Påmeldingsperioden er avsluttet.
Bjerke, Tove Laila
Hildre og Brattvåg Skyttarlag - Klasse: 1 (K)
|
Hildrestrand, Jane Hansen
Hildre og Brattvåg Skyttarlag - Klasse: NV (K)
|
Lilleng, Christian Holstad
Hildre og Brattvåg Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Reiten, Rikard
Hildre og Brattvåg Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Sævrøy Reiten, Mona
Hildre og Brattvåg Skyttarlag - Klasse: J (K)
|
Johnsen, Erlend
Hitra Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Johnsen, John Ivar
Hitra Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Haugen, Kåre R
Hjartåbygda Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Homberset, Andreas
Hjartåbygda Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Homberset, Arnstein
Hjartåbygda Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Fiskå, Isabella Jansen
Hjelmeland Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Nordbø, Christoffer
Hjelmeland Skytterlag - Klasse: J, Links (M)
|
Skår, Andres
Hjelmeland Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Staurland, Ole N
Hjelmeland Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Berg, Ane Martine
Hjelmen Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Berg, Rolf Morten
Hjelmen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Lillegård, Eline
Hjelmen Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Lillegård, Lars
Hjelmen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Arnesen, Edvard
Hjørungavåg Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Arnesen, Svein Arne
Hjørungavåg Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Løvseth, Oda Bårdseng
HMKG - Klasse: HK416 (K)
|
Rinde, Marius
HMKG - Klasse: HK416 (M)
|
Iversen, Amund
Hobøl Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bjerklund, Stine Cecilie
Holla Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Borgen, Marianne
Holla Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Oppedal, Idun Borgen
Holla Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Dahle, Bjarne
Holmemstranda Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Dahle, Steinar
Holmemstranda Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Fulsaas, Fredrik
Holmestrand og Omegn Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Johnsen, Magne L.
Holmestrand og Omegn Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Gjerland, Jon Magnar
Holsen Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Grytten, Linda Marie
Holsen Skyttarlag - Klasse: 3, Links (K)
|
Grytten, Ole Jørgen
Holsen Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB, Links (M)
|
Hammar, Per Stian
Holsen Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Holsen, Øystein
Holsen Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Leganger, Elisabeth Steinfeld
Holsen Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Leganger, Vidar
Holsen Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Nydal, Anders
Holsen Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Bang, Kjell
Holum Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Bringsdal, Inger Marie
Holum Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Bringsdal, Tor Edvard
Holum Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Eilertsen, Jan Yngve
Holum Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Eilertsen, Randi
Holum Skytterlag - Klasse: NV (K)
|
Eilertsen, Siren
Holum Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Hortman, Tommy Lie
Holum Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Jacobsen, Karen-Oline Røyland
Holum Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Jacobsen, Sverre
Holum Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Knaben, Tor Ståle
Holum Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Kvåle, Oddvar
Holum Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Lie, Andrine Gudbrandsen
Holum Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Lie, Geir
Holum Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Lie, Markus E.
Holum Skytterlag - Klasse: AG3 (M)
|
Lie, Tobias
Holum Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Løyning, Celine
Holum Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Løyning, Kine Eide
Holum Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Løyning, Malin Eide
Holum Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Møll, Mina Wårøy
Holum Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Møll, Steinar
Holum Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Møll, Tone Wårøy
Holum Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Rasmussen, Arild Gunnar
Holum Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)
|
Rinde, Jonas
Holum Skytterlag - Klasse: R, Links (M)
|
Røiseland Lie, Alvilde
Holum Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Schmidt-Sletten, Marcus
Holum Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Skagestad Nilsen, Mathias
Holum Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Storsveen, Jan Ove
Holum Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Svinstad, Sondre
Holum Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Telhaug, Ruben
Holum Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Vatnedal, Børge
Holum Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Øksendal, Geir Bernhard
Holum Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Øksendal, Jonas Sodeland
Holum Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Øksendal, Karen Sodeland
Holum Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Øksendal, Kristin Sodeland
Holum Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Høiby, Jan
Hommelvik Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Refseth, Tore
Hommelvik Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Thoresen, Hilde Kjøsnes
Hommelvik Skytterlag - Klasse: 4, Links (K)
|
Thoresen, Ole Erik
Hommelvik Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Lillestøl, Knut
Hornindal og Markane Skyttarlag - Klasse: V73, Klasse skogsløp: SV73 (M)
|
Lødemel, Ole Kristian
Hornindal og Markane Skyttarlag - Klasse: R (M)
|
Lødemel, Rudi
Hornindal og Markane Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Moen, Anders
Hov Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Sæther, Bent Ivar
Hov Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Øyen, Jens Kåre
Hov Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Aarsæther, Ask
Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Bolsø, Oda Kalvatsvik
Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Kalvatsvik Bolsø, Kaja
Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Lystad, Anita
Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Lystad, Torill
Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Lystad, Trond Petter
Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Myklebust, Asbjørn
Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Riise, Knut
Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Riksheim, Lina
Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Riksheim, Viljar
Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Wollmann, Amalie
Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - Klasse: 2, Links (K)
|
Dalseth, Sondre Rotihaug
Hundeide Skyttarlag - Klasse: R (M)
|
Solum, Alexandra Heggen
Hundeide Skyttarlag - Klasse: NV, Klasse skogsløp: SNV (K)
|
Sætre, Kjetil
Hundeide Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Taklo, Fredrik
Hundeide Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Taklo, Per Tore
Hundeide Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Taklo, Vegard
Hundeide Skyttarlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Åshamar, Kjell Magne
Hundeide Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Helland, Kåre
Husnes Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Kaldestad, Leiv Håkon
Husnes Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Markhus, Frode
Husnes Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Rørvik, Harald
Husnes Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Røssland, Morten
Husnes Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Røyrvik, Arild
Husnes Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Sund, Morten
Husnes Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Johansen, Rune
Hv-01 Oslofjord - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Kristiansen, Steffen Sandseter
Hv-01 Oslofjord - Klasse: HK416, Links (M)
|
Nilsen, Erik
Hv-01 Oslofjord - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Nilsen, Tom-Harris
Hv-01 Oslofjord - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Ruud, Lars Tore
Hv-01 Oslofjord - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Økseter, Ivar
Hv-02 Oslo og Akershus - Klasse: HK416 (M)
|
Berget, Øyvind
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: AG3 (M)
|
Brath, Thor Magnor
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (M)
|
Duestad, Jeanette Hegg
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (K)
|
Ekre, Knut Åsmund
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (M)
|
Hansen, Kristoffer
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: AG3 (M)
|
Lang, Truls B.
