Påmeldingsperioden er avsluttet.
Økland, Lars Gjøran
Ølen Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Glahus, Carl Ove
Ørland Flystasjon - Klasse: HK416 (M)
|
Sandnes, Pål Kloster
Ørland Flystasjon - Klasse: HK416 (M)
|
Glahus, Carl Ove
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Husby, Terje Angelsen
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Næbb, Arvid
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Næbb, Sverre
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Reksterberg, Tore
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Røstad, Trond Anfeldt
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Sandnes, Pål K
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Rommetveit, Noah
Ørnes Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Aamlid, Gaute
Ørskog Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Balseth, Amalie
Ørskog Skyttarlag - Klasse: 1 (K)
|
Davik, Fabian
Ørskog Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Midthaug, Kåre Harry
Ørskog Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Bondy, Arne Petter
Østre Bærum Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Knutsen, Nils O
Østre Bærum Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Oftedal, Birk Jan
Østre Bærum Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Sandnes, Torleif Per
Østre Bærum Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Solberg, Erling
Østre Bærum Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Solberg, Jan
Østre Bærum Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Solli, Kai J.
Østre Bærum Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Svensson, Ulf
Østre Bærum Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Berntsen, Torbjørn
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Haugseth, Anna Sofie
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: NV (K)
|
Kjernli, Jostein
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Kolrud, Anders
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Kolrud, Berit
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Kolrud, Bjørner
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Larsen, Thore
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Lund, Erik S
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Lund, Simen S
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Rønningen, Birgit
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Rønningen, Øystein
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Sunde, Bjørn Olav
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Evju, Erling
Øvre Bø Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Eiken, Martin
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Forgard, Siv Tone Rossevatn
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Haddeland, Odd Tore
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Mygland, Magne Jonny
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: NV (M)
|
Mygland, Margaret
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: NV (K)
|
Rossevatn, Audun
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Rossevatn, Inga Lill
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Rossevatn, Marianne
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Rossevatn, Ruth Jane
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Rossevatn, Sveinung
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Rossevatn, Ånund
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Vatland, Tor Henning
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Klokkerhaug, Sondre
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Nesset, Knut
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Ramberg, Solfrid
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Rognli, Svein-Erik
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: V65, Klasse skogsløp: SV65 (M)
|
Rubbås-Risvik, Eva
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Rubbås-Risvik, Jostein
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Sletten, Olav
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Svendli, Tor Magne
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)
|
Bilstad, Frank
Øvre Ogndal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Røli, Bjørnulf
Øvre Ogndal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Engebretsen, Anne Beate
Øvre Rendal Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Engene, Frank
Øvre Rendal Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Halvorsen, Torbjørn
Øvre Rendal Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)
|
Helstad, Erik Ola
Øvre Rendal Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Helstad, Gunhild
Øvre Rendal Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Tjørhom, Arvid
Øvre Sirdal Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Tjørhom, Olaf Å.
Øvre Sirdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Buvarp, Emil
Øvre Surnadal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Dalsegg, Ole
Øvre Surnadal Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Moen, Bernt Ole
Øvre Surnadal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Strand, Ola Mogstad
Øvre Surnadal Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Bjørgan, Julie
Øvre Velfjord Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Govasli, Torfinn
Øvre Velfjord Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Govasli, Vegard K.
Øvre Velfjord Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)
|
Langø, Øyvind
Øvre Velfjord Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Storvik, Georg
Øvre Velfjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Storvik, Robert
Øvre Velfjord Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Bakke, Ole Reidar
Øvrebø Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Føreland, Tor Arne
Øvrebø Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Homme, Halvor
Øvrebø Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Iveland, Caroline
Øvrebø Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Iveland, Rune
Øvrebø Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Lauvsland, Vidar
Øvrebø Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Sangesland, John
Øvrebø Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Sangesland, Thor
Øvrebø Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Øvland, Åsbjørn Langeland
Øvrebø Skytterlag - Klasse: 1, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Berg, Ane
Øyer/Dølen Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Bryhn, Andreas
Øyer/Dølen Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Bryhn, Ragnhild
Øyer/Dølen Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Kråbøl, Sigbjørn
Øyer/Dølen Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Nyfløt, Bjørn Olav
Øyer/Dølen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nyfløt, Victoria Brenden
Øyer/Dølen Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Stalsberg, Arild
Øyer/Dølen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Sømme, Jon
Øyer/Dølen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Mandt, Steinar
Øyfjell Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Nyhus, Ole Kr.
Øyfjell Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Rorge Tjønn, Såmund
Øyfjell Skyttarlag - Klasse: R (M)
|
Rorge, Knut
Øyfjell Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Rorge, Monika
Øyfjell Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Rorgemoen, Helge
Øyfjell Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Rorgemoen, Svein
Øyfjell Skyttarlag - Klasse: V73, Links (M)
|
Rugli, Elin
Øyfjell Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Halvorsrud, Astrid Kristine
Øymark Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Halvorsrud, Helge
Øymark Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Halvorsrud, Kari Helene
Øymark Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Slevigen, Christine
Øymark Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Slevigen, Petter B.
