Påmeldingsperioden er avsluttet.
Stenmo, Rune
Stordalen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Tidemann, Sigbjørn
Stordalen Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Hansen, Einar
Storfjord Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Iversen, Sigve Chrisander
Storfjord Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Gåre, Harald
Storsteinnes Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Toldnes, Bjørn
Storsteinnes Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Toldnes, Sebastian
Storsteinnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Glomset, Egil
Stranda Skyttarlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENA, Links (M)
|
Sve, Edvard
Stranda Skyttarlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Sve, Frank
Stranda Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Sve, Martine
Stranda Skyttarlag - Klasse: J (K)
|
Sve, Sivert
Stranda Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Vangen, Marie
Stranda Skyttarlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SK (K)
|
Vangen, Roger
Stranda Skyttarlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Flølo, Hans Olav
Strandvik Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Flølo, Olav
Strandvik Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Legland, Berge
Strandvik Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Løberg, Sølvi
Strandvik Skyttarlag - Klasse: 1 (K)
|
Skare, Daniel
Strandvik Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Soldal, Kenny Andre
Strandvik Skyttarlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Svellingen, Roger
Strandvik Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Vik, Erik
Strandvik Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Fure, Arild
Stryn Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Hoem, Svein
Stryn Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Aadne, Andreas Hustuft
Styrvoll Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Aadne, Inger Hustuft
Styrvoll Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Bergan, Martin
Styrvoll Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Bøe, Rolf
Styrvoll Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Gjerden, Theodor
Styrvoll Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Halvorsen, Gustav
Styrvoll Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Hellenes, Audun
Styrvoll Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Hellenes, Kjell Arild
Styrvoll Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Lie, Vilde Hogstad
Styrvoll Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Nakjem, Inge Martin
Styrvoll Skytterlag - Klasse: NV (M)
|
Nakjem, Ingebjørg
Styrvoll Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Nakjem, Lone Skoglund
Styrvoll Skytterlag - Klasse: NV (K)
|
Nakjem, Åsmund
Styrvoll Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Næss, Line Camilla
Styrvoll Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Næss, Ole Jørgen
Styrvoll Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Rambo, Jonas
Styrvoll Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Skaug, Ole Henrik
Styrvoll Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Solli, Ole Jørgen
Styrvoll Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Steinsholt, Annemarte
Styrvoll Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Vorre, Bjørn Lennart
Styrvoll Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Wear, Hans Kristian
Styrvoll Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Wear, Ruth Elise Roso
Styrvoll Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Haldorsen, Kristin
Sulitjelma Skytterlag - Klasse: NV (K)
|
Hugås, Erik
Sulitjelma Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Hugås, Tuva
Sulitjelma Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Indregård, Ståle
Sulitjelma Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Kosmo, Vetle
Sulitjelma Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Lund, Anne Grethe
Sulitjelma Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Aarskog, Anton Jon
Sundnes Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Aarskog, Jan Tore
Sundnes Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Aarskog, Magne
Sundnes Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Gravem, Håkon T.
Sunndal Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Gravem, Leif
Sunndal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Gravem, Ludvik
Sunndal Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Gravem, Olav
Sunndal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Gravem, Tron Arne
Sunndal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Husby, Signe Eggestøl
Sunndal Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Isaksen, Dag
Sunndal Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Isaksen, Ingrid Angela Væge
Sunndal Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Kamsvåg, Arnfinn
Sunndal Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Nisja, Ane Bjerkaas
Sunndal Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Nisja, Terje
Sunndal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sørli, Marte Nisja
Sunndal Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Væge, Gunn
Sunndal Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Fivelstad, Ivar
Sunnylven Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Frøysa, Kjell Oddvar
Sunnylven Skyttarlag - Klasse: 5, Links (M)
|
Hauge, Dag Andre
Sunnylven Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Hauge, Isak Frøysadal
Sunnylven Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Hauge, Kirsti Frøysadal
Sunnylven Skyttarlag - Klasse: 1 (K)
|
Hauge, Kristian Frøysadal
Sunnylven Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Hauge, Ørjan Frøysadal
Sunnylven Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Vangen, Ola
Sunnylven Skyttarlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Grøtte, Camilla Irene Kalset
Surnadal Skytterlag - Klasse: EJ (K)
|
Hausberg, Sigbjørn
Surnadal Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Hårstad, Christian Moen
Surnadal Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Hårstad, Hans Christian
Surnadal Skytterlag - Klasse: 1, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Mikkelsen, Marius
Surnadal Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Mikkelsen, Tor Fredrik
Surnadal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Mikkelsen, Trond Gullik
Surnadal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nordvik, John
Surnadal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Snekvik, Jorun
Surnadal Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Snekvik, Karen
Surnadal Skytterlag - Klasse: EJ (K)
|
Sæterbø, Jon
Surnadal Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Waag, Erling
Surnadal Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Waag, Hanne
Surnadal Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Waag, Ingar
Surnadal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Waag, Ivar
Surnadal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Ramsjø, Bjarne Sigurd
Svinndal Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Aurdal, Bjørnar Rasmussen
Sykkylven og Stranda Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Aurdal, Thor Einar
Sykkylven og Stranda Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Kruger, Wilfried
Sykkylven og Stranda Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Oldeide, Andreas Riksheim
Sykkylven og Stranda Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Oldeide, Finn Atle
Sykkylven og Stranda Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Henden, Lennart
Syvde Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Myrvoll, Arnold
Syvde Skyttarlag - Klasse: V73, Links (M)
|
Myrvoll, Jahn-Michael
Syvde Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Myrvoll, Kjell Arne
