre, Lene Mari

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Thorstad, Terje

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Tobiassen, Ingvill

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Tobiassen, Runar

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Torkildsen, Geir

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Bruun, Torkild

Botnan Skytterlag - Klasse: V65, Klasse skogsløp: SV65 (M)

Konningrud, Magnar

Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Linnerud, Svein Arne

Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Storihle, Sidsel

Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: V65 (K)

Nordhuus, Jøran

Brønnøysund Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Nordhuus, Karoline Winter

Brønnøysund Skytterlag - Klasse: R (K)

Nordhuus, Lars

Brønnøysund Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Nordhuus, Vebjørn Winter

Brønnøysund Skytterlag - Klasse: NU (M)

How, Kjell Ivar

Budal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Løkkesmo, Hans Jakob

Budal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Jansen, Jan

Buer/Kornsjø Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Breivold, Bjarne

By Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Forfot, Roar

By Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Hårstad, Odd

By Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Tveiten, Per Torleiv

Bykle Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Haugrønning, Niklaus

Byneset Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Johansen, Paal

Byneset Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Rønningsgrind, Pål

Byneset Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Fjærli, Vegard

Bæverdalen Skytterlag - Klasse: J (M)

Snekvik, Bjørn

Bæverdalen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Bakkejord-Johnsen, Henning

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Bakkejord-Johnsen, Lars

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Johnsen, Torfinn R

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Berget, Idar

Dalane Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Aker Grønn, Paul Kornelius

Dovre og Dovreskog Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Haugstulen, Amund

Dovre og Dovreskog Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Haugstulen, Erlend

Dovre og Dovreskog Skytterlag - Klasse: J (M)

Furunes, Elias

Drangedal Skytterlag - Klasse: J (M)

Moland, Jan Kåre

Drangedal Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Skarpodde, Dag

Drangedal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Hjertås, Arild

Dunderlandsdalen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Hjertås, Trond

Dunderlandsdalen Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)

Gulbrandsen, Georg

Dølemo Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Krogstad, Ola

Eide og Naas Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Myrset, Peder

Eide og Naas Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Lønberg, Trond

Eidsberg Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Guldbrandsen, Lars

Eidskog Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)

Halvorsen, Knut Ola

Eidsvoll Verk Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Holm, Rune Nyborg

Eidsvoll Verk Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Holt, Heikki

Eidsvoll Verk Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Mongkool Holm, Joakim

Eidsvoll Verk Skytterlag - Klasse: NU (M)

Forrige 1 2 3 4 5 6 7 Neste