Øymark Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB, Links (M)
|
Berg, Håvard
Øystre Slidre Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Grobakken, Ingrid
Øystre Slidre Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Grobakken, Ole Kristian
Øystre Slidre Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Grobakken, Rune
Øystre Slidre Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Haugen, Gunnar
Øystre Slidre Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Rogne, Arne
Øystre Slidre Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Sørengen, Jostein
Øystre Slidre Skyttarlag - Klasse: R (M)
|
Sørengen, Kristin
Øystre Slidre Skyttarlag - Klasse: EJ (K)
|
Sørengen, Morten
Øystre Slidre Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Sørengen, Ole Martin
Øystre Slidre Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Dignæs, Gunnar Sigmund
Ådal Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Ekrem, Gunnar
Ådal Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Eriksen, Sverre
Ådal Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Groseth, Lars
Ådal Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Groseth, Ole-Thomas
Ådal Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Hagen, Bjørn Erik
Ådal Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Hagen, Leif
Ådal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Krangnes, Sivert
Ådal Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Opperud, Mariann
Ådal Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SK (K)
|
Frivik, Håkon
Ålfoten Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Kulusveen, Emil
Åmot Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Kulusveen, Erik
Åmot Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Meland, Halvor Dahle
Åmot Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Meland, Stella Dahle
Åmot Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Nygaard, Lars Ole
Åmot Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Nygaard, Maren Oline
Åmot Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Svendsberget, Andrea
Åmot Skytterlag - Klasse: EJ (K)
|
Svendsberget, Per Harald
Åmot Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Tuskin, Arne Steinar
Åmot Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Bakk, Lisbeth
Årvågsfjord Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Bakk, Mathias
Årvågsfjord Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Ervik, Thomas
Årvågsfjord Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Haugsnes, Nora
Årvågsfjord Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Haugsnes, Roy
Årvågsfjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Hjelen, Bente
Årvågsfjord Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Sponland, Kjetil-André
Årvågsfjord Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Thevik, Terje
Årvågsfjord Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Andersen, Trond O.K.
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Blomdal, Alf
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V65, Links (M)
|
Bolstad, Svein Gunnar
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Borge, Kjell
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Børdal, Nils
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Børdal, Njål Stian
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Espevoll, Roald
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Frantzen, Gustav
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Halland, Helene
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: R (K)
|
Haugland, Ove
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Haukås, Jostein
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Havre, Marte Eline
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: EJ (K)
|
Huldal, Kjartan
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Iversen, Tore
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Kvam, Leif Arthur
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Langenes, Bjarte
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Lavik, Tor Kristian
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Lekven, Oddbjørn
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Lønning, Øyvind
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Nordøen, Oda Johanne
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: J (K)
|
Nordøen, Thea Haukaas
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: 3 (K)
|
Ormset, Bente
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V55 (K)
|
Pedersen, Atalie
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Rasch, Ole Martin Drangsholt
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: EJ, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Røyseth, Ståle
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Seilen, Erlend Solberg
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Seim, Ivar
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Skivenesvåg, Lise Margrethe
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (K)
|
Skjerping, Kristoffer
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Storlid, Erling
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Tonheim, Jan
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Wingaard, Signe Karin
Åsane/Hordvik Skyttarlag - Klasse: V55 (K)
|
Asmundsen, Oliver B.
Åsheim Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Bakken, Anna Christine
Åsheim Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Barli, Johannes Fløtlien
Åsheim Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Bratberg, Mathilde
Åsheim Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Bratberg, Pål Børre
Åsheim Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Brænden, Harald
Åsheim Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Engebretsgård, Ingeborg
Åsheim Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Engebretsgård, Marte Marie
Åsheim Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Gjestvang, Roar
Åsheim Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Grønvold, Morten
Åsheim Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Hulleberg, Trond
Åsheim Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Hulleberg, Ådne
Åsheim Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Jægersborg, Hilde
Åsheim Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Jægersborg, Lene
Åsheim Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Kleven, Arve
Åsheim Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Mathisen, Sigurd Jægersborg
Åsheim Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Nordsjø, Erlend Røen
Åsheim Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Nordsjø, Kåre
Åsheim Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Nordsjø, Sivert Røen
Åsheim Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Skaug, Erik
Åsheim Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Skaug, Heidi Storsveen
Åsheim Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Skaug, Knut
Åsheim Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Skaugen, Håkon
Åsheim Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Skaugen, Oskar
Åsheim Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Øibakken, Kristoffer
Åsheim Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bjerktun, Oddvar
Åslia Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|