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (M)
|
Larsen, Dan Andre
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (M)
|
Lien, Jørund
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: AG3 (M)
|
Loftsgarden, Tor Olav
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (M)
|
Lund, Kim Andre
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (M)
|
Nordskog, Bjørn
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (M)
|
Odden, Hroar
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: AG3 (M)
|
Poortman, Rune
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (M)
|
Rinde, Ivar
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Sæther, Reidar
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: HK416 (M)
|
Sørgaarden, Ola A.
Hv-03 Telemark og Buskerud - Klasse: AG3 (M)
|
Bakken, Ole Magnus
Hv-05 Opplandske - Klasse: HK416 (M)
|
Dyrud, Kjersti
Hv-05 Opplandske - Klasse: HK416 (K)
|
Myrvang, Kristoffer Hansen
Hv-05 Opplandske - Klasse: HK416, Links (M)
|
Sveen, Vegard
Hv-05 Opplandske - Klasse: HK416 (M)
|
Vandevjen Olsen, Rune
Hv-05 Opplandske - Klasse: AG3 (M)
|
Aareskjold, Tom
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Andersen, Endre S.
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Bødtker, Steinar
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Dalen, Grunde
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Dokken, Sondre Rua
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Frafjord, Bjørn Kjetil
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Framnes, Terje
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Glidje, Trond
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Hagen, Daniel
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Helberg, Christoffer
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Hovland, Kjell Strand
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Jakobsen, Stig
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Knutsen, Andre
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Larsen, Ottar
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Lunde, Geir
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Madsen, Magne Ingolf
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Metveit, Ørjan
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Moe, Mats
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Nodeland, Per Kristian
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Penne, Øyvind
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Rinde, Nils Bernt
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Risnes, Geir Brede
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Rossehaug, Ingebrigt
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Skjæveland, Sondre Jensen
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Skollevoll, Bjarne
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Solvik, Gunnar Hølland
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Solvik, Knut Martin H
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Stensli, Alf
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Strandene, Jan Christian B.
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Sævik, Gunn-Marit Lyngroth
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (K)
|
Thorsen, Atle
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Torbjørnsen, Jan
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Tvinnereim, Jarle S.
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Vatnedal, Hans Fredrik
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Vidringstad, Morten
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Vigre, Leif
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Wahlmann, Kai Remi
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Åsvoll, Kenneth
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Wollheim, Magne
Hv-09 Bergenhus Heimvernsdistrikt 09 - Klasse: HK416 (M)
|
Årskaug, Christian Ellingsen
Hv-09 Bergenhus Heimvernsdistrikt 09 - Klasse: HK416 (M)
|
Berget, Ingebrigt
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: AG3 (M)
|
Driveklepp, Runar
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416 (M)
|
Eide, Anders
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416 (M)
|
Frilund, Jan Erik
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416 (M)
|
Halse, Tore Egil
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416 (M)
|
Haugerøy, Ove Johan
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416 (M)
|
Isaksen, Dag
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Kalvik, Odd Rune
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416 (M)
|
Krogstad, Kåre
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416 (M)
|
Mortensbakke, Stein
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Muldsvor, Sigurd
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416 (M)
|
Nilsen, Sten Helge
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Svindland, John Arvid
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416 (M)
|
Sæterbø, Grim
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Brovold, Bernt
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3 (M)
|
Gjølga, Per Johan
Hv-12 Trøndelag - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Johansen, Kjell
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Kjelaas, Magnus
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Kojedal, Kristoffer
Hv-12 Trøndelag - Klasse: HK416 (M)
|
Leknes, Asle
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3 (M)
|
Noodt, Bernt
Hv-12 Trøndelag - Klasse: HK416 (M)
|
Rotmo, Bengt Egil
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Rotmo, Eirik Leander
Hv-12 Trøndelag - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Solheim, Olav
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3 (M)
|
Stav, Christoffer
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Stiklestad, Oddbjørn
Hv-12 Trøndelag - Klasse: HK416 (M)
|