Syvde Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Osnes, Bjørnar
Syvde Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Haugen, Paul Ingvald
Sævareidfjorden Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Aamdal, Geir
Søgne Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Bakkevoll, Arnfinn
Søgne Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Englund, Even
Søgne Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Englund, Harald
Søgne Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Finnestad Lund, Caroline
Søgne Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Finnestad, Mette Elisabeth
Søgne Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Gulbrandsen, Tobias
Søgne Skytterlag - Klasse: ER, Links (M)
|
Herlofsen, Fredrik
Søgne Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Jørgenrud, Johan Jeger
Søgne Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Jørgenrud, Simen
Søgne Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Jåtun, Jon Olav
Søgne Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Lorentzen, Magne
Søgne Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Lund, Andreas Finnestad
Søgne Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Lund, Tor Harald
Søgne Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Nyhaven, Benjamin Langenes
Søgne Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Nyhaven, Emil Langenes
Søgne Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Nyhaven, Tom
Søgne Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Ormestad, Ole Oskar
Søgne Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Solli, Maren
Søgne Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Svenning, Kjell
Søgne Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Sørensen, Henrik
Søgne Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Sørli, Peter
Søgne Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Teisrud, Aleksander
Søgne Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Myra, Tora Kristin Haslum
Søndeled Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Strømsland, Kristian
Søndeled Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Søndeled, Guttorm
Søndeled Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Søndeled, Inger
Søndeled Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Søndeled, Martha
Søndeled Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Gangnes, Marius
Søndre Høland Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Lunder, Jan
Søndre Høland Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Saxrud, Jørgen
Søndre Høland Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Bråten, Knut Steinar
Søndre Land Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Gudmundstuen, Bjørnar
Søndre Land Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Gudmundstuen, Sander
Søndre Land Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Holm, Terje
Søndre Land Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Knutsen, Halvor Einarsrud
Søndre Land Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Løvbrøtte, Kjell Ivar
Søndre Land Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Magnussen, Arne Opgården
Søndre Land Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Opheim, Knut Olav
Søndre Land Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Sagbakken, Jan Olav
Søndre Land Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Skredderstuen, Lars Kristian
Søndre Land Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Steinsli, Geir Martin
Søndre Land Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Sørum, Dag
Søndre Land Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Eken, Morten
Søndre Modum Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Evje, Gunnar
Søndre Modum Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Hartz Nilsen, Atle
Søndre Modum Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Hartz Nilsen, Vår
Søndre Modum Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Lyngås, Håvard
Søndre Modum Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Lyngås, Lisa Kallerud
Søndre Modum Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Tandberg, Hans Andre
Søndre Modum Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Tandberg, Harald
Søndre Modum Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Glomsaas, Mats
Søndre Odalen Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Husås, Maren
Søndre Odalen Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Larsen, Kristian
Søndre Odalen Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)
|
Sjøvik, Andreas Nordby
Søndre Odalen Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Sjøvik, Jens Nordby
Søndre Odalen Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Slettbakken, Stian
Søndre Odalen Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Taugl, Klara
Søndre Odalen Skytterlag - Klasse: EJ (K)
|
Taugl, Øyvind
Søndre Odalen Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Jønland, Asgeir
Sørdalen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Berg, Geir Anders Hætta
Sørfjord og Omegn Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Sørfjord, Ingvar Thomas
Sørfjord og Omegn Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)
|
Sørfjord, Thomas
Sørfjord og Omegn Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)
|
Bakk, Henrik
Sørkedalen Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Hansen, Heidi
Sørkedalen Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Høie, Dag
Sørkedalen Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Johansen, Helge
Sørkedalen Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Nesmoen, Kristin
Sørkedalen Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Sandbraaten, Alf Eivind
Sørkedalen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Sandbraaten, Synne Nesmoen
Sørkedalen Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Aardal, Ole Kristian Støyva
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Andreassen Berg, Ida
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Andreassen Berg, Oda
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: EJ (K)
|
Berg, Finn Ragnar
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Disen Bekkelund, Lise
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: NV (K)
|
Haakonsen, Sigrid Indrebø
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Lang-Ree, Simen Karinus
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Lauritzen, Ann Tove
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Lauritzen, Markus
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Lauritzen, Øyvind
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Mellembakken, Marius
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Nedgården, Anders
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Nordseth, Henrik
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Surén, Stein
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Svensberget, Jørgen
Sørskogbygda Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Gjerde, Johannes
Sørum Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Mytting, Per Erik
Sørum Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Mytting, Vegard
Sørum Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Rontti, Aki
Sørum Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Svartangen, Mats
Sørum Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Finstad, Jens Aage
Såner Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Finstad, Mari
Såner Skytterlag - Klasse: NV (K)
|
Finstad, Simen
Såner Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Finstad, Thor
Såner Skytterlag - Klasse: 1, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Finstad, Trond
Såner Skytterlag - Klasse: NV (M)
|
Høien, Steffen
Såner Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Klubnes, Christer
Såner Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SK (M